Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

koita.. einai oti variemai ths paraggelies mesw internet.. kana magazaki a8hna dn yparxei?

 

yparxoun kati prosopseis apo siliconh.. exei dokimasei kaneis lene tpt?

Link to comment
Share on other sites

Τότε δεν μας χρειάζεται αυτό το εργαλείο για αλλαγή των καλυμάτων

 

το εργαλειο ειναι αυτο που χρησιμοποιει η νοκια για την αφαιρεση του πισω καλυματος

http://www.serie60.it/img/s662.jpg

Φυσικα και δεν ειναι απαραιτητο ,υπαρχουν και αλλοι τροποι ;)

 

paidia, mpou mporw na vrw tn "bronze" arxikh prosopsh tou 6680 gia na tou tn valw?

 

Εαν πας στην Νοκια-κεντρικα ,ή σε νοκια shop,μπορει να στην αλλαξουν. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εαν πας στην Νοκια-κεντρικα ,ή σε νοκια shop,μπορει να στην αλλαξουν. :)

 

thx... 3ereis poso peripou 8a kostisei?

Link to comment
Share on other sites

thx... 3ereis poso peripou 8a kostisei?

 

Ενδεικτικες τιμες απο την σελιδα mobile-parts.gr

Nokia 6680 A Cover light bronze original: 21.50€

Nokia 6680 Antenna Cover light bronze original:13.00€

Nokia 6680 B Cover light bronze original:23.80€

---------------------------------------------------

Συνολο:58.30€

http://mobile-parts.gr/catalog/advanced_search_result.php?keywords=6680&x=0&y=0

Πιστευω απο νοκια να ειναι λιγο φτηνοτερα.

 

ρε παιδια γιατι κολλαει τοσο πολυ το iphone;

Λογω κινησης θα κολλαει , δεν υπαρχει λογος ομως να το συζηταμε στο θεμα του 6680 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

thx nervous... kai h egatastash ama to paw stn nokia 8a einai dwrean h 8a plerwsw?

 

Χωρις να ειμαι σιγουρος αλλα δεν νομιζω να σου παρουν λεφτα για να σου αλλαξουν μια προσοψη. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

eh sto katw katw ama 8eloun lefta pernw tn prosopsh kai tn vazw monos mou.. oxi pou 8a tous plhrwsw kiolas.. :p

 

Σωστος αλλα θελει προσοχη.Δες οδηγιες ΕΔΩ . ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοίταξα στο σαιτ από το Πλαίσιο. Είδα οτι υπάρχουν κάρτες 2GB Compact Flash. Αυτές θα μπορεί να τις δεχθεί το κινητό; Γιατί στο σαιτ της νοκια είδα οτι αναφέρεται σε MMC carts. Εϊναι το ίδιο; Με ενδιαφέρει πολύ αυτό το θέμα γιατί αν τελικά πάρω αυτό το κινητό με ενδιαφέρει να βάλω μεγάλη μνήμη μέσα. Αλλιώς παίρνω και το SE W800 όπου υπάρχουν κάρτες 1GB ήδη
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοίταξα στο σαιτ από το Πλαίσιο. Είδα οτι υπάρχουν κάρτες 2GB Compact Flash. Αυτές θα μπορεί να τις δεχθεί το κινητό; Γιατί στο σαιτ της νοκια είδα οτι αναφέρεται σε MMC carts. Εϊναι το ίδιο; Με ενδιαφέρει πολύ αυτό το θέμα γιατί αν τελικά πάρω αυτό το κινητό με ενδιαφέρει να βάλω μεγάλη μνήμη μέσα. Αλλιώς παίρνω και το SE W800 όπου υπάρχουν κάρτες 1GB ήδη

 

Οπως αναφερθηκε στο θεμα του Ν70 , - και εδω επισης θα βρεις Πολλες φορες γραμμενο- οτι το 6680 παιρνει Dual Voltage RS-MMC Μονο . :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όχι πάνω από 512ΜΒ προς το παρόν
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

Πριν λίγες μέρες το κινητό μου εμφάνισε ένα μήνυμα (ύστερα απο μια επανεκίνηση) κάτω απο το σηματάκι της μπαταρίας που έλεγε:

 

ovacik -2

 

Ξέρει κανείς τι είναι?

