Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Lg Bridge μου εβγαλε αναβαθμιση την 10g αλλα εχει θεμα ο server σε μενα . Ηρθε και σε καποιον αλλο η αναβαθμιση και την εκανε ή εχει παρομοιο προβλημα ; Το δε κινητο λεει οτι εχει την τελευταια εκδοση δηλαδη την 10f που φοραει τωρα . Αρα προς το παρον δεν υπαρχει ΟΤΑ αλλα μονο στο Lg Bridge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Lg Bridge μου εβγαλε αναβαθμιση την 10g αλλα εχει θεμα ο server σε μενα . Ηρθε και σε καποιον αλλο η αναβαθμιση και την εκανε ή εχει παρομοιο προβλημα ; Το δε κινητο λεει οτι εχει την τελευταια εκδοση δηλαδη την 10f που φοραει τωρα . Αρα προς το παρον δεν υπαρχει ΟΤΑ αλλα μονο στο Lg Bridge
Σε 990ds(twn) δεν έχει βγάλει κάτι ακόμα. Εσένα ποιο μοντέλο είναι?

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

(twn) ειναι ταιβαν!συνδεσε το με lg bridge,ερχεται ποιο γρηγορα εκει το update παρα ota!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εχω αποριες για eglobal. Πρωτον, αλλη τιμη το eu αλλη το γαλλικο, ιταλικο κλπ. Αγοραζω το φθηνοτερο; Ερχεται απ την ιδια αποθηκη απο οπου κι αν παραγγειλω; Υπαρχει καποιο που εχει στοκ εντος Ευρωπης; Εχουμε καποιο κουπονι;

Ειναι πολλα, το ξερω. Και οριακα εκτος θεματος. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παραγγειλα απο eglobal.eu. Να σημειωσω οτι για το νησι μου εδινε χρεωση 22 ευρω μεταφορικα. Το εστειλα δωρεαν σε δικο μου ανθρωπο στην Αθηνα ο οποιος θα μου το προωθησει.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παραγγειλα απο eglobal.eu. Να σημειωσω οτι για το νησι μου εδινε χρεωση 22 ευρω μεταφορικα. Το εστειλα δωρεαν σε δικο μου ανθρωπο στην Αθηνα ο οποιος θα μου το προωθησει.
Από εκεί τι εγγύηση έχεις; ή δεν έχεις τίποτα; απλά ρωτάω...

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί τι εγγύηση έχεις; ή δεν έχεις τίποτα; απλά ρωτάω...

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

έχεις μέσω καταστήματος. αν χρειαστείς κάτι τους το στέλνεις Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από χρώμα τι θα προτείνατε black-silver ή titan; Επίσης τι διαφορά έχει το μοντέλο με Rounded Edges, εκτός του προφανούς. Δεν έχουν όλα Rounded Edges;
Link to comment
Share on other sites

Από χρώμα τι θα προτείνατε black-silver ή titan; Επίσης τι διαφορά έχει το μοντέλο με Rounded Edges, εκτός του προφανούς. Δεν έχουν όλα Rounded Edges;

 

Rounded edges φίλε μου, έχει το tempered glass που δίνει σετ με το κινητό.

Το λέει καθαρά.

Εξάλλου, το πληρώνεις ξέρεις. Δεν στο δίνει δωρεάν...

 

Εγώ έχω προτιμήσει silver, ο arxomtas71 είχε ασημί και πήρε πλέον γκρι...

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) έχει ανέβει λίγο η τιμή του θηρίου μας στο γνωστό κατάστημα, μακράν η καλύτερη αγορά στα χρήματα ππυ κόστισε, η διαδοχή κατάσταση του δν με συγκίνησε καθόλου αφού αυτή η νέα τάση οθόνης -τηλεχειριστήριο πιστευω ότι χάνει σε εμπειρία χρήσης, μετά το μυθικό sony Z ultra τα υπόλοιπα σε οθονη είναι ανέκδοτα.:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

SEA ( South East Asian )

 

μια ερώτηση.

αν έχεις cosmote μπορείς να δεις αν μπορείς να ενεργοποιήσεις το vowifi - volte?

Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερρίφθη! Παραγγελία σήμερα από το eglobalcentral.eu για το titan και πλέον υπάρχει μόνο η αναμονή...
Καλώς να το παραλάβεις!

