Jump to content

Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://s21.postimg.org/pufkrt7hz/14519725_1069539603167795_1045381031073422358_n.jpg

 

http://s21.postimg.org/ism8jct9z/14572247_1069539646501124_3083045864604089439_n.jpg

 

Καλησπερα και παλι ειδα στην Cyta στην Κυπρο στο μαλλ της πολης μου αλλα και στο κεντρικο καταστημα της αυτες τις ταπελες για το ΝΟΤΕ 7 το οποιο ακομα το αναμενουν να ερθη λογικα μ ειπαν θα ρθη στα μεσα του μηνα ή στο τελος του μηνα. Η τιμες για τα RED προγραμμματα συμβολαιου ειναι πολυ καλες.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

**Διαγράφηκαν μηνύματα**

Παρακαλώ ας μείνουμε στο θέμα που αφορά την συσκεύη

 

 

Τα μηνύματα που διαγράψατε αφορρούν το Νote 7 και μάλιστα πιθανή έκρηξησε αεροπλάνο από την κατά τα άλλα safe παρτίδα... Για πιο λόγο σβήσατε τα ποστ??

Bits and bytes of my life...
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα που διαγράψατε αφορρούν το Νote 7 και μάλιστα πιθανή έκρηξησε αεροπλάνο από την κατά τα άλλα safe παρτίδα... Για πιο λόγο σβήσατε τα ποστ??

Καλησπερα επειδη αυτη η ειδηση ειναι εδω: Νέα έκρηξη σε «ασφαλές» Note 7, ακυρώνει πτήση στις ΗΠΑ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Cruise lines ban the recalled version of the Samsung Galaxy Note 7

http://www.phonearena.com/news/Cruise-lines-ban-the-recalled-version-of-the-Samsung-Galaxy-Note-7_id86227

 

Αρχικο αρθρο..

 

Cruise lines ban Samsung phones due to fear of explosions

http://www.telegraph.co.uk/travel/cruises/news/cruise-lines-ban-the-use-of-samsung-galaxy-note-7-phones/

 

Για λιγα clicks γινετε το ασπρο μαυρο....

 

Πιασαρικος τιτλος...αλλα ντ αλλων η επιμαχη φωτο..

 

Για γελια..

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη αυτη η ειδηση ειναι εδω: Νέα έκρηξη σε «ασφαλές» Note 7, ακυρώνει πτήση στις ΗΠΑ.

 

Ευχαριστώ πολύ! Απλά θα μπορούσε να αναφερθεί απο τον admin ότι το θεμα μεταφέρθηκε σε δικό του ποστ και όχι πως είναι ασχετο με τη συσκευή. :)

Bits and bytes of my life...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Απλά θα μπορούσε να αναφερθεί απο τον admin ότι το θεμα μεταφέρθηκε σε δικό του ποστ και όχι πως είναι ασχετο με τη συσκευή. :)

Εδώ συζητάμε τα της συσκευής παιδιά και τίποτα άλλο. Έχει αναφερθεί αρκετές φορές ότι μηνύματα off topic θα αφαιρούνται για να μπορέσει κάποιος να διαβάσει και να ενημερωθεί για την συσκευή.

 

Υπάρχουν τουλάχιστον 2-3 Θέματα που αφορούν την ανάκληση, την διαθεσιμότητα και τις ...εκρήξεις.

 

Παρακαλώ ας μείνουμε on topic.

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα παίζουν σούπερ. Πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας και μνήμης.

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα παίζουν σούπερ. Πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας και μνήμης.

 

Sent from my Note 7

 

Ειμαι περιεργος .Μα τι κανεις καθε φορα που ανοιγεις και το στηνεις γ'αρχη ; Κατι προβληματα ειχες παλι εαν θυμαμαι καλα και με το πρωτο Note7 και ειχες παλι αναγκαστει να κανεις hard reset.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα παίζουν σούπερ. Πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας και μνήμης.

 

Sent from my Note 7

 

Πόση μνήμη μένει ελεύθερη? Από το λειτουργικό κλπ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής για μεγαλύτερη ασφάλεια θα σου πρότεινα το online shop "from.ae " μιας και έχει PayPal και στέλνει με EMS POST (δηλαδή ΕΛΤΑ courier)

Έχεις βέβαια πάντα τον φόβο μη σπάσει ο διάβολος το ποδαρι του και περάσεις τελωνείο...πάντως όσοι πήραμε από εκεί δεν είχαμε πρόβλημα και σε 4-6 μέρες το έχεις στην πόρτα σου...για εγγύηση έχεις 1 χρόνο την εγγύηση της Samsung UAE που αυτό σημαίνει ότι χρεώνεσαι την αποστολή στον πωλητή που κάνει χρέη μεσαζοντα δηλαδή το πάει για επισκευή στην Samsung UAE και μόλις είναι έτοιμο στο ξαναστέλνουν...

