Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

:worry: τι ηταν αυτο το χτεσινο? δεν περιμενα να δω σε καμια περιπτωση τον λουκα. αποκλειεται να ειναι διδυμος ε?:wacko:

πως γινετε να μην πεθανε αφου μπροστα στην ρανια δεν τον ειχε χτυπησει το αυτοκινητο?

να δουμε και ζομπι στους singles δεν το περιμενα :lol:

 

δεν το ειχε χτυπησει μπροστα της πηγε μετα απο 5λεπτα και

τον βρηκε.αλλα εδειχνε οτι ειχε αιμα κατω στο δρομο.

τι να πω..........:wacko::wacko:

περιμενω να δω που το πανε!!:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ,μιλάμε,ψάρωσα τελείως χθες...Πάντως,άσχετο,αλλά σε ένα πλάνο κοντινό,τότε που έπινε η Κατερίνα κρασί δίπλα στη πισίνα με τους άλλους,έκανε γκρο πλαν στο μπουκάλι κι έλεγε Massimo Nero
Link to comment
Share on other sites

κι εγω εμεινα χθες... ξανααπεκτησε ενδιαφερον η σειρα!!! μολις παντως ειπε η λιλα πως μπορει να μοιαζει ενας μαφιοζος αρχισα να ψυλλιαζομαι οτι μπορει να εμφανιστει ο λουκας... αλλα μηπως ειναι ο λουκας και δεν μιλησε ελληνικα για να μην τον καταλαβει ο φρουρος που ηταν εκει; σας φανηκε να τους αναγνωριζει;;;;:confused::confused:

 

βασικα μου αρεσε το χθεσινο, μου τη δινει που η λιλα με τη ρανια δεν τα εχουν βρει, αλλα γενικα ειχε γελιο!!!και ο τζαμπα που εκανε οτι τον εσπρωξε ο μαρκιδης :lol::lol::lol:

 

αααα... το προσεξατε που η σερετη ανοιξε τον υπολογιστη και μολις ειδε το αρχειο με το ονομα μασσιμο νερο κατι επαθε, ειχε παρει ενα υφος περιεργο... και οντως γιατι μας εδειξε το μπουκαλι;; μηπως εχει παρει τη θεση κανενας μασσιμο νερο ο λουκας στην σικελια;;;;:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό; Μια φορά με πήρε κι εμένα ο ύπνος και έδειξε το επεισόδιο της χρονιάς!!! Σπεύδουμε να το κατεβάσουμε!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

τι είπε ο τζάμπα όταν έπεσε απο τη καρέκλα;

του 'φυγε το ...???.. του dougla

 

LOL

 

πολύ ωραίο επισόδειο.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πέθανα στο άλλο...

 

Κατερίνα:Και τι ακριβως θα κανω;

Ράνια:Α,θα περιφέρεσαι στο σπίτι και τα πάντα θα χαλάνε πολυελαίοι θα πέφτουν...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σενάριο που ίσως πείσει

 

Ο Λουκάς μετά από το ατύχημα έπαθε αμνησία. Για να μη θυμηθεί, η Σερέτη τον απέσπασε από κάθε τι θα μπορούσε να του θυμίσει το παρελθόν του και θα τον έκανε να ξανακατρακυλήσει με τη Ράνια.

Με το τρόπο της δηλαδή και αφού του άλλαξε την ταυτότητα...η Σερέτη πράγματι ¨σκότωσε" το Λουκά....

Link to comment
Share on other sites

Σενάριο που ίσως πείσει

 

Ο Λουκάς μετά από το ατύχημα έπαθε αμνησία. Για να μη θυμηθεί, η Σερέτη τον απέσπασε από κάθε τι θα μπορούσε να του θυμίσει το παρελθόν του και θα τον έκανε να ξανακατρακυλήσει με τη Ράνια.

Με το τρόπο της δηλαδή και αφού του άλλαξε την ταυτότητα...η Σερέτη πράγματι ¨σκότωσε" το Λουκά....

