Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα απο αρκετο ψαξιμο και καποιες διασταυρωσεις στοιχειων εντοπισα τα εξης Z800i αφιξη Ελλαδα 30 Μαη και τιμη γυρω στα 400-450 ευρω K750i 23 Ιουνη τιμη κοντα στου Ζ800i 90% ακριβεις πληροφοριες δεν φερω ευθυνη αλλα αυτα τσεκαρα [για ελευθερες version μιλαμε παντα :!: ]

 

 

ρε φιλε μηπως εισαι λιγο πισω απο τις εξελιξεις? ολοι μιλανε γι αυτη την εβδομαδα κι εσυ μας λες για τελος ιουνιου??? και μας το λες και 3 φορες να το εμπεδωσουμε? με τα νευρα μας παιζεις? και στο κατω κατω τι μας ενδιαφερει το Ζ800 ειδικα σ'αυτο το φορουμ...?

υπογραφες και βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παίδες άμα ισχύει αυτό για το 20% στο Γερμανό και το k750i κάνει 400 ευρώ είμαστε κυριλέ.

 

Παιδιά μιας και βαριέμαι να διαβάσω τόσες σελίδες στο forum της se,μπορείτε να μου πείτε τι λένε τα se από ποιότητα ήχου,και από ένταση?Μιας και έχει mp3 και ράδιο :rotfl: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες άμα ισχύει αυτό για το 20% στο Γερμανό και το k750i κάνει 400 ευρώ είμαστε κυριλέ.

 

Παιδιά μιας και βαριέμαι να διαβάσω τόσες σελίδες στο forum της se,μπορείτε να μου πείτε τι λένε τα se από ποιότητα ήχου,και από ένταση?Μιας και έχει mp3 και ράδιο :rotfl: :yahoo:

 

Δεν ειμαι σιγουρος, αλλα μου φαινεται πως ισχυει μονο για τα σχετικα παλια SE κινητα. K500, Κ700, S700.

Αν ξερει καποιος περισσοτερα, ας μας διαφωτισει.

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει το live 358,99 Το κανονικο πιστευω θα ειναι ελαχιστα ακριβοτερο :D

Αλλα μεχρι στιγμης εχουμε νεα μονο για το Live :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει το live 358,99 Το κανονικο πιστευω θα ειναι ελαχιστα ακριβοτερο :D

Αλλα μεχρι στιγμης εχουμε νεα μονο για το Live :confused:

 

Ναι, το live θα το εχω μεσα στην εβδομαδα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το SE Z600 το οποίο είχα αγοράσει από Πλαίσιο.Θα μπορέσω να κάνω χρήση της επιδότησης για να πάρω από εκεί non-live έκδοση? Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; Αν τελικά δε γίνεται και πάρω την live έκδοση από Vodafone Shop,ποια είναι τα σημαντικότερα μειονεκτήματα (πέρα της αισθητικής άποψης) της live ως προς την non-live;
Link to comment
Share on other sites

re paidia autoi edo mas koroideuoun?

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=K750I_BLACK

 

einai eukairia :)

 

700 ευρώ; πολλά δεν είναι; αν είναι αλήθεια τόσο τότε την κάτσαμε! Καλύτερα να πάρω ένα Ρ910!!!!

Αλλά αν κοιτάξεις και τα άλλα κινιτά που δίνουν έχουν κάπως τσιμπημένες τιμές! Το Τ610 το δίνουν 294 ευρώ, και το Κ500 250 ευρώ, αυτοί δεν κάνουν εμπόριο για μ@@@@@ς ψάχνουν!

 

Στη σελίδα της SonyEricsson πάντως έχουν αφαιρέσει το "σύντομα κοντά σας" λίγο υπομονή ακόμα και θα μάθουμε την αλήθεια!

Link to comment
Share on other sites

καινουργια themes εδω

 

..και εδω

 

Ακομη δε βγηκε το κινητο και βγαλανε και θεματα! :!:

Καλυτερα, παντως. :cool: zzzzz ξερεις και κανενα site για παιχνιδια?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση:

 

Εχω επιδότηση από Vodafone και συγκεκριμένα από Mobitel.

Τους είπα να με πάρουν τηλέφωνο μόλις έρθει το Κ750 (με τους λογαριασμούς που κάνω έχω καλύτερη εξυπηρέτηση :p ).

 

Μπορώ να τους ζητήσω κανονικό Κ750, όχι live?

