Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

egw pali otan diabazw spoiler...epeidi eimai sigkentromenos...auto pou diabazw...meta den to ksexnaw...oute kai amnisia na pathw...kai to epanalambanw sto mualo mou xwris na to thelw...:( giato epapsa na diabazw spoilers.... Oust...2 fores tin epatha kai xtipiomouna... kai twra prepei na ematha kati athela mou bebaia...gia to season3...alli fora den ksanampainw sto imdb..na dw xaraktires apo to lost...:wacko: piga na dw se poies tainies alles paizei i Claire...kai gmthike...apo ena post pou ekane enas...kali wra san na elege "PETHENEI O BOONE STO LOST" ...gia titlo thread...eleos..:mad:

 

btw: to Lost pire kana brabeio sta EMMY??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

anarxaki εχεις απολυτο δικιο στο οτι δεν μοιαζει και παρα πολυ, αλλα ειναι και τρομερα γρηγορη η σκηνη για να ειμαστε σιγουροι. Εγω παντως μετα απο 5 απανωτες φορες που το ειδα για να μου μεινει η εικονα ειμαι σχετικα σιγουρος οτι ειναι ο Sawyer. Τι να πω, θα απαντηθουν ολα συντομα ελπιζω.

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

O Sawyer είναι παιδιά...μόλις το είδα που γύρισα απο την δουλειά και η τρίχα μου σηκώθηκε κάγκελο....

Γειά σας Charmed καλώς το Lost...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ stroggoff.

Τουλάχιστον πρέπει να τους παραδεχτούμε σε αυτό!

Το τρέιλερ το ΠΕΤΥΧΑΝ!

My Galaxy S4 Unboxing ->

- My Galaxy S4 review ->

Galaxy Note tablets in School ->

- Samsung UE50HU6900 Unboxing ->
Link to comment
Share on other sites

Τι? Υπαρχει ηδη στο νησι αυτος ο χαρακτηρας?Η μηπως θα ξεφυτρωσει απο καπου?

 

Δεν το γνωρίζω αλλά... πρώτη φορά θα είναι; Αν προσέξεις εκτός από τους πρωταγωνιστές υπάρχουν πάνω από 30 άτομα επιζήσαντες στο νησί και απότι φαίνεται οι σεναριογράφοι τους έχουν σαν pool για να εμφανίζουν όποτε θέλουν νέους χαρακτήρες. Είναι καλοσχεδιασμένη η βαλίτσα για να πάει πολύυυυ μακριά :p

KCB
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου είπε ότι θα ολοκληρωθεί η σειρά σε 7 seasons....αληθεύει?

 

Μπορεί και ναι μπορεί και όχι. Οι πιο πρόσφατες πληροφορίες λένε ότι μάλλον δεν θα ξεπεράσουν τις 5...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου είπε ότι θα ολοκληρωθεί η σειρά σε 7 seasons....αληθεύει?

 

Όχι δεν αληθεύει. Ο ίδιος ο Cuse σε πρόσφατη συνέντευξή του είπε για 4 το πολύ 5 season. Όχι παραπάνω.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

πω πω... ειδα στην ΝΕΤ τα 2 πρωτα επεισοδια και ειναι ΠΟΛΥ διαφορετικοι. αλλα κουρεματα, αλλο στυλ, αλλη εικονα! και σκεφτομουν... να δειτε τι εχετε να τραβηξετε...χιχι
Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

πω πω... ειδα στην ΝΕΤ τα 2 πρωτα επεισοδια και ειναι ΠΟΛΥ διαφορετικοι. αλλα κουρεματα, αλλο στυλ, αλλη εικονα! και σκεφτομουν... να δειτε τι εχετε να τραβηξετε...χιχι

 

Χαχαχαχα όντως!!! Τους βλέπεις και σκέφτεσαι "αχ κακόμοιρε...... εσύ θα πεθάνεις σε 5-6 επεισόδια από τώρα, εσύ στην επόμενη season αχ κι εσύ βλάκα που κάνεις παρέα με τον βρωμο-Locke πόσο θα το μετανιώσεις....." :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από στιγμή σε στιγμή το πακετάκι με το Lost Season 2 DVD φεύγει από Άμαζον.. δεν έμεινα χωρίς LOST έχει ένα χρόνο για το τίποτα... :p

 

Επίσης, τί σκ@τ@ κάνουν στην Αγγλία? Τα ratings είναι πολλύ κάτω:

 

"UK Channel 4 showed episode "2x20: Two for the Road" last night. Viewing figures were 2.2million, a 11% of the audience. "

Link to comment
Share on other sites

μα καλα δεν την εχουν ηδη δειξει τη δευτερη περιοδο στην Αγγλια?

σιγουρα την εχουν δειξει

 

μαλλον ειναι επαναληψη :p

Link to comment
Share on other sites

Apoti xerw den einai epanalipsi.. oi seires meta apo kanena xrono pane UK..

