Jump to content

Lenovo Vibe P2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα. Επειδη ειναι λιγο μπερδεμα αυτο με τις rom, δεν πρεπει να ισχυει γενικα οτι το p2a42 σχετιζεται με τη 800αρα. Σε κινεζικο σαιτ αναφερει οτι εχει εγκατεστημενη την p2a42 και οτι παιρνει ΟΤΑ το νουγκατ, ωστοσο στα specs του connectivity δεν υπαρχει η 800αρα (ή αλλιως B20). Το επιβεβαιωνετε και εσεις ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 285
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και απο μενα. Επειδη ειναι λιγο μπερδεμα αυτο με τις rom, δεν πρεπει να ισχυει γενικα οτι το p2a42 σχετιζεται με τη 800αρα. Σε κινεζικο σαιτ αναφερει οτι εχει εγκατεστημενη την p2a42 και οτι παιρνει ΟΤΑ το νουγκατ, ωστοσο στα specs του connectivity δεν υπαρχει η 800αρα (ή αλλιως B20). Το επιβεβαιωνετε και εσεις ?

Αυτο ειναι συσκευη P2c72 που του περασε το μαγαζι τη ρομ για το P2a42(αρα εχει ΟΤΑ αλλα οχι την 800αρα)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα!

Σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή.

Υπάρχει κάποιο σάϊτ από το εξωτερικό που θα μου προτείνατε το οποίο να με καλύπτει με εγγύηση και να δίνει το P2a42 μοντέλο ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει τρόπος να έχω 2 εφαρμογές ανοιχτές στην οθόνη του κινητού μου και αν ναι με ποιον τρόπο.Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στα P04-P2C72-T1-DE και P086-P2C72-T1-DE ;

Πουλιώνται από το tinydeal σε παραπλήσιες αλλά όχι ίδιες τιμές.

Εγώ βρίσκω διαφορά μόνο στο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα θεματάκι οταν τραβάω βίντεο και έχει δυνατό ήχο το περιβάλλον Δηλαδή σε κάποιο κλαμπ η και μπουζούκια ο ήχος ακούγεται διακεκομμένα και το βίντεο παίζει σαν slow motion ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει.? Υπάρχει κάποια ρύθμιση ευαισθησίας στο μικρόφωνο? Όταν δεν έχει θόρυβο ή έχει λίγο θόρυβο τραβάει σπέσιαλ αλλά με πολύ θόρυβο είναι Απαράδεκτο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει τρόπος να έχω 2 εφαρμογές ανοιχτές στην οθόνη του κινητού μου και αν ναι με ποιον τρόπο.Ευχαριστω!

 

Ναι μπορεις φίλε μου....Ρυθμίσεις ->Ρυθμίσεις δυνατότητας ->Ταυτόχρονη χρήση δύο εφαρμογών:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω την εντύπωση πως με την S251 (το τελευταίο update δηλαδη) η διαχείριση μπαταρίας έχει πτωτική πορεία.Το χει παρατηρησει κανεις αλλος ή ειναι ιδεα μου;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση πως με την S251 (το τελευταίο update δηλαδη) η διαχείριση μπαταρίας έχει πτωτική πορεία.Το χει παρατηρησει κανεις αλλος ή ειναι ιδεα μου;

 

Κι άλλο? Εγώ πήγα τώρα κάποιες μέρες Αυστρία και δεν είχα Wi-Fi και μια φορά μου έβγαλε χρήση οθόνης 7 ώρες και κάτι. Γενικότερα, ένιωθα ότι έπεφτε πολύ γρήγορα η μπαταρία. Λες να μην το κάνω το update?

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο? Εγώ πήγα τώρα κάποιες μέρες Αυστρία και δεν είχα Wi-Fi και μια φορά μου έβγαλε χρήση οθόνης 7 ώρες και κάτι. Γενικότερα, ένιωθα ότι έπεφτε πολύ γρήγορα η μπαταρία. Λες να μην το κάνω το update?

 

Εγω προσωπικα η μονη πτωση μπαταριας που εχω παρατηρησει, και που τη θεωρω φυσιολογικη, ειναι απο την φυσιολογικη φθορα της μπαταριας σε σχεση με πριν 10 μηνες που το αγορασα. Βεβαια και παλι κτηνος ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα η μονη πτωση μπαταριας που εχω παρατηρησει, και που τη θεωρω φυσιολογικη, ειναι απο την φυσιολογικη φθορα της μπαταριας σε σχεση με πριν 10 μηνες που το αγορασα. Βεβαια και παλι κτηνος ειναι...

 

Στο 5μηνο που το εχω στα χερια μου (και μιλαμε για καθημερινη βαρια χρηση) θεωρω πως την καλυτερη διαχειριση μπαταριας την ειχα με την S062 (τελευταια ΜΜ) και την χειριστη με την S251 .Αναφερω για σχεδον 2 ωρες οθονη διαφορα :(

Κτηνος δε λες τιποτα φιλε μου :D το πολυ-πολυ να το αντικαταστησω με το Ρ3 οταν και εφοσον βγει:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι άλλο? Εγώ πήγα τώρα κάποιες μέρες Αυστρία και δεν είχα Wi-Fi και μια φορά μου έβγαλε χρήση οθόνης 7 ώρες και κάτι. Γενικότερα, ένιωθα ότι έπεφτε πολύ γρήγορα η μπαταρία. Λες να μην το κάνω το update?

 

Προσωπικα εγω και ενα φιλαρακι καναμε downgrade στην S244 και επανηλθαμε στα γνωστα - και απίστευτα :wacko: - ποσοστα διαχειρισης μπαταριας.Παραθετω παντα την προσωπικη μου αποψη και το τονιζω για να μην παρεξηγηθω.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Γειά σας παιδιά. Για τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω τα εξής προβληματα. Είμαι διακοπές και εδώ και τρεις ημέρες θέλω να ανεβάσω βίντεο με story στο Instagram και αυτό που λαμβάνω είναι ότι το αρχείο δε μπορεί να ανέβει. Ο, τι αρχείο βίντεο έχω δοκιμάσει, είτε με δεδομένα, είτε με WiFi αποτυγχάνει να ανέβει. Αντιθέτως, εικόνες ανεβαινουν κανονικά. Σήμερα παρατήρησα ότι τα δεδομένα του κινητού δε λειτουργούν καθόλου, δηλαδή πάνω βλέπεις 4g και δεν ανοίγει καμία ιστοσελίδα και δεν παίζει το ίντερνετ σε καμία εφαρμογή. WiFi κανονικά. Μήπως ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει? Σκέφτομαι εργοστασιακες ρυθμίσεις αλλά δεν έχω την ευχέρεια να το κάνω όσο λείπω. Edited by Zep
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...