Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kapoios as mou steilei sto e-mail mou plz kapoio programa mp3 player simbato me to nokia 6600 mou... plz oxi trial modes... opoios exei as kanei enan kopo giati to ultra mp3 player pou exo den bgazei kalo ixo... euxaristo prokatabolika!!! :worry: to e-mail mou einai xrisovergis87@yahoo.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

moy kani pali to idio prama ti mpori na ftei stin arxi ekane kanonika kai meta apo merikes egatastasis moy vgazi to idio msg

ti mpori na ftei

iparxi kamia apantisi sxetika m ayto to thema den mporo n vgalo akri exo karta xoris na exo

Link to comment
Share on other sites

Με τις καινούργιες εκδόσεις λογισμικού βελτιώνεται καθόλου η ποιότητα του βίντεο; :worry:
Link to comment
Share on other sites

iparxi kamia apantisi sxetika m ayto to thema den mporo n vgalo akri exo karta xoris na exo

ποιο ειναι το προβλημα ακριβως;

Με τις καινούργιες εκδόσεις λογισμικού βελτιώνεται καθόλου η ποιότητα του βίντεο;
δε ξερω αν βελτιωνεται καθολου το βιντεο, που δε νομιζω αλλα υπαρχει το ΕΤΙ 2.02 που βγαζει ασυγκριτα καλυτερα(και μεγαλυτερα) βιντεο σε avi.

Παιδες υπαρχει τροπος να βαλουμε ραδιοφωνο στο 6680? Ευχαριστω πολυ!
με το εξαρτημα της νοκια που μπαινει στην ποπ-πορτ υπαρχει, αλλιως οχι;)
Link to comment
Share on other sites

Giati 20Euro????Oso eisai sthn egkyhsh einai tsampa.....kai an den kanw la8os einai 15Euro an den eisai egkyhsh....

Pantos dokimases auto pou soy eipa?Epiase?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

με το εξαρτημα της νοκια που μπαινει στην ποπ-πορτ υπαρχει, αλλιως οχι;)

 

Ουτε με καποιο application?

Link to comment
Share on other sites

Ουτε με καποιο application?

οχι φιλε μου. υπαρχει ενα που συνδεεται μεσω gprs και κατεβαζει απο εκει δεδομενα αλλα φανταζεσαι χρεωσεις, τι σταθμους θα ακους αν ακους και τρεχα γυρευε.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου. υπαρχει ενα που συνδεεται μεσω gprs και κατεβαζει απο εκει δεδομενα αλλα φανταζεσαι χρεωσεις, τι σταθμους θα ακους αν ακους και τρεχα γυρευε.

 

Οκ, ευχαριστω πολυ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από geo29

iparxi kamia apantisi sxetika m ayto to thema den mporo n vgalo akri exo karta xoris na exo

 

 

ποιο ειναι το προβλημα ακριβως;

 

 

 

kalispera se oloys extes moy paroysiastike to eksis provlima exo edo kai kana mina mia mmc 512mb kai extes piga na kano egatastasi ena arxio meso nokia pc suite kai eno ola edixnan kala molis ksekinise to tilefono na kani egatastasi moy evgale to minima adinamia anagnosis arxioy vazo tin palia 64 mmc ola mia xara ksana vazo tin 512 to idio.tin ekana format tipote tin formara se card reader to idio

i karta se ola t alla doyleyi kanonika mono poy den dexete egatastasi

ti pezi re pedia exi ksana tixi se kanenan tipote paromio pls help me

 

ta neyra moy ta xapia moy ki ena taxi na figo

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου??

 

(βλεπετε με *#0000#)

 

Ευχαριστω πολυ!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά.

Είχα βρει κάποτε (για το SX1) ένα πρόγραμμα που μετέτρεπε τα sms σε txt, οπότε μετάτα διάβαζες απο το pc σου πολύ εύκολα.

Μήπως το έχει κανένας?

Ευχαριστώ a priori.

 

P.S. Από που μπορώ να κατεβάσω το ΕΤΙ2?

Link to comment
Share on other sites

νομίζω φίλε μπορεί να το κάνει και το msg saver αν θυμαμε καλά.

DEn swzei tous ellhnikous xarakthres to msg saver...To eixa dokimasei...

Dokimase to teleutaio pc suite pou exei h nokia sto site ths h to oxygen phone manager 2.7....douleuoun kai ta dio poly kala sto sosimo arxeiwn.....;)

Link to comment
Share on other sites

Τους σώζει τους Ελληνικούς χαρακτήρες μια χαρά το message saver, απλά πρέπει να κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις.

 

Πάς misc και πατάς την κωδικοποίηση. Επιλέγεις unicode και απο κεί και πέρα συνεχίζεις κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

To Zipman λειτουργει σε κανεναν απο εσας?Σε εμενα ενω το εγκαθιστω κανονικα,βλεπει το rar αρχειο,το ανοιγει οταν παω να το κανω extraction,αποστολη ή copy μου βγαζει το εξης error message "Memory full,please close some applications and retry".

