Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Είναι μεγάλο το επεισόδιο και το έκοψαν;;;

 

Όχι... απλά το κάθε επεισόδιο έχει ένα διαφορετικό θέμα με το οποίο ασχολείται. Το συγκεκριμένο θέμα θα είναι πιο μεγάλο και θα παρουσιαστεί σε 2 επεισόδια!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβασα οτι η σειρα του χρονου θα ανανεωθει ενω προς το τελος αυτης μας περιμενουν εκπληξεις...

 

Ναι, η σειρά θα πάει και του χρόνου! Και φέτος θα παιχτούν συνολικά 28 επεισόδια, που σημαίνει ότι μένουν άλλα 7 να προβληθούν! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Χθες είδα το 21 και ομολογώ ότι με έβαλε σε σκέψεις.

 

Τελικά τί είναι αυτό που λέμε έρωτας; Μήπως δεν είναι τίποτα άλλο παρά ο ενθουσιασμός που νιώθουμε όταν γνωρίζουμε κάποιον που νομίζουμε ότι είναι κάτι ιδιαίτερο; Και τελικά τί είναι σημαντικότερο: ο έρωτας ή η αγάπη;

 

Από την άλλη μήπως ο ενθουσιασμός που τελικά καταλήγει σε αγάπη είναι αυτό που στο σύνολό του λέγεται έρωτας;

 

Ευχάριστα τα νέα περί συνέχισης της σειράς!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

μια παρα πολυ καλη σειρα,που βγαζει πολυ γελιο και με πολυ ωραια θεματα σε καθε επεισοδιο..

Αναμενομενο να συνεχισει και του χρονου...

 

τελικα ο ορεστης π ειναι?ειχα χασει καποια επεισοδια...αναφερθηκε τπτ?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ο Ορέστης είναι καπου στη Κίνα (ή εκεί γύρω), ψάχνει να βρει info για την εταιρεία του (dead) Λουκά, σχετικά με παρανομίες.

Το γέλιο που λες, μ' αρέσει κι εμένα, βασίζεται εν μέρει στην Ελληνική πραγματικότητα (βίσμα παντού), Παγκόσμια πραγματικότητα (ξεθέωμα στη δουλειά για να έχεις τα βασικά) και τέλος στην πραγματικότητα των προσωπικών μας, είμαστε όλοι s1NgLEs τελικά.

Καλά τα είπε ο Φώτης στη Ράνια, οι λύσεις είναι πολύ απλές, το μυαλό μας τα κάνει δύσκολα. Θεωρίες.. θεωρίες.. θεωρίες..

 

Μπράβο στον Γιώργο Φειδά για το σενάριο.

Link to comment
Share on other sites

"'Ονειρα και Εφιάλτες" Μέρος Β'

Αν όλοι οι άνθρωποι είμαστε φτιαγμένοι από το ίδιο υλικό, γιατί δεν μπορούμε να τα πάμε καλά μεταξύ μας;

Η Ράνια κι ο Περιστερόπουλος έχουν απόψε ραντεβού και, δυστυχώς για την ηρεμία της παρέας, το έχουν μεταξύ τους. Η Αγγελική Σερέτη μαθαίνει ότι ο Γιάννης έκανε πρόταση γάμου στην Ράνια κι αποφασίζει ν' αντιδράσει επιθετικά. Η Ράνια υφίσταται κινέζικα βασανιστήρια από την Λίλα για το ραντεβού με τον Περιστερόπουλο ενώ παράλληλα προσπαθεί να πείσει το γιο της να κάνει παρέα μ' έναν Αλβανό συμμαθητή του. Ο Φώτης προσπαθεί να ξεπεράσει την Κατερίνα που έχει εξαφανιστεί με τον Χάρη. Η ταυτότητα του Γιάννη θα κινδυνεύσει να αποκαλυφθεί όταν ο Μπίλης επισκεφθεί το γραφείο του καλύτερού του φίλου. Κι η Λίλα ξετυλίγει το νήμα της φράσης που βλέπει στα όνειρά της, ένα νήμα που την οδηγεί σε μεγαλύτερες αλήθειες απ' ό,τι μπορεί να φανταστεί. Θα μπορέσει να το ακολουθήσει ως το τέλος;

Κι ανάμεσα σε όλ' αυτά, οι s1NgLEs συζητούν για τον ρατσισμό και συνειδητοποιούν πως "όσο πιο διαφορετικός είναι ο άλλος, τόσο πιο πολλά μπορείς να μάθεις από εκείνον".

