Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι πολυ ενδιαφερον που διαβασα στο DarkUFO. Ελπιζω να μη μου νευριασει η GC αν ηθελε να το κανει post. :)

 

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι αληθινα οσα λεει, ειναι απο το BuddyTV.

 

 

3.17 - Catch 22 (Desmond Centered)

Desmond gets a flash of the future and enlists Hurley, Charlie, and Jin to join him on a mysterious hike. Hurley becomes suspicious that Desmond may be acting without everybody's best interests in mind. Desmond's vision reference the cable that Sayid, and later Hurley, found in season one. If you'll recall, Damon Lindelof and Carlton Cuse told BuddyTV that a major reveal was coming up concerning that cable later on. This episode will close with Desmond and the gang finding a mysterious parachutist named Naomi who may have compelling information concerning one of the current island occupants.

 

3.18 - D.O.C (Sun/Jin Centered)

Juliet finds out that Sun is pregnant and tells her that women who conceive on the island could die if they carry to term. Sun responds by telling her that the baby may not have been conceived on the island, in fact it may not even be Jin's child. So the two set off for the medical hatch to try to determine when the baby was conceived. Meanwhile, Desmond and his crew scramble to save the life of the mysterious Naomi and are assisted by an old enemy, seems eye patch guy survived the fence after all.

 

3.19 - The Brig (Locke Centered)

Locke slips away from the others and lures Sawyer away from the beach. Flashbacks will reveal what Locke has been up to with the others since they abandoned their 'village'. In a secluded Dharma holding cell, Locke will bring Sawyer together with Anthony Cooper for a fate full encounter that will resolve a long standing season one mystery. Meanwhile, Naomi will return to the beach with some alarming information concerning flight 815, but can she be trusted?

 

3.20 - The Man Behind the Curtain (Ben Centered)

The past of the island is explored including how Dharma came to be there, why, and what the fateful 'purge' was really all about. Flashbacks will show Ben through various ages up until adulthood. The mysterious 'Jacob' will finally be revealed, and the question of whether any Dharma members still live will be revealed.

 

3.21 - The Truth About Lying / The Greatest Hits (Charlie Centric)

Rescue is finally at hand for the survivors of Oceanic 815, but first someone must reconnect an underwater sonar beacon. Despite his foretold death, Charlie volunteers. Copious rumors suggest that Charlie dies in this episode, but some new rumors I've been hearing suggest that this is a huge misdirection and there will be another highly unexpected major character death instead.

 

3.22/3.23 - Through the Looking Glass (Jack Centric)

This episode promises a Jack revelation of legendary proportions! Also, there will finally be an en masse collision between the beach folk and the Other's. On the speculation end of things, folks are saying that the island folk will split into two factions themselves, one led by Jack, and one by Sawyer, but the division will be at the will of another, and for purposes no one will expect.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατι πολυ ενδιαφερον που διαβασα στο DarkUFO. Ελπιζω να μη μου νευριασει η GC αν ηθελε να το κανει post. :)

 

Kαλέ τι να νευριάσω :D έτσι κι αλλιώς κι εγώ τώρα τα είδα και πάω να τα μεταφράσω για το site μου ;) μόνο που σου έχω κι άλλα :)

 

 

Για το επεισόδιο 3x20 The Man Behind The Curtain:

1. Θα δείτε κάποιον να φοράει την στολή της Dharma και θα ξαφνιαστείτε πάρα πολύ

2. Θα δείτε μια μεγάλη επική και σοκαριστική σκηνή

3. Θα δούμε πιο πολλά φορτηγάκια

Και 4. Ο Roger δεν ήταν ο μόνος εργάτης

 

 

Και....

 

Lost...the next 5 episodes

 

και ...

 

3x17 Catch-22 sneak peek 2

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

πιο μεγαλος βλακας απο τον Τζακ δεν υπαρχει στη σειρα!!

μεγαλο προβατο το παλληκαρι...αλλα αμα εισαι ΜΔ ετσι κανεις...τελος παντων!

 

και γαμω τα επεισοδια ηταν,λεπτομερειες που εχουν ξεχαστει παιζουν σημαντικο ρολο στη σειρα και αντε γειααααα......

 

LOST ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (ή στο μπλεντερ εναλλακτικα)!

 

σειρα τωρα εχει και η Σαν,να δουμε τι παιζει με την δικια της εγκυμοσυνη...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ένα νέο άρθρο των παραγωγών του Lost στο site Entertainment Weekly:

Οι παραγωγοί μιλάνε για τα πεσμένα ratings, για την ιστορία με τους Nikki και Paulo και για την αρχή του τέλους του νησιού

Article

Προσοχή περιέχει spoilers

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Απο το buddyTV παλι:

 

Lost reaches the number two spot on the rankings, and I think we can attribute this entirely to the high quality of recent episodes. The fan base has been galvanized.

http://www.buddytv.com/articles/btvfprapr.jpg

Ο πινακας αναφερεται στα ratings των χρηστων του συγκεκριμενου site, αλλα μπορει κατα καποιον τροπο να θεωρηθει ως απεικονιση της ικανοποιησης των Αμερικανων θεατων εν γενει.

