Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δηλαδη ρε παιδια στην τεταρτη σεζον δεν υπαρχει πλεον αυτο το μυστηριο???

δεν εχω δει κανενα επεισοδιο για τον λογο οτι θελω να τα δω ολα μαζι.

επισης ενας αγαπημενος μου χαρακτηρας ηταν κι ο mr eko.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ποιό μυστήριο εννοείς?

Αν μιλάς γενικά, υπάρχει μυστήριο. Θα μάθουμ ουσιαστικά τί ιδιότητες έχει το νησί. Ποιοί γύρισαν, γιατί είπαν ψέματα και πώς γλίτωσαν τλκ αυτοί στο νησί. Δεν σου λέω άλλο γιατί θα στο χαλάσω.

 

¨Οταν λες δεν έχεις δει κανένα επεισόδιο? Tου 4ου?Για ποιό λόγο? :p

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Γιάννη δεν υπάρχει μυστήριο. Για το Lost μιλάμε. Tίγκα στο μυστήριο και στα ερωτήματα είναι. Απλά, άλλαξε λίγο το ύφος. Στους πρώτους ψάχναμε να βρούμε τί είναι το νησί, ποιοί είναι οι άλλοι, πως κατέκηξαν εκεί κτλ. Τώρα, ψάχνουμε άλλα πράγματα.

 

Αν δεν είδες καθόλου την 4η, δες την. Είναι πολύ καλή. Ειδικά, αν την δεις όλη μαζί, θα την απολαύσεις ακόμα περισσότερο. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μπορει να αργησα λιγο να το δω μιας και η σειρα παιζει απο το 2005 αλλα δηλωνω τρελος fun της σειρας πλεον!

Και η αληθεια ειναι οτι ημουν και προκατειλημμένος παναθεμα με..

Link to comment
Share on other sites

μπορει να αργησα λιγο να το δω μιας και η σειρα παιζει απο το 2005 αλλα δηλωνω τρελος fun της σειρας πλεον!

Και η αληθεια ειναι οτι ημουν και προκατειλημμένος παναθεμα με..

και μετά σου λένε δες την Πολυκατοικία και τον Λάκη τον Γλυκούλι .... μην χ@@@!

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάσεις τωρα την σειρά απο την αρχή και δεις όλα τα επεισόδια χωρίς αυτή την σπαστική εβδομαδιαία ή 6μηνη διακοπή, οπου χάνεις την ροή και ξεχνάς πολλές λεπτομέριες, σίγουρα θα την απολαύσεις πολύ περισσότερο. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από την αρχή. Χαράς στο κουράγιο σου. :D :p

 

Εγώ θα αρκεστώ να δω τα 2 τελευταία να θυμηθώ που έχουμε μείνει.

Link to comment
Share on other sites

και μετά σου λένε δες την Πολυκατοικία και τον Λάκη τον Γλυκούλι .... μην χ@@@!

 

αστα να πανε ρε φιλε αστα..

εδικα για την δευτερη που να παω να ξερασω?

ειμαστε απλα κατι ..αιωνες πισω!!!!

 

τες.πα.

εγω ξεκιναω απο αυριο τον 3ο κυκλο και ειμαι πολυ ενθουσιασμενος!

Η σειρα τα σπαει κανονικα και ελπιζω να το τρεναρω οσο πιο πολυ μπορω ετσι ωστε να μην χρειαστει να περιμενω απο 21 Ιανουαριου και μετα μια ολοκληρη εβδομαδα για το νεα επεισοδια,οπως τωρα με το prison break!

 

Παντως για τετοιες σειρες αξιζει να περιμενει κανεις!!

Link to comment
Share on other sites

προσφατα ειδα ολους τους κυκλους και περιμενω εναγωνιωδως να δω τι θα γινει στην τεταρτη σεζον.

βεβαια φανταζομαι κατι που μαλλον θα βγει αληθεια...αλλα δε το λεω δε το λεω....

οσοι εχουνε δει τον τεταρτο κυκλο μπορουν να το υποψιαστουν ευκολα.

οσο για αγαπημενο ρολο....υπαρχουν πολλοι αν και στην αρχη μπερδευεσαι λιγο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα χω πιάσει και εγώ από την αρχή.

 

Προετοιμάζομαι για 21/1 :D

 

και γω θα το ξεκινησω απο την αρχη, παρ' ολο που το εχω δει!

θελω να θυμηθω καποια πραματα ειδικα απο την τεταρτη σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Εχει δει κανείς τα sneak peak και τα trailer του 5ου? Μιλαμε είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ετσι?

