Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τσικνοπέμπτη είναι, όχι αργία. Μπράβο τους που τους έβγαλαν γρήγορα, αλλά ας μην είμαστε τόσο υπερβολικοί. :)

 

Το λες γιατί μέχρι να κατέβει η 720p σου θα είναι Παρασκευή :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κλασικο Lost επεισοδιο.

λυνονται 10 αποριες, δημιουργονται 30.

καταιγισμος πληροφοριων

Link to comment
Share on other sites

κλασικο Lost επεισοδιο.

λυνονται 10 αποριες, δημιουργονται 30.

καταιγισμος πληροφοριων

Συμφωνώ και επαυξάνω. Αρχίζει να μου τη δίνει απίστευτα... :down:

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάζετε από public trackers παιδιά τότε είναι λογικό να κατεβάζετε με χαμηλές ταχύτητες. Μόνο prive trackers. Έχει ανέβει και στον greek-tracker. Μάλιστα ανέβηκε πριν καν ανέβει στο torrentleech. (haris_led 16/16 Mbit rulezzz)

 

 

mpaaaaa.... ligo xlwmo

 

hitlist anevhke 9 lepta meta to release...

 

 

Added 2007-02-08 02:58:09 ( hitlist)

 

kai ston greek-tracker : added 2007-02-08

03:07:02 .

 

 

mh paraplhroforeite plzzzzzz

 

 

ps:ontws einai nwritera uped apo TL

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω. Αρχίζει να μου τη δίνει απίστευτα... :down:

 

Μια από τα ίδια αλλά μιλώντας μόνο για τον 3ο κύκλο.

Σα να λένε ξέρουμε οτι σας έχει καθηλώσει αρα ότι κοτσάνα και να γράψουμε θα τη δείτε.

7 επεισόδια με 3 βασικούς ηθοποιούς.

Τους άλλους δεν έχουν λεφτά να τους πληρώσουν;

...
Link to comment
Share on other sites

TEΛΕΙΟ επεισοδιο για μενα.Τοσες πολλες πληροφοριες,μαθαμε αρκετα και κλασσικα αναρωτιομαστε για αλλα τοσα.Και ρε παιδια οσο για το οτι δειχνει μονο του Others,αυτο ηταν το σχεδιο για τη 3η σαιζον.Τα πρωτα 7 επεισοδια θα ειχαν να κανουν αποκλειστικα με το captivity story των Τζακ,Κεητ,Σωγιερ.Απο το επομενο και μεχρι το τελος της σαιζον η δραση γυρναει περισσοτερο στη παραλια,με της γνωριμες φατσες Λοκ,Σαγιντ,Χερλυ κλπ κλπ.

Τεσπα,το επεισοδιο για μενα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και τελικα η Mittelos Bioscience υπαρχει,μαλλον ειναι βιτρινα της Νταρμα.Οσο για το βιντεακι που ειδαμε χθες,πλεον βγαζει νοημα.Η μικρη που βλεπαμε ηταν η κορη της αδερφης της Τζουλιετ και της ελεγε "γεια σου,μας ελειψες κλπ".Ολα βγαζουν νοημα.Μου φαινεται πως ειναι real το site,αλλιως πως τα ηξερε ολα αυτα αυτος που το εφτιαξε?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

mvagustagm2000 αυτο κατεβασες και εσυ:[mininova.org]_Lost.S03E07.HDTV.XviD-XOR.avi;

ειναι σε 19 parts δεν πιστευω να ειναι fake;;

ακομα κατεβαινει το κερατο μου!

 

με τα ports δεν μπορω να κανω τιποτα γιατι εχω modem..εχει γενικα προβλημα τα dsl εδω στο Βολο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

mvagustagm2000 αυτο κατεβασες και εσυ:[mininova.org]_Lost.S03E07.HDTV.XviD-XOR.avi;

 

ναι, αυτο κατεβασα και εγω και ειναι κανονικοτατο.;)

και οι υποτιτλοι δειχνουν πολυ καλα συχρονισμενοι.:)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που "Τσικνοπεμπτιάτικα " βγάζουν υπότιτλους για μας!!! Υποχρεωμένοι!!:respect:

Na ste kala.

