Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλά...μην αγριεύεις τόσο πολύ τον εαυτό σου....:lol::rotfl:http://www.4troxoi.gr/forum/images/smiles/z7shysterical.gif

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το εχουμε ξανα πει,παει για 4 σαιζον...

Ιδου μια συνεντευξη:

 

Lindelof talked about the show having what he saw as a logical endpoint, and balancing that with the network likely wanting the show to go on for several years, saying, "We have four, maybe five awesome seasons planned out, and after that we'd have to start tap dancing, which is something we don't want to do," and pondered telling the network, "Fine, you can do more episodes of Lost, but we won't have anything to do with that." Ultimately, Lindelof observed, "The reality of ending it on our own terms is unrealistic, so we have to work around that."

 

Y.Γ. Sorry για το παραπανω,ο browser μου εκαψε φλαντζα...

 

Τώρα αυτό για καλό το θεωρείς; Και μόνο το ότι ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν ακόμα πόσες awesome seasons έχουν εμένα μου επιβεβαιώνει το συλλογισμό. Και όπως είπα οι 4 θα είναι λάστιχο, οι 5 που λέει αυτός ασε.... Μακάρι να με διαψεύσουν αλλά δεν αλλάζει το ότι από την πρώτη σεζόν έχω την ίδια εντύπωση. Γι'αυτό και εκνευρίστικα με τα πρώτα επεισόδια που είδα στην TV και αν δεν το έβρισκα σε DVD θα το προσπερνούσα. Απότι διάβασα σε μια συνέντευξη άλλωστε, το ABC δεν πάει καθόλου καλά και αυτή η σειρά μπορεί να το ξελασπώσει. http://www.lost-tv.com/exclusives/damon081804.html

Εντάξει οι άνθρωποι έχουν βρει μια πολύ καλή ιδέα (πιθανότατα εμπνευσμένη από τα survivor) αλλά την αναπτύσουν όσο πιο αργά μπορούν για να τσεπώσουν όσο πιο πολλά μπορούν. Θεμιτό αλλά έτσι είναι όπως με όλα τα σήριαλ. Όπως θεωρώ βέβαιο ότι τα σήριαλ αυτά πλέον οδηγούνται από ένα σημείο και πέρα και από τον ίδιο τον κόσμο. Όταν έχουν τέτοια απήχηση που να δημιουργούνται forum και να τα συζητάνε, λέτε οι συγγραφείς να μην διαβάζουν τα πάντα ενώ γράφουν τα επόμενα;

Τέλος πάντων ανακυκλώνω παλιές συζητήσεις τώρα (βλ. παρά πέντε) και δε χρειάζεται... Ο καθένας έχει την άποψή του και είναι απολύτως σεβαστή.

 

Μια και ό,τι λέμε εδώ δεν είναι spoiler, πιστεύει κανείς ότι ο αγαπητός Εκο συνεχίζει με κάποιο περίεργο τρόπο στην 3η σεζόν; Και μόνο με το ότι ασχολείται η αγαπημένη του Ντέσμοντ, φαίνεται ότι ο Ντέσμοντ τη γλυτώνει, αρα και οι άλλοι. Είμαι επίσης περίεργος να δω αν θα δικαιολογήσουν κάποτε όλες τις σατανικές συμπτώσεις που αφήνουν να αιωρούνται, όπως τη συνύπαρξη στο ίδρυμα της Λίμπι με τον Χάρλι ή η άφιξη του σκάφους της (με τον Ντέσμοντ) την ώρα που την έθαβαν κλπ. Αυτά για μένα χρειάζονται μια καλή ορθολογική εξήγηση.

 

Α και το χειρότερό μου επεισόδιο έχοντας δει και τις 2 σεζόν ήταν το πως έμαθε να βασανίζει ο Σαϊντ. Γενικά όπου μιλάνε για το παρελθόν του έχουν ανακατέψει την πολιτική(-τρομοκρατία) τους :mad: .Ήταν ανάγκη :mad:

KCB
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα σεβαστες αποψεις ολες.Εμενα μου αρεσει που παει για 4 σαιζον.ΔΕΝ ηθελα να τελειωσει φετος,ουτε του χρονου.Μου αρεσει η σειρα,περναω καλα οποτε θελω περισσοτερο.Αφου οι ιδιοι λενε πως ο αρχικος σχεδιασμος ηταν(αν πετυχαινε η σειρα,που πετυχε) 4 ή 5 σαιζον τοτε δεν με πειραζει.Απο κει και περα,το ειπαν και οι ιδιοι,αν θελετε να το συνεχισετε,καντε το χωρις εμας....και πολυ σωστα ειπαν.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Episode 3.02: Further Instructions (Claire-centric)

