Jump to content

Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπου να ναι καταφτανει και στην ελλαδα..γιατι δεν κανετε υπομονη να το παρετε απο εδω;?;

 

Για κάποιον που θέλει δίκαρτο, η λύση είναι δυστυχώς μέσω internet;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα σημερα παρελαβα και εγω απο ''From.ae'' περασε τελωνιο (συμφωνα με το tracking) αλλα δεν πληρωσα τιποτα ηρθε με ελτα curier στο οποιο στο tracking τους δεν εδειχνε τιποτα αλλα το εδειχνε κανονικα στην αναζητηση των Ελτα στης 8.45 το πρωι...(και επειδη θα με ρωτησετε τους ειχα γραψει να στειλουν το δεμα με πολυ χαμιλη τιμη η' οτι επιστρεφη σε εμενα μετα απο επισκευη και στην συσκευασια εβαλαν αποδειξη 180ευρω repaired mobile phone) Η συσκευη ηταν σφραγισμενη με την ταινια ασφαλειας της Samsung.

Το ενεργοποιησα με 47% μπαταρια...Εκανε ενα update την PΗ7 του εκανα και μια επαναφορα πριν το στισω...το εστισα ολοκληρο δεν εκανε κιχ ουτε παρατηρησα υψηλες θερμοκρασιες κατα την διαρκεια στισηματος (μονο μετα το update)...και μου εκλεισε απο μπαταρια πριν 1 ωρα..οποτε μιλαμε χωρις φορτιση και μονο με wifi για περιπου 5 ωρες οθονη...

Δεν παρατηρησα κανενα lag...δεν ειδα καμια διαφορα στην χρηση απο το S7 edge duos που εχω...Ολα ομαλα, σταθερα και σουπερ!!!

Δεν μπορεσα να βρω πως θα βαλω πολλες φωτο στην οθονη κλειδωματος ωστε οταν ανοιγω την οθονη να μου βγαζει και διαφορετικη...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα παρελαβα και εγω απο ''From.ae'' περασε τελωνιο (συμφωνα με το tracking) αλλα δεν πληρωσα τιποτα ηρθε με ελτα curier στο οποιο στο tracking τους δεν εδειχνε τιποτα αλλα το εδειχνε κανονικα στην αναζητηση των Ελτα στης 8.45 το πρωι...(και επειδη θα με ρωτησετε τους ειχα γραψει να στειλουν το δεμα με πολυ χαμιλη τιμη η' οτι επιστρεφη σε εμενα μετα απο επισκευη και στην συσκευασια εβαλαν αποδειξη 180ευρω repaired mobile phone) Η συσκευη ηταν σφραγισμενη με την ταινια ασφαλειας της Samsung.

Το ενεργοποιησα με 47% μπαταρια...Εκανε ενα update την PΗ7 του εκανα και μια επαναφορα πριν το στισω...το εστισα ολοκληρο δεν εκανε κιχ ουτε παρατηρησα υψηλες θερμοκρασιες κατα την διαρκεια στισηματος (μονο μετα το update)...και μου εκλεισε απο μπαταρια πριν 1 ωρα..οποτε μιλαμε χωρις φορτιση και μονο με wifi για περιπου 5 ωρες οθονη...

Δεν παρατηρησα κανενα lag...δεν ειδα καμια διαφορα στην χρηση απο το S7 edge duos που εχω...Ολα ομαλα, σταθερα και σουπερ!!!

Δεν μπορεσα να βρω πως θα βαλω πολλες φωτο στην οθονη κλειδωματος ωστε οταν ανοιγω την οθονη να μου βγαζει και διαφορετικη...

Καλοδουλευτο το τέρας, χρωματακι;

Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλευτο το τέρας, χρωματακι;

 

Όπως και το s7 edge έτσι και αυτό το πήρα σε χρυσό... Το χρυσό του είναι κάτι μεταξύ ασημί και μπεζο-χρυσο... Πολύ ευχαριστημένος όμορφο....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όπως και το s7 edge έτσι και αυτό το πήρα σε χρυσό... Το χρυσό του είναι κάτι μεταξύ ασημί και μπεζο-χρυσο... Πολύ ευχαριστημένος όμορφο....

