Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Re paidia mia erwthsh to flight mode ti akrivws einai??kati lene oti den exei flight mode to k750 eee???as mou apanthsei kapoios gia na kserw!!!Thanks

to flight mode ine i dinatotita na akous mousiki apo to kinito sou xoris omos na to exis anixto. afto fisika bolebi poli sto aeroplano opou anagastika to kinito prepi na ine klisto. afti ine ke i megaliteri diafora metaksi tou k750 me to w800 pou ine katharo music phone. :)

Link to comment
Share on other sites

to flight mode ine i dinatotita na akous mousiki apo to kinito sou xoris omos na to exis anixto. afto fisika bolebi poli sto aeroplano opou anagastika to kinito prepi na ine klisto. afti ine ke i megaliteri diafora metaksi tou k750 me to w800 pou ine katharo music phone. :)

 

euxaristw polu file mou!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τιμή κατά τη γνώμη μου για αυτά που προσφέρει το κινητό!

Να κάνω μια ερώτηση με τη σειρά μου: ανάλογα με το μέγεθος της κάρτας μνήμης επηρεάζεται και η κατανάλωση της μπαταρίας? Δηλαδή μια memory stick του ενός giga θα "τρώει" περισσότερο από μια 512άρα? Αν υπάρχουν διαφορές, για πόσο μιλάμε?

 

Όχι, δεν παίζει κανένα ρόλο.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

H acorn einai sigoura vodafone live?? ...

Ναι σίγουρα είναι Vodafon Live. Πήρα εγώ ο ίδιος τηλέφωνο το Σάββατο το μεσημέρι. Τώρα, αν χθες Δευτέρα άλλαξε κάτι, τι να σου πω...

 

... as grapsei kapoios ti meion exei to k750i apo vodafone!!pls

Και μόνο που σκίζουν το menu και ένα από τα δυο "function keys", είναι αρκετό. Το θυμάμαι χαρακτηριστηκά από το T610. Δεν το ξανακάνω το λάθος...

 

Αυτά...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι το e-shop να το εχει κανονικο και με ελληνικα...

Αν ναι..τα εκανε εισαγωγη η τους τα εδωσε η SE gr?

Link to comment
Share on other sites

makari na vgei tpt 17 iouniou 18 ekei gyro kapaki molis teliono tis e3etaseis na pao na to paro na to pe3o me tin isixia mou :) an k to kovo na vgenei noritera ala an mas to pane tpt ioulio klp tote ade geia pantelh tha to paragilo apo to e shop d pa nanai k vl d pa na min exei ellinika k kinezika na exei tha to paro :D :D :D :D :D :D
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε αυτό το forum οι τιμές που λένε τα άτομα εκεί αλλάζουν από χώρα σε χώρα, το ποιό ακριβό που είπαν ήταν στη Σουηδία 440 ευρώ, άραγε εδώ πόσο θα κοστίζει;
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia erwtisi, telika to tilefwno tha exei eliniko t9, ennoeite me kanonikh xrewsi giati osoi filoi mou exoun ericsson plirwnoun to t9 sms diplo kai triplo

 

Πες τους να ψάξουν λίγο καλύτερα το κινητό τους και να απενεργοποιήσουν τους «εθνικούς χαρακτήρες» ή, στα πιο πρόσφατα μοντέλα, «Ελληνικά πεζά».

 

Εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα με τα ericsson.

;)

Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε αυτό το forum οι τιμές που λένε τα άτομα εκεί αλλάζουν από χώρα σε χώρα, το ποιό ακριβό που είπαν ήταν στη Σουηδία 440 ευρώ, άραγε εδώ πόσο θα κοστίζει;

Άμα δεις μερικές σελίδες πιο πάνω, θα δεις ότι στη Σουηδία είναι περίπου 70-80 ευρώ φθηνότερα. Το 'χω ψάξει κι εγώ πριν λίγες μέρες στο internet και κάπου εκεί το είδα.

Με βάση όλες τι πληροφορίες που υπάρχουν, πιστεύω ότι την έκδοση της SE θα μπορεί να τη βρει κάποιος γύρω στα 330 με 380 ευρώ. Ας περιμένουμε λίγες μέρες ακόμη...

Η περίπτωση του e-shop πάντως δείχνει δελεαστική...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα πριν λιγο με το e-shop και δυστυχως τα νεα δεν ειναι καλα.

Το τηλ ειναι Vodafone live και δεν ειναι και αμεσα διαθεσιμο.

Παραγγελια και αναμονη περιπου 2 ημερων :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα πριν λιγο με το e-shop και δυστυχως τα νεα δεν ειναι καλα.

Το τηλ ειναι Vodafone live και δεν ειναι και αμεσα διαθεσιμο.

Παραγγελια και αναμονη περιπου 2 ημερων :(

 

επιβεβαιωνω και εγω τα παραπανω :(

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω και εγω τα παραπανω :(

Eπιβεβαιώνω και εγώ. Και μάλιστα ο άνθρωπος που μίλησα και φαινώταν γνώστης, μου είπε πως τα mp3 θα ειναι σίγουρα off, λόγο πολιτικήs της voda.http://bestsmileys.com/dead/7.gif

οπότε....http://bestsmileys.com/goodbye/5.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε τιμούλα και πότε θα το φέρουν Ελλάδα;

 

πάντως έχω πάθει πλάκα από τις φωτό που είδα στο mobile-review...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε τιμούλα και πότε θα το φέρουν Ελλάδα;

 

Για τιμούλα λέγονται πολλά, και οι τιμές που έχουν αναφερθεί για Ελλάδα είναι μόνο για VF Live, όσο για το πότε θα έρθει, άγνωστο, ακούγονται πολλά σενάρια! Από 1 Ιουνίου μέχρι Ιούλιο. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ΟΧΙ στο Bodiafone Live.

 

ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ.

 

Υπομονή...και επιμονή!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia apo to expancys h shskeuh vodafone live einai??? http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=K750I_BLACK&asource=SERIC

Δε νομιζω φιλε μου να ειναι Voda-live :) αλλα η τιμουλα :( ??? Λιγο τσιμπιμενη την βλεπω.... :O δεν ξερω αν συμφωνουν και τα υπολοιπα παιδια που ασχολουνται...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποτε VODAFON είτε live είτε όχι, είναι και χορηγός του Ολυμπιακού

 

Ρε φιλε πιστευω δεν εχει σχεση αυτο.

Η VODAFONE ειναι χορηγος του Ολυμπιακου, η COSMOTE του Παναθηναικου και η TIM της ΑΕΚ. Δηλαδη αν καποιος δεν υποστηριζει μια απο αυτες τις ομαδες πρεπει να μην αγορασει κινητο με συμβολαιο απο αυτη την εταιρια?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...