O logos gia ton opoio einai low ta ratings e3igeitai apo katw:

 

It was a 400,000 viewer increase on last week's showing, but bear in mind that the episode following the one shown on Channel 4 is showing immediately after on sister-station E4. So, along with the majority of Brits downloaded episodes ahead of time, viewing figures rarely reflect any American series' popularity.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το 3x05 δεν είναι για τον Locke αλλά για τον Mr. Eko

3x05 The Cost Of Living

 

Μιας και μιλάμε για τον ηθοποιό που κάνει τον Mr. Eko πριν λίγες μέρες έπεσε και αυτός στα χέρια της αστυνομίας επειδή οδηγούσε χωρίς δίπλωμα και αντιστάθηκε στις αστυνομικές αρχές. Μετά την Michelle Rodriguez (Ana Lucia) και την Cynthia Watros (Libby) είναι το 3ο μέρος του cast που πιάνεται απο την αστυνομία για παράβαση με αυτοκίνητο. Έτσι που πάνε σκέφτομαι να κάνουν έναν νέο όρο στα συμβόλαια των ηθοποιών: Μην Οδηγείτε.

 

Eπίσης άλλο ένα νέο promo απο το YouTube (επειδή είμαι στην δουλειά δεν προλαβαίνω να το ανεβάσω στον server)

 

Στο promo προσέξτε καλά προς το τέλος μια εικόνα με τον Jack που δείχνει να επιτίθεται απο πίσω σε μια γυναίκα...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα video club εδώ, στη Θεσσαλονίκη μου είπε πως τα Lost season 2 έρχονται στην Ελλάδα με ελληνικούς υπότιτλους στις 3 Οκτωβρίου.

 

Sorry, αν το ξέρετε ήδη αλλά είπα να σας ενημερώσω.

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

@GreekCharmed

Και λίγα λες! Αυτή η σειρά κινδυνεύει να μείνει χωρίς cast λόγω των οδηγικών τους ταλέντων :lol:

 

Είδατε το Season 2 Trailer στη ΝΕΤ; Μόνο το τέλος που δεν είπε :lol:

"Επέζησε άλλη μία ομάδα και ήρθε η ώρα να συναντηθούνε". Πάλι καλά που δεν είπε "

αν και όχι για πολύ γιατί 2 μέλη τους, η Ana-Lucia (κοντινό) και η Libby (κοντινό) θα πεθάνουν σύντομα από το χέρι του Michael (η σκηνή του πυροβολισμού σε slow motion)

".

 

Δε μου το βγάζετε από το μυαλό, αυτοί οι άνθρωποι παλεύουν να ΜΗΝ έχει θαυμαστές στην Ελλάδα το LOST...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είδατε το Season 2 Trailer στη ΝΕΤ; Μόνο το τέλος που δεν είπε :lol:

"Επέζησε άλλη μία ομάδα και ήρθε η ώρα να συναντηθούνε". Πάλι καλά

που δεν είπε "αν και όχι για πολύ γιατί 2 μέλη τους, η Ana-Lucia (κοντινό) και η Libby (κοντινό) θα πεθάνουν σύντομα από το χέρι του Michael (η σκηνή του πυροβολισμού

σε slow motion)".

 

Δε μου το βγάζετε από το μυαλό, αυτοί οι άνθρωποι παλεύουν να ΜΗΝ έχει θαυμαστές στην Ελλάδα το LOST...

 

Χε χε, όταν τα λεγα εγώ είχε πέσει το σύμπαν να με φάει.

Φτιάξαν επιτέλους το trailer για την 1η season (έστω για τις επαναλήψεις της) και για να μη χαλάσουν οι ισορροπίες, βγάλαν ένα μέσα-στο-spoiler trailer για τη 2η season (όπως είχαν κάνει και για την 1η season)?

Φαντάσου να αρχίσει και η 3η season του LOST στο ABC... Θα βλέπουμε στα trailer της NET και σκηνές απο την 3η (θυμίζω ότι στο επίμαχο και υποτιτλισμένο αρχικό "trailer" της 1ης season το 90% των σκηνών ήταν απο τη 2η season :rolleyes: )

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

PETHENOUN???????

Kala re paidia.. den eipame na vazoume spoiler tags? Kai malista sto thread tis SEASON 1?? Pou mpenw epeidi tin eida idi.. yparxoun akoma atoma pou den eidane Season 2...

 

stroggof kai anarxaki please kante edit ta post sas kai ta quotes sas!

Link to comment
Share on other sites

PETHENOUN???????

Kala re paidia.. den eipame na vazoume spoiler tags? Kai malista sto thread tis SEASON 1?? Pou mpenw epeidi tin eida idi.. yparxoun akoma atoma pou den eidane Season 2...

 

stroggof kai anarxaki please kante edit ta post sas kai ta quotes sas!

 

Υποθέτω ότι λόγω της ώρας (πολύ νωρίς ακόμα) μπερδεύτηκες και μπήκες στο topic για το LOST στο abc και όχι στο " Lost Season 1 - Επεισόδια της ΝΕΤ"...

Από όσο θυμάμαι είχαμε πει να μην βάζουμε spoiler tags σε ό,τι ανεφέρεται μέχρι το τελευταίο επεισόδιο της season 2, μιας και θεωρούμε ότι όλοι όσοι διαβάζουν εδώ τα έχουν ήδη δει. Δια του λόγου το αληθές

 

Όπως και να έχει, σε ένδειξη καλής θέλησης και ΜΟΝΟ, θα εφαρμόσω την επιθυμία σου...

 

Ειλικρινά λυπάμαι που έστω και από παρεξήγηση spoilerιάστηκες και τόσο άγρια κιόλας :( :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H alithia einai oti den parakolouthw kai ta 2 threads toso polli gia na xerw ti eipwthike.. na'sai kala anarxaki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...