Jump to content

Αναζήτηση διαφημίσεων


gsp1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παδιά καλησπέρα!

 

Βρήκα κατά λάθος μέρος της συζήτησής σας στο Google και είπα να γραφτώ και εγώ...

 

Θα ήθελα να ζητήσω λίγη βοήθεια μιας και είδα ότι είστε αρκετά εξεικοιωμώνοι με τα σποτάκια.

 

Ψάχνω να βρω το τηλεοπτικό spot της καμπάνιας Πάμε Στοίχημα.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα ???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Xairetw.

Paidia mporei kanenas na bohthisei ligo ???

Psaxnw kapoio site na katebasw kamia diafhmhsh.

Grafw kai apo thn karta thleorashs alla den briskw merikes palies pou eixa alla xathikan otan xalase o sklhros :( :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
paidia me voithate ligo??? ekana mia diafimisi oteshop mia ap aytes p bgainoyn apo katastima exoun bgei peripou 4-5 diaforetikes einai ligo palia.. kserete poy borw na ti brw..? epsaxa sto you tube alla dn m bgazei ayti p thelw. stin arxi emfanizoyn ena sxediaki i sygekrimeni ansanser cartooon :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρω την διαφήμιση για τις ψείρες με το Liceattack??? Την ψάχνω και στο youtube αλλα δεν την βρισκω.. Είναι πολύ γελοια διαφήμιση.. Χαχχαχααα.. Όποιος μπορεί και θελει να βοηθησει, μπορει να μου στειλει..
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω την διαφημιση των Tsakiris Chips με "τα μανιταρια ala cream"!Αυτη που ειναι ενας αντρας κ 2 κοπελες σε ενα εστιατοριο κ παραγγελνουν τα πατατακια.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απλα παιζει μια γνωστη μου .......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, ψάχνω τη διαφήμιση που ήταν μια γιαγιά και ανακάτευε κάτι και τραγούδαγε "last night the dj saved my life" :worry:
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω εκείνη τη διαφήμιση που λέει "Σου πιάνουν τις ξαπλώστρες, σου κάνουν το ένα, σου κάνουν το άλλο κτλ".

Δε θυμάμαι και τι διαφήμιζε για να ψάξω...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω εκείνη τη διαφήμιση που λέει "Σου πιάνουν τις ξαπλώστρες, σου κάνουν το ένα, σου κάνουν το άλλο κτλ".

Δε θυμάμαι και τι διαφήμιζε για να ψάξω...

 

Τη διαφήμιση της easycruise εννοείς; Με τους "μαϊντανούς" της Μυκόνου; Που σου κάνουν τα μύρια όσα αλλά με την κρουαζιέρα "θα τους δείς μόνο για μια μέρα";

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Δε βρίσκω τίποτα στο youtube όμως.

Μήπως θυμάσαι τα λόγια;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Θελω μια της Always Ultra (με το σλογκαν 'μιλαει τη γλωσσα

του σωματος σας') που εδειχνε ενα ζευγαρι σε πικνικ. Την

εδειχνε καπου στο καλοκαιρι του 2004.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα σας. Ψάχνω εδώ και καιρό μια έντυπη διαφήμιση της kymco που χρονολογίται 2006 με 2008 και την είχα δει στους 2τροχούς. Έδειχνε δυο κοπέλες, μια ξανθιά και μια μελαχρινή, στην μέση μια αγγλική φράση και κάτω την διαφημιζόμενη μοτοσικλέτα.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι τυχερός θα την βρω σε κάποιο από τα περιοδικά μου. Έχω πάρα πολλά από 0-300,Moto,powerbikes κτλ αλλά δυστυχώς ελάχιστα από 2 Τροχούς. Θα ψάξω το απόγευμα μήπως βρω κάτι.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μετά από πολύ ψάξιμο,δεν κατάφερα να βρω κάτι.Κοίταξα σε διάφορα περιοδικά(0-300,Moto,Powerbikes,2τροχοί),χρονολογίας 2005-2009 αλλά τζίφος!Το μόνο που βρήκα παρεμφερές,ήταν μία διαφήμιση της YMC με κάτι Quad,που είχε μία ξανθιά και μία μαυρομάλλα αλλά δεν έμοιαζε με αυτό που περιγράφεις.Υπάρχει περίπτωση να είναι πιό παλιά από το 2005 ή πιό καινούργια από το 2009 η διαφήμιση?
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μετά από πολύ ψάξιμο,δεν κατάφερα να βρω κάτι.Κοίταξα σε διάφορα περιοδικά(0-300,Moto,Powerbikes,2τροχοί),χρονολογίας 2005-2009 αλλά τζίφος!Το μόνο που βρήκα παρεμφερές,ήταν μία διαφήμιση της YMC με κάτι Quad,που είχε μία ξανθιά και μία μαυρομάλλα αλλά δεν έμοιαζε με αυτό που περιγράφεις.Υπάρχει περίπτωση να είναι πιό παλιά από το 2005 ή πιό καινούργια από το 2009 η διαφήμιση?

 

Νομίζω πως όχι. Καλού κακού δείξε μου την καταχώρηση της YMC.

Edited by xar03
Link to comment
Share on other sites

Να η διαφήμιση της YMC από το 0-300 τεύχος 1 Μαΐου 2007.

YTtw3Fj

 

 

Βάζω και το λινκ σκέτο> https://ibb.co/YTtw3Fj

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...