Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βέβαια,αν το έχεις σετάρει σωστά τις ρυθμίσεις οι ειδοποιήσεις πρέπει να σου έρχονται και κλειστές να είναι οι εφαρμογές.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προβλημα δεν εχει, απλα δε θα πιανεις 4γ στην επαρχία. Θεσσαλονίκη και αθηνα ολα οκ

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάχνεσαι για Xiaomi και θες οπωσδήποτε την 800άρα για Wind, δες από Ελληνικό κατάστημα το Note 3... Είναι άριστη επιλογή... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χρειάζομαι βοήθεια! Το κινητό μου κόλλησε στο logo της xiaomi και δεν ανοίγει. Κράτησα το power button για αρκετή ώρα αλλά τίποτα. Το έβαλα να φορτίσει αρκετή ώρα και ξαναδοκίμασα αλλά πάλι τίποτα. Τι κάνω; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χρειάζομαι βοήθεια! Το κινητό μου κόλλησε στο logo της xiaomi και δεν ανοίγει. Κράτησα το power button για αρκετή ώρα αλλά τίποτα. Το έβαλα να φορτίσει αρκετή ώρα και ξαναδοκίμασα αλλά πάλι τίποτα. Τι κάνω; :blink:

 

κατι θα εκανες.... δε παιζει ετσι στα ξαφνικα...

πες τι εκανες κ βλεπουμε πως θα βρεις ακρη.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μολις παρελαβε ο πατερας μου από e-shop και μου ειπε οτι το κινητο εκανε 1,5ωρα αναβαθμισεις αλλα ελληνικα δεν πηρε ακομα! Ειναι λογικο; Δεν ειμαι και κοντα για να τον βοηθησω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μολις παρελαβε ο πατερας μου από e-shop και μου ειπε οτι το κινητο εκανε 1,5ωρα αναβαθμισεις αλλα ελληνικα δεν πηρε ακομα! Ειναι λογικο; Δεν ειμαι και κοντα για να τον βοηθησω...

 

ναι ειναι...... αυτη τη στιγμη η τελευταια Παγκοσμια (global) εκδοση ειναι η 8.0.4.0 η οποια δεν εχει ελληνικα.. αναμενουμε να βγει η επομενη που θα εχει... απλως η προηγουμενη η οποια ειχε ελληνικα, η χιαομι την απεσειρε διοτι ειχε θεματα... οποτε προς το παρον οχι ελληνικα... ας βολευτει με αγγλικα.... κ σε λιγες εβδομαδες 3-4 λογικα θα υπαρξει αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

κατι θα εκανες.... δε παιζει ετσι στα ξαφνικα...

πες τι εκανες κ βλεπουμε πως θα βρεις ακρη.....

 

Τίποτα απολύτως! Το logo φαίνεται μόνο οταν φορτίζει, διαφορετικά δεν φαίνεται τπτ. 'Οταν δεν φορτίζει και πας να το ανάψεις, κάνει τη χαρακτηριστική δόνηση, ανάβει μια στιγμη το κόκκινο λαμπάκι της φόρτισης κ τπτ άλλο. Η οθόνη παραμένει μαύρη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ξερει κανεις αν το μοντελο με τον Snapdragon 625 υπαρχει στα Skroutzομαγαζα γιατι δεν καταλαβαινω ποιο μοντελα εχουν εκει. Πατας Xiaomi Redmi Note 4 και σου βγαζει οτι τα sd625 αναμενονται ενω πιο κατω δειχνει μοντελα των 32gb. Mα 32 το μοντελο με τον Snapdragon δεν ειναι; Το MTK σε 16 και 64 δεν βγαινει μονο; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Είναι νωρίς ακόμη για τα σκρουτζομαγαζα,πιστεύω.Σε 1-2 μήνες μάλλον.

Το ΜΤΚ βγαίνει και 32αρι.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα απολύτως! Το logo φαίνεται μόνο οταν φορτίζει, διαφορετικά δεν φαίνεται τπτ. 'Οταν δεν φορτίζει και πας να το ανάψεις, κάνει τη χαρακτηριστική δόνηση, ανάβει μια στιγμη το κόκκινο λαμπάκι της φόρτισης κ τπτ άλλο. Η οθόνη παραμένει μαύρη.

 

αν αναβει κοκκινο λαμπακι... τοτε σημαινει οτι δεν εχει μπαταρια..... αρα δε φορτιζει...

δοκιμασε με αλλους φορτιστες κ καλωδια....... αλλιως μπορει να ειναι θεμα μπαταριας η μητρικης...οποτε πας για σερβις....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑ σε όλους,

Πως μπορώ να διορθώσω την εφαρμογή των SMS, με 5 λέξεις πάει δεύτερο Μήνυμα, πως μπορώ να το κάνω να έχει 160 χαρακτήρες???

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιησεις αλλη εφαρμογή, με την οποια θα στελνεις 160 χαρακτήρες

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑ σε όλους,

Πως μπορώ να διορθώσω την εφαρμογή των SMS, με 5 λέξεις πάει δεύτερο Μήνυμα, πως μπορώ να το κάνω να έχει 160 χαρακτήρες???

 

chomp sms απο play store, ρυθμισεις, sms, strip

ή γραφε αγγλικα (λατινικους χαρακτηρες)

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω ενα ακομη xiaomi Redmi note 4 για μια φιλη αλλα βλεπω ενα χαμο στο τελωνειο και λεω να το παρω απο Ελλάδα, πιο μαγαζι προτείνεται?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω ενα ακομη xiaomi Redmi note 4 για μια φιλη αλλα βλεπω ενα χαμο στο τελωνειο και λεω να το παρω απο Ελλάδα, πιο μαγαζι προτείνεται?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Να το πάρεις από Ευρωπαϊκό store.

Στην Ελλάδα είναι πανάκριβο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αν αναβει κοκκινο λαμπακι... τοτε σημαινει οτι δεν εχει μπαταρια..... αρα δε φορτιζει...

δοκιμασε με αλλους φορτιστες κ καλωδια....... αλλιως μπορει να ειναι θεμα μπαταριας η μητρικης...οποτε πας για σερβις....

 

Δοκίμασα και με άλλους φορτιστές. Δοκίμασα και κατ' ευθείαν το καλώδιο στον υπολογιστή αλλά πάλι τίποτα! Παιδιά βοήθεια! Μόλις 1 μήνα το έχω και το έπαθα αυτό. Εδώ και 2 μέρες είμαι χωρίς κινητό! Τι άλλο μπορώ να κάνω; :cry: Help!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και με άλλους φορτιστές. Δοκίμασα και κατ' ευθείαν το καλώδιο στον υπολογιστή αλλά πάλι τίποτα! Παιδιά βοήθεια! Μόλις 1 μήνα το έχω και το έπαθα αυτό. Εδώ και 2 μέρες είμαι χωρίς κινητό! Τι άλλο μπορώ να κάνω; :cry: Help!

 

Αν όντως δεν έκανες τίποτα και απλά σου κόλλησε,κάτι έχει χαλάσει.

Ψάξου με την εγγύηση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις από Ευρωπαϊκό store.

Στην Ελλάδα είναι πανάκριβο.

Εκτος απο vickmall πιο αλλο αξιοπιστο καταστημα εχει ευρωπαικη αποθηκη?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο vickmall πιο αλλο αξιοπιστο καταστημα εχει ευρωπαικη αποθηκη?

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Helio-X20-3GB-64GB-Smartphone---Gray-374993.html

Link to comment
Share on other sites

προσέξτε τα ταχυδρομικά, μπορεί να είναι καμιά 40ριά ευρώ!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...