 

 

 

Δηλαδή η εγγύηση δεν καλύπτεται από την Ελληνική Samsung; και σκεφτόμουν να πάρω έξτρα εγγύηση 1 χρόνο επιπλέον...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η εγγύηση δεν καλύπτεται από την Ελληνική Samsung; και σκεφτόμουν να πάρω έξτρα εγγύηση 1 χρόνο επιπλέον...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Όχι μόνο δεν καλύπτει αλλά και με λεφτά να τους δίνεις πάλι δεν το αναλαμβάνουν για την οποία επισκευή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα παίζουν σούπερ. Πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας και μνήμης.

 

Sent from my Note 7

Σε σχέση με το s7 edge πως το βλέπεις στη μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς το νέο μοντέλο? Note 7 ?

 

Διορθώθηκε? Έχει διαβάσει κανείς κριτικές για το καινούριο?

Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε...:)
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς το νέο μοντέλο? Note 7 ?

 

Διορθώθηκε? Έχει διαβάσει κανείς κριτικές για το καινούριο?

 

Το πήρε ένας απ ότι λένε αλλά του έσκασε στο αεροπλάνο!!!

Άστο ακόμα όταν βγει το sssss ίσως το πάρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε ένας απ ότι λένε αλλά του έσκασε στο αεροπλάνο!!!

Άστο ακόμα όταν βγει το sssss ίσως το πάρουμε.

 

Κρίμα... Αλλά νομίζω οτι θα περιμένω

Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε...:)
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς το νέο μοντέλο? Note 7 ?

 

Διορθώθηκε? Έχει διαβάσει κανείς κριτικές για το καινούριο?

 

Ναι φίλε το έχουν πάρει όσοι έκαναν αντικατάσταση συσκευής...από τα μέχρι τώρα που διαβάζουμε δείχνει να είναι μια χαρά

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε το έχουν πάρει όσοι έκαναν αντικατάσταση συσκευής...από τα μέχρι τώρα που διαβάζουμε δείχνει να είναι μια χαρά

 

Διόρθωση, φίλη. Άννα! :D

Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε...:)
Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση, φίλη. Άννα! :D

 

So sorry...μείνε στο θέμα λογικά αύριο παραλαμβανω και εγώ από Dubai...θα ενημερώνουμε...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι περιεργος .Μα τι κανεις καθε φορα που ανοιγεις και το στηνεις γ'αρχη ; Κατι προβληματα ειχες παλι εαν θυμαμαι καλα και με το πρωτο Note7 και ειχες παλι αναγκαστει να κανεις hard reset.

Lol... Ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν. Δεν ξέρω τι να σου πω - η αλήθεια είναι ότι πειραματίζομαι αρκετά με διάφορες εφαρμογές μέχρι να δω πως μου αρέσει. Ίσως κάποιες Τελικά να μη του αρέσουν!

Σε σχέση με το s7 edge πως το βλέπεις στη μπαταρία?

Είναι αρχή ακόμα αλλά νομίζω ότι βγάζει καλύτερες ώρες.

Πόση μνήμη μένει ελεύθερη? Από το λειτουργικό κλπ

500-700MB free περίπου.

 

Sent from my Note 7

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρχή ακόμα αλλά νομίζω ότι βγάζει καλύτερες ώρες.

 

Πολύ θετικό, μακάρι και στην πορεία να μην αλλάξουν τα πρώτα σημάδια.

Και με το ίδιο προσωπικά υπερκαλυμμένος είμαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Και ναι μόλις πέρασε το τελωνείο και πάει προς κεντρικό Αττικής...το πρωί έχει στήσιμο....ΣΟΎΠΕΡ...Vasilakis13 υπομονή φίλε θα έρθει και η σειρά σου...0
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αληθευει οτι δεν εχει action note και scrapbook?

 

Δυστηχώς αληθεύει, αλλά το snote μπορείς να το κατεβάσεις σε παλαιότερη έκδοση και κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...