Jump to content

Αναζήτηση διαφημίσεων


gsp1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά, επειδή είμαι λίγο άπειρος, μπορεί κανείς μέσω Προσ. Μηνύματος ή αλλιώς να μου πει στα σύντομα πώς θα την αποκτήσω κι εγώ?

 

Δεν έχω αρχοληθεί με torrent sites... Αλλά μαθαίνω γρήγορα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν μπορει να βοηθησει και εμενα καποιος σχετικα με το πως θα την κατεβασω,γιατι ουτε και εγω ξερω απο torrent sites,θα του ημουν υποχρεος!!
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
αν μπορει να βοηθησει και εμενα καποιος σχετικα με το πως θα την κατεβασω,γιατι ουτε και εγω ξερω απο torrent sites,θα του ημουν υποχρεος!!
Επειδή εδώ δεν είναι το κατάλληλο θέμα για τέτοιες ερωτήσεις μπείτε αν θέλετε και διαβάστε αυτό το thread,έχουν συζητηθεί πολλές φορές οι απορίες σας :)
Link to comment
Share on other sites

Θα τη βρείτε στο blue-white gt :rolleyes: (torrent)

εγω γιατι δν μπορω να τη βρω???:stupid:

 

vodafone βαζω στο search και μου βγαζει μια ασχετη...:what:

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
εγω γιατι δν μπορω να τη βρω???:stupid:

 

vodafone βαζω στο search και μου βγαζει μια ασχετη...:what:

Θα πας στο Torrents->Browse μετά στις κατηγορίες στο Radio/Tv Commercials και είναι αυτή που λέει Vodafone+Trident+Alphabank κλπ...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και πάλι! Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τη διαφήμηση super θεά που τραγουδάει ο Δάντης???? :w00t:

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,

 

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ...

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΗΣ ΧΟΣΕ ΚΟΥΕΡΒΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΣΑΤΑΝΑ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΑΦΙΣΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.

 

ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΗ.

 

ΦΙΛΙΚΑ,

 

ΧΑΡΑ

xenu@mail.gr

xara
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ψάχνω απεγνωσμένα να κατεβάσω την καινούργια διαφήμιση των Multirama, αυτή που ξεκινάει με τον απότομο πωλητη...

Ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω? Είναι για εκπαιδευτικούς λόγους κ δυστυχώς δεν έχω TV Tuner να την 'γράψω' μόνος μου :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Guys καλημερα. Ψαχνω παντου την διαφημηση

της nova με τον αστυνομικο που λεει

"Put the cote down". Εαν το εχει καποιος

ή ξερει κατι για τι που μπορω να την βρω (download)

please let me know.

Ευχαριστω.... :p

http://www.ClubCorsa.gr

The 1st Hellinic Club for Corsa

Link to comment
Share on other sites

Freeze re freeze

 

Put the kot down slowly...

 

You have the right to remain silent anything you say can and will be used against you in a court of law...

 

Ουλαλαλαλα (λολ το τραγουδακι στο τελος της διαφημισης)

 

Καλα γ@μ@τη διαφιμηση

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Guys καλημερα. Ψαχνω παντου την διαφημηση

της nova με τον αστυνομικο που λεει

"Put the cote down". Εαν το εχει καποιος

ή ξερει κατι για τι που μπορω να την βρω (download)

please let me know.

Ευχαριστω.... :p

 

Στην επίσημη σελίδα της NOVA http://www.nova.gr είναι διαθέσιμο τόσο το video όσο και το mp3.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς πως λέγεται το τραγούδι που έβαζε η Τιμ στην πρώτη διαφημίσης της (με το αυτόματο πότισμα, το σκάφος κλπ)? Το είχα γράψει στο βίντεο και το πέρασα με ηχογράφηση στο pc. Επίσης η διαφήμιση για ενα αυτοκίνητο, που έδειχνε ενα αεροπλάνο σε κενά αέρος ήταν απίθανη (sorry νομίζω έλεγε στο τέλος η αεροσυνοδός και απάνταγε ένας: nice flyight!):p .

Στο link έχω τη μουσική της Τιμ (το εχω ζιπάρει διότι το homepagez δεν δέχεται wav ή mp3):mad: .

 

http://www.homepagez.com/lemonia/others/Tim.zip

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην διαφημιση της vodafone με τον ναυτη που δεν εχει μοναδες και του στελνει ο πατερας του γνωριζει κανεις τι μαρκα ειναι το κινητο του ναυτη ?

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια όσα lings υπάρχουν εδώ για ΤΙΜ διαφημίσεις δεν δουλεύουν.Όποιος τις έχει ας μου τις στείλει στο devil_venusaur@yahoo.gr pls.(θέλω μόνο αυτές με τον τυπάκο που λέει θέλω).Α και κάτι άλλο.Στο club του στο pathfinder έστειλα από χτες αίτηση για εγκραφή και ακόμα δεν την ενέκριναν.Τι γίνεται?Έγιναν και αυτή σαν τη γραφειοκρατία μας?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το link δουλέυει :cool: ,το ξανακοίταξα, αλλά δεν είναι απο αυτές που θες! Κούλαρε! Μην περιμένεις σε μια μέρα να την εγκρίνουν, εγω περιμένω κανα 3 ήμερο στο myphone για να ποστάρουν τις φωτογραφίες στο mygallery, προφανώς έχουν αρκετές αιτήσεις. Άμα δεις οτι δεν κάνουν κάτι ξανακάνε εγγραφή.
Link to comment
Share on other sites

Θέμα: Διαφήμηση Γερμανος (Σκυλος - Βόλτα)

 

ρε παιδια μηπως εχει κανεις αυτη την διαφημηση που ειναι ενα σκυλακι γλυκα και νομιζω δανειζει φωνη σε αυτο το γλυκο σκυλακι ο Πετρος Φιλιππιδης?

Εχει κρυψει το κινητο του ιδιοκτητη του στον κηπο και αυτος το βρισκει κλπ κλπ

αν το εχετε πως μπορω να το εχω κι εγω???

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το γράφεις με βίντεο; Απλά δες τι ώρα την παίζει και σε συγκεκριμένο κανάλι (υπάρχουν διαφορές στην επιλογή των διαφημίσεων που παίζοντε την ίδια ώρα σε κάθε κανάλι) και ρύθμισε το βίντεο 10 λεπτά πρίν για εκκίνηση και δέκα λεπτά μετά για το τέλος σε σχέση με την ώρα που είδες την διαφήμιση την προηγούμενη φορά. Έτσι έχω κάνει και με την πρώτη διαφήμιση της ΤΙΜ και της κορόλα με το αεροπλάνο. Μετά πέρνα την στον υπολογιστή αν έχεις κάρτα τηλεόρασης και ξαναχρησιμοποίησε την κασέτα. Εγω δεν εχω κάρτα τηλεόρασης και τις εχω αφήσει στην κασέτα, το θέμα είναι οτι επειδή εχω πολλές κασέτες που γράφω και ξαναγράφω ταινίες που θέλω να δω διότι δεν τις προλαβαίνω, φοβάμαι πως την μπέρδεψα με αυτές και ίσως να την εχω διαγράψει :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα ήθελα πάρα πολύ αν κάποιος από εσάς έχει την διαφήμιση του μακεδονικού χαλβά με το κοριτσάκι που τρωει τον χαλβά και σκαρφίζετε ολόκληρη ιστορία με ένα σκύλο με διό κεφάλια και στο τέλος λέει στην μαμά του μικρό κορίτσι είμαι τι να κάνω .

Για μένα είναι φοβερή διαφήμιση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...