Jump to content

Ποια είναι η καλύτερη ατάκα που έχετε πει/ακούσει ποτέ;


Ilias1908
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γυρίζοντας με αυτοκίνητο φίλου μου από Χαλκιδική...

Μας προσπερνά με καμιά 160-170 km/h ένα RX-8 και το φιλαράκι πετάει το εξής θεικό << Μπράβο μλκα, κλάσε κιόλας να πάς πιο γρήγορα>>:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mia kali ataka akousa tora teleutea mesa se auto to forum apo ton varsamis...sizitousan gia mia kineziki mpataria kai leei o varsamis: kineziki mpataria????

1400mA???

kati san xiromvovida mou akougete.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε ένα καθηγητη που κουνιότανε....οπότε κάτι είπε σε έναν δικό μας και σηκώνεται και του λέει..

 

Αν είστε άντρας πάμε έξω να λογαριαστούμε....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυο ατάκες απ το σχολείο:

 

1) Ενώ κάναμε Θρησκευτικά και το θέμα ήταν κλασσικά οι προγαμιαίες σχέσεις μας λέει ο καθηγητής: "Μεγάλος ο εφευρέτης του προφυλακτικού! Αν και στις μέρες μας το χρησιμοποιούμε για ψύλλου πήδημα.."

Και πετάγεται ο ατάκα-man της τάξης: "Ε όχι και ψύλλου..!" :lol:

 

2) Αυτό ειπώθηκε στην 2α Λυκείου και ίσως να το έχω ξαναποστάρει. Ο φυσικός πρόσπαθούσε να μας εξηγήσει το φαινόμενο Lenz με μαγνήτη και πηνίο (το οποίπο πάνω-κάτω λέει ότι όταν πλησιάζω τον μαγνήτη στο πηνίο εκείνο τον απωθεί ενώ όταν τον απομακρύνω τον έλκει, αν θυμάμαι καλά) και μας λέει: "Όταν πάω να τον βάλω δεν τον θέλει αλλά αν τον βάλω δεν θέλει να τον βγάλω". Και πετάγεται ο ίδιος με την προηγούμενη και λέει: "Όλες έτσι κάνουν κύριε!" :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

1.παει ενας γνώστος να μαμίσει σε ενα ********* και όπως μπαινει είχε πολύ σκοτάδι,ε! σε μια στιγμή λέει στην τσατσά πολύ σκοτάδι εχεί εδώ μεσα και του απαντά εκεινή να μαμίσεις ηρθές αγόρι μου όχι να να κεντήσεις. χαχαχαχα!

2.Μου λέει ενα φιλαρακι ρε συ δώσε μου το τηλέφωνο της Ελένης(μιλάμε η τυπίσαα χοντρη όσο δεν παει άλλο) του λεω δεν το έχω το έσβησα γιατι μου έτρωγε πολύ μνήμη!(στο κινητό) χαχαχαχα ε ρε τι μου ηρθέ!!

3.ειναι τωρα μια παρεα σε χωριο σε ενα παραλιακό μαγαζί και πινουνε ποτα΄κι ε μια στιγμη όπως καθονται βλεπουνε την κοπέλα να πετάει το ποτηρι και να ουρλίαζει, ε μετα επεσε σεκος τι είχε γίνει...μια νυχτεριδα είχε πέσει μεσα στο ποτο ,τη ατακα πεταξε ο αλλος bacardy παράγγειλες!! χαχαχα περα για περα αληθινό.

4. μου λεει ενας στην δουλεια φιλέ μου και να σου πω μην παντρεύτεισ ποτε,αλλα τι να σου λεω τωρα στο τελος θα την φας την λαχανόπιτα!! ελεος πεθανα.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα με ένα φίλο μου σε καφετέρια. Ερχεται ένας λαχειοπώλης και λέει:

"Παιδιά πάρτε! Είναι τα τελευταία, που κερδίζουν."

Και του απαντά ο φίλος μου

"Ε τότε γιατί δεν τα κρατάς για τον εαυτό σου?"

Link to comment
Share on other sites

to skiniko pou perigrafw mou to exei pei filos pou itane mprosa ...

 

kanodas kamaki ena palikari se mia m*unara...

 

**********

palikari: psss kopelia ti diaforiko eisai esy???

 

m*unara: Spasto kai to grasarei allos...

**********

To palikari meta tin apadish tis m*unaras efige les kai den tis eixe milisei pote.. :lol:

xaxxaxaxaxa θεάαααααααααααααα

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

καποιος πιτσιρικος το εγραψε στην πορτα του λεωφορειου-η βια δεν ειναι λυση.η Λια ομως ειναι Βισση..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καποιος πιτσιρικος το εγραψε στην πορτα του λεωφορειου-η βια δεν ειναι λυση.η Λια ομως ειναι Βισση..

 

:lol: :lol: :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ακριβως ατακα,αλλα διαλογος καθηγητη-μαθητη που εγινε οταν ημουν στην 2α λυκειου!κατι εκανε ο μαθητης(καποια μαμακια,δεν θυμαμαι τωρα)&του λεει ο καθηγ.-''το παιζεις το πουλακι σου?''

