Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια σημερα κατα τις 11 το πρωι το παρελαβα κι εγω και θα γραψω καποιες πρωτες εντυπωσεις.

ξεκιναω απο την εμφανιση.το κινητο ειναι μικρουλη ελαχιστες διαφορες με το k-700 στο μεγεθος.

η ποιοτητα κατασκευης δεν ειναι και τοσο χαλια τα πλαστικα του ειναι καλυτερα απο του k-700.

οθονη αψογη μου θυμιζει την ευκρινεια που εχει το sharp gx-25.

το πληκτρολογιο του ειναι παρα πολυ καλο και δεν ακουγεται τιποτα κατα την πληκτρολογηση κειμενου.

το μενου του αν και vf live δεν μπορω να πω οτι ειναι κι ασχημο επισης δεν εχει το κλασσικο κουμπακι δεξια για να μπαινει κανεις στο vf live.

αυτη τη φορα το χουν βαλει πανω απο το joystick.

επισης το κινητο δεν μου χει κανει κανενα κολλημα ως τωρα οσο κι αν το φορτωσα.

η καμερα του ειναι παρα πολυ καλη,γενικα μου θυμιζει το μενου του s-700.

αυτα προς το παρον.

file mou kaloriziko grapse kamia kalh empeiria!!!!epano to kinhto exei kana autokollhto ths vodafone????

Link to comment
Share on other sites

και ενα link για το drm http://sethxp.com/index-3a.html

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ok euxaristw!!!alla auto ******* den einai re paidia??giati xanete h egguhsh???

Γιατί και καλά επεμβαίνεις στις λειτουργίες του κινητού και τροποποιείς το λογισμικό με το οποιό το κινητό έχει δοθεί στην αγορά. Της Βόνταφον οι γνωστές μαλ......

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εγω ξερω οτι αν του εχεις βγαλει to live menu χανεις την εγγ. αν παθει κατι...

Αν ομως παθει κατι πηγενεις στο μαγαζι και σου ξαναβαζει την live kai την ξαναεχεις....εκτος αν καει το κινητο και δεν μπορεις να βαλεις τιποτα μεσα :D

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμενα μου αρεσε το video, αλλα δεν εχω ξαναδει στον υπολογιστη video τραβηγμενο απο κινητο, οποτε δε μπορω να το συγκρινω με καποιο αλλο κινητο...
Link to comment
Share on other sites

παίδες την επιδότηση για ανενέωση την έχω μέχρι 30/6.

θα προλάβω για το non vlive;

μπορώ να το κλείσω στην TIM πριν τις 30/6 και να το πάρω όταν έρθει χωρίς να χάσω την επιδότηση;

thanks

andre

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα να το προλαβεις το non-vodafone live!.

Αν δεν το προλαβεις, και το θες πολυ το k750i, παρε με την επιδοτηση ενα αλλο κινητο και μετα πουλα το για να αγορασεις το k750i. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη τωρα θα πηξεις στις ερωτησεις!!:p

Ξεκιναω.Δοκιμασες κανα παιχνιδι του κ700?Παιζει καλα?Εβαλες κανα θεμα?Πως ειναι?Λενε οτι τα θεματα για το Κ750 ειναι εντυπωσιακα..

Οταν μιλας ακους καθαρα και δυνατα?

Η οθονη ειναι καλυτερη απο Κ700?Σε συγκριση με το 6230ι?(μιας και το ειχες και αυτο:p)

Η συνδεση με τον υπολογιστη ειναι ευκολη,αφου περασεις τους drivers?

Και τωρα στα κρισιμο ερωτημα..Η αναπαραγωγη mp3 τραγουδιων,απο το handsfree(οχι απο το ηχειο μονο του) πως ειναι?Ειναι δυνατη και καθαρη?Σε συγκριση με καποιο windows mobile κινητο?(νομιζω εχεις δοκιμασει και απο αυτο)

Link to comment
Share on other sites

kalispera filoi.