 

Προφανεστατα εχω δοκιμασει να το βγαλω&να το ξαναβαλω,εχω μεσα το rar plugin ενω χωρος υπαρχει αρκετος στο τηλεφωνο,(πανω απο 3Μβ ενω το αρχειο ειναι 50Κβ).Ιδεες κανεις?Thanx!

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το προβλημα ακριβως;

δε ξερω αν βελτιωνεται καθολου το βιντεο, που δε νομιζω αλλα υπαρχει το ΕΤΙ 2.02 που βγαζει ασυγκριτα καλυτερα(και μεγαλυτερα) βιντεο σε avi.

με το εξαρτημα της νοκια που μπαινει στην ποπ-πορτ υπαρχει, αλλιως οχι;)

Τελικά δεν το κατάφερα να δουλέψει καλά... :(

 

Το zip που μου έστειλες έχει τις ακόλουθες οδηγίες:

1. Unzip

2. Transfer file to your phone

3. Install

4. Overwrite "ETICamcorder.app" with the one provided

5. Press 1, app will ask to register, reg with 0

6. Enjoy

 

Από το 4 και μετά πως γίνονται;

 

Any help; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν το κατάφερα να δουλέψει καλά... :(

 

Το zip που μου έστειλες έχει τις ακόλουθες οδηγίες:

1. Unzip

2. Transfer file to your phone

3. Install

4. Overwrite "ETICamcorder.app" with the one provided

5. Press 1, app will ask to register, reg with 0

6. Enjoy

 

Από το 4 και μετά πως γίνονται;

 

Any help; :worry:

αφου περασεις το *.app μεσα και το αντικαθαστισεις μετα οταν ανοιξεις την εφαρμογη πατα το 1 και θα ζητησει για κωδικο και βαζεις το 0. αυτο λεει. για δες...:)

Link to comment
Share on other sites

mark6680, stash και mirrorofsorrow ευχαριστω για τισ απαντήσεις σας.

Ψάχνω να βρω το msgSaver αλλά δεν το βρίσκω.

Αν κάποιος το έχει μπορεί να μου το στείλει στο mpierettis@gmail.com?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη του κινητού μου υπάρχουν 4 συντομεύσεις. Αυτές μπορώ να τις αφαιρέσω κάπως?

Επιπλέον πέρασα τις εφαρμογές taskmanager και fexplorer. Ειδα πως υπάρχει η δυνατότητα συμπίεσης της μνήμης. Τι κάνει ακριβώς? Πατώντας το δεν είδα κάτι εμφανές. Φαντάζομαι πως αν συμπιέζει κάποια αρχεια του συστήματος θα ειδοποιούσε προτου προχωρήσει σε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά.

Είχα βρει κάποτε (για το SX1) ένα πρόγραμμα που μετέτρεπε τα sms σε txt, οπότε μετάτα διάβαζες απο το pc σου πολύ εύκολα.

Μήπως το έχει κανένας?

Ευχαριστώ a priori.

 

P.S. Από που μπορώ να κατεβάσω το ΕΤΙ2?

Υπαρχει καποιος αλλος τροπος,να ανοιξεις το μηνυμα που θες να μετατρεψεις σε txt και να επιλεξεις προωθηση και να εχεις πατημενο το πεννακι και να επιλεξεις το κειμενο και να επιλεξεις αντιγραφη,μετα θα ανοιξεις τις σημειωσει και θα επιλεξεις νεα και πατωντας το πεννακι θα επιλεξεις επικολληση και μετα αποθηκευση και θα μετατραπει σε txt ;) !
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη του κινητού μου υπάρχουν 4 συντομεύσεις. Αυτές μπορώ να τις αφαιρέσω κάπως?

Επιπλέον πέρασα τις εφαρμογές taskmanager και fexplorer. Ειδα πως υπάρχει η δυνατότητα συμπίεσης της μνήμης. Τι κάνει ακριβώς? Πατώντας το δεν είδα κάτι εμφανές. Φαντάζομαι πως αν συμπιέζει κάποια αρχεια του συστήματος θα ειδοποιούσε προτου προχωρήσει σε κάτι τέτοιο.

Πας εργαλεια-ρυθμισεις-τηλεφωνο-κατασταση αναμονης-ενεργει αναμονη-ΟΧΙ

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια κανενας δεν εχει αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα...??

εγω το ειχα παθει και στο 6630....

υπαρχει λυση για αυτο..???

ειναι πολυ σπαστικο να μην μπορεις να διαβασεις τα mms σου..... :mad:

Το ιδιο προβλημα εχω κι εγω..Χρειαζεται αποθηκευση πρωτα!!Δεν ξερω αν και πως μπορει να διορθωθει αυτο...

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...