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ, επειδή είμαι καινούριος στο forum, πως μπαίνει το spoiler; Και βάζουμε και σ' αυτά που βλέπουμε στο τρέιλερ;:confused: :O

Αν μπορεί κανείς απ' τους παλιούς να δώσει καμιά οδηγία, ευχαριστώ εκ των προτέρων!:!:

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ, επειδή είμαι καινούριος στο forum, πως μπαίνει το spoiler; Και βάζουμε και σ' αυτά που βλέπουμε στο τρέιλερ;:confused: :O

Αν μπορεί κανείς απ' τους παλιούς να δώσει καμιά οδηγία, ευχαριστώ εκ των προτέρων!:!:

Το σποιλερ το βαζεις γραφοντας με αυτην την μορφη το μηνυμα σου::)

 

[spοiler] μπλα μπλα μπλα [/spοiler]

 

Καλο ειναι να βαζεις στα των επομενων επεισοδιων, ισως μερικοι δεν θελουν να ξερουν τι θα γενει...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε τρειλερ????Θα μας λυθει τελικα η απορια με το τι

ελεγε η Λιλα οταν ξυπνησε απο τον εφιαλτη,επισης μηπως κανεις σας καταλαβε τι <<παιχτηκε>>με το Φωτη και τον γκομενο της Κατερινας,γιατι τον εριξε κατω,και γιατι μετα η Κατερινα του ειπε να του ζητησει συγγνωμη??,κατι ισως λεει,,στο τρειλερ,αλλα δεν το ακουσα.

Εσεις??

Link to comment
Share on other sites

Βασικα σε ενα επεισοδιο ειχαν φιληθει στο στομα η Σολωμου με τη Λιλα!

Η ερωτηση μου ειναι γιατι?

 

Και σε ποιο επεισοδιο ειχε γινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

@lawfighter: αν θυμαμαι καλα ηταν για να δουν αν μπορουν χωρις τους αντρες η κατι τετοιο... Ας βοηθησει και καποιος αλλος γιατι δεν ειμαι καθολου σιγουρος!!!

 

Χαζο αυτο της λιλας ε???:wacko:

 

Γενικα ωραιο το επεισοδιο!!!!:up:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εντελως χαζο αυτο με το ονειρο της Λιλας.

 

Ο Περιστεροπουλος στο τελος ηταν θεος!:lol: Την εστειλε!

Μ'αρεσε και που πετυχαν τους κριτες στο So you think you can dance...!

 

H Κατερινα ποσο στοκος μπορει να ειναι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιστεροπουλος κορυφη!!

 

Σεναριογραφος επισης!!!:respect:

 

Την Κατερινα την αντιπαθησα!!!!

Το ζωον το ιδιο!!!:bear: :cat: :kitty: :pig:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

αν σκεφτουμε ότι αυτό το σενάριο το γράφει ένας άνθρωπος μόνος του και δη άντρας και έχει αυτό το φοβερό αποτέλεσμα μπαίνοντας στην ψυχολογία και των δύο φύλων άψογα και πλάθοντας αληθινότατους χαρακτήρες νομίζω ότι πρέπει να του βγάλουμε το καπέλο.Κάθε επεισόδιο ένα διαμαντάκι.Απολαυστικό.Και ο Περιστερό άλλο πράμα:lol:
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό...πολύ καλό και ας είδα μόνο το τελευταίο 20λεπτο...

Αυτό με το Περιστερόπουλο σούπερμαν και την Ράνια να πέφτει απο τον ατελειωτο ουρανοξύστη ήταν κορυφαίο...:lol: :lol:

Αυτό στο τέλος με την Λίλα και το όνειρο της δεν μου φάνηκε χαζό..χύθηκα απο τα γέλια με την τελευταία ατάκα της:lol: :lol: :lol:

Και η κριτική επιτροπή ήταν πραγματικά πολύ επιτυχημένη και στο διάλογο αλλά και στην εξωτερική εμφάνιση..

Καιρό είχα να δω μια τόσο καλή (και καλοδουλεμένη) ελληνική κωμωδία και να γελάσω...Μπράβο στους S1ngles!!

 

ΥΓ: Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ταίριαξε η Κατερίνα με αυτήν την παρέα:worry: :confused: :mad: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, Σανυ Χατζηαργύρη δεν είναι το πραγματικό όνομα της Λίλας; Το λέει ανάποδα στον ύπνο της.

(ηρύγραηζταχυνας)

 

ο άλλος ο σκατόφλωρος ο Χάρης, .. τσ τσ.. άνδρες σου λέει μετά

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό...πολύ καλό και ας είδα μόνο το τελευταίο 20λεπτο...