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 15 μερες, το tracking της ups δεν εχει ενημερωθει. Να θεωρησω οτι υπηρξε προβλημα στην μεταφορα ετσι;

 

Στον πρωτο αριθμο tracking εχω τα εξης:

 

Received at international processing center 2017-08-29 11:38 am

Customs cleared 2017-08-29 11:33 am Heston, MIDDX United Kingdom

Crossing border and in transit to carrier hub 2017-08-24 10:30 am Hong Kong, HON Hong Kong

Scanned at Landmark crossdock facility 2017-08-24 07:55 am Hong Kong, HON Hong Kong

Processed 2017-08-24 04:48 am Hong Kong, HON Hong Kong

Shipment Data Uploaded 2017-08-22 04:49 am Hong Kong, HON

 

και στη ups: ready for ups απ την αρχη χωρις καμια μεταβολη

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα σύνδεσμο για επικοινωνία, κάνε τους μια ερώτηση.

15 ημέρες θα με είχαν κάνει να ανησυχώ λίγο. Είναι και πληρωμένο ήδη βλέπεις...

Όλα θα πάνε καλά, μακάρι να έρθει ως την Παρασκευή το εργαλείο να βγάλεις τις πρώτες σου φωτογραφίες το Σαββατοκύριακο

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Δε βγαζω ακρη μαζι τους δυστυχως. Το πακετο μαλλον εχει χαθει. Τους ζητησα επιστροφη χρηματων και κανουν τους Κινεζους. Παω για dispute.
Link to comment
Share on other sites

Δε βγαζω ακρη μαζι τους δυστυχως. Το πακετο μαλλον εχει χαθει. Τους ζητησα επιστροφη χρηματων και κανουν τους Κινεζους. Παω για dispute.

 

μετά την αγγλία πήρες δεύτερο tracking?

Link to comment
Share on other sites

Δε βγαζω ακρη μαζι τους δυστυχως. Το πακετο μαλλον εχει χαθει. Τους ζητησα επιστροφη χρηματων και κανουν τους Κινεζους. Παω για dispute.

Εγώ φίλε παρήγγειλα από το eGlobal κ το δέμα μου είναι στην Ιταλία από χθες. Η παραγγελία έγινε την προηγούμενη Δευτέρα κ θα παραλάβω την Τρίτη που μας έρχεται. Δεν πήρα κινητό ένα ρολόι αλλά όλα κ καλά φαίνονται ως τώρα...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, το δικο μου Β20 εκανε 18 ημερες με ενημερωση που ειχε μικρη παρεκλιση ως προς την παραμονη στον καθε σταθμο, Αγγλια, Βουδαπεστη, Σοφια και Θεσσαλονικη.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

μετά την αγγλία πήρες δεύτερο tracking?

 

 

Aν εννοεις το tracking της ups, ναι.

 

Μιλησα με ups ελλαδας και μου ειπαν οτι ποτε δεν εφτασε δεμα σ αυτους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ φίλε παρήγγειλα από το eGlobal κ το δέμα μου είναι στην Ιταλία από χθες. Η παραγγελία έγινε την προηγούμενη Δευτέρα κ θα παραλάβω την Τρίτη που μας έρχεται. Δεν πήρα κινητό ένα ρολόι αλλά όλα κ καλά φαίνονται ως τώρα...

 

Πιθανον, απλα να ετυχε σ εμενα

 

Καλημερα στην παρεα, το δικο μου Β20 εκανε 18 ημερες με ενημερωση που ειχε μικρη παρεκλιση ως προς την παραμονη στον καθε σταθμο, Αγγλια, Βουδαπεστη, Σοφια και Θεσσαλονικη.

 

Ειμαι ηδη στις 18 μερες

Edited by papafigos84
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, το δικο μου Β20 εκανε 18 ημερες με ενημερωση που ειχε μικρη παρεκλιση ως προς την παραμονη στον καθε σταθμο, Αγγλια, Βουδαπεστη, Σοφια και Θεσσαλονικη.

 

Άρχοντα, άλλαξες πάλι θηρίο;

Για πες, καλό το premium?

Από παραμορφώσεις πως τα πάμε; σαν τον ευρυγωνιο του V20 ας πούμε;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Άρχοντα, άλλαξες πάλι θηρίο;

Για πες, καλό το premium?

Από παραμορφώσεις πως τα πάμε; σαν τον ευρυγωνιο του V20 ας πούμε;

Καλησπερα :) το περιμενω δευτερα η τριτη πακετο με τα ακουστικα, πιστευω να με δικαιωσει η επιλογη του μετα Ζ ουλτρα εποχη ειναι το πρωτο σονυ που παιρνω, συντομα θα ενημερωσω:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...