 

βρε εγω να συμφωνησω, γιατι μια χαρα μου ακουγεται, αλλα γιατι ο λουκας μιλαει ιταλικα ετσι φυσικοτατα;;; ο,τι κι αν του ειπε η σερετη αν ειχε παθει αμνησια αυτος δεν ξερει οτι μιλαει ελληνικα, δεν του βγαινουν αυθορμητα; θα μου πειτε οτι μπορει να μιλαει ιταλικα επειδη βρισκεται στην ιταλια, αλλα τοσο χαλαρος και ανετος ειναι αυτος που ειναι ελληνας, εχει αμνησια, αν εχει, και ζει στην ιταλια;; τι να πω... θα σκασω...:mad::mad::mad: και ποιος περιμενει τωρα μεχρι την τεταρτη...:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Σενάριο που ίσως πείσει

 

Ο Λουκάς μετά από το ατύχημα έπαθε αμνησία. Για να μη θυμηθεί, η Σερέτη τον απέσπασε από κάθε τι θα μπορούσε να του θυμίσει το παρελθόν του και θα τον έκανε να ξανακατρακυλήσει με τη Ράνια.

Με το τρόπο της δηλαδή και αφού του άλλαξε την ταυτότητα...η Σερέτη πράγματι ¨σκότωσε" το Λουκά....

 

m'aresei to senario sou...

den tha ithela oute na einai kakos k o loukas oute k na einai sosias.k ta 2 ksenerota. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε πως είχε ένα μυστηριώδες χαμόγελο όταν τους είδε... Αν ισχύει το σενάριο της αμνησίας δεν θα έπρεπε να τους αντυμετωπίσει αλλιώς; Δηλαδή όταν μπαίνουν κάποιοι άγνωστοι (σε περίπτωση αμνησίας) και με το που σε βλέπουν παίρνουν ύφος λες και είδαν φάντασμα δεν τους χαμογελάς απλα και τους καλωσορίζεις... ;)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε πως είχε ένα μυστηριώδες χαμόγελο όταν τους είδε... Αν ισχύει το σενάριο της αμνησίας δεν θα έπρεπε να τους αντυμετωπίσει αλλιώς; Δηλαδή όταν μπαίνουν κάποιοι άγνωστοι (σε περίπτωση αμνησίας) και με το που σε βλέπουν παίρνουν ύφος λες και είδαν φάντασμα δεν τους χαμογελάς απλα και τους καλωσορίζεις... ;)

Αυτό είναι το χαρακτηριστικό χαμόγελο του Φραγκάκη, οπότε δεν είναι σίγουρο ότι είναι μέρος του ρόλου!

Link to comment
Share on other sites

1. η Λουκας δεν ειναι πραγματικος γιος της Σερετη

2. ο Λουκας ειχε διδυμο αδερφο

3. ολα αυτα ειναι σχεδιο του Λουκα για να προστατεψει την Ρανια απο κατι...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

1. η Λουκας δεν ειναι πραγματικος γιος της Σερετη

2. ο Λουκας ειχε διδυμο αδερφο

3. ολα αυτα ειναι σχεδιο του Λουκα για να προστατεψει την Ρανια απο κατι...

κι εσύ που το ξέρεις;;;;;;;;:confused:

Link to comment
Share on other sites

υποθεσεις...και τα 3 αποκλειεται να συμβαινουν ταυτοχρονα.

το ζητημα ειναι ομως πως αν ο λουκας ζει ο γαμος της ρανιας με τον αλλο τον φλουφλη(δεν θυμαμαι ονομα) ειναι ακυρος..και τι σοι χαπι εντ θα δωσουν στην σειρα;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

keep watching λοιπον................

δεν νομιζω να εχει κανενα αγωνα την αλλη βδομαδα:mad:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ένα πιο τρελό σενάριο.

Ο Λουκάς να είναι απο την άλλη διάσταση!

Παίζει κι αυτό δεν μπορείτε να πείτε.

Έτσι να δώσει και νόημα σε κείνο το επεισόδειο...

Όλα να τα περιμένουμε.

...
Link to comment
Share on other sites

1. η Λουκας δεν ειναι πραγματικος γιος της Σερετη

2. ο Λουκας ειχε διδυμο αδερφο

3. ολα αυτα ειναι σχεδιο του Λουκα για να προστατεψει την Ρανια απο κατι...

 

το πρωτο αποκλειεται...

το δευτερο λιγο βλακεια,μακαρι να μην ειναι.

το τριτο :worry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ένα πιο τρελό σενάριο.

Ο Λουκάς να είναι απο την άλλη διάσταση!

Παίζει κι αυτό δεν μπορείτε να πείτε.

Έτσι να δώσει και νόημα σε κείνο το επεισόδειο...

Όλα να τα περιμένουμε.

 

λες ε? :lol:

με τοσα που εχουν δει τα ματια μασ!

