Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονίστε να αρχίσουμε τώρα... :whistle:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδάκια :shifty: μια ερώτηση (sorry προκαταβολικά αν έχει ήδη απαντηθεί...)

Τα 3 demo παιχνίδια που έχει προ-εγκατεστημένα δεν υπάρχει τρόπος να τα ξεφορτωθούμε?!!!! :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπομονη ,λιγες μερες μεινανε ακομα.

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ VODAFONE LIVE

ακριβως επειδη η συγκεκριμενη εταιρια μας κατευθυνει και για αυτο δεν εχουμε το original κινητο μεχρι τωρα και ειμαστε αναγκασμενοι να περιμενουμε για μερικες μερες ακομα.ΑΙΣΧΟΣ

 

*Η αποψη αυτη ειναι προσωπικη και δεν θελω να θιξω κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ....ότι θα περιμένω μια βδομαδίτσα για το κανονικό!

Λαμάκιες δεν κάνουμε...άκου vlive ....μακρύα από μένα τα customized κινητά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Mia erotisi...thelo na mou pite tin gnomi sas. Lipon... ti na kano na pero to Nokia N90? N70 h to k750? Lipon ksero ti tha mou pite...to ena einai smartphone min ta singrinis. ..ok ok to ksero ala pes den me endiaferi exo ta lefta na goraso pio tha pernate? thanks ...
Link to comment
Share on other sites

Mia erotisi...thelo na mou pite tin gnomi sas. Lipon... ti na kano na pero to Nokia N90? N70 h to k750? Lipon ksero ti tha mou pite...to ena einai smartphone min ta singrinis. ..ok ok to ksero ala pes den me endiaferi exo ta lefta na goraso pio tha pernate? thanks ...

 

 

Aurio prwi prwi to N90. :lol: :lol: :lol:

 

Ma auta den exoun bgei aokma re su file.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Επαφή με το vodafone Live δεν είχα-έχω! οκ, φίλε μου? μη θίγεσαι!

Απλά, αν διαβάσεις τα post θα δείς ότι όλοι σχεδόν το αποφεύγουν, θέλουν να το απεγκαταστήσουν! δε χρειάζεται να είσαι "αξιόλογος" για να το καταλάβεις! οπότε εγώ που και άσχετος είμαι και μη ειδήμων, στην αγορά του νέου μου κινητού θα προσέξω η σύνδεσή μου να μην είναι vodafone Live! καλά έτσι κι αλλιώς δεν θα είναι vodafone! νέος είμαι εδώ, αλλά υπάρχουν αξιόλογες γνώμες, υπάρχουν και λασπολογίες κλπ! Να ξεχωρίζω πάντως ξέρω κι εμπιστεύομαι τη γνώμη των πολλών από την εμπειρία τους! Στο συγκεκριμένο θέμα υπερτερεί κατά του vodafone Live!!! Ιδέα μου???

μα κι εγω ειμαι κατα του vf live αλλα το πηρα γιατι πολυ απλα αυριο θα παω στο sony ericsson service να μου περασουν το κανονικο μενου του,ευτυχως που ο ενας που δουλευει στο service ειναι γνωστος μου.

αυτο που μου ειπε ειναι κοιταξε να το χεις φορτισει καλα,θα χρειαστει περιπου 1 ωρα για την ολη δουλεια αλλα υπαρχει και κινδυνος να μεινει και στη μεση.

προσωπικα δεν πιστευω να μεινει στη μεση το κινητακι.

αυριο θα σας εχω τα νεα παντως ειτε δυσαρεστα ειτε ευχαριστα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

επισης θελω να ρωτησω το κ750ι δεχεται mp3 ως ηχους κλησεις;

φυσικα και δεχεται φιλε μου και σαν ηχους κλησης αλλα και σαν ηχο μηνυματων.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.pixmania.com/gr/gr/95660/art/sony-ericsson/k750i.html?srcid=1354

 

Δηλαδή Ταξιδιώτη εάν το πάρουμε από την Γαλλία με Γαλλικά Αγγλικά η εδώ αντιπροσωπεία θα μας βάλει Ελληνικά έστω με πληρωμή;

Link to comment
Share on other sites

http://www.pixmania.com/gr/gr/95660/art/sony-ericsson/k750i.html?srcid=1354

 

Δηλαδή Ταξιδιώτη εάν το πάρουμε από την Γαλλία με Γαλλικά Αγγλικά η εδώ αντιπροσωπεία θα μας βάλει Ελληνικά έστω με πληρωμή;

φιλε μου τι να σου πω εγω πιστευω πως με λιγο ψησιμο μπορουν να βαλουν ελληνικα σε ξενο k-750 η σε k-750 με vf live.

ο γνωστος μου δεχτηκε επειδη με ξερει αλλα και παλι μου ειπε οτι το ρισκο ειναι δικο μου αν μεινει το κινητο στη μεση του προγραμματος,βασικα μου ειπε οτι η ολη αναβαθμιση ειναι 3 προγραμματακια που διαρκει περιπου 1 ωρα ωστε να αντικατασταθει το μενου του vf live με το μαμισιο.

παντως αν αυριο δειτε κανενα k-750 στο buy and sell για ανταλλακτικα θα ειναι σιγουρα το δικο μου. :p

η γνωμη μου ειναι να μην πειραματιστει κανενας ακομα με τις σπιτικες αναβαθμισεις ωστε να προσπαθησει να ξηλωσει το vf live απο το κινητο.περιμενετε να δουμε τι θα γινει με το δικο μου κι αν πετυχει οσοι εχετε κινητο με vf live να πατε στην se και να επιμεινετε για να σας την κανουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχή καλορίζικο διότι ακόμη θυμόμουν το samsung

Πάντα θα υπάρχουν οι πρωτοπόροι :D

Θα περιμένω λίγο ακόμη να δώ που θα κάτσει η τιμή και μάλον θα το πάρω απέξω. και ας έχει και κινέζικα διότι εδώ όλα τα πράγματα που είναι πιασάρικα τα ξεφτιλίζουν

Forza Grecia :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τι να σου πω εγω πιστευω πως με λιγο ψησιμο μπορουν να βαλουν ελληνικα σε ξενο k-750 η σε k-750 με vf live.

ο γνωστος μου δεχτηκε επειδη με ξερει αλλα και παλι μου ειπε οτι το ρισκο ειναι δικο μου αν μεινει το κινητο στη μεση του προγραμματος,βασικα μου ειπε οτι η ολη αναβαθμιση ειναι 3 προγραμματακια που διαρκει περιπου 1 ωρα ωστε να αντικατασταθει το μενου του vf live με το μαμισιο.

παντως αν αυριο δειτε κανενα k-750 στο buy and sell για ανταλλακτικα θα ειναι σιγουρα το δικο μου. :p

η γνωμη μου ειναι να μην πειραματιστει κανενας ακομα με τις σπιτικες αναβαθμισεις ωστε να προσπαθησει να ξηλωσει το vf live απο το κινητο.περιμενετε να δουμε τι θα γινει με το δικο μου κι αν πετυχει οσοι εχετε κινητο με vf live να πατε στην se και να επιμεινετε για να σας την κανουν.

file ase mhn to kaneis giati an sou xalasei h pa8ei tpt paei meta!!!8a klegesai!!! :( :(

Link to comment
Share on other sites

file ase mhn to kaneis giati an sou xalasei h pa8ei tpt paei meta!!!8a klegesai!!! :( :(

αμα χαλασει,χαλασε τι να κανουμε,εγω ειμαι σιγουρος οτι δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...