Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αναμενομενο το μπλοκ.

τα χειροτερα ερχονται..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτα που λεει στο cosmo.gr ειναι τελειως ακυρα και ανυποστατα.Δεν υπαρχει πουθενα τετοια ανακοινωση,για 3 μονο επεισοδια.Χωρια που απο οποια πλευρα και να το δεις,να παιξουν μονο 3,αντι για τα 8 που εχουν ετοιμα ειναι χαζο.Ποιος ο λογος?

Αντιθετα εχουν πει οτι τα 8 που εχουν γυριστει θα παιχτουν κανονικα απο Φλεβαρη.Για τα υπολοιπα,θα δειξει..

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαστε περυσι παλι το cosmo.gr ειχε γραψει καποια ανυποστατα πραγματα περι Lost,και ειχε φαει κραξιμο..Μυαλο δεν βαλαν φαινεται..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει ουκ ολίγες φορές email στο εν λόγω site πως δεν τσεκάρουν καλά τις πηγές τους όσον αφορά το Lost αλλά αυτοί συνεχίζουν το βιολί τους. Οπότε καταλαβαίνεται και εσείς οι ίδιοι πως δεν αξίζει καν να περιμένουμε σωστή είδηση όσον αφορά το Lost απο το site αυτό.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ένας φίλος που ήταν Νέα Υόρκη αυτές τις μέρες ότι συζητάνε πολύ έντονα να ξεκινήσει άμεσα το Lost τώρα.. Δεν έχω επίσημη πηγή, απλά λέω τι μου είπαν.. Μένει να το δούμε!
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ένας φίλος που ήταν Νέα Υόρκη αυτές τις μέρες ότι συζητάνε πολύ έντονα να ξεκινήσει άμεσα το Lost τώρα.. Δεν έχω επίσημη πηγή, απλά λέω τι μου είπαν.. Μένει να το δούμε!

Με ποιο σκεπτικό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή έχουν λίγα επεισόδια και για να μην τα βάλουν Γενάρη.. Αλλά επιφυλάσσομαι όπως είπα.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμμιά αμφιβολία... αποκλείεται να βγάλουν το LOST άμεσα.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμμιά αμφιβολία... αποκλείεται να βγάλουν το LOST άμεσα.

πάσο.. γιατί και γω που κοίταξα δεν είδα τπτ. μάλλον για τα Mobisodes έλεγε και δεν το κατάλαβε..

Link to comment
Share on other sites

To 3o mobisode παντως με Μπεν & Τζακ λεει πολυ!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ίσως θα μπορούσαν ελλείψει ανταγωνισμού να τα σαρώσουν όλα...να γυρίσουν πίσω και οι άσωτοι τηλεθεατές.. αλλά κι εγώ δεν το νομίζω.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ένας φίλος που ήταν Νέα Υόρκη αυτές τις μέρες ότι συζητάνε πολύ έντονα να ξεκινήσει άμεσα το Lost τώρα.. Δεν έχω επίσημη πηγή, απλά λέω τι μου είπαν.. Μένει να το δούμε!

 

Δεν ισχύει τπτ τέτοιο. Εκτός αν (όπως είπαν και τα παιδιά) είδε τα Mobisodes και μπερδεύτηκε.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει και το 4ο mobisode με Michael & Juliet...

 

Κάπου διάβασα ότι το ABC κατά πάσα πιθανότητα θα αρχίσει να παίζει τρέιλερ της 4ης σεζόν στους κινηματογράφους από τον Δεκέμβρη και μετά.

Λογικά αν βρεθεί λύση και η απεργία λήξει έως το τέλος του 2007 (κάτι ακούγεται ότι πλησιάζουν σε συμφωνία, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...), ίσως να δούμε και τα 16 επεισόδια φέτος...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε παιδιά,καμία απεργία δεν κρατάει επ' άπειρον...Ηρεμήστε!

 

Ωραία τα mobisodes...αλλά ως πότε θα μας ταϊζουν με κόκαλα;;; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε παιδιά,καμία απεργία δεν κρατάει επ' άπειρον...Ηρεμήστε!

Μα ήδη κάποιες σειρές τελείωσαν ουσιαστικά για φέτος, ή αναβλήθηκαν για του χρόνου. Δεν το λέω καταστροφολογικά.

Το Lost είναι από τις "τυχερές" σειρές, αφού ξεκινάει με "στοκ" 8 επεισοδίων, και αν η απεργία λήξει νωρίς, υπάρχει πιθανότατα να δούμε συνέχεια φέτος...

Link to comment
Share on other sites

τελευτεα season θα ειναι αυτη που περιμενουμε?

 

Αυτή είναι η 4η. Συνολικά θα έχει 6 σεζόν, ή αλλιώς ακόμα 48 επεισόδια! Έχουμε ακόμα... :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To Lost κανει πρεμιερα τελικα στις 31 Γεναρη συμφωνα με το δελτιο τυπου του ABC!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

To Lost κανει πρεμιερα τελικα στις 31 Γεναρη συμφωνα με το δελτιο τυπου του ABC!

Αλλάζει μέρα δηλαδή :confused:?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...