 

Κι εγώ είμαι σε δίλημμα μαύρο η ασημί, είχα το s7 edge σε χρυσο.....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για χρυσό θα παω αλλά φοβάμαι να μην φάω τελωνείο μάλλον θα το ρισκάρω και θα τους πω πολύ χαμηλή τιμή να γράψουν και ότι γίνει και ας ελπίζω ότι με ελτα δε. Θα περάσει
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για χρυσό θα παω αλλά φοβάμαι να μην φάω τελωνείο μάλλον θα το ρισκάρω και θα τους πω πολύ χαμηλή τιμή να γράψουν και ότι γίνει και ας ελπίζω ότι με ελτα δε. Θα περάσει

Επειδή είναι "χρυσό" μήπως και φας τελωνείο;

:rolleyes: :eek: :eek:

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tsiglas,ποτε το παρηγγειλες?το δικο μου το εστειλαν την Πεμπτη και ακομα τιποτα...τι να πω...μπας και την γλιτωσω και γω..τους ειπα και γω να γραψουν πολυ χαμηλη τιμη!καλοδουλευτο!

Στην ενημερωση tracking εχει μεινει στο οτι εφυγε στις 26/8 1:05 απο Dubai.ακομα δεν το πηρα

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Tsiglas,ποτε το παρηγγειλες?το δικο μου το εστειλαν την Πεμπτη και ακομα τιποτα...τι να πω...μπας και την γλιτωσω και γω..τους ειπα και γω να γραψουν πολυ χαμηλη τιμη!καλοδουλευτο!

Την Τετάρτη αλλά ΤΟ έστειλαν το Σάββατο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Οσοι το έχουν, κυρίως αν είχαν το S7 πριν, έχετε παρατηρήσει ή οθόνη του Note να είναι πιο ζεστή από του S7? Πάντα στο ίδιο mode.

Πάντα βάζω το amoled cinema που έχει πιο κρύο λευκό αλλα στο note φαίνεται να είναι πολύ ζεστό. Το έβαλα στο adaptive και προς το παρόν μου φαίνεται οκ αλλά ξέρω ότι αλλαζει ανάλογα το περιεχόμενο και το περιβάλλον σε αυτό.

Το έχετε παρατηρήσει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διπλα στην καμερα στα δεξιά αυτο τι είναι αισθητήρας και για πιο πράγμα? Εντάξει το τηλέφωνο πετάει...Χθες πήρα και την θηκη της Samsung όπως και την μεμβράνη απο public και τα 2 (15 & 15€) ...η μεμβράνη ειναι σούπερ μεχρι στιγμής η θηκη οκ μια απλη σιλικόνης είναι δεν άξιζε τα λεφτά της...και το γαμοτο είναι οτι σήμερα μου ήρθαν απο amazon 3 θηκες που περίμενα...2 spigen & 1 caselogic...

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01I2E9TCK/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Δίνει λιγο περισσότερο ογκώδη από την spigen αλλα πανέμορφη και μεγάλη ασφαλεια...δεν μου δημιούργησε πρόβλημα με την μεμβράνη κατά την τοποθέτηση

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01GIUII7C/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Εντάξει πολύκαλή ασφαλεια και πανέμορφη ταυτόχρονα και η μοναδική πού μου σήκωσε αμέσως την μεμβράνη τής Samsung αλλά μετά την τοποθέτηση την εστρωσα και τώρα δείχνει να πηγαίνει μια χαρά

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01GIUIBFQ/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Η πιο απλή της spigen καλή προστασία οχι τόσο όσο οι 2 παραπάνω και χωρίς πρόβλημα με την μεμβράνη τής Samsung