Ύστερα απο μια επανεκίνηση δεν το έχει ξαναβγάλει μέχρι τώρα...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

:)

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα πρόβλημα. 'Εχω το 6680 και θέλω να βάλω ένα λογότυπο. Έχω προσπαθήσει και μέσω του file manager αλλά και μέ το operator logo αλλά δεν έχει γίνει τίποτα. Δεν αλλάζει. Μερικές φορές όμως όπως όταν κάνω κλήση το βγάζει για λίγο και μετά φεύγει :mad:

Μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει το ίδιο πρόβλημα? Έχει βάλει κανένας άλλο λογότυπο?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

:)

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα πρόβλημα. 'Εχω το 6680 και θέλω να βάλω ένα λογότυπο. Έχω προσπαθήσει και μέσω του file manager αλλά και μέ το operator logo αλλά δεν έχει γίνει τίποτα. Δεν αλλάζει. Μερικές φορές όμως όπως όταν κάνω κλήση το βγάζει για λίγο και μετά φεύγει :mad:

Μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει το ίδιο πρόβλημα? Έχει βάλει κανένας άλλο λογότυπο?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Kai sto 6630 mou to idio akrivws kanei... :confused:

Link to comment
Share on other sites

ti na sas pw re paidia.. btw, to bmp to exete onomasei swsta? to onomazetai kapws etsi: xxx_x_x opou: xxx=mcc. to prwto x=mnc kai to teleytaio x=0. gia na vreite ta mcc kai mnc anoi3te ton fexplorer kai pate sto net info.. elpizw na boi8hsa..
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενω ολα στο κινητο δουλευαν ρολοι ξαφνικα μου δημιουργηθηκε το ιδιο προβλημα που ειχα και στο 6630....

δεν μπορω να ανοιξω τα βιντεο-mms μου...!!!!!

με κανενα τροπο....πρεπει να αποθηκευσω το κλιπακι για να το δω.....

τι κανουμε τελικα σε αυτην την περιπτωση...??? γνωριζει κανεις..???

Link to comment
Share on other sites

:)

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα πρόβλημα. 'Εχω το 6680 και θέλω να βάλω ένα λογότυπο. Έχω προσπαθήσει και μέσω του file manager αλλά και μέ το operator logo αλλά δεν έχει γίνει τίποτα. Δεν αλλάζει. Μερικές φορές όμως όπως όταν κάνω κλήση το βγάζει για λίγο και μετά φεύγει :mad:

Μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει το ίδιο πρόβλημα? Έχει βάλει κανένας άλλο λογότυπο?

 

Ευχαριστώ πολύ

an exeis vodaphone den allazei.eixa vodaphone kai me to 6630 kai me 6680 den mou allazei.eixa dokimasi ta panta,akoma kai ultrex :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να μεταφερθούν τα ήδη υπάρχοντα μηνύματα στην mmc δε γίνεται. Μόνο να ρυθμίσεις τα μηνύματα να αποθηκεύονται στην mmc από το μενού μηνύματα, επιλογές, ρυθμίσεις, αποθήκευση "memory card". Αλλά αυτό θα αρχίσει να ισχύει από το επόμενο μήνυμα. Αυτή είναι μία κίνηση που έπρεπε να γίνει με το πρώτο άνοιγμα του τηλεφώνου. Τώρα μπορείς να πάρεις ένα back up τη phone memory στην mmc έτσι ώστε να μην χάσεις τα ήδη υπάρχοντα. Πιστεύω να βοήθησα.
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

ok thanks

Μια αλλη ερωτηση???

Με το file manager βλεπω ενα c: ενα d: και ενα e:

μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτα??

Να υποθεσω οτι στο c: ειναι το λειτουργικο του τηλεφωνου, και οτι το e: ειναι η memory card.

Το d: ομως τι ειναι???

Golden Eagle :)
Link to comment
Share on other sites

ok thanks

Μια αλλη ερωτηση???

Με το file manager βλεπω ενα c: ενα d: και ενα e:

μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτα??

Να υποθεσω οτι στο c: ειναι το λειτουργικο του τηλεφωνου, και οτι το e: ειναι η memory card.

Το d: ομως τι ειναι???

 

To D ειναι η RAM και το C ειναι η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...