Jump to content

Νέες Κάρτες CU a lot card KAI CU Sms card !!!


inel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορείς να κάνεις το alc cu πάρε στο 1251. τελικά πως μπορούμε να δούμε πόσες ώρες έχουμε υπόλοιπο στην cu a lot?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 301
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και το μόνο που αλλάζει είναι ότι θα παιρνάω κάρτες cu και όχι alc?ο αριθμός δεν αλλάζει;τα mms πρέπει να ξαναενεργοποιήσω?
http://www.tapi.gr/thomas/styles/hestia/imageset/site_logo.gifForum για προγνωστικά του στοιχήματος!Προτάσεις με μεγάλη επιτυχία...
Link to comment
Share on other sites

η μετατροπή χρεώνεται αν δεν κάνω λάθος. Δεν χρειάζεται να ενεργοποιήσεις πάλι τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

6€ με ΦΠΑ χρεωνεται η αλλαγη. Φιλε μπορεις να παιρνεις ειτε a la carte καρτα ανανεωσης ειτε cu το ιδιο κανει.
Link to comment
Share on other sites

re paidia twra pou to skeftomai..posa lefta tha xasei h voda me aythn th prosfora??trela lefta..alla tha mou peite..anagi exei??

 

Πώς να χάσει η Vodafone? Αφού η προσφορά είναι "Γιάννης κερνάει - Γιάννης πίνει".Και μάλιστα ισχύει για κλήσεις μόνο μεταξύ CU, ούτε καν μεταξύ CU και A la carte ή CU και Vodafone με συμβόλαιο... :!:

Δηλαδή μιλάμε για κλήσεις μεταξύ ενός περιορισμένου αριθμού συνδέσεων CU για διάστημα ενός μήνα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest bazile
Ακριβώς εμένα για πάραδείγμα δεν μέ συμφέρει να αγόρασω την κάρτα αφού οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν συμβόλαιο.Για την sms card υπάρχει όριο ή μπορώ να αγοράσω όσες θέλω;Επίσης η αποστολή είναι για όλα τα ελληνικά δίκτυα;
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς εμένα για πάραδείγμα δεν μέ συμφέρει να αγόρασω την κάρτα αφού οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν συμβόλαιο.Για την sms card υπάρχει όριο ή μπορώ να αγοράσω όσες θέλω;Επίσης η αποστολή είναι για όλα τα ελληνικά δίκτυα;

 

Συμφέρει αν επικοινωνείς πολύ τουλάχιστον με 1 αριθμό. Ακόμα και αν χρειαστεί να αγοράσεις ένα πακέτο cu και να κουβαλάς μια δεύτερη συσκευή.

Δεν είναι 1μήνας, αν το οργανώσεις σωστά:αν βάλεις μια τελευταία cu a lot στις 10 Απρίλη, έχεις τα 3Κ min μέχρι τις 10 Μάη. Συνολικά μιλάμε για 2,5μήνες. Συνολικά μπορείς να βάλεις μέχρι 5 κάρτες ως 10 Απρ. Αν και θεωρώ εξωφρενικό να μη σου φτάσουν τα λεπτά για 1 μήνα...

Αν μιλάς γενικά με πολλούς και λίγο, σίγουρα δε συμφέρει.

Η sms card των 5Ε πάλι συμφέρει. Σκέψου ότι στα συμβόλαια το μήνυμα πάει 8,5 λεπτά προ ΦΠΑ. Φυσικά δεν ισχύει για sms προς εξωτερικό, χρεώσιμες υπηρεσίες κτλ.

Κάθε προσφορά απευθύνεται σε συγκεκριμένη ομάδα χρηστών. Η εν λόγω προσφορά έχει στόχο να μεγαλώσει τη συνδρομητική βάση του cu και δεν τη βρίσκω καθόλου άσχημη!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

άμα βάλεις μια τέτοια κάρτα στις 9 Απρ. θα έχεις την προσφορά κανονικά μέχρι 9 Μαϊου?
Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν θα είχε το μαγαζί...με την 9 ευρώ στέλνεις κλασσικά 160 μνμ ή 100 όπως και να έχει?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν θα είχε το μαγαζί...με την 9 ευρώ στέλνεις κλασσικά 160 μνμ ή 100 όπως και να έχει?