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο το clove μου ηρθε emai,στο οποιο μου γραφουν οτι δεν προκειται να παραλαβουν sim free μεθαυριο.Εκτιμουν οτι γυρω στα τελη Σεπτεμβριου θα μου στειλουν την παραγγελια.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις με πήραν απο πλαίσιο για προπαραγγελία που έκανα το Σάββατο 27/8 και με ενημέρωσαν πως θα βρίσκεται το κινητό στο κατάστημα που ζήτησα τη Παρασκευή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διπλα στην καμερα στα δεξιά αυτο τι είναι αισθητήρας και για πιο πράγμα? Εντάξει το τηλέφωνο πετάει...Χθες πήρα και την θηκη της Samsung όπως και την μεμβράνη απο public και τα 2 (15 & 15€) ...η μεμβράνη ειναι σούπερ μεχρι στιγμής η θηκη οκ μια απλη σιλικόνης είναι δεν άξιζε τα λεφτά της...και το γαμοτο είναι οτι σήμερα μου ήρθαν απο amazon 3 θηκες που περίμενα...2 spigen & 1 caselogic...

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01I2E9TCK/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Δίνει λιγο περισσότερο ογκώδη από την spigen αλλα πανέμορφη και μεγάλη ασφαλεια...δεν μου δημιούργησε πρόβλημα με την μεμβράνη κατά την τοποθέτηση

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01GIUII7C/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Εντάξει πολύκαλή ασφαλεια και πανέμορφη ταυτόχρονα και η μοναδική πού μου σήκωσε αμέσως την μεμβράνη τής Samsung αλλά

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01GIUIBFQ/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Η πιο απλή της spigen καλή προστασία οχι τόσο όσο οι 2 παραπάνω και χωρίς πρόβλημα με την μεμβράνη τής Samsung

 

Να το χαιρεσαι Φιλε:D

Link to comment
Share on other sites

μα... καλά.... είναι κατάσταση αυτή ???

 

Είστε τόσα άτομα που το έχετε πλέον.. και που είναι τα review-video σας ?

 

Άντε ρε παιδιά και θέλουμε να δούμε-ακούσουμε κάτι από πραγματικούς users... μη μας κρατάτε σε αγωνία...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις με πήραν απο πλαίσιο για προπαραγγελία που έκανα το Σάββατο 27/8 και με ενημέρωσαν πως θα βρίσκεται το κινητό στο κατάστημα που ζήτησα τη Παρασκευή.

 

Αυτό σημαίνει ότι θα μπορούμε να το δούμε κιόλας;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν 24 ώρες μετά από την συμβίωση μου με το Note 7 duos...

Απλά φανταστικό...ενα τικ καλύτερο απο το s7 edge duos που είχα τους τελευταίους 4 μήνες

Κάμερα απίστευτη σε σύγκριση με το s7 edge duos λίγο καλύτερη (και όμως ναι) στις σκοτεινές λήψεις.

Οθόνη και touch response εντάξει χάρμα οφθαλμών

Gps ακαριαιω αρκετά καλύτερο του s7 edge duos κλειδώνει σε 5 δεύτερα το igo primo.

Ηχιο στα ιδια επίπεδα με το s7 edge duos δεν έπαθα και κανένα σοκ...

Ακουστικό αρκετά πιο δυνατό και πεντακάθαρο απο το s7 edge duos.

Μπαταρια...παρτε ενα δείγμα με allways on, 4 λογαριασμούς μαιλ φουλ (περίπου 150 μαιλ),καμία ώρα τηλεφωνα,μόνιμα ανοιχτό wifi, 2 sim, πολύ σκάλισμα και internet, facebook,messanger,Instagram, Twitter, αυτόματη φωτεινότητα ,καθόλου games & δεδομένα με μονο 1 φόρτιση.. .απίστευτο αν και σε κανονική χρήση το βλέπω στα επίπεδα του s7 edge duos

Screenshot_20160831_192826.pnghow to do a screenshot on a pc"]Screenshot_20160831_192826.pnghow to do a screenshot on a pc[/url]

 

Screenshot_20160831_192838.pngprint screen windows"]Screenshot_20160831_192838.pngprint screen windows[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή παραλαμβάνω κι εγώ μαύρο απο Πλαίσιο... Με πήραν τηλέφωνο... Θα το στείλουν στο κατάστημα...
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή παραλαμβάνω κι εγώ μαύρο απο Πλαίσιο... Με πήραν τηλέφωνο... Θα το στείλουν στο κατάστημα...

 

Αντε παρειτσα θα το πάρουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...