Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχθες παντως το επαιξε στις 23:00 αντι στις 22:00 και μαλιστα χωρις καμια ενημερωση....

Σημερα δηλαδη δεν ειχε επεισοδιο?

 

Είχε επεισόδιο κανονικά σήμερα (Τρίτη), στις 10 και κατι ξεκίνησε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H σειρά Lost αποκτάει νέο μέλος στο cast, τον Βραζιλιάνο ηθοποιό Rodrigo Santoro, τον Βραζιλιάνο Tom Cruise.

TV Guide article beware of possible spoilers inside.

Eίναι ο τύπος που ήταν στην διαφήμιση της Chanel με την Nicole Kidman και ο surfer στην σκηνή της παραλίας με την Demi Moore στο Charlies Angels 2.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

'Lost' reveals meaning of numbers:

 

To κανάλι ABC ανακοίνωσε σήμερα πως μέσω του interactive παιχνιδιού The Lost Experience θα δώσει στους fans ένα δώρο. Οι παίκτες του παιχνιδιού θα μπορέσουν με τα στοιχεία που μαζεύουν να αποκωδικοποιήσουν το μυστηριώδες σετ των αριθμών που εμφανίζονται συνεχώς στην σειρά.

Lost reveals numbers

 

Μάλλον αυτές τις ημέρες θα δούμε τι σημαίνουν οι αριθμοί...αίντε να δούμε.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, εγώ τελικά ένα έχω καταλάβει. ό,τι και να λέμε για τη ΝΕΤ, τελικά τα επεισόδια παίζουν κάθε μέρα, μα στις 10, μα 10.30 , μα 11... κάντε ένα ζάπινγκ καλού κακού, το Lost θα'ναι εκεί.... δηλαδή μόλις τελειώσει η 1η σεζόν, δε θα'χει άλλο μετά;;;
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν καθυστερεί το δελτίο λόγω των γεγονότων στη Μέση Ανατολή δικαιολογούνται οι άνθρωποι. (Τα έχω δει και δε με νοιάζει, μη βαράτε :happy: )

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

To be continued... άρα αύριο (πεμπτη) το υπόλοιπο μισό του τελευταίου επ.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πως ακριβως το εκοψαν και που?Εχω την εντυπωση πως(επειδη το ειδα σαν διπλο) πως ειναι ενωμενο και δεν κολλαει καπου να το κοψεις...

Υπαρχει ας πουμε καποιο ειδος cliffhanger στη μεση του επεισοδιου,ωστε να μπορεις να το κοψεις ωραια και το υπολοιπο μισο να το παιξεις σαν δευτερο επεισοδιο?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς ήταν κομμένο και στο DVD
Link to comment
Share on other sites

Περίπου στη μέση του διπλού το κόψανε..

Εκεί που ο Hurley σχολιάζει: "whoever named this place Dark Territory.... Genius".

Γενικό Cliffhanger η απαγωγή του μωρού... (έτσι και αλλιώς δε προβλεπόταν να αφήσουν cliffhanger εν μέσω του επεισοδίου που αρχικά προβλήθηκε συνεχόμενο διπλό)...

(στη 2η season ωστόσο το τελευταίο επεισόδιο ήταν δυο back-to-back επεισόδια)...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω στην καλύτερη των περιπτώσεων η σειρά να παίζει σε εβδομαδιαία βάση ΞΑΝΑ απο Σεπτέμβρη...όπου θα ξανακάνουν μια εκτίμηση του κατα πόσο έχει απήχηση, (και ο κόσμος θα ξανακάνει μια εκτίμηση του πόσο άθλια προβάλλονται οι ξένες σειρές στην Ελλάδα και δη σε κρατικό κανάλι) και μετά θα αποφασίσουν αν θα σκεφτουν το ενδεχόμενο να συζητήσουν την πιθανότητα να αγοράσουν το 2ο κύκλο και να τον προβάλλουν απο Φλεβάρη και μετά, όπως έγινε με το φιάσκο του 1ου... :)
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Διάβασες τα φύλλα τσαγιού; :p

Εγώ που διαβάζω την πατούσα, πιστεύω ότι μπορεί και να δείξουν season 2 (μην ξεχνάς ότι τα διαφημιστικά spots περιέχουν σκηνές από s.2) αλλά χωρίς να ξαναδείξουν την 1. Γιατί πολύ απλά, μπορείτε να νοικιάσετε τα DVD και να την απολαύσετε με τους δικούς σας όρους.

