Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρα ειδα κι εγω επιτελους το επεισοδιο...:p

Η Αποστολια τελειως αγκουρι "ερμηνευτικα".

Ο Γιαννης αντε να φευγει, αντιπαθοφατσα ειναι ουτως ή αλλως.

Σορρυ αλλα δεν λες στην σχεση οτι "ο ταδε φιλος ειναι ποιος σημαντικος απο σενα" ακομα κι αν ειναι αληθεια, ειναι πολυ χοντρο, ε, τα πηρε το παληκαρι και με το δικιο του.

 

Ειχε γελιο παντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην το πεις? Άμα ο άλλος δεν είναι αρκετά ώριμος για να το καταλάβει τί να κάνουμε...

Καλύτερα να το ξεκαθαρίζεις παρά να λες ψέμματα.Νομίζω καλά έκανε που του το είπε...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννης αντε να φευγει, αντιπαθοφατσα ειναι ουτως ή αλλως.

 

Παντως εμενα μου αρεσει ο Γιαννης...αν και με χαλει που δινει και καλα δουλεια στην Λιλα για να την απασχολει πολλες ωρες και να ειναι μακρυα απο την Ρανια :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην το πεις? Άμα ο άλλος δεν είναι αρκετά ώριμος για να το καταλάβει τί να κάνουμε...

Καλύτερα να το ξεκαθαρίζεις παρά να λες ψέμματα.Νομίζω καλά έκανε που του το είπε...

Γιατι υπαρχει ενα πραγματακι που λεγεται τακτ. Οπως και να χει δεν λες σε καποιον ανθρωπο που νιωθει σημαντικος για σενα οτι "η ταδε ειναι πιο σημαντικη απο σενα" και μαλιστα πριν προλαβει να σου αποδειξει κι αυτος οτι μπορει.

Ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον. Η ειλικρινεια ειναι καλο πραγμα και η ντομπροσυνη ειναι κατι που προσωπικα εχω σαν αρχη. Αλλα οι τροποι ειναι κατι αλλο.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά όντως έτσι όπως του το είπε του έκοψε κυριολεκτικά την φόρα αλλά θα έπρεπε να του το έχει ξεκαθαρήσει.Απλά όχι έτσι!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην το πεις? Άμα ο άλλος δεν είναι αρκετά ώριμος για να το καταλάβει τί να κάνουμε...

Καλύτερα να το ξεκαθαρίζεις παρά να λες ψέμματα.Νομίζω καλά έκανε που του το είπε...

 

+1

 

Κι εγώ είμαι οπαδός της απόλυτης ειλικρίνιας με κάθε κόστος.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα του το'πε.εκεινος της αρχισε τις σκηνες κ εκεινη του εξηγησε οτι ειναι απολυτως φυσικο να θεωρει πιο σημαντικη τη λιλα που την ξερει τοσα χρονια κ της εχει σταθει τοσο πολυ.

τον συμπαθουσα το γιαννη αλλα με αυτο που εκανε μου την εσπασε.δεν φτουραει πολυ η σχεση του με τη ρανια.

πωσ λετε να αντιδρασει οταν μαθει ποιος ειναι?κ τι επωνυμο της εχει δωσει?

 

αγγουρι η αποστολια@!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι υπαρχει ενα πραγματακι που λεγεται τακτ. Οπως και να χει δεν λες σε καποιον ανθρωπο που νιωθει σημαντικος για σενα οτι "η ταδε ειναι πιο σημαντικη απο σενα" και μαλιστα πριν προλαβει να σου αποδειξει κι αυτος οτι μπορει.

Ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον. Η ειλικρινεια ειναι καλο πραγμα και η ντομπροσυνη ειναι κατι που προσωπικα εχω σαν αρχη. Αλλα οι τροποι ειναι κατι αλλο.;)

Από τη στιγμή που ο άλλος δεν έχει το τακτ να μην κάνει ερωτήσεις που σε φέρνουν σε δύσκολη θέση, γιατί να έχω εγώ το τακτ ώστε να μην του απαντήσω με ειλικρίνεια;;;

 

Κάποια πράγματα πρέπει να μπαίνουν στη θέση τους από την αρχή.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στη πρώτη σεζόν περίπου στη μέση έπαιζε συνέχεια κομμάτι με ισπανική κιθάρα σαν και αυτό που οι Black Eyed Peas έχουν κάνει remix δηλαδή το pump it.Μήπως ξέρει κανείς ποιό είναι αυτό ή τέλως πάντων ξέρει πάνω κάτω τι ψάχνω ώστε να μου πεί γνωστά κομμάτια με ισπανική κιθάρα γιατί το κομμάτι που ψάχνω είναι αρκετά γνωστό.
Link to comment
Share on other sites

συγκλονιστικο το σημερινο...

προβλεπω να γινεται πανικος.

αρα..στο επομενο μην περιμενετε και πολυ γελιο...

