Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sorry re file alla oi sd posa mbps einai to elaxisto??se autes pou sas edeiksa einai 80mbps an to eides :!:

 

katarxin i enoia ton minimum 80mbps einai lathos... stis kartes anagrafontai oi MAX apodosi... min den iparxei giati exei sxesi me ta arxeia, to fragmentation (nai akomi kai sta memchip), to megethos, to usb1-2, ton ipologisti, to forto ton usb tou mixanimatos klp klp...

to MIN 80mbps einai apati...

kai genika einai gnosto oti ta MS/duo/pro exoun MAX 8mb/sec... se oneirikes periptoseis pou oudepote exoun ftasei... (ante kana 4-5mb/sec kai pola leo)

antistoixa... stis idies times (panakriva) agorazeis mia SD 133x pou exei MAX apodosi 20mb/sec... alios pas sta kata 30-40% fthinotera SD-card pou exoun max 10mb/sec...

sorry gia to off topic... alla i klepsies tis sony gia na epikratisi to protipo tis de prepei na min eksigounte... akous ekei minimum 80mbps(10mb/sec)... APATEONES!

Link to comment
Share on other sites

Anevasa kialles photo, autes travigmenes se - normal - mode. Tha vgalw kialles se - fine - se ligaki

 

http://www.pbase.com/trantas/inbox

 

Θανάση (έτσι δεν σε λένε) πρόσεχε τι βγάζεις φώτο με 2 Mpixel φωτογραφική! :whistle:

Διακρίνεται βλέπεις το Username kai Password καθώς και τηλέφωνα που έχεις πάνω στον φάκελο :p

 

Πάντως βλέπω το δωμάτιο σου όπως και το δικό μου συμμαζεμένο είναι :grin:

Ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες.

Πάντως έχουν πάρα πολύ θόρυβο. Κρίμα γιατί η SE μπορούσε και καλύτερα νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και μία φωτό απο ψηφιακή canon a95 στα 5ΜΡ, risized στα 2, μέ συμπιεση jpeg περίπου στα 300kbyte όσο δηλαδή και του k750 σε normal ποιότητα και με νυχτερινή λήψη (υψηλή τιμή ISO).

Μήν ζητάμε ίδια ποτελέσματα...!!!

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/paokaras45_2/26533/430877/0/IMG_1489.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε μηπως εισαι λιγο πισω απο τις εξελιξεις? ολοι μιλανε γι αυτη την εβδομαδα κι εσυ μας λες για τελος ιουνιου??? και μας το λες και 3 φορες να το εμπεδωσουμε? με τα νευρα μας παιζεις? και στο κατω κατω τι μας ενδιαφερει το Ζ800 ειδικα σ'αυτο το φορουμ...?

αν ησουν πιο προσεκτικος θα εβλεπες οτι δεν αναφερομε σε vodafone live :!: :!: συσκευες :!: οσο για την αναφορα στο Z800i ειναι απο αντιγραφη και μεταφορα θεματος και δεν ειναι ουτως η αλλως τελειως ασχετο καποιοι 750αρηδες παιζουν γενικως σε νεα sonyericsson :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Ε, ώς γνωστόν κάθε Γερμανός διαφέρει

Ακριβώς. Παλλήνη και Λούτσα που ρώτησα μου είπαν πως ούτε σε κατάλογο δεν το έχουν. :O

Σε κεντρικό one way πάντως μου είπαν πως αυτοί πρώτοι θα το φέρουν. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

Μίλησα και εγώ με 2 καταστήματα Γερμανός (Σταδίου, Αθήνα και Λένορμαν, Πειρστέρι) και SonyEricsson Hellas. Οι απαντήσεις:

* Γερμανός: Καμία ενημέρωση, ούτε τιμοκατάλογος, ούτε πρόβλεψη άφιξης

* SE Hellas: Με πάσα επιφύλαξη το 1ο δεκαπενθήμερο του Ιουνίου. Δεν γνωρίζουν τίποτα για όσα έχουν έρθει ή θα έρθουν ως Vodafone Live.

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν λιγάκι και ας περιμένουμε λίγο ακόμα.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Τα χρονικά περιθώρια αρχίζουν να στενεύουν και εγώ να κουράζομαι στο Πλαίσιο δεν έχουν ιδέα στην SE Hellas δεν έχουν ιδέα!!!Ε ποιος ξέρει τελικά;;;

 

Μήπως να αποτανθούμε στην μαμά SE στο Headquarters???

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο τα ίδια! Περιμένουμε τουλάχιστον 3 μήνες να έρθουν τα νέα κινητά στην Ελλάδα! Στο Περιστέρι που ρώτησα στο Πλαίσιο δεν έχουν ιδέα πάντως!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυνατόν το ένα μαγαζι να λεει την Δευτέρα, το άλλο 7 Ιουνιου, Το τριτο 15 Ιουνιου και παει λεγοντας.

Ολα τα μαγαζια θα το φερουν την ιδια μερα και κανεις δεν ξερει ποτε.

Ας ηρεμησουμε και να χαλαρωσουμε κι οταν ειναι να ερθει θα ερθει, εξ αλλου ερχετε και Σαββατοκυριακο και μην ξεχναμε σημερα βγαινει ο πρωταθλητης.

Link to comment
Share on other sites

Παντως, απ' οτι εχω καταλαβει, οι απαντησεις που παιρνουμε απο καθε καταστημα για την τιμη του κινητου και για την ημερομηνια κυκλοφοριας του δε συμπιπτουν καθολου! :wacko:

 

Δεν ξερω τι γινεται, αλλα ειναι πολυ μπερδεμενα τα πραγματα... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα σας δώσω μια πρακτική ιδέα. Θα ασχοληθείτε όλοι κε το Κ750 σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως; Ξεκινήστε να ετοιμάζετε την memory stick κάρτα που θα τοποθετήσετε μέσα του.(εκτός κι αν επαναπαυθήτε με την κάρτα του πακέτου η οποία θα ειναι μικρή)

Λοιπόν, αρχίστε να ετοιμάζετε τους ήχους κλήσεις, τα screen savers, τις φώτος των ατόμων που θα βάλετε στις επαφές, κλπ. Φορτώστε τις 256άρες σας και τις 512άρες σας!!!

Εγώ ξεκινάω σε λίγη ώρα. Α, μην ξεχάσετε και να φτιάξετε μικρής διάρκειας mp3 ήχους, για να χρησιμοποιήσετε για τις ειδοποιήσεις sms και mms! :)

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζεις εμένα πριν περίπου 6 χρόνια που μάζευα προγράμματα και παιχνίδια για το PC που πήρα μετα πο 3 μήνες!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι κανανε παραγγελια μονο για φιλους και συγγενεις?

δηλαδη για το κοινο...ποτε θα τα δωσουν παππου?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...