Tetoia logia mas voithan na synexizoume. ;)

Link to comment
Share on other sites

TEΛΕΙΟ επεισοδιο για μενα.Τοσες πολλες πληροφοριες,μαθαμε αρκετα και κλασσικα αναρωτιομαστε για αλλα τοσα.Και ρε παιδια οσο για το οτι δειχνει μονο του Others,αυτο ηταν το σχεδιο για τη 3η σαιζον.Τα πρωτα 7 επεισοδια θα ειχαν να κανουν αποκλειστικα με το captivity story των Τζακ,Κεητ,Σωγιερ.Απο το επομενο και μεχρι το τελος της σαιζον η δραση γυρναει περισσοτερο στη παραλια,με της γνωριμες φατσες Λοκ,Σαγιντ,Χερλυ κλπ κλπ.

Τεσπα,το επεισοδιο για μενα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και τελικα η Mittelos Bioscience υπαρχει,μαλλον ειναι βιτρινα της Νταρμα.Οσο για το βιντεακι που ειδαμε χθες,πλεον βγαζει νοημα.Η μικρη που βλεπαμε ηταν η κορη της αδερφης της Τζουλιετ και της ελεγε "γεια σου,μας ελειψες κλπ".Ολα βγαζουν νοημα.Μου φαινεται πως ειναι real το site,αλλιως πως τα ηξερε ολα αυτα αυτος που το εφτιαξε?

 

 

Το ξερα εγώ οτι η πιτσιρίκα κάποια σχέση είχε είτε με την Juliet είτε με την Rachel..δεν ξέρω αν το είπα εδώ (μπορεί) αλλά πιστεύω πως είναι κόρη της Juliet ..anyway

 

Πάμε στα δικά μας και τι σας έχω τι σας έχω...

 

2 trailers για το επόμενο επεισόδιο 3x08 Flashes Before Your Eyes

 

Και...

σύμφωνα με πρόσφατη συνέντευξη του Michael Emerson:

 

Five Questions with Michael Emerson (Ben)

 

You've spent a lot of time facedown lately. How was that?

Uncomfortable! It was kind of a tortured physical position. And to hold it for a long, long time with your arms out and strapped in like that, it was killing the shoulders and the neck. I thought maybe I'm just a baby, but then my stunt double who was much younger and more physically fit said it was killing him, too!

So, obviously, there is some sort of previous romantic connection between you and Juliet, right? And also some kind of relationship with Alex. Is that going to be further explored?

Yes. In fact, we are now laying the groundwork for a full-blown relationship and problems to come.

We know the show is focusing on the original Losties. But you're not going anywhere, are you?

No, but I’m never going to be the same either. This thing in the operating room, it gets much worse. The whole sort of hierarchy of the world of the Others is about to be shaken. There’s a power vacuum and new, even scarier characters coming. But also, as you said, the show is going to move its focus back to the Lostaways.

Do you feel pretty well informed at this point? Do they give you sort of the big-picture concept? Or are you going one episode at time?

I know more than I usually know (more than the audience) right now, because we have so many in the can. But for as the answers to the great underlying mysteries of the show, I’m no closer to that than the audience is.

Οπότε η ιστορία με τον Ben θα συνεχιστεί, θα παρουσιαστούν νέοι και πολύ πιο επικίνδυνοι χαρακτήρες είναι το ζουμί της υπόθεσης. Απο άλλα spoiler, έμαθα οτι θα ξαναδούμε σύντομα την Penny και πως θα ξαναδούμε την αδερφή της Juliet και την ιστορία της

 

 

EDIT: Αναφέρω απο το νέο Entertainment Weekly που έχει εξώφυλλο θεικό Jack, Juliet και Ben μερικά νέα spoilers:

 