Και, μεταξύ μας, δε νομίζω ότι θα κάτσει και κανείς να τη δει. Ίσως κάποιοι που δεν την έχουν πάρει είδηση ακόμα. Αλλά ακόμα κι αυτοί, μόλις δουν ότι η σειρά αξίζει, θα κάνουν μια βόλτα ως το video club της γειτονιάς τους...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διάβασες τα φύλλα τσαγιού;

όχι βρε... τι παγανιστικά πράγματα είναι αυτα :p

μια πρόβλεψη ήταν, βάσει της γνώσης μου περι τυπικής συμπεριφοράς της NET και βάσει του όπως έπαιξε η 1η season (που αμφιβάλλω αν κάποιος μπορεσε να την παρακολουθήσει, εκτόις και αν το έβαλε πείσμα). Το να βάλλουν ξεκάρφωτα τη 2η season πάντως θα είναι τίποτα λιγότερο απο θαύμα...

Αυτό που λες για το video club ωστόσο ισχύει... Είδομεν.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Television Critics Award Winners

 

Program of the Year: "Grey's Anatomy" (ABC)

 

Outstanding New Program: "My Name Is Earl" (NBC)

 

Outstanding Achievement in Drama: "Lost" (ABC)

 

Outstanding Achievement in Comedy: "The Office" (NBC)

 

Outstanding Achievement in News and Information: "Frontline" (PBS)

 

Outstanding Achievement in Children's Programming: "High School Musical" (Disney Channel)

 

Outstanding Achievement in Movies, Miniseries and Specials: "American Masters: Bob Dylan -- No Direction Home" (PBS)

 

Individual Acheivement in Comedy: Steve Carell, "The Office" (NBC)

 

Individual Acheivement in Drama: Hugh Laurie, "House" (FOX)

 

Heritage Award: "The West Wing" (NBC)

 

Career Achievement: Carol Burnett

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Χμ χωρίς να θέλω να φέρω την καταστροφή αλλά Ποιός ψηφίζει για αυτά τα βραβεία;; ....

imho:

Η αμερικάνικη εκδοχή του "The office" μπορεί να βρήκε το δικό της κοινό, αλλά απο όσο έχω δει δεν θα την έλεγα κορυφαία με τίποτα.

Το "The West Wing" είναι κατ'ελάχιστο βαρετό (what the hell is a heritage award anyway?)

και το "My name is Earl" εκτός και αν πήρε τα πάνω του μετά τα 7-8 πρώτα επεισόδια, ήταν ένα επαναλαμβανόμενο, χλιαρά αστείο μουφοειδές...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Στο online παιχνίδι αναφέρεται το post της Charmed.

πληροφορίες και συμμετοχή

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Και το παιχνιδι δεν θα βγει μονο σε play 2 αλλα σε ολες τις κονσολες και τα pcia..

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Χμ χωρίς να θέλω να φέρω την καταστροφή αλλά Ποιός ψηφίζει για αυτά τα βραβεία;; ....

imho:

Η αμερικάνικη εκδοχή του "The office" μπορεί να βρήκε το δικό της κοινό, αλλά απο όσο έχω δει δεν θα την έλεγα κορυφαία με τίποτα.

Το "The West Wing" είναι κατ'ελάχιστο βαρετό (what the hell is a heritage award anyway?)

και το "My name is Earl" εκτός και αν πήρε τα πάνω του μετά τα 7-8 πρώτα επεισόδια, ήταν ένα επαναλαμβανόμενο, χλιαρά αστείο μουφοειδές...

 

Οι τηλεκριτικοί προφανώς...

Το αμερικάνικο Office (του οποίου έχω δει όλα τα επεισόδια) είναι εξίσου καλό με το πρωτότυπο, έστω και αν λείπει ο Gervais. Όσα βραβεία και να πάρει χαλάλι. Δεν έχει βγει και κανένα άλλο sitcom της προκοπής άλλωστε.

Το West Wing είναι η πιο πολυβραβευμένη (και κατά τη γνώμη μου η καλύτερη) σειρά της τελευταίας δεκαετίας. Ε, ένα τιμητικό βραβείο το αξίζει τώρα που τελείωσε.

Για το "My name is Earl" θα συμφωνήσω, βλακεία είναι.

Δηλαδή το "Grey's Anatomy" ως program of the year δε σου χτύπησε; Prison Break ρε κακόγουστοι...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το "Grey's Anatomy" ως program of the year δε σου χτύπησε; Prison Break ρε κακόγουστοι...

heh, απλά κρατούσα μια επιφύλαξη για αυτό γιατι δεν το έχω δει....(prison break rules βέβαια και θα μπορούσε να είναι στο outstanding new program).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Πόσες σεζόν προβάλλεται η σειρά? Τις έχει κάποιος όλες σε DVD?

Μόλις (τρόπος του λέγειν) τελείωσε η δεύτερη. Η πρώτη έχει κυκλοφορήσει σε DVD σε όλα τα Video CLubs (χωρίς όμως τα extras). Όσοι έχουμε τη δεύτερη την έχουμε από... το θείο :wink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...