 

 

Το Lost επιστρεφει ολο και δυναμικοτερο μετα τις πτωσεις στα νουμερα!

Link to comment
Share on other sites

Ένα νέο άρθρο των παραγωγών του Lost στο site Entertainment Weekly:

Οι παραγωγοί μιλάνε για τα πεσμένα ratings, για την ιστορία με τους Nikki και Paulo και για την αρχή του τέλους του νησιού

Article

Προσοχή περιέχει spoilers

 

Πολύ ενδιαφέρον άρθρο! Thank U! Επιβεβαιώνεται δηλαδή ότι η επόμενη σεζόν ξεκινά Ιανουάριο... :cry:

Και θα είναι μάλλον η τελευταία;;; :X Damn It!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Και θα είναι μάλλον η τελευταία;;; :X Damn It!

 

σας τα λεγα εγω

θελουν να τη τελειωσουν

 

ελπιζω να εξηγησουν μονο τα ΠΑΝΤΑ!

:X
Link to comment
Share on other sites

σας τα λεγα εγω

θελουν να τη τελειωσουν

 

ελπιζω να εξηγησουν μονο τα ΠΑΝΤΑ!

 

Όσο κι αν θα ήθελα η σειρά να κρατήσει πάνω από 5 σεζόν (:p ) καλύτερα να τη σταματήσουν όταν πρέπει, αν νομίζουν ότι θα χαλαρώσει. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγω βαζω ολα μου τα λεφτα οτι θα τραβηξει 5 σεζον!

 

Δε το θεωρώ απίθανο, μιας και στο αρθρο που έδωσε η GC λένε ότι "μάλλον" θα σταματήσουν στην 4η. Αλλά όπως είπα κ πιο πάνω, καλύτερα να το συνεχίσουν μονάχα εαν έχουν υλικό για να δώσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Θα κρατησει μεχρι εκει που θα μπορουν να δινουν καλα επισοδεια!!

 

Αυτο που με απασχολει τωρα ειναι το πως θα περνανε οι βδομαδες περιμενοντας νεο επισοδειο...και μετα πως θα περασουν οι μηνες ωστε να αρχισει η νεα σεζον...

Μεχρι εδω τα ειδα μαζεμενα, 3-4 τη μερα!!!Και τωρα περιμενω νεααα..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα κρατησει μεχρι εκει που θα μπορουν να δινουν καλα επισοδεια!!

 

Θα κρατήσει μέχρι να σταματήσει ο κόσμος να τους δίνει τόσο ψηλά νούμερα.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα κρατήσει μέχρι να σταματήσει ο κόσμος να τους δίνει τόσο ψηλά νούμερα.:)

 

O κοσμος θα συνεχισει πιστευω να δινει ψηλα νουμερα ακομα και στην 5η-6η σεζον αν φτασει...εκτος αν γινει σαν τη Λαμψη βεβαια και κρατησει καμια 30ετια..:p θα δουμε δλδ τον Ααρον να ψαρευει μαζι με το κορεατακι της Σαν και του Τζιν ωστε να θρεψουν τους παππουδες...:lol:

Link to comment
Share on other sites

O κοσμος θα συνεχισει πιστευω να δινει ψηλα νουμερα ακομα και στην 5η-6η σεζον αν φτασει...εκτος αν γινει σαν τη Λαμψη βεβαια και κρατησει καμια 30ετια..:p θα δουμε δλδ τον Ααρον να ψαρευει μαζι με το κορεατακι της Σαν και του Τζιν ωστε να θρεψουν τους παππουδες...:lol:

 

lol! Aς ελπίσουμε να μη φτάσουν ως εκεί! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι εδω τα ειδα μαζεμενα, 3-4 τη μερα!!!Και τωρα περιμενω νεααα..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ!!!!

 

:lol:

 

ειναι μια φαση που την εχουμε περασει ολοι οσοι δεν το βλεπαμε απο τοτε που ξεκινησε..

τι να κανουμε... υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ γέλιο η Juliet τελικά, έχει καταντήσει κωμικός χαρακτήρας! :D

Χάρηκα πολύ που ήμουν σίγουρος ότι για άλλη μια φορά δεν θα με απογοητεύσει και θα αποδειχτεί ότι έλεγε ψέματα και απλά μανιπιουλάριζε τους γύρω της.

 

-Πως ξέρεις ότι η Juliet λέει ψέματα;

-Κουνάει τα χείλη της!

:lol: :lol: :lol:

 

Ακόμα και την ώρα να την ρωτήσεις, ψέματα θα σου πει, από συνήθεια!