μαθ.-''δεν το παιζω,μου το παιζουν''

καθηγ.-''ποιος?καμια ξαδερφη σου?''

μαθ.-''οχι η μανα σου'':X :X :X :lol: :lol: :lol: τρελο γελιο!ο καθηγ. δεν ειπε τιποτα απλως γελασε!..

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα μόλις τώρα τις δηλώσεις του Τυνήσιου Ελ Ταιέφ,ο οποίος ήρθε στη Θεσσαλονική για να δοκιμαστεί από τον ΠΑΟΚ.

Είπε λοιπόν πως δεν ήξερε πως υπάρχει ξενοδοχείο «Μακεδονία» παρά μόνο μία χώρα με αυτό το όνομα. Δεν έκανε και πολύ καλή αρχή :D .

Link to comment
Share on other sites

καποιος πιτσιρικος το εγραψε στην πορτα του λεωφορειου-η βια δεν ειναι λυση.η Λια ομως ειναι Βισση..

 

Έχουμε μπει στο ίδιο λεωφορείο ...(ή το γράφει παντού)

Link to comment
Share on other sites

στη χρονια που μας περασε στο φροντιστηριο την ωρα που καναμε χημεια ρωτα ο καθηγητης ενα παιδι να του πει τι ειναι πεχαμετρο..και το παιδι απαντα: "Ειναι ενα οργανο που μπαινει μεσα.....":wacko: :lol: :lol: :lol:

 

δεν προλαβε να συνεχισει τη φραση γιατι ολοι ειχαμε παιθανει στα γελια:lol: !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
3h gymnsasiou. eixame piasei psili kouventa stin wra twn arxaiwn kia mia kopela apo tin parea leei kapws dinata: "kala, monos tou?". to akouei i kathigitreia kai leei poios einai monos tou paidia? petagomai egw to stokapic kai lew: o xatzigiannis kiria!! Entaxei oloi eliwsan sta gelia.. akoma kai ayti...
Link to comment
Share on other sites

3h gymnsasiou. eixame piasei psili kouventa stin wra twn arxaiwn kia mia kopela apo tin parea leei kapws dinata: "kala, monos tou?". to akouei i kathigitreia kai leei poios einai monos tou paidia? petagomai egw to stokapic kai lew: o xatzigiannis kiria!! Entaxei oloi eliwsan sta gelia.. akoma kai ayti...

 

αδερφε το αστειο που ακριβος ειναι???

φιλικα παντα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε μάθημα, Ηλεκτρολογία. Πριν ξεκινήσω την ιστορία να σημειώσω γι' αυτούς που δεν ξέρουν ότι μια από τις κύριες μονάδες μέτρησης που χρησιμοποιούνται είναι το Ι (που διαβάζεται στα αγγλικά - άι).

 

Είναι λοιπόν ο παλίκαρος όρθιος και δείχνει επάνω στον πίνακα διάφορα σημεία του κυκλώματος, περιμένοντας από εμάς με τη σειρά την απάντηση. Όταν πλησίαζε η σειρά μου είχα μία συζήτηση και ήμουν αλλου, και με ρωτάει: Ι? Ι τι? Και ψυθιρίζω Ι γ4μήσ0υ :) Από τότε το λέγαμε κάθε φορά που ερχόταν το I στην κουβέντα :P

Link to comment
Share on other sites

αδερφε το αστειο που ακριβος ειναι???

φιλικα παντα

 

ενα song τ Χατζηγιάννη... Μόνος μ.. Μόνος μ.. κτλ :D

και το ειπε το παιδι παραπάνω.. :p

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

ενα song τ Χατζηγιάννη... Μόνος μ.. Μόνος μ.. κτλ :D

και το ειπε το παιδι παραπάνω.. :p

 

οκ θενκς μαν τωρα το επιασα

αλλα δεν εχω κ την καλυτερη σχεση

με το greek music :cool: :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Η κοπελα μου πολλες φορες με ρωταει αν την εχω βαρε8ει...

Και της απανταω..

 

και χαβιαρι να τρως κα8ε μερα μωρο μου το βαριεσαι.. ποσο μαλλον μπομπότα..!!

 

μετα γινεται πολεμος!!! :D

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

περνάει απο μπροστά μου μια φοβερή κοπελιά, κουνηστη κουνηστη (το είχε το άθλημα) και όπως την βλέπω χωρίς να το σκεφτώ, λέω στο άσχετο και δύνατα "...έτσι κουνιότανε και ο τιτανικός και βούλιαξε..."

αυτό ήταν μέχρι σήμερα είμαστε οι καλύτερη φίλοι...

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Δέκα σεντς στην τράπεζα, ένα σεντ για ξόδεμα. :wacko:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

καποιος πιτσιρικος το εγραψε στην πορτα του λεωφορειου-η βια δεν ειναι λυση.η Λια ομως ειναι Βισση..

 

AHaHAHAHAhaHahAhAHAHAHAha:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...