Αυτό με το Περιστερόπουλο σούπερμαν και την Ράνια να πέφτει απο τον ατελειωτο ουρανοξύστη ήταν κορυφαίο...:lol: :lol:

Αυτό στο τέλος με την Λίλα και το όνειρο της δεν μου φάνηκε χαζό..χύθηκα απο τα γέλια με την τελευταία ατάκα της:lol: :lol: :lol:

Και η κριτική επιτροπή ήταν πραγματικά πολύ επιτυχημένη και στο διάλογο αλλά και στην εξωτερική εμφάνιση..

Καιρό είχα να δω μια τόσο καλή (και καλοδουλεμένη) ελληνική κωμωδία και να γελάσω...Μπράβο στους S1ngles!!

 

ΥΓ: Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ταίριαξε η Κατερίνα με αυτήν την παρέα:worry: :confused: :mad: :wacko:

 

Και δεν εισαι η μονη!!Η Κατερινα γενικα.....,.:down: Αλλα πραγματικα καθε επεισοδιο ειναι και πιο διαφορετικο....Τωρα,οσον αφορα το ονειρο της Λιλας,εγω πιστευω οτι απλα,μια σκηνη ηταν και τιποτα παραπανω,και αυτο νομιζω φανηκε χθες στα τελευταια λεπτα.Δεν ηθελε να δειξει κατι αξιοσημειωτο με αυτο το ονειρο.Και ο αλλος ο φιλος της Κατερινας,και καλα τωρα ενδιαφερεται ουσιαστικα απο το πουθενα γι αυτην...Τι θελει να μας πει,δεν καταλαβα.Προς τι τοσο ενδιαφερον???Απο την αλλη και η ιδια μου φαινεται δεν ξερει τι θελει πραγματικα και τι οχι.Απο τη στιγμη που ο Φωτης της εξεφρασε τα αισθηματα του γι αυτη,η ιδια επρεπε να το σκεφτει καλα το τι θα κανει.Φανηκε ομως χθες οτι ειναι επιπολαιη,γιατι αν ηθελε το Φωτη,μπορουσε καλλιστα να πιασει τον αλλο,και να του ξεκαθαρισει πως εχουν τα πραγματα.Ομως δεν το εκανε.Αρα,μαλλοντον γουσταρει και περναει καλα μαζι του,και απλα βλεπει το Φωτη φιλικα.Ισως .....και ισως και πολλα αλλα.....

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, Σανυ Χατζηαργύρη δεν είναι το πραγματικό όνομα της Λίλας; Το λέει ανάποδα στον ύπνο της.

(ηρύγραηζταχυνας)

 

ο άλλος ο σκατόφλωρος ο Χάρης, .. τσ τσ.. άνδρες σου λέει μετά

 

Ναι το πραγματικο της ειναι.Σχολιασα και παραπανω..

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό επεισόδιο!!! :lol: :lol: :lol:

Κι ας έχασα τα πρώτα 10 λεπτά! :mad:

 

Για μένα ήταν κορυφαία στιγμή όταν αποκαλύφθηκε τι ήταν αυτό που λέει η Λίλα

(ΗΡΥΓΡΑΗΖΤΑΧΥΝΝΑΣ!)

- έπεσα από τον καναπέ από τα γέλια! Μας είχε βάλει στο τριπάκι για δύο εβδομάδες να φανταζόμαστε τι τρομερό είναι αυτό που λέει και τελικά ήταν ένα εσωτερικό αστείο! Μακάρι να το αναπτύξει κι άλλο, του στύλ

να εμφανιστεί η ηθοποιός Σάννυ Χατζηαργύρη και να κάνει παρατηρήσεις στη Λίλα για τη συμπεριφορά της!!!!

.

 

Γενικά, το επεισόδιο είχε καταπληκτικές σκηνές, και τρελό γέλιο!

Προσωπικά, βρήκα το διάδοχο του Παρα Πέντε για του χρόνου!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Childe Roland to the Dark Tower came...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα σε ενα επεισοδιο ειχαν φιληθει στο στομα η Σολωμου με τη Λιλα!

Η ερωτηση μου ειναι γιατι?

 

Και σε ποιο επεισοδιο ειχε γινει αυτο?

 

 

για αυτή τη σκηνή εγώ όπως και όλοι οι άλλοι κύπριοι τηλεθεατές έχουμε απλά ακούσει.... το Μέγκα Κύπρου μας προφύλαξε από τα σόδομα και γόμορα που γίνονται στην Ελλάδα.....

 

φυσικά αστειεύομαι, για να μην νευριάσω έτσι που κόβουν ότι και όποτε τους γουστάρει :mad:

You never really understand a person until you consider things from his point of view...

Until you climb inside of his skin and walk around in it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...