Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια το απέκτησα χθες vflive, ξέρει κανείς που θα βρω

θέματα και εφαρμογές να του εγκαταστήσω??

 

Ευχαριστώ εκ των προταίρων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια το απέκτησα χθες vflive, ξέρει κανείς που θα βρω

θέματα και εφαρμογές να του εγκαταστήσω??

 

Ευχαριστώ εκ των προταίρων

 

http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-k750-themes/1/

http://www.zedge.no/index.php?side=themes&type=16&search=&pid=784&cat=0&sortby=0&finn=Find

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα κανω το ιδιο που εκανα περυσι με το κ700..

Περιμενα να κυκλοφορησει το ειδα το επεξεργαστηκα βγηκαν ενα δυο εκδοσεις με βελτιωμενο s/w και χωρις τις παιδικες ασθενειες και το πηρα τελος Σεπτεμβριου αρκετα πιο φτηνα απ οτι ειχε πρωτοκυκλοφορησει. ;)

Το ιδιο λεω να κανω και τωρα με το κ750... Γιατι πλακα πλακα ειναι σχεδον μισο μηνιατικο τα 350 και τα 400 ευρω και δεν αξιζει για κινητο 1 χρονου...

 

Αλλα κατα τα αλλα το περιμενω και γω με αγωνια. Οσο πιο γρηγορα κυκλοφορησει τοσο ποιο γρηγορα θα πεσει και η τιμη του ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα κανω το ιδιο που εκανα περυσι με το κ700..

Περιμενα να κυκλοφορησει το ειδα το επεξεργαστηκα βγηκαν ενα δυο εκδοσεις με βελτιωμενο s/w και χωρις τις παιδικες ασθενειες και το πηρα τελος Σεπτεμβριου αρκετα πιο φτηνα απ οτι ειχε πρωτοκυκλοφορησει. ;)

Το ιδιο λεω να κανω και τωρα με το κ750... Γιατι πλακα πλακα ειναι σχεδον μισο μηνιατικο τα 350 και τα 400 ευρω και δεν αξιζει για κινητο 1 χρονου...

 

Αλλα κατα τα αλλα το περιμενω και γω με αγωνια. Οσο πιο γρηγορα κυκλοφορησει τοσο ποιο γρηγορα θα πεσει και η τιμη του ;)

 

Δεν εχεις αδικο. Το σωστο αυτο ειναι. Ελα ομως που οι ποιο πολυ εδω μεσα ειναι τρελαμενοι και το θελουν ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΑΜΕΣΩΣ !! (και εγω τετοιος ειμαι!)

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαινω αυτο. Και γω εχω αυτη την καταναλωτικη μανια. Οτι βγει το θελω και το παιρνω. Αλλα ευτυχως εχω και λιγη υπομονη. Δηλαδη μεχρι 2 μηνες το πολυ ;)

Μη νομιζεις οτι ειμαι και καλυτερος απο σας :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μάπα το Κ750! Πήγα και το πήρα ο μ.....ς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όλο προβλήματα μου εμφανίζει. Συνεχώς κολλάνε τα πλήκτρα, η μπαταρία είναι για τον π....ο, το σήμα είναι της κωλ....ς και κάνει για να φορτιστεί 10 ώρες (δεν εννοώ βέβαια την πρώτη φόρτιση.....)

re file to kinhto apo pou to phres???exei ellhnika mesa???

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαινω αυτο. Και γω εχω αυτη την καταναλωτικη μανια. Οτι βγει το θελω και το παιρνω. Αλλα ευτυχως εχω και λιγη υπομονη. Δηλαδη μεχρι 2 μηνες το πολυ ;)

Μη νομιζεις οτι ειμαι και καλυτερος απο σας :lol: :lol:

egw den kanw me tpt 2 mhnes ypomonh edw to perimenw edw kai 2 mhnes!!otan bgei 8a to parw kateu8eian giati......!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι θελουν καθε φορα να πληρωνουν για να γινονται beta testers καθε φορα που καποια εταιρια βγαζει ενα κινητο....
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι θελουν καθε φορα να πληρωνουν για να γινονται beta testers καθε φορα που καποια εταιρια βγαζει ενα κινητο....