στο 13ο επεισόδιο βλέπουμε ξανά το Othersville και η Juliet τσουλάει στον Ben σε αναπηρικό καροτσάκι..επίσης ο Matthew Fox λέει πως οι fan θα αρχίσουν να μαντεύουν αν είναι ναρκωμένος ή αν υποκρίνεται πως έχει πάει με το μέρος των Άλλων

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

GC οσο για το κοριτσακι δεν ειναι κορη της Τζουλιετ.Της αδερφης της θα ειναι.Η Τζουλι ηξερε για 6 μηνες δουλεια και εκατσε 3 χρονια.Δεν προλαβε να γυρισει να δει την γεννα,οποτε η αδερφη της της εστειλε βιντεο.

Αλλα νταξει,φτανει με το site,ας πουμε για τα του επεισοδιου καλυτερα.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

GC οσο για το κοριτσακι δεν ειναι κορη της Τζουλιετ.Της αδερφης της θα ειναι.Η Τζουλι ηξερε για 6 μηνες δουλεια και εκατσε 3 χρονια.Δεν προλαβε να γυρισει να δει την γεννα,οποτε η αδερφη της της εστειλε βιντεο.

Αλλα νταξει,φτανει με το site,ας πουμε για τα του επεισοδιου καλυτερα.

 

Αμ πρόλαβα να το δω το επεισόδιο ακόμα η κακομοίρα? Ετοιμάζω το club για το επόμενο :p

Αν προλάβω αύριο βράδυ...αλλά μάλλον δεν κρατιέμαι...

ΕDIT: Κάτσε λίγο γιατί κάτι τσάκωσα...η αδερφή της Juliet λέγεται Rachel? H γνωστή Rachel?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, λύστε μου μια απορία, γιατί δεν τα πολυθυμάμαι τα του πρώτου κύκλου. Η Ρουσώ δεν ήταν ήδη έγκυος όταν ναυάγησε; Προφανώς την έχουν παραμυθιάσει την Αλεξάντρα.
Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν ο αντρας της Ρουσω ειναι ο Μπεν..Με το επεισοδιο δεν τρελλαθηκα!Μετα απο τοσους μηνες αναμονη περιμενα περισσοτερα πραγματα!Παντως σιγα σιγα το κουβαρι αρχιζει να ξετυλιγεται...

Να δουμε αν o Jack συνεχισει να ειναι πιο δυναμικος απο παλια + στανταρτ η Κεητ γουσταρει και τους δυο!κατι θα παιχτει και με τον Jack...

 

 

κορυφαια αντιδραση Jack ακριβως τη στιγμη που κοβει την αρτηρια και πεταγεται το αιμα.πολυ γελιο

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά έχει καταντήσει τραγική. Κάνουμε και κάνουμε και κάνουμε υπομονή και αυτοί παίζουν με τα νεύρα μας. Εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω.

Απελπιστικά αργή πλοκή, μου 'χει σπάσει τα νεύρα.

Πλέον δε με διασκεδάζει καν η σειρά και δε με ενδιαφέρει και πλέον να μάθω τι ΣΚ@τ@ γίνεται. Περιμένουμε μήνες για ένα επεισόδιο και τελικά μηδέν.

"JACK! NO! NO ! JACK! PLEASE JACK! NO!"

"GO!GO!"

"GO GET THEM.NO HELP THEM ESCAPE.NO GO GET THEM!"

...

Πραγματικά ο Μπομπ ο Σφουγγαράκης πιο πολύ με διασκεδάζει πλέον.

Φυσικά η σειρά ως γνωστόν έχει φανατικούς οπαδούς που Ο,ΤΙ και να δουν θα πουν "απίστευτο επεισόδιο,τέλειο" ή και άλλους που θα πουν "εμένα έτσι σιγά σιγά μ'αρέσει να παίρνω πληροφορίες".

Επειδή εγώ δε γουστάρω να μαζοχίζομαι άλλο την παρατάω τη σειρά και όταν με το καλό τελειώσει θα τα δω κάποια στιγμή όλα μαζί.

