Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδία εγώ μάλλον το χάλασα το τηλ από χαζομάρα. Μου βγάζει ότι πρέπει να το πάω στο service θα δοκιμάσω να το flashαρo ξανά.:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διαβάζω τις τελευταίες 7-8 σελίδες και απορώ! Πήγα τη Δευτέρα στη voda και μου είπαν ότι ακόμα δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν! Μου είπαν για την άλλη βδομάδα.

 

Στην cosmote πότε θα έρθει;

History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Τα οποία όμως είναι ευρέως διαθέσιμα στο web...και από sites σχετικά με το Κ750, αλλά και από τον τόπο "Fun & Downloads", στο site της SonyEricsson... Οπότε...no problem with them my friends. Enjoy!

 

Χμ... ναι αλλα δεν σε αφηνει να βγαλεις τις αηδιες της Vodafone ! ;)

 

@zzzzz

Οχι, δεν εχω Τ9. Ναι στο stantard abc υπαρχουν Ελληνικα !!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω τις τελευταίες 7-8 σελίδες και απορώ! Πήγα τη Δευτέρα στη voda και μου είπαν ότι ακόμα δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν! Μου είπαν για την άλλη βδομάδα.

 

Στην cosmote πότε θα έρθει;

ela mou nde!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ flashαρα το τηλέφωνο και αυτό που άλλαξε ήταν ότι το μενού έγινε κανονικό. Αλλά έχω ακόμα ελληνικά και Τ9 Ελληνικό. Όταν κατέβασα EU2 επέλεξα μόνο το download main firmware και όχι το download file system flask. Λες να φταίει αυτό?

 

apo pou to katevases file mou? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Χμ... ναι αλλα δεν σε αφηνει να βγαλεις τις αηδιες της Vodafone ! ;)

Χμμ again my friend. Τι εννοείς ακριβώς? Αν φλασάρεις ένα VFL τηλέφωνο, δεν πετάγονται όλες οι αηδίες της Vodafone στον κάλαθο των αχρήστων??? Τι παραμένει δηλαδή? Μιλώντας με τα παιδιά του 9Volto μου είπαν ότι καθαρίζει εντελώς....Ο αδερφός μου που φλασάρισε ένα K700 στο 9Volto πριν κάμποσους μήνες, παρέλαβε ένα π-ε-ν-τ-α-κ-ά-θ-α-ρ-ο τηλέφωνο...

Ξέρεις κάτι παραπάνω?

Plz help me out.... :!:

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω τις τελευταίες 7-8 σελίδες και απορώ! Πήγα τη Δευτέρα στη voda και μου είπαν ότι ακόμα δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν! Μου είπαν για την άλλη βδομάδα.

 

Στην cosmote πότε θα έρθει;

 

Βιάζεστε!! :w00t: Είπαμε 30/06 θα υπάρχει στο Πλαίσιο οπότε μπορείς να κάνεις και σύνδεση cosmote! :p

Αυτοι που ξέρουν :X :X pm me!!! :X :X

Link to comment
Share on other sites

Χμμ again my friend. Τι εννοείς ακριβώς? Αν φλασάρεις ένα VFL τηλέφωνο, δεν πετάγονται όλες οι αηδίες της Vodafone στον κάλαθο των αχρήστων??? Τι παραμένει δηλαδή? Μιλώντας με τα παιδιά του 9Volto μου είπαν ότι καθαρίζει εντελώς....Ο αδερφός μου που φλασάρισε ένα K700 στο 9Volto πριν κάμποσους μήνες, παρέλαβε ένα π-ε-ν-τ-α-κ-ά-θ-α-ρ-ο τηλέφωνο...

Ξέρεις κάτι παραπάνω?

Plz help me out.... :!:

 

Δεν διαφωνω, αλλα ο φιλος Georgel ειπε οτι κατεβασε και φλασαρε μονο το main firmware και οχι το file system flask. Για αυτο εχει ακομα Ελληνικα και Τ9 αλλα δεν εχει τα αρχεια multimedia που δινει η SE. Δηλαδη οπως το καταλαβαινω εχει ακομα μεσα τις μαλακιες της Vodafone οι οποιες ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ !

Εαν φλασαρεις και το main firmware αλλα και το file system flask, δεν εχεις τιποτα VF Live αλλα βεβαια ακομα δεν εχεις και Ελληνικα!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη ποιοτητα οι φωτογραφιες!!:w00t:

μπες και στο members gallery να δεις και τις δικες μου που ανεβασα και θα τρελαθεις :) ακομα πιο πολυ :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το flashαρα ξανά και όλα καλά. Έφυγαν όλα όσα είχε το vodafone live αλλά δεν έχω ελληνικά το οποίο δεν με ενοχλεί. Όταν βγει η Ελληνική έκδοση θα το ξανά flashαρο. ;) Πάντως το μενού είναι ταχύτατο πραγματικά έπαθα πλάκα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το flashαρα ξανά και όλα καλά. Έφυγαν όλα όσα είχε το vodafone live αλλά δεν έχω ελληνικά το οποίο δεν με ενοχλεί. Όταν βγει η Ελληνική έκδοση θα το ξανά flashαρο. ;) Πάντως το μενού είναι ταχύτατο πραγματικά έπαθα πλάκα. :w00t:

 

Ειδες ? Καμια σχεση με το μενου και την ταχυτητα του VF Live ! ;)

Link to comment
Share on other sites

μπες και στο members gallery να δεις και τις δικες μου που ανεβασα και θα τρελαθεις :) ακομα πιο πολυ :D

Τι λες τωρα;;:w00t::w00t:

Θα ειναι το επομενο μου κινητο ΣΤΑΝΤΑΡ!:)

Link to comment
Share on other sites

Παντως καλα τα προβληματα αλλα αγωνιω να το δουμε απο κοντα...ωστοσο πειτε μας για την ποιοτητα κατασκευης αλλα και αντοχης σε πληρη λετουργια...
Link to comment
Share on other sites

KALISPERA

KSERETE AN TO K750 KANEI EGRAFH HXOY APO TO RADIO

H AN GINETAI AYTO ME KAPOIA JAVA EFARMOGH??

Χμ, πολύ καλή ερώτηση! :)

Ξέρει κανένας να μας πει; Εγώ, τουλάχιστον, θα χαιρόμουν ιδιαίτερα...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

μπες και στο members gallery να δεις και τις δικες μου που ανεβασα και θα τρελαθεις :) ακομα πιο πολυ :D

re file oi eikones einai polu kales kai polu zwntanes!!!epishs oi 2 eikones me to gsx-r einai 8anatos polu wraies!!!!re file taksidioths mhpws mporeis na mou peis otan bazeis ksupnhthri exei thn idiothta na ksupna me to RADIO??nomizw oti to xa dei auto na ginete se ena nokia(ououououououououuouououououououo)...euxaristw

-----------------------------------------------------------------------------

ante na bgei re mages kai den 8a sas prhzw allo to kserw oti ginomai kourastikos alla einai apo th xara mou gi auto :) :) ...sorry pantos gia to prhksimo!!!

Link to comment
Share on other sites

To radio λεει μονο τον σταθμο η και το τραγουδι και αλλα..?

tnx

Φαντάζομαι ό,τι data μεταδίδει κάθε σταθμός που έχει RDS. Σε 8 ASCII χαρακτήρες που αλλάζουν και σκρολάρουν, ότι πληροφορία θέλεις.

There are only 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ό,τι data μεταδίδει κάθε σταθμός που έχει RDS. Σε 8 ASCII χαρακτήρες που αλλάζουν και σκρολάρουν, ότι πληροφορία θέλεις.
και αυτο θα γινεται δωρεαν? δεν ειναι σαν visual radio?
Link to comment
Share on other sites

ξερει μιπως κανεις σε τι τιμη θα ειναι περιπου το unbranded?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

marios mi masas xose agori mou min akous kanenan to poly poly na fas kana ban opos etroga k gw :PPp

re file ontws egrafa polla mhnumata blakeia mou!!

----------------------------------------------------------------

paidia kai pali sorry!!!!!! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...