Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο μπαταρια παιδια πως παει??? κραταει :cry: :what: ??? για πειτε μας. :D

φιλε μου εγω την μπαταρια την κοβω να κραταει και μεχρι 3 μερες με αρκετη χρηση,θα δουμε ομως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Dhladh ama paw kai tous pw na mou to deiksoun 8a mou to deiksoun h oxi???

 

 

den kserw an sou to deixoune.

 

egw pantws thn rwtisa pote tha erthei k mou eipe oti exei erthei hdh k an thelw na to dw.

 

an mexri to apogeyma to exoun poulisei ti na sou pw?

Link to comment
Share on other sites

Και ΝΑΙ το Κ750 κυκλοφορει σε ολα τα Vodafone καταστηματα.Το εχει περασει και η Voda στην ιστιοσελιδα της.Τιμη 382 Ευρω.Οποτε υπομονη καμια εβδομαδα που θα βγει και το κανονικο.
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

παντως μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα με το vf live k-750i,δουλευει αψογα,ανεβασα και καποιες φωτογραφιες τραβηγμενες απο τη καμερα του στο gallery του myphone αλλα θα ειναι διαθεσιμες το βραδυ.παρα πολυ καλη καμερα κα καλο το macro που εχει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παντως μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα με το vf live k-750i,δουλευει αψογα,ανεβασα και καποιες φωτογραφιες τραβηγμενες απο τη καμερα του στο gallery του myphone αλλα θα ειναι διαθεσιμες το βραδυ.παρα πολυ καλη καμερα κα καλο το macro που εχει.

den mporoume na tis doume twra???

Link to comment
Share on other sites

παιδια δειτε τις φωτογραφιες εδω.ειναι με καπως χαμηλο φωτισμο και με καμια ρυθμιση.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/taksidiotis22/31713o

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγκριθηκαν και στο member gallerys οποτε μπορειτε να δειτε κι εκει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια δειτε τις φωτογραφιες εδω.ειναι με καπως χαμηλο φωτισμο και με καμια ρυθμιση.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/taksidiotis22/31713o

polu wraies oi foto file taksidiwth!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις για το BT και το car kit που προανεφερα? γιατι δεν μου χτυπαει το BT οταν με καλουν ?
Link to comment
Share on other sites

To 9volto to exi kai auto mono se live ekdosh kseri kanis; :confused:

Σήμερα ήμουν εκεί. Η πρώτη παρτίδα δεν ήταν live αλλά δεν είχε εγγύηση. Τώρα αλλά και μετά θα έχουν μόνο live

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το bluetooth δεν βγάζω άκρη. Θα γυρίσω σε απλό hands-free αναγκαστικά μέχρι να πάω στην Ericsson. Με το T610 λειτουργεί άψογα. Με το K750 έτσι και μιλήσω ένα λεπτό κολάνε τα πάντα και φαίνεται σαν να μένει η κλήση ανοιχτή και το κινητό θέλει restart βγάζοντας τη μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Den eixa pote Vodafone Live (mallon eutyxws!!!) alla afou ap' oti katalava kaneis aksiologos xristis den tha to ithele sto kinito giati na ipokipsoyme stis periergies mias etaireias? Paizei na min kikloforisei ws non live? xlwmo e? --> auto tha itan poli kaki eidisi pantws!
:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Den eixa pote Vodafone Live (mallon eutyxws!!!) alla afou ap' oti katalava kaneis aksiologos xristis den tha to ithele sto kinito giati na ipokipsoyme stis periergies mias etaireias? Paizei na min kikloforisei ws non live? xlwmo e? --> auto tha itan poli kaki eidisi pantws!

Φιλε αποκλειεται να μην κυκλοφορησει non live :D Απ'οτι ακουω, καμμια βδομαδα αργοτερα ομως...

Link to comment
Share on other sites

Den eixa pote Vodafone Live (mallon eutyxws!!!) alla afou ap' oti katalava kaneis aksiologos xristis den tha to ithele sto kinito giati na ipokipsoyme stis periergies mias etaireias? Paizei na min kikloforisei ws non live? xlwmo e? --> auto tha itan poli kaki eidisi pantws!

συγνωμη φιλε μου αλλα εχω μια ερωτηση.

για να καταλαβω,αν καποιος χρηστης παρει κινητο με vf live τοτε αυτοματα δεν ειναι αξιολογος χρηστης???

δεν το νομιζω να ειναι ετσι,τουλαχιστον το k-750 παραμετροποιειται στα παντα περα απο τα εικονιδια του μενου του.οποτε το βρισκω μια χαρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταξιδιώτη τα mp3 δεν τα παίζει ως ήχους κλήσης ούτε με το drmpacager;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος χρηστης παρει κινητο με vf live τοτε αυτοματα δεν ειναι αξιολογος χρηστης???

 

Επαφή με το vodafone Live δεν είχα-έχω! οκ, φίλε μου? μη θίγεσαι!

Απλά, αν διαβάσεις τα post θα δείς ότι όλοι σχεδόν το αποφεύγουν, θέλουν να το απεγκαταστήσουν! δε χρειάζεται να είσαι "αξιόλογος" για να το καταλάβεις! οπότε εγώ που και άσχετος είμαι και μη ειδήμων, στην αγορά του νέου μου κινητού θα προσέξω η σύνδεσή μου να μην είναι vodafone Live! καλά έτσι κι αλλιώς δεν θα είναι vodafone! νέος είμαι εδώ, αλλά υπάρχουν αξιόλογες γνώμες, υπάρχουν και λασπολογίες κλπ! Να ξεχωρίζω πάντως ξέρω κι εμπιστεύομαι τη γνώμη των πολλών από την εμπειρία τους! Στο συγκεκριμένο θέμα υπερτερεί κατά του vodafone Live!!! Ιδέα μου???

:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...