Πραγματικά, έχω βαρεθεί τόσο που δεν με νοιάζει καν το τι γίνεται σ'αυτό το %@%νήσι.

Δεν θέλω να δημιουργήσω καυγά με τους φανατικούς της σειράς, απλά λέω ότι εμένα προσωπικά με έφτασε στα όρια μου.Προτιμώ να βλέπω σειρές όπως το Rome, το Prison Break, το House και το 24 που δε σου βγάζουν την ψυχή και που ΚΑΘΕ μα ΚΑΘΕ επεισόδιο καταφέρνει να σε ψυχαγωγεί και φυσικά δεν χρειάζεται να έχεις ένα pc τίγκα στις σημειώσεις για να θυμάσαι το τι έχει γίνει και το τι έχουν αφήσει αναπάντητο μέχρι τώρα. Μαγκιά τους τα άτομα, έχουνε πλάσει έναν ολόκληρο κόσμο με απίστευτη λεπτομέρεια αλλά αυτό δεν είναι τηλεοπτική σειρά ρε παιδιά. Δεν είναι τηλεόραση αυτό το πράγμα.

Γνώμη μου πάντα,καθαρά προσωπική. Καταλαβαίνω πως σε πολλούς αρέσει πολύ και η σειρά και ο ρυθμός με τον οποίο πηγαίνει. Απόλυτα αποδεκτό.

Εγώ έκανα υπομονή από το τέλος της πρώτης σαιζόν και από εκεί και πέρα νιώθω ότι με κοροιδεύουν. Πραγματικά θέλω να αρχίσει να πατώνει η σειρά μπας και ξυπνήσουν οι writers και αρχίσουν να δίνουν καμιά απάντηση ή ΕΣΤΩ να σταματήσουν να βάζουν ολοένα και περισσότερους γρίφους στους οποίους δεν παίρνουμε ποτέ απάντηση. Να αλλάξει με λίγα λόγια ο ρυθμός επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το παραπάνω. Το χθεσινό επεισόδιο ήταν μέτριο. Πολύ χειρότερο απότι περίμενα...

Βέβαια εγώ δεν θα σταματήσω να βλέπω τη σειρά. Μπήκα στο χορό και θα χορέψω.. Αλλά σίγουρα η σειρά θέλει κάποια ώθηση...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θεωρητικά η σειρά βρίσκεται κοντά στο τέλος καθώς οι αλλαγές που έγιναν ήταν δραστικές και αναφέρομαι στο ότι

η Juliet σκότωσε έναν δικό της (όπου εγώ έμεινα όταν το είδα), μάθαμε ότι είναι εκεί παρά τη θέλησή της, είδαμε ποιος βρίσκεται πίσω από τα πειράματα στο νησί (έστω και αν ήταν μόνο ένα πρώτο στοιχείο) και η Alex πλέν δε θα τυγχάνει ίδιας συμπεριφοράς αφού βοήθησε τους lost κ.α.

. Άρα μπαίνει το νερό στο αυλάκι και νομίζω ότι η δράση θα είναι καταιγιστική. Btw το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως θεωρητικά η σειρά βρίσκεται κοντά στο τέλος καθώς οι αλλαγές που έγιναν ήταν δραστικές και αναφέρομαι στο ότι

η Juliet σκότωσε έναν δικό της (όπου εγώ έμεινα όταν το είδα), μάθαμε ότι είναι εκεί παρά τη θέλησή της, είδαμε ποιος βρίσκεται πίσω από τα πειράματα στο νησί (έστω και αν ήταν μόνο ένα πρώτο στοιχείο) και η Alex πλέν δε θα τυγχάνει ίδιας συμπεριφοράς αφού βοήθησε τους lost κ.α.

. Άρα μπαίνει το νερό στο αυλάκι και νομίζω ότι η δράση θα είναι καταιγιστική. Btw το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά...

 

 

Απλως μπορει να φυγει η Juliet απο το νησι..Αφου ειπαν οτι θα παει και αλλες season!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που απογοητεύτηκαν απο την σειρά και τα παρατάνε θα απαντήσω με μια μικρή εισαγωγή του review του 3x07 Not In Portland απο έναν fan.