Συμφωνώ....

[Καλά το βλέπω το thread σε το πολύ ένα μήνα να έχει γίνει το πιο δημοφιλές...]

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε παιδιά. Υπάρχουν και οι επιδοτήσεις. Αν δεν την πάρεις τώρα πετάς τα χρήματα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτά τα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε παιδιά. Υπάρχουν και οι επιδοτήσεις. Αν δεν την πάρεις τώρα πετάς τα χρήματα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτά τα χρήματα.

Σε αυτή την περίπτωση εντάξει. Αλλά όχι και κάθε 3 μήνες καινούργιο κινητό! Έτσι όπως πας θα ανοίξεις και μουσείο με κινητά και θα θες άλλα τόσα για να ευχαριστηθείς. Δίκιο δεν έχω;

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε χθές ο υπεύθυνος του e-acorn. Να πάω σήμερα να το παραλάβω λέει με 374.90€.

Θα δούμε του λέω, διοτι υπάρχει το πρόβλημα των mp3 ήχων στις κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω κι εγώ. Άμα όμως είναι τα ΜΡ3 ο λόγος να μην το πάρει, μπορεί να κατεβάσει το DRM Packager της SonyEricsson (http://www.sonyericsson.com/developer), να εγγραφεί και μετά όλα καλά.

 

Τελικά με το πρόβλημα που προανέφερα, το θέμα είναι ότι ο αδερφός μου, ο.......... έριξε κατα λάθος νερό στο κινητό και μου το έκρυβε. Ώσπου κι εγώ κάποια στιγμή το άνοιξα και είδα ότι υπήρχε λίμνη μέσα!!!! Ευτυχώς δεν είχα μέσα την δική μου SIM!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πήρα μόλις σήμερα από αγγλία. Είναι φοβερό αλλά το μόνο άσχημο είναι ότι η γλώσσα δεν αλλάζει σε ελληνικά....Κατα τ'άλλα είναι πολύ καλό!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πήρα μόλις σήμερα από αγγλία. Είναι φοβερό αλλά το μόνο άσχημο είναι ότι η γλώσσα δεν αλλάζει σε ελληνικά....Κατα τ'άλλα είναι πολύ καλό!

Μεγιες, μεγιές ! :p

Και εγω επειδή λείπω αρκετό καιρό απο το φόρουμ ας κάνω μια ερώτηση...

Αυτη τη στιγμή υπάρχει μόνο Vodafone Live συσκευή έτσι ?

Πότε θα βγει στην Ελλάδα η κανονική έκδοση ? Και πόσο θα κάνει περίπου ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια σημερα κατα τις 11 το πρωι το παρελαβα κι εγω και θα γραψω καποιες πρωτες εντυπωσεις.

ξεκιναω απο την εμφανιση.το κινητο ειναι μικρουλη ελαχιστες διαφορες με το k-700 στο μεγεθος.

η ποιοτητα κατασκευης δεν ειναι και τοσο χαλια τα πλαστικα του ειναι καλυτερα απο του k-700.

οθονη αψογη μου θυμιζει την ευκρινεια που εχει το sharp gx-25.

το πληκτρολογιο του ειναι παρα πολυ καλο και δεν ακουγεται τιποτα κατα την πληκτρολογηση κειμενου.

το μενου του αν και vf live δεν μπορω να πω οτι ειναι κι ασχημο επισης δεν εχει το κλασσικο κουμπακι δεξια για να μπαινει κανεις στο vf live.

αυτη τη φορα το χουν βαλει πανω απο το joystick.

επισης το κινητο δεν μου χει κανει κανενα κολλημα ως τωρα οσο κι αν το φορτωσα.

η καμερα του ειναι παρα πολυ καλη,γενικα μου θυμιζει το μενου του s-700.

αυτα προς το παρον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...