 

αλλα αν ο λουκας ειναι κακος,το επεισοδιο που τους εδειχνε σε αλλη διασταση γινεται ακομα πιο ακυρο!!!

Link to comment
Share on other sites

λες ε? :lol:

με τοσα που εχουν δει τα ματια μασ!

 

αλλα αν ο λουκας ειναι κακος,το επεισοδιο που τους εδειχνε σε αλλη διασταση γινεται ακομα πιο ακυρο!!!

 

Ε καλός ας είναι, ότι και καλά τον έφερε η μάνα του "η πονόψυχη" επειδή της έλειπε ο πραγματικός υιός της...

 

Έχουν ξεφύγει πάντως φέτος οι σεναριογράφοι, στις γοργόνες μιλάνε με τα ψάρια, εδώ πάνε σε άλλη διάσταση, ότι ναναι...

...
Link to comment
Share on other sites

παρα πεντε το καναμε εδω μεσα με τοσα σεναρια...

κατυ το 1ο γιατι το αποκλειεις;;για μενα ειναι πιο πιθανο απο τα αλλα δυο..ο λουκας με τον αλλο τον φλουφλη ηταν φυσιολογικα παιδια μιας αλλης ,η οποια εφυγε/πεθανε/χαθηκε και ο πατερας τους παντρευτηκε την σερετενα:p

αλλο πιθανο σεναριο ειναι ενα μηχανηματακι σαν και αυτο που εστειλε λιλα,μαρκιδη κτλ σε αλλη διασταση,να ειχε και ο λουκας...

 

σε γενικες γραμμες αν κατσω και γραψω οτι εξηγηση μπορει να υπαρχει για το σιριαλ αυτο,τοτε θα απαιτησω απο το μεγκα να μου κοψει μισθο για τα δικαιωματα των σεναριων..

ας κουλαρουμε και ολα θα τα δουμε εν καιρω:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παρα πεντε το καναμε εδω μεσα με τοσα σεναρια...

κατυ το 1ο γιατι το αποκλειεις;;για μενα ειναι πιο πιθανο απο τα αλλα δυο..ο λουκας με τον αλλο τον φλουφλη ηταν φυσιολογικα παιδια μιας αλλης ,η οποια εφυγε/πεθανε/χαθηκε και ο πατερας τους παντρευτηκε την σερετενα:p

αλλο πιθανο σεναριο ειναι ενα μηχανηματακι σαν και αυτο που εστειλε λιλα,μαρκιδη κτλ σε αλλη διασταση,να ειχε και ο λουκας...

 

σε γενικες γραμμες αν κατσω και γραψω οτι εξηγηση μπορει να υπαρχει για το σιριαλ αυτο,τοτε θα απαιτησω απο το μεγκα να μου κοψει μισθο για τα δικαιωματα των σεναριων..

ας κουλαρουμε και ολα θα τα δουμε εν καιρω:)

 

ναι αλλα γιατι του στελνει λεφτα η σερετη?

δεν ξερω ας μην αποκλειω τιποτα καλυτερα γιατι εχει παρει φορα η σειρα κ μας δειχνει ο,τι να'ναι. :p

αντε να δουμε κ με το λουκα-ζομπι!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιο είναι το κομμάτι που παίζει όταν γίνεται η αποκάλυψη στο τέλος;

Λογικά είναι από κάποιο soundtrack ταινίας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε χρειάζεται να περιμένουμε μέχρι την Τετάρτη! ΜΑς αποκάλυψαν τι συμβαίνει στο τρέιλερ!

Ο Λουκάς έχει αμνησία και αυτό που τελικά τον εμποδίζει να μείνει με τη Ράνια είναι ότι είναι ήδη παντρεμένος (όπως λέει και το τρέιλερ "μπορεί να μη τους χώρισε ο θάνατος αλλά τους χώρισε η ζωή")

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε χρειάζεται να περιμένουμε μέχρι την Τετάρτη! ΜΑς αποκάλυψαν τι συμβαίνει στο τρέιλερ!

Ο Λουκάς έχει αμνησία και αυτό που τελικά τον εμποδίζει να μείνει με τη Ράνια είναι ότι είναι ήδη παντρεμένος (όπως λέει και το τρέιλερ "μπορεί να μη τους χώρισε ο θάνατος αλλά τους χώρισε η ζωή")

 

Ξενέρωσα!

...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...