 

"Weeding out the Non-Fans

I want to start by saying that last night's episode will really separate the men from the boys; i.e. the fans from the non-fans. The people who really want answers will be separated from the people who just want 'rational' explainations for everything, which in my opinion would strip away the show's awesome mystique. Somehow these people can't see that this is the very thing that makes LOST great. They're too used to CSI, where everything gets rationalized and categorized and answered at the end of 60 minutes. They still don't realize that LOST is great because of the escapism and mystery."

 

Αυτό για εμένα την φανατικιά του Lost τα λέει όλα. Προς Θεού δεν θέλω να παρεξηγηθώ και να αρχίσω καμία κόντρα έλεος...μια σειρά είναι και μόνο.

Αλλά...για εμένα η σημασία του Lost είναι η bold πρόταση που αναφέρεται πιο πάνω. Σε όσους πια δεν προσφέρει τπτ η σειρά, δικαίωμά τους και καλά κάνουν και κριτικάρουν την σειρά και αποφασίζουν :)

 

Σε λιγάκι νέες promo φωτό απο το επεισόδιο 3x09 Stranger In A Strange Land και 3x10 Tricia Tanaka Is Dead και μερικά νέα spoilers.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Στο Lost;;;

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Στο χθεσινο παντως ΝΑΙ...ηταν.

 

Φυσικά η σειρά ως γνωστόν έχει φανατικούς οπαδούς που Ο,ΤΙ και να δουν θα πουν "απίστευτο επεισόδιο,τέλειο" ή και άλλους που θα πουν "εμένα έτσι σιγά σιγά μ'αρέσει να παίρνω πληροφορίες".

Επειδή εγώ δε γουστάρω να μαζοχίζομαι

 

Δεκτες ολες οι αποψεις σου,εκτος απο το παραπανω.Ειναι λογικο,διαφορετικοι ανθρωποι,διαφορετικα γουστα.Λες οτι δε σε πειραζει που οι πιο πολλοι αρεζονται στο να την βλεπουν ακομα,αλλα απο την αλλη -εμεσα- μας χαρακτηριζεις μαζοχιστες.

Δεν ισχυει το ΟΤΙ και να δουμε θα το πουμε τελειο,αλλα γιατι σε πειραζει που ΟΝΤΩΣ για μενα(και για αλλους) ισχυει το "εμένα έτσι σιγά σιγά μ'αρέσει να παίρνω πληροφορίες".

ΙΣΧΥΕΙ,τι να κανουμε δηλαδη?Για αυτο μας αρεσε η σειρα,γι'αυτο συνεχιζουμε να τη βλεπουμε.Ειλικρινα ΔΕΝ ην βλεπω "απλα για να δω που θα καταληξει".Την βλεπω γιατ μ'αρεσει και περναω καλα.Διασκεδαζω.

Απλα θελω να πως πως δε πρεπει να τα ισοπεδωνουμε ολα.

Αν καποιος κουραστηκε,δε του αρεσει η σειρα κλπ οπως εσυ καλη ωρα,φυσικα σταματαει να τη βλεπει...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Sheik, μπορεί εσύ να μην είσαι ένας από αυτούς, αλλά η σειρά έχει φανς που μπορούν κυριολεκτικά να δουν επεισόδιο όπου η Κate π.χ. να τρέχει μέσα στο δάσος επί 44 λεπτά,να ψαρεύει, να κολυμπάει ή να χαζογελάει και στο τελευταίο λεπτό να έρχεται αντιμέτωπη με τον καπνό και να τον κοιτάει χαζεμένη για 4-5 secs και να πούνε πως "το επεισόδιο ήταν απλά απίστευτο,εμβαθύναμε στον χαρακτήρα της Kate και το τελευταίο τί ΗΤΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,έπαθα ΣΟΚ μιλάμε!".