Ό,τι να 'ναι...

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

ειναι μια φαση που την εχουμε περασει ολοι οσοι δεν το βλεπαμε απο τοτε που ξεκινησε..

τι να κανουμε... υπομονη!

 

Έτσι ακριβώς!

...
Link to comment
Share on other sites

Και θα είναι μάλλον η τελευταία;;; :X Damn It!

 

:cry: :cry: Δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι

Προτιμώ ένα στρογγυλό 5άρι χρόνια παρά 4...ούτε κυβέρνηση να ήτανε.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: Δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι, δεν θέλω να το σκέφτομαι

Προτιμώ ένα στρογγυλό 5άρι χρόνια παρά 4...ούτε κυβέρνηση να ήτανε.

 

εντάξει λογικό ακούγετε ρε παιδιά. με τι άλλο να ασχοληθούν ποια ?

προτιμώ μια season full με απαντήσεις κ τέλος. έτσι κ αλλιώς κάποτε θα τελειώσει καλύτερα να τελειώσει γρήγορα προτού κάνει κοιλιά...

Link to comment
Share on other sites

εντάξει λογικό ακούγετε ρε παιδιά. με τι άλλο να ασχοληθούν ποια ?

προτιμώ μια season full με απαντήσεις κ τέλος. έτσι κ αλλιώς κάποτε θα τελειώσει καλύτερα να τελειώσει γρήγορα προτού κάνει κοιλιά...

+1

Kαλύτερα να τελειώσει γρήγορα παρά προτού κάνει και άλλες κοιλιές.

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο 4 κύκλους. :( Ας τους κάνουν 14 να είμαστε οκ... (αρκεί να έχουν αγωνία και ενδιαφέρον) μην πω ότι και πάλι λίγοι θα μου φαίνονται.

 

Κατά τ' άλλα, είδα το sneak peak του 17ου επεισοδίου. :w00t:

 

 

Τι ήταν τώρα αυτό με το ελικόπτερο;

1) Καλά, το να είναι αποστολή διάσωσης όπως πανηγυρίζουν, αποκλείεται. Εκτός αν τελικά το Lost τελειώσει στον 3ο κύκλο. :p

2) Κάποιος από τους others που φτάνει στο νησί; Αν είναι έτσι, τότε τα περί μετακίνησης με υποβρύχιο... μύθος. (βλ. και το σχετικό μήνυμά μου στη σελίδα 156)

3) Κάποιο ελικόπτερο που θα πέσει στο νησί; :this: (εξ ου και το ανήσυχο βλέμμα του Ντέσμοντ; )

Ιδού η απορία...

 

 

Από ό,τι φαίνεται λοιπόν, θα έχει αρκετό ενδιαφέρον κι αυτό το επεισόδιο. :happy:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Θα κρατησει μεχρι εκει που θα μπορουν να δινουν καλα επισοδεια!!

 

Αυτο που με απασχολει τωρα ειναι το πως θα περνανε οι βδομαδες περιμενοντας νεο επισοδειο...και μετα πως θα περασουν οι μηνες ωστε να αρχισει η νεα σεζον...

Μεχρι εδω τα ειδα μαζεμενα, 3-4 τη μερα!!!Και τωρα περιμενω νεααα..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ!!!!

 

Χαλαρώστε παίδες...τί λέτε να διοργανώσουμε βραδιές προβολών των προηγούμενων κύκλων...να αναλύουμε τα πράγματα αλλά και να μην "σκουριάσουμε" μέχρι το Γενάρη..

Link to comment
Share on other sites

πιο μεγαλος βλακας απο τον Τζακ δεν υπαρχει στη σειρα!!

μεγαλο προβατο το παλληκαρι...αλλα αμα εισαι ΜΔ ετσι κανεις...τελος παντων!

 

Επιτέλους κι ένας άνθρωπος που συμφωνούμε για τον Τζακ! Δεν τον πάω μία!!! :mad:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κι ένας άνθρωπος που συμφωνούμε για τον Τζακ!

 

Κι άλλος ένας εδώ... Στην αρχή τον είχα σε εκτίμηση, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι καίει κάρβουνο. Και το καίει τόσο αργά, που σε λίγο τελειώνει ο τρίτος κύκλος κι ο τύπος ακόμη δεν έχει πάρει μπροστά. :wacko:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Κι άλλος ένας εδώ... Στην αρχή τον είχα σε εκτίμηση, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι καίει κάρβουνο. Και το καίει τόσο αργά, που σε λίγο τελειώνει ο τρίτος κύκλος κι ο τύπος ακόμη δεν έχει πάρει μπροστά. :wacko:

Κατω τα χερια απο τον Τζαααααακ! Ειναι ο πιο νορμαλ ανθρωπος εκει περα...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...