Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα είναι κρίμα κι άδικο αν αργήσει τόσο πολύ!

Όσο ζούμε πάντως ελπίζουμε!Άντε SE τι μας κάνεις...

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

paidia lete na exoume ta idia paratragouda me to firmware tou? na pedeyomaste stis anavathmisis paly opos me to k700i???

δεν είδα άλλον να έχει πρόβλημα με την αναβάθμιση του K700 εκτός από εσένα maiden

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Μη το γρουσουζεύεις το κινητάκι ρε MaIdeN :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

E οχι και Σεπτεμβριο :) . Εχει δικιο..τα πρωτα κ700 που βγηκαν ιουνιο ηταν χαλια..εδω αναβε το φως και εσβηνε μετα απο 10-15 sec.

Tα εχει αυτα η ΣE.. αλλα μετα τα φτιαχνει...

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι θα βγει σύντομα και χωρίς προβλήματα :)

Πάντος έχει γίνει ένας ψιλοχαμός απο τότε που βγήκε το 6230i και πολλοί γνωστοί μου που έλεγαν ότι θα έπερναν το K750i τώρα έχουν το 6230i :p

 

Μια απο τις αρετες μου είναι η υπομονή και θέλω και να ξεφύγω απο τη ΝΟΚΙΑ αρα θα πάρω το Κ750i :p

Link to comment
Share on other sites

H SE εχει πει Μαιο...αλλα μπορει να βγει και Ιουνιο........... billyavl και εγω μπορει να επερνα το 6230ι αλλα ξερω οτι μετα δεν θα το ηθελα οταν εβγενε το κ750 οποτε υπομονη οπως λες.. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αρχισει να βαριεμαι.... μαλλον λεω να παρω το 6230i. αλωστε πανω κατω ειναι τα ιδια κινητα και ειναι αβεβαιη η ημερομηνια κυκλοφοριας του κ750. μπορει να ειναι μεσα στο μαιο μπορει και στον ιουνη.. σιγα μην περιμενω
υπογραφες και βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αρχισει να βαριεμαι.... μαλλον λεω να παρω το 6230i. αλωστε πανω κατω ειναι τα ιδια κινητα και ειναι αβεβαιη η ημερομηνια κυκλοφοριας του κ750. μπορει να ειναι μεσα στο μαιο μπορει και στον ιουνη.. σιγα μην περιμενω

αν μπορεις κανε λιγακι υπομονη φιλε μου 1 μηνας μαλλον εμεινε,παντως σαν κατοχος του 6230i (για τωρα) μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα καλο θα ηταν να περιμενεις το κ-750 ωστε να εχετε μια καλυτερη εικονα για το πιο ειναι καλυτερο :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω αρχισει να βαριεμαι.Το μονο που με κανει να περιμενω ειναι οτι προς το παρων το 6230ι δεν εχει στην ουσια παιχνιδια και themes,ενω εχει και ελαχιστα wallpapers.
Link to comment
Share on other sites

kai gw exo arxisi na bariemai na perimeno me spasmeni othoni tou k700i ala siga mi pao na paro nokia eleos? edw k 10 xronia den exo pari tha paro tora? 1 minas 2 einai klain tha perimenw me spasmeni othonh.siga mi pao na paro to 6230i to opio to exo pe3ei kiolas k d marese katholou :) :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω αρχισει να βαριεμαι.Το μονο που με κανει να περιμενω ειναι οτι προς το παρων το 6230ι δεν εχει στην ουσια παιχνιδια και themes,ενω εχει και ελαχιστα wallpapers.

και έχει και λιγότερη εσωτερική μνήμη και χειρότερης ποιότητας κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιατί αλλά το 6230i μου κάνει κάτι σαν:

"ξαναζεσταμένο φαγητό με διαφορετική γαρνιτούρα...".

Η Nokia μη μπορώντας προφανώς να εξελίξη άμεσα κάτι καλύτερο,

βελτίωσε στα σημεία κάτι ήδη επτυχημένο για να προλάβει τον ισχυρό

αωταγωνισμό (βλέπε SE K750i.Samsung D500)!!!

 

Νομίζω ότι τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή αξίζει λίγη υπομονή για μια-δυο βδομάδες μετά το πάσχα!Τότε θα ξέρουμε για το κινητό.

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι.. και οχι γιατι ειναι Νοκια..και εγω οταν ειχα το τ610 δεν πηγα να παρω το τ630...

 

Συντομα ερχετε...υπομονη..δεν εχει αργησει μεχρι στιγμης...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι.. και οχι γιατι ειναι Νοκια..και εγω οταν ειχα το τ610 δεν πηγα να παρω το τ630...

 

Συντομα ερχετε...υπομονη..δεν εχει αργησει μεχρι στιγμης...

δεν εχει αργησει?και να μην αργησει φιλε μου ελπιζω γιατι αν αργησει αστα να πανε πολλοι θα φανε ξενερωμα,μαζι κι εγω :p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εννοω δεν εχει αργησει να το βγαλει σε σχεση με αυτο που ανακοινωσε!Και εγω δεν θελω να αργησει φυσικα..
Link to comment
Share on other sites

diladi teliose 30 iouniou tha vgei genika stin agora? h 30 thanai sti pixmania diathesimo me aytin tin timi pou leei giati pisteyo kali timi einai an alitheyei giati kati otinanai eida prox8es k700i 460 eyro eleos stin pixmania? toso leei oti exei to k750i tora!! mas douleyoune??
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να βγει τοσο αργα το κινητο..μην κοιτας αυτο to sιte ουτε για την τιμη του κινητου ουτε για το ποτε θα ερθει(προσωπικα εγω δεν το εμπιστευομαι)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερω οτι ειναι off-topic αλλα δεν κρατιεμαι.......πατε στο thread για το Ρ1000 και διαβαστε τα χαρακτηριστικα οπως αυτα διερευσαν απο τη Sonyericsson!!!!!Eγω πλεον αφηνω το τ650 που ειναι κατα τα αλλα καταπληκτικο κινητο και περιμένω(ελπιζω μεχρι Σεπτεμβριο) για το Ρ1000 ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ :Hermione
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...