 

Αυτό το πράγμα το εκμεταλλεύονται οι συγγραφείς της σειράς και το τραβάνε όσο δεν πάει. Αυτό λέω απλά.

Και ναι, και εμένα μ'αρέσει η ατμόσφαιρα της σειράς και το μυστήριο και δεν περιμένω απαντήσεις στο τέλος του 60λέπτου αλλά ΠΟΣΑ χρόνια δηλαδή θα πρέπει να περιμένω;Και δε μιλάω απαντήσεις του στυλ "τί είναι το νησί","τί παίζει με τους others","τί είναι το τέρας" κτλ. Αντιθέτως μιλάω για απλά χαζά πραγματάκια που έχουν μαζευτεί χιλιάδες πλέον και που κανείς φυσικά δεν μπορεί να τα θυμάται όλα και απλά μετά από λίγο καιρό το ξεχνάς και λες "ε...κάποτε θα μας το εξηγήσουν και αυτό".

Πλέον όμως αυτά τα μικρά έχουν γίνει τόσα πολλά που δεν υπάρχει περίπτωση να εξηγηθούν ποτέ.Εμένα αυτό με ενοχλεί γιατί όταν παρακολουθώ μια ιστορία δεν μπορώ να αρχίσω να παραβλέπω κομμάτια της επειδή εσύ βαριέσαι να μου εξηγήσεις. Ακόμα και το γεγονός ότι οι ίδιοι οι παραγωγοί/συγγραφείς της σειράς έχουν βαρεθεί να λένε για "true fans" και "κάντε υπομονή" κάτι σημαίνει. Φυσικά το γεγονός παραμένει πως για μια τηλεοπτική σειρά απλά μιλάμε, σε κάποιους αρέσει, σε κάποιους όχι. Απλά πιστεύω πως δεν είμαι εγώ ο τρελός που πιστεύω πως κάπου, έστω λίγο, το έχουν παρακάνει. Το ότι κάτι μου αρέσει και το υποστηρίζω, για μένα δεν σημαίνει πως έχει το αλάθητο του Πάπα. Και μένα μου αρέσει η σειρά. Και εγώ δεν έχω χάσει επεισόδιο. Επαναλαμβάνω πως το μόνο που ζητάω είναι ένα "ΝΑΙ,η σειρά πάει όντως πολύ αργά.ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ απαντήσεις.Εμένα ρε φίλε μ'αρέσει αυτό, γουστάρω τα τοπία και γουστάρω και να περιμένω στο φινάλε".

Αλλά δεν θα βγω και τρελός, ούτε ο ανυπόμονος και ο εθισμένος στις ταινίες δράσης χωρίς πλοκή! :p

Η διαφωνία μου δεν είναι με αυτούς που λένε πως τους αρέσει η σειρά.

Η διαφωνία μου είναι με αυτούς που προσπαθούν να με πείσουν πως η σειρά καλύπτει τα κενά που αφήνει πίσω της και πως σε κάθε επεισόδιο ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΑ πράγματα γίνονται.

π.χ. στο τελευταίο, παρακολουθήσαμε μια ώρα για να μάθουμε ότι

η

Juliet είναι παρά την θέληση της στο νησί.

 

ΣΟΚ!ΤΡΕΛΗ αποκάλυψη!Φαντάσου να αρχίσουν να μας λένε τί κάνουν όλοι αυτοί εκεί,πως βρέθηκαν εκεί,γιατί οι συγκεκριμένοι, τίποτα σημαντικό τελοσπάντων. Θα θέλουν κανά τηλεμαραθώνιο Lost όπου κάθε 12 ώρες θα παίρνουμε και μια πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

στο τελευταιο συμφωνω.

δεν ηταν κ το καλυτερο τελος για επεισοδιο.

Link to comment
Share on other sites

Promo φωτογραφίες απο το νέο επεισόδιο 3x09 Stranger In A Strange Land

και thumbnails (για τώρα) promo φωτογραφίες απο το νέο επεισόδιο 3x10 Tricia Tanaka Is Dead

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...