 

ειδικά αν θα επαληθευτεί η θεωρία ότι θα γυρίσουν πίσω στο χρόνο και θα ξαναπέσουν στο νησί κλπ κλπ θα είναι ΤΕΛΕΙΟ

 

 

ΤΡΕΛΑΑΑΑ λέμεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

αντε κι εγώ το περιμενω με ανυπομονησία - παρολο που κοντευα να ξεχασω την υπαρξη του τόσο καιρο που εχουμε να δουμε επεισόδιο, τωρα με τα νέα sneak peaks μου εχει ξυπνήσει το ενδιαφερον! Εχω περιεργεια πως θα χειριστούν τη ροή της αφηγησης: τα sneak peaks ειναι 3 χρονια μετα απο την ωρα που φευγουν οι 6 απ το νησι - λετε αυτά να ειναι η βασική αφήγηση κ ό,τι μεσολαβησε να το βλέπουμε με fb ή αυτές οι σκηνες θα εξακολουθησουν να ειναι ffwd κ η αφηγηση θα συνεχιστει κανονικα απο κει που την αφησαμε?:wacko:

 

ειδικά αν θα επαληθευτεί η θεωρία ότι θα γυρίσουν πίσω στο χρόνο και θα ξαναπέσουν στο νησί κλπ κλπ θα είναι ΤΕΛΕΙΟ

 

αυτό τωρα πως το συναγεις? βγαινει τπτ τετοιο απ τα τρειλερ?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι η ροή των γεγονότων που βλέπουμε θα επικεντρένεται στο νησί και στο παρόν και θα συνεχίσουν να μας δείχνουν πολλά fast forward. Πάρα πολύ έξυπνο τρικ και, κατά την άποψή μου, είναι αυτό που επανέφερε το έντονο ενδιαφέρον στο κοινό, ενδιαφέρον που ήταν έντονο στον πρώτο κύκλο.
Link to comment
Share on other sites

Άλλη φάση παίδες να τα βλέπεις μαζεμένα και να μην είσαι αναγκασμένος να περιμένεις βδομάδα για το επεισόδιο.

Τελειώνω 2ο κύκλο τώρα.Άντε 21/1 :D

Link to comment
Share on other sites

αυτό τωρα πως το συναγεις? βγαινει τπτ τετοιο απ τα τρειλερ?:confused:

 

 

Για παράδειγμα, η Juliet που βρίσκει την καταπακτή και εκπλήσσεται (θα μπορούσε βέβαια να είναι μια άγνωστη καταπακτή αλλά αμφιβάλλω). Η ο lock που πέφτει από το γκρεμό με το chapter, ενώ originally είχε πέσει ο boon. Ή η σκηνή με τον συνάδελφο του des που είναι σε εκείνη την άσπρη στολή κι σημαδεύει με όπλο. Επίσης, το σήμα της ajira airlines. αυτά θυμάμαι τώρα :p. Βέβαια, σε ένα interview των παραγωγών λένε πως το αεροδρόμιο που φτιάχνανε στην 4η σεζόν τότε που δούλευε ο sawyer/kate θα παίξει μεγάλο ρόλο στην 4η σεζόν. Εγώ από αυτό υπέθεσα ότι έτσι θα πάνε στο νησί όταν το βρουν. Αλλά και πάλι δεν εξηγεί τις σκηνές με τον Lock να πέφτει πχ. Μια υπόθεση βέβαια είναι όλα αυτά :p Επίσης, το σύνδεσα με κάτι που είχε πει ο Jacob για αυτούς που 'δεν είναι στη λίστα'. Anyway :P

 

Link to comment
Share on other sites

^^

α χα!:rolleyes: πολυ ψαγμενο! δεν ειχα ξανακουσει τετοια θεωρία (αν κ περσι όλο κ κάποιες τρελουτσικες θεωριες ειχα διαβασει - στη lostpedia κ αλλού) εγω απλως νομιζα οτι οι σκηνες που αναφέρεις ειναι μέρος του "recap" ας πουμε που κανει το τρειλερ για να μας βαλει στο κλιμα...δεν προσεξα οτι

δεν "ταιριαζουν" μ αυτα που εχουν ηδη γινει

... ίδωμεν...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα τελείωσα και εγώ απο την αρχή.

Είχα χάσει επεισόδια και είχα ξεχάσει πολλά πράγματα,και η επανάληψη ήταν τουλάχιστον απολαυστική.

 

Αναμένουμε τα νέα επεισόδια.

Θα υπάρχει το κλασσικό επεισόδιο με παλιές στιγμές και μετά ένα καινούργιο 2ωρο?

Link to comment
Share on other sites

αν ξενερωσες απο τον 2ο κυκλο τι θα κανεις στους αλλους 2?
:lol::lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...