 

Airdate: October 11, 2006

 

08/09 - It's Claire-centric and her flashback features Mike and Jan, a hippie-ish couple in their 50's. They are warm and kind, but also tough and protective when the situation calls for it. Source: secretagentman @ TWOP

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

ego pantos to blepo fanatika kathos kai to deutero kuklo.Einai karaaaaaaaaaaaagamath seira.milame exei th megaluterh agonia apo ola ta shows pou xo dei to teleutaio kairo.elpizo mono to telos an to teliosoune mhn einai tipota xeneroto mias kai stantar tha nai anatreptikotato.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια μολις βλεπω τα τελευταια επισοδια απο τον 2 κυκλο και ειναι πολυ τελεια σειρα , απλως με ξαφνιασε ο πολυ γρηγορος θανατος της λατινας και της ξανθιας ! εχω δει μεχρι και το 21 επισοδιο .
Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια μολις βλεπω τα τελευταια επισοδια απο τον 2 κυκλο και ειναι πολυ τελεια σειρα , απλως με ξαφνιασε ο πολυ γρηγορος θανατος της λατινας και της ξανθιας ! εχω δει μεχρι και το 21 επισοδιο .

 

Όλα τα λεφτά είναι τα επεισόδια απόταν χτυπάει ο Λοκ το πόδι και ειδικά το τελευταίο επεισόδιο.

Κάτι που ξανασκεφτόμουν και δεν μου κάθεται καθόλου καλά είναι το πως πιάστηκε ένας από τους άλλους (και όχι όποιος όποιος ;) ) σε παγίδα της Ρουσώ. Να έγιναν όλα επίτηδες και να ρίσκαρε τη ζωή του;;; Δεν κολλάει.

KCB
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά είναι τα επεισόδια απόταν χτυπάει ο Λοκ το πόδι και ειδικά το τελευταίο επεισόδιο.

Κάτι που ξανασκεφτόμουν και δεν μου κάθεται καθόλου καλά είναι το πως πιάστηκε ένας από τους άλλους (και όχι όποιος όποιος ;) ) σε παγίδα της Ρουσώ. Να έγιναν όλα επίτηδες και να ρίσκαρε τη ζωή του;;; Δεν κολλάει.

 

 

Mπορει οντως οπως ειπε να πηγαινε για καποιον λογο εκει(ξερεις εσυ...) και να πιαστηκε τυχαια.Εξαλλου και η Ρουσω δεν ειναι οτι κι οτι στις παγιδες.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Mπορει οντως οπως ειπε να πηγαινε για καποιον λογο εκει(ξερεις εσυ...) και να πιαστηκε τυχαια.Εξαλλου και η Ρουσω δεν ειναι οτι κι οτι στις παγιδες.

 

Αυτό πάλι το "καλός" που λένε για όσους απαγάγουν οι Άλλοι, τι να σημαίνει; Το θυμήθηκα γιατί και ο Λοκ ρωτάει τον "κρατούμενο" γιατί δεν τον χτύπησε όταν είχε ευκαιρία και του λέει εσύ είσαι καλός. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το χρησιμοποιούν.

 

Ξέρετε αν ισχύει τελικά ότι θα πουλάνε πάμφθηνα (και γεμάτα διαφημίσεις) τα επεισόδια από internet αμέσως μόλις παίζονται;;

KCB
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια θεωρια για αυτο το καλος.

Οι "Αλλοι" ειναι πρωην εργαζομενοι της Νταρμα,οι οποιο επαναστατησαν κατα καποιο τροπο στα απανθρωπα πειραματα της και αποφασισαν να την σαμποταρουν.Γι'αυτο και παρουσιαζονται ως "καλοι"

 

 

Να και η ΠΟΛΥ ενδιαφερουσα επισημη περιγραφη της πρεμιερας

 

A Tale of Two Cities

 

Original air date: October 04, 2006 (scheduled)

 

Flashback: Kate

 

Written by: Damon Lindelof, J.J. Abrams (co-writer)

 

Directed by: Jack Bender

 

Description: Jack, Kate and Sawyer must deal with their pasts, as they are held captive by "The Others" in mysterious prisons which remind them of their pre-island lives. Meanwhile, on the other side of the island, Bernard and Charlie attempt to re-establish leadership in a panicked camp, and Rose becomes concerned about the situation in the hatch

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Skeftika pos tha itan kali idea na dimiourgithei ena elliniko fan forum gia tin seira ayti, etsi oste na yparxei k enas ellinikos diktiakos topos pou tha mporoume na sizitame gia tin seira.

