Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τωρα γυρισα και δεν το προλαβα.

εγινε κατι το συγκλονιστικο??:O:O

Το πιο σημαντικό που έχασες ήταν το να δεις το πόσο γλυκιά μπορεί να γίνει η Ράνια (αναφέρομαι στη σκηνή που μιλούσε με το Μάκη στο σπίτι της - δεν θα την ξεπεράσω ποτέ αυτή τη γυναίκα!!! :love: :p) και το ότι έφυγε ο Μάκης.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πιο σημαντικό που έχασες ήταν το να δεις το πόσο γλυκιά μπορεί να γίνει η Ράνια (αναφέρομαι στη σκηνή που μιλούσε με το Μάκη στο σπίτι της - δεν θα την ξεπεράσω ποτέ αυτή τη γυναίκα!!! :love: :p) και το ότι έφυγε ο Μάκης.

 

Επιτέλους γλύκανε λίγο αυτή η γυναίκα..Όλο κακία και κακό ήταν...:happy:

Link to comment
Share on other sites

ξεχασατε το πιο σημαντικο να του πειτε του ανθρωπου επαννηλθαν τα σκατα!!!!!!!!!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ξεχασατε το πιο σημαντικο να του πειτε του ανθρωπου επαννηλθαν τα σκατα!!!!!!!!!

 

ελα!!!!! ποτε το ειπε ρε ****το και δεν το προσεξα;;; θα με κανεις να κατεβασω το επεισοδιο να το ξαναδω...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ελα!!!!! ποτε το ειπε ρε ****το και δεν το προσεξα;;; θα με κανεις να κατεβασω το επεισοδιο να το ξαναδω...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

οταν βρηκε τον Μακη στον δρομο και προσπαθουσε να του εξηγησει

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ανακαλυψα οτι ο λαζαρος ειναι και ο σεναριογραφος :wacko: καλα ειμαι τοσο πισω? :p
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ανακαλυψα οτι ο λαζαρος ειναι και ο σεναριογραφος :wacko: καλα ειμαι τοσο πισω? :p

Ποιος είναι ο Λάζαρος;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο Λάζαρος;

 

λαθος εκανα αλλα δεν ηξερα πως σβηνετε :O

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα πειραζει που μου αρεσει ολο και πιο πολυ ο White? Καλα εμφανισιακα σκιζει αλλα και αυτος ο χαρακτηρας που παιζει μου προκαλει τα ιδια συναισθηματα που προκαλει και στην Ρανια. Μαζοχες ειμαστε οι γυναικες τελικα.:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να επανελθει η μνημη του Λουκά;; ή θα καταλήξει με james;

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΖΑΜΠΑΑΑΑΑ!!! :yahoo:

 

Happy birthday Billy, may the force be with you! :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

σε καποιο σημειο(εκει που εμφανιστηκε η σερετενα) ειπνα "νταξει παλι αρχισαν τα χαζα και θα κανει κοιλια η σειρα"

τι τα θελουν τα μπλεξιματα...η σερετη κομμα με την νυφη της,η σερετη να τα εχει με τον πιτσιρικα και στο καπακι ο λουκας ερωτευεται την ρανια(ε μα και ο σεναριογραφος δεν εχει αφησει αρσενικο για αρσενικο που να μην εχει καψουρευτει την ρανια-μονο τον μπιλυ και τον φωτη!!)..ελεος

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορεσα να το δω θα το δω αργοτερα και θα σας πω μετα την γνωμη μου
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

μολις το ειδα εμενα μου αρεσε πιο πολυ η εξελιξη με τον λουκα. δεν πιστευω να τελειωσει ετσι το θεμα ολο και κατι θα γινει στην συνεχεια την επομενη δεν εχει αρα παμε για την μεθεπομενη

ξερει κανεις ποσα εποισοδια εχει ακομα να δειξει?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

(ε μα και ο σεναριογραφος δεν εχει αφησει αρσενικο για αρσενικο που να μην εχει καψουρευτει την ρανια-μονο τον μπιλυ και τον φωτη!!)..ελεος

 

θα συμφωνισω!αμαν πια με τη μοιραια γυναικα! :mad: :p

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μενουν αλλα 5 επισοδια κ μετα σινγκλσ τελος....

το χθεσινο πολυ καλο ειδικα η σηζητηση ρανιας-λιλας για το αν επρεπε η ρανια να διεκδικησει το λουκα...το θεμα ειναι οτι πριν απο μερικες μερες παρατηρουσα ακριβως αυτη τη διαφορα προσεγκησης της ζωης μεταξυ των φιλων μου κ εμου.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μενουν αλλα 5 επισοδια κ μετα σινγκλσ τελος....

το χθεσινο πολυ καλο ειδικα η σηζητηση ρανιας-λιλας για το αν επρεπε η ρανια να διεκδικησει το λουκα...το θεμα ειναι οτι πριν απο μερικες μερες παρατηρουσα ακριβως αυτη τη διαφορα προσεγκησης της ζωης μεταξυ των φιλων μου κ εμου.

 

ναι κ εμενα μου αρεσε πολυ η συζητηση μεταξυ τους!Γενικα μου αρεσουν οι αποψεις που εκφραζει η Λιλα κ γενικα η αισιοδοξια της.:)

Link to comment
Share on other sites

ναι κ εμενα μου αρεσε πολυ η συζητηση μεταξυ τους!Γενικα μου αρεσουν οι αποψεις που εκφραζει η Λιλα κ γενικα η αισιοδοξια της.:)

Όταν ένα επεισόδιο σε αφήνει με το χαμόγελο αρκετή ώρα μετά το τέλος του, νομίζω ότι αξίζει να χαρακτηριστεί πολύ καλό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

το mega δεν θα επρεπε να κανει ενα site και για τους singles? οπως εχει και για τα μαυρα μεσανυχτα θα ηταν καλη ιδεα
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

το mega δεν θα επρεπε να κανει ενα site και για τους singles? οπως εχει και για τα μαυρα μεσανυχτα θα ηταν καλη ιδεα

Αφού υπάρχει ήδη το s1ngles.gr. Δεν ξέρω αν είναι του Mega ή του σεναριογράφου αλλά διαδικτυακή παρουσία πάντως υπάρχει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...