μαλλον κλαμα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποσο λακαμας ειναι ο γιαννης???????? :mad: :mad: :mad:

Μα καλα το παιδι???????????:mad: :mad:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιάννης είναι απαραδεκτος, δεν τον συμπαθούσα από την αρχή αλλά τώρα τον μισώ...μακάρι να το μάθει η Ράνια και να τον σκοτώσει στο ξύλο τον παλιομ@λ@κ@

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Περιστερόπουλος rulezzz!!!! Τρελό γέλιο ο τύπος!

 

Ο Γιάννης είναι επικίνδυνος. Αλλά τι περιμένεις από κάποιον που μέχρι τα 35 του τον ταίζει η μάνα του και έχει μάθει να τα έχει όλα στα πόδια του;

Περιμένω να δω τις αντιδράσεις της Ράνιας όταν το μάθει!

 

Πάντως στο επόμενο αναμένονται πολλές εξελίξεις.

 

Υ.Γ.: Ερμηνευτικά μου φάνηκε λίγο καλύτερη η Αποστολία Ζώη. (στα πλαίσια ων δυνατοτήτων πάντα, έτσι; Δεν της δίνω και το Όσκαρ!)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Περιστερόπουλος rulezzz!!!! Τρελό γέλιο ο τύπος!

 

Ο Γιάννης είναι επικίνδυνος. Αλλά τι περιμένεις από κάποιον που μέχρι τα 35 του τον ταίζει η μάνα του και έχει μάθει να τα έχει όλα στα πόδια του;

Περιμένω να δω τις αντιδράσεις της Ράνιας όταν το μάθει!

 

Πάντως στο επόμενο αναμένονται πολλές εξελίξεις.

 

Υ.Γ.: Ερμηνευτικά μου φάνηκε λίγο καλύτερη η Αποστολία Ζώη. (στα πλαίσια ων δυνατοτήτων πάντα, έτσι; Δεν της δίνω και το Όσκαρ!)

 

Όντως, σ' αυτό το επεισόδιο η Αποστολία έπαιξε καλύτερα απ' το προηγούμενο. Για τραγουδίστρια που κάνει γκεστ στην τηλεόραση, καλή μου φαίνεται πάντως.

 

Καλά, φαίνεται πως από δω και πέρα θα έχουμε γενικά ραγδαίες εξελίξεις στο στόρυ. Πάντως κάτι μου λέει πως στο τέλος της σεζόν η Ράνια θα καταλήξει με τον Περιστερώ. :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιάννης είναι απαραδεκτος, δεν τον συμπαθούσα από την αρχή αλλά τώρα τον μισώ...μακάρι να το μάθει η Ράνια και να τον σκοτώσει στο ξύλο τον παλιομ@λ@κ@

 

xaaxaxax...dne exeis k poly adiko!!!!!..pantos to peomeno dne to xnao k ego me tpt...distixos to x8esino apto thlefono to eblepa/parakolu8usa!...:lol: :p

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

e ti perimenate re paides k eseis apthn Apostolia....k gia toso performaing pu kanei pali kala einiai...mhn ta 8elume k ola dika mas!...tragudistria einai...(an k metaxy mas otan ekane prova k thn koitaze o peristero...acapella den boro na po oti emeia k trela en8usiasmenos..mallon exane ligo k ekei alla leme tora!)
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

e ti perimenate re paides k eseis apthn Apostolia....k gia toso performaing pu kanei pali kala einiai...mhn ta 8elume k ola dika mas!...tragudistria einai...(an k metaxy mas otan ekane prova k thn koitaze o peristero...acapella den boro na po oti emeia k trela en8usiasmenos..mallon exane ligo k ekei alla leme tora!)
τι ειναι η-μην-πω????????

το αλλο με τον τοτο το ξερεις?

παρολα αυτα καλο το χτεσινο..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

re sy freak me k ego giauto egrapsa etsi k sthn paren8isi....a re gmto me thn texnologia oloi tragudistes exun ginei...kopse rapse h oli fasi...telos offtopic+synexizume

 

btw: 8a to peis telika auto me ton toto????!!!looool!

+1 gia thn ypografi su

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

re sy freak me k ego giauto egrapsa etsi k sthn paren8isi....a re gmto me thn texnologia oloi tragudistes exun ginei...kopse rapse h oli fasi...telos offtopic+synexizume

 

btw: 8a to peis telika auto me ton toto????!!!looool!

+1 gia thn ypografi su

γιατί που προσπαθεί να πιάσει ποιοτικά, μη χέσω....με το νούμερο που βάλανε. Για γλαστράκι καλή είναι

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Καλά, φαίνεται πως από δω και πέρα θα έχουμε γενικά ραγδαίες εξελίξεις στο στόρυ. Πάντως κάτι μου λέει πως στο τέλος της σεζόν η Ράνια θα καταλήξει με τον Περιστερώ. :whistle:

:whistle: Εγω το λεω απο την αρχη αυτο...:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:whistle: Εγω το λεω απο την αρχη αυτο...:whistle:

 

Kαι 'γω απ'τα πρώτα επεισόδια κιόλας επέμενα πως θα καταλήξουν μαζί. Μην κοιτάς που το εκφράζω τώρα! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...