Θα φέρουν Non-Live σαν Vodafone (ρωτάω για όσους ξέρουν απο εμπειρία σε παλιότερα κινητά όπως το Κ700) ή θα πρέπει να πάρω την πατάτα την :shoot:Live:rocket:αν θέλω να πάρω την επιδότηση? :tease:

Link to comment
Share on other sites

Lefteris23 ap oso kserw i voda fernei mono vflive syskeyes kai gia ayto to logw mesw voda einai xlwmo ews adynato na breis non-live syskeyh twra an kati diaferei me ti mobitel den kserw! Twra oson anafora tin hmeromhnia kykloforias tou mou kanei entypwsi to gegonos pws se 1 bdomada kykloforei kai to eshop tis voda den anaferei tpt peri k750!:p
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση:

 

Εχω επιδότηση από Vodafone και συγκεκριμένα από Mobitel.

Τους είπα να με πάρουν τηλέφωνο μόλις έρθει το Κ750 (με τους λογαριασμούς που κάνω έχω καλύτερη εξυπηρέτηση :p ).

 

Μπορώ να τους ζητήσω κανονικό Κ750, όχι live?

Θα φέρουν Non-Live σαν Vodafone (ρωτάω για όσους ξέρουν απο εμπειρία σε παλιότερα κινητά όπως το Κ700) ή θα πρέπει να πάρω την πατάτα την :shoot:Live:rocket:αν θέλω να πάρω την επιδότηση? :tease:

 

Ρε παιδια, παρτε το LIVE και μετα "βγαλτε το!"

Το προβλημα δεν καταλαβαινω !

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, παρτε το LIVE και μετα "βγαλτε το!"

Το προβλημα δεν καταλαβαινω !

 

το πρόβλημα geovass ειναι μετά από πόσο καιρό θα μπορώ να το "βγάλω". Επίσης ότι αυτό θα γίνεται μάλλον μόνο στην Αθήνα και εάν δεν μένεις εκεί θα πρέπει να κατέβεις μόνο και μόνο γι'αυτόν το λόγο.

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση:

 

Εχω επιδότηση από Vodafone και συγκεκριμένα από Mobitel.

Τους είπα να με πάρουν τηλέφωνο μόλις έρθει το Κ750 (με τους λογαριασμούς που κάνω έχω καλύτερη εξυπηρέτηση :p ).

 

Μπορώ να τους ζητήσω κανονικό Κ750, όχι live?

Θα φέρουν Non-Live σαν Vodafone (ρωτάω για όσους ξέρουν απο εμπειρία σε παλιότερα κινητά όπως το Κ700) ή θα πρέπει να πάρω την πατάτα την :shoot:Live:rocket:αν θέλω να πάρω την επιδότηση? :tease:

 

Κατά 99,9% μπορούν να σου δώσουν μόνο σε live :(

Εάν έκανες τη σύνδεση σου στο Γερμαναρά όπως εγώ, θα σου έδιναν κανονική συσκευή :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αν βγαλεις το live δεν χανετε η εγγυηση?

Παντως αν κυκλοφορισει το live ειναι θεμα ημερων να βγει και το σκετο,νομιζω. :)

 

Didimos κορυφαια η ατακα σου με το κοκκινο μελανι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ακομη δε βγηκε το κινητο και βγαλανε και θεματα! :!:

Καλυτερα, παντως. :cool: zzzzz ξερεις και κανενα site για παιχνιδια?

 

Kapoy diabasa oti paizoyn ta paixnidia toy K700. 8a breis pola kai kala, nomizw oti yparxoyn sthn ypografh toy didimou

Link to comment
Share on other sites

Αν βγαλεις το live δεν χανετε η εγγυηση?

Παντως αν κυκλοφορισει το live ειναι θεμα ημερων να βγει και το σκετο,νομιζω. :)

 

Didimos κορυφαια η ατακα σου με το κοκκινο μελανι :lol:

Thanks man ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα geovass ειναι μετά από πόσο καιρό θα μπορώ να το "βγάλω". Επίσης ότι αυτό θα γίνεται μάλλον μόνο στην Αθήνα και εάν δεν μένεις εκεί θα πρέπει να κατέβεις μόνο και μόνο γι'αυτόν το λόγο.

 

Θα μπορεις μαλλον απο την επομενη εβδομαδα (εαν οχι απο αυτην) και μεσο internet! ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...