 

Τωρα θελεις απαντηση? :confused:

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν θα είχε το μαγαζί...με την 9 ευρώ στέλνεις κλασσικά 160 μνμ ή 100 όπως και να έχει?

fisika 160

Link to comment
Share on other sites

twn 5 eyrw den bgike akoma??

diavazontas to forum ti katalavaineis? prepei na ta leme polles fores???

Exei vgei episima...apla osa periptera exoun stock tis 9aris fisika tha poulisoun prwta tis 9ares kai opoioi fernoun tha fernoun meta tis 5ares...etsi paei! ok??????

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς εμένα για πάραδείγμα δεν μέ συμφέρει να αγόρασω την κάρτα αφού οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν συμβόλαιο.Για την sms card υπάρχει όριο ή μπορώ να αγοράσω όσες θέλω;Επίσης η αποστολή είναι για όλα τα ελληνικά δίκτυα;

 

Boreis na agoraseis oses SMS cartes epithimeis apla exeis periorismo na stelneis ta minimata mesa se ena mina apo tin imera pou tha tis energopioisis.

Nai filaraki boreis na stelneis se ola ta diktia! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Και αλλη δοκιμη για το δικτυο της βονταφον? Αφου δεν αντεξε με το craxy weekends τι τους κανει να πιστευουν πως τωρα θα αντεξει?

 

O KYRIOS PONIROPOULOS MAS PLIROFORISE LATHOS MIAS KAI EIXA TO CRAZY WEEKENDS KAI IMUNA POLI EUXARISTIMENOS!!!

ANTE PIES KAMIA PONIRADA RE! :X :w00t: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ανεβαίνουν οι τόνοι...

Γενικά δουλεύει ΟΚ η voda ακόμα και με αυτές τις προσφορές... Τώρα αν δοκιμάσεις την χειρότερη ώρα στο πιο πολυπληθές σημείο και φας 1 τριτονικό, δεν έγινε και τίποτα, ξαναδοκιμάζεις! Εδώ με το 3G δοκιμάζαμε μισή ώρα να βγάλουμε γραμμή -δεν ξέρω αν το βελτίωσαν, το βαρέθηκα και προτιμώ voice, ειδικά μεταξύ CU αυτή την περίοδο !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει;

 

ΜΕΤΑ τις 10 Απριλίου, που η προσφορά αλλάζει και γίνεται λιγότερο ελκυστική αλλά παρόλα αυτά πολύ ελκυστική, υπάρχει κάποιος περιορισμός ως προς τον αριθμό των καρτών που μπορείς να χρησιμοποίησης;

 

Δηλαδή θα μπορώ για πάντα (εννοείται ακυρώνοντας κάρτες) από ένα CU να μιλάω με ένα άλλο CU πληρώνοντας 5 ευρώ τα 100 5λεπτα τηλεφωνήματα;

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati?

ama valw 2 cu sms card taftoxrona(kai genika prin teliwsei i mia...) tha prostethei stin alli kai tha exw kanonika ta sms tis mias kai tis allis..i i defteri karta apla den tha mpei? i tha mpei i defteri kai den tha ginei tpt???

kserei kaneis?

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά, εγώ που έχω ενεργοποιήσει τη συγκεκριμένη υπηρεσία (ως δεύτερο νούμερο γιατί ήδη έχω συμβόλαιο με την Κοσμοτέ) και τη χρησιμοποιώ εδώ και δύο τρείς μέρες είμαι πολύ ευχαριστημένος! Τυχαίνει να μιλάω πάρα πολύ με έναν συγκεκριμένο αριθμό, και είναι φοβερό να μιλάς δεκάλεπτες και δεκαπεντάλεπτες κλήσεις, και να ελέγχεις μετά το υπόλοιπό σου στην κάρτα και να βρίσκεις οτι στην ουσία δεν έχεις χρεωθεί! (γιατί πλέον μιλάμε για αμελητέα χρέωση)

 

Μπράβο στην Vodafone!

 

Με ενοχλεί όμως το εξής...: Τους συνδρομητέ συμβολαίου τους έχουν τελείως ¨γραμμένους"!!! Καμία προσφορά. Όλα για τους καρτοκινητούς γίνονται τα τελευταία δύο με τρία περίπου χρόνια!

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...