 

Epeidi apagorevete na grapso to link edo, opoios thelei as mou afisei PM na tou steilo to link.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Nomizo oti den mporoume na afinoume sto forum edo links.

An kserei kapoios moderator as mou pei an mporo na afiso to link i oxi.

Na 'ste kala.

Νομίζω ότι η GreekCharmed, η οποία πρέπει να διακοπεύει ακόμα, έχει ήδη φτιάξει Fan-Site........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η GreekCharmed, η οποία πρέπει να διακοπεύει ακόμα, έχει ήδη φτιάξει Fan-Site........

Μπα, στο Καραισκακη ειναι ακομα με τον 50λεπτο :p

 

elenp δωστο, δεν υπαρχει προβλημα

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να ποστάρεις στο forum μόνο για spam, να μην το δώσεις. Τα ίδια με το Παρα 5 θα αρχίσουμε;
Link to comment
Share on other sites

Με ζητήσατε? Εδώ είμαι επανήλθα (δυστυχώς) μετά απο ένα 15νθήμερο στον παράδεισο που λέγεται Σάμος...

 

Και αρχίζουμε τα τις 3ης season.

Όσοι ρωτάνε για το club ναι υπάρχει fan club και θα ενημερωθεί σήμερα. Forum απο όσο γνωρίζω ελληνικό δεν υπάρχει, ξένα πολλά. Αν κανείς ενδιαφέρεται για ελληνικό forum και ξέρει να φτιάχνει, εδώ είμαι.

Πάω για να ψάξω για νέα και επανέρχομαι.

 

Sheik: βάζε καλέ κανά spoiler tag για όλα της 3ης season

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

θα προστεθεί και στην σειρά η ηθοποιός Kiele Sanchez, που έπαιξε πέρυσι στην κομμένη σειρά Related του καναλιού WB. Η συγκεκριμένη ηθοποιός χαρακτηρίζεται ως regular απο τα ξένα τηλεοπτικά site, γεγονός που σημαίνει πως θα την βλέπουμε αρκετά στον 3ο κύκλο. 2 νέα πρόσωπα έρχονται να προστεθούν στο cast της σειράς Lost για τον 3ο κύκλο.

 

Επίσης, Sheik, η περίληψη του πρώτου επεισοδίου είναι ψεύτικη. Ακόμα το κανάλι δεν έχει δημοσιεύσει την επίσημη περίληψη. Δες και εδώ...

"...That was me and I'm sure. The guy who posted it on Lost-Forum admitted he made it up."

 

Επίσης...

Nέος τίτλος για το 3ο επεισόδιο της σειράς:

3x03 The Glass Ballerina:

Η Sun βλέπει σε ένα όνειρό της το μέλλον της αλλά και την 9χρονη κόρη της

 

source: secretagentman

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

μολις ολοκληρωσα και εγω τον 2 κυκλο και θα ηθελα να ρωτησω το εξης

 

1. ο 3ος κυκλος θα παιχτει φετος το χειμωνα η εχει παιχτει ?

2. και καθε ποτε αν παιχτει φετος θα παιζεται ανα επισοδιο(καθε εβδομαδα?) ?

3.εμεις πως θα το βλεπουμε ? με τον γνωστο τροπο ? απο τον θειο ?

 

ευχαριστω, περιμενω πραγματικα ποτε θα ξαναδουμε παλι Lost

Link to comment
Share on other sites

1. Ο 3ος κυκλος κανει πρεμιερα στης 4 Οκτωβρη.

2. Επειδη πολλοι παραπονεθηκαν περσυ(και καλα καναν) για το προγραμμα προβολης των επεισοδιων οπου υπηρχαν καθε 2 επεισοδια σχεδον 3 βδομαδες κενο,φετος θα παιχτουν 6 επεισοδια απο την 4 Οκτωβριου.Θα διακοπει μεχρι μεσα-τελη Γεναρη και μετα συνεχιζει μεχρι Μαιο με 17 ή 18 συνεχομενα -χωρις διακοπη- επεισοδια.

Πολυ καλυτερο..

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ,2 χρονια τωρα πως μπορουμε?Ας ειναι καλα ο θειος...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...