 

prin apo ligo gyrisa apo to vodafone shop sthn nea smirni sto opoio eixan hdh to kin k malista mou to evgale apo thn syskeyasia na to dw.

 

opoios thelei loipon na to dei bwrei na paei ekei.

 

emena pantws mou arese alla epeidh einai mono live k thn epidwtish prepei na thn parw apo voda shop,isws katalhxw sto 6230i. :X

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητώ, 6230i [δεν το λέω επειδή είμαι φανατικά υπέρ του Κ700]. Έχει ανάλυση 208*208, 1.3 Mpixel και 262000 χρώματα. Έχει 64ΜΒ ενσωματωμένη μνήμη και μία 64 κάρτα στη συσκευασία.
Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη τωρα θα πηξεις στις ερωτησεις!!:p

Ξεκιναω.Δοκιμασες κανα παιχνιδι του κ700?Παιζει καλα?Εβαλες κανα θεμα?Πως ειναι?Λενε οτι τα θεματα για το Κ750 ειναι εντυπωσιακα..

Οταν μιλας ακους καθαρα και δυνατα?

Η οθονη ειναι καλυτερη απο Κ700?Σε συγκριση με το 6230ι?(μιας και το ειχες και αυτο:p)

Η συνδεση με τον υπολογιστη ειναι ευκολη,αφου περασεις τους drivers?

Και τωρα στα κρισιμο ερωτημα..Η αναπαραγωγη mp3 τραγουδιων,απο το handsfree(οχι απο το ηχειο μονο του) πως ειναι?Ειναι δυνατη και καθαρη?Σε συγκριση με καποιο windows mobile κινητο?(νομιζω εχεις δοκιμασει και απο αυτο)

:D ρωτηστε με οτι θελετε.

1)παιχνιδια δεν εβαλα ακομα.

2)θεματα εβαλα πολλα και πραγματικα ειναι τελεια.

3)το ακουστικο του κατα την συνομιλια ειναι αριστο δυνατο και πολυ καθαρο.

4)η οθονη φιλε μου ειναι ολα τα λεφτα η διαφορα φαινεται ξεκαθαρα και φυσικα καλυτερη απο του 6230i.

5)η συνδεση ειναι παιχνιδακι φιλε μου.

6)η αναπαραγωγη mp3 ειναι εξισου καλη κι απο το ηχειο αλλα και απο τα ακουστικα του,επισης με το dmr δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα κι ετσι τωρα οι ηχοι μου μπαινουν και ως ηχοι κλησεων.

περιπου τα ιδια παιζουν φιλε μου με τα windows mobiles να μην σου πω οτι παιζει και λιγο πιο καθαρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητώ, 6230i [δεν το λέω επειδή είμαι φανατικά υπέρ του Κ700]. Έχει ανάλυση 208*208, 1.3 Mpixel και 262000 χρώματα. Έχει 64ΜΒ ενσωματωμένη μνήμη και μία 64 κάρτα στη συσκευασία.

sorry alla to 6230i exei 262.000 xrwmata???

Link to comment
Share on other sites

kalispera filoi.

 

prin apo ligo gyrisa apo to vodafone shop sthn nea smirni sto opoio eixan hdh to kin k malista mou to evgale apo thn syskeyasia na to dw.

 

opoios thelei loipon na to dei bwrei na paei ekei.

 

emena pantws mou arese alla epeidh einai mono live k thn epidwtish prepei na thn parw apo voda shop,isws katalhxw sto 6230i. :X

Dhladh ama paw kai tous pw na mou to deiksoun 8a mou to deiksoun h oxi???

Link to comment
Share on other sites

@ arkon

 

i bataria gia mena itan i megaliteri kai pio euxaristi ekpliksi. Thimizei tis palies kales epoxes tou T39m kai T68. Emena me arketi xrisi vgazei aneta 4 meres kai me ligoteri vgazei 5

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...