Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

'Εχω το καινούργιο psp για λίγο από ένα φίλο μου μισό σε πάχος και αρκετά γρηγορότερο από το παλιό:up::up::up:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Epeidi ki ego to thelo se asimi mou eipan oti tha erthei Ellada stis arxes tou Noemvri !!! :cry:

 

sto site tou plaisiou to exoun vali oti einai se 24 ores etimoparadoto to silver

Link to comment
Share on other sites

Paidia auto einai to proto post apo to neo mou Lavender Purple PSP SLIM! Molis mou irthe apo Japan kai amesos tou evala custom firmware 3.71 M33 sintoma tha anevaso photos pragmati to ergalio mamaei... kai to xroma einai apisteuto!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να κανω στο psp μου να παιζω games του playstation 1; εχω κατεβασει ενα προγραμμα που λεγετε Popstation φορτονω το iso αρχειο του παιχνιδιου αλλα μετα τα αρχεια που μου δημιουργη δεν μου τα τρεχει το psp μου, μου γραφει πως ειναι corrupted. Nα πω οτι εχω psp με εκδοσει 1.50
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να κανω στο psp μου να παιζω games του playstation 1; εχω κατεβασει ενα προγραμμα που λεγετε Popstation φορτονω το iso αρχειο του παιχνιδιου αλλα μετα τα αρχεια που μου δημιουργη δεν μου τα τρεχει το psp μου, μου γραφει πως ειναι corrupted. Nα πω οτι εχω psp με εκδοσει 1.50

 

Prepei na valeis kapoio custom firmware gia na ta paiksei kai an thumamai kala megalutero tou 3.03 an den kano lathos

 

Gia mena vres to custom firmware 3.52 M33-4 kai tha eisai OK

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει το psp slim το ασημι σε ελληνικο καταστημα? Σε οσα εχω ρωτησει εχουν μονο μαυρο.

 

υπαρχει σε καταστημα στη μυκονο.......

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις καμια πληροφορια

αμα βγει κανενας διαδοχος του psp??

ευχαριστω!!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις καμια πληροφορια

αμα βγει κανενας διαδοχος του psp??

ευχαριστω!!:O

 

απο ότι γνωρίζω μάλλον όχι στα κοντά.

 

άλλα και τι χρειάζεται? αφου το PSP τα καταφέρνει ακόμη μια χαρά και έχει αρκετά κορυφαία παιχνίδια (έχω κολήσει με το Daxter!!!)

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με μπερδεψατε λιγο.

Λετε πως για να παιξουν τα .iso πρεπει να χεις την 1.50, μετα λετε πως για να παιξουν παιχνιδια του playstation πρεπει να χεις 3.50 κ πανω. Εγω που εχω την 1.50 να την κανω upgrade τελικα η δε θα παιζουν τα .iso?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με μπερδεψατε λιγο.

Λετε πως για να παιξουν τα .iso πρεπει να χεις την 1.50, μετα λετε πως για να παιξουν παιχνιδια του playstation πρεπει να χεις 3.50 κ πανω. Εγω που εχω την 1.50 να την κανω upgrade τελικα η δε θα παιζουν τα .iso?

 

 

φυσικά και να κάνεις upgrade αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν θα βάλεις το original firmware άλλα ένα custom firmware.....δεν μπορώ να πω πιο πολλά :X γιατί ο moderator ..... μαλώνει :mad::mad:

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

απο ότι γνωρίζω μάλλον όχι στα κοντά.

 

άλλα και τι χρειάζεται? αφου το PSP τα καταφέρνει ακόμη μια χαρά και έχει αρκετά κορυφαία παιχνίδια (έχω κολήσει με το Daxter!!!)

 

'Ελα γέρος άνθρωπος που ασχολείσαι και με psp.:p

Πάμε pm ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με μπερδεψατε λιγο.

Λετε πως για να παιξουν τα .iso πρεπει να χεις την 1.50, μετα λετε πως για να παιξουν παιχνιδια του playstation πρεπει να χεις 3.50 κ πανω. Εγω που εχω την 1.50 να την κανω upgrade τελικα η δε θα παιζουν τα .iso?

 

Custom firmware θα βαλεις που προσομοιωνει την 1.50 ....:cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδες επειδη εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με το psp μου ποιο custom firmware πρεπει να βαλω του dark alex ωστε να παιζω και ολλα τα iso αλλα και psx games. Και αν βαλω custom firmware πως θα παιζω τα iso games που θα κατεβαζω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδες επειδη εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με το psp μου ποιο custom firmware πρεπει να βαλω του dark alex ωστε να παιζω και ολλα τα iso αλλα και psx games. Και αν βαλω custom firmware πως θα παιζω τα iso games που θα κατεβαζω;

 

Η τελευταία custom που κυκλοφορεί είναι η 3.71 M33-2, άλλα το που θα την βρείς δεν θα το μάθεις απο εδώ μέσα!:X

Αφού βάλεις το custom, κάνεις ένα φορμάρισμα την κάρτα σου μέσα απο το psp και θα δημιουργηθεί ένας φάκελος iso. Εκεί θα βάζεις τα iso(προφανές!):p

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε κατεβασα την 3.71 M33-2 αλλα ενω την βαζω στο psp/games/update δεν μου το κανει update παει να το φορτοσει το update και μετα σβεινη το psp τι κανω λαθως; να πω οτι εχω psp με version 1.50
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις ηδη την 3.71m33 για να κανεις την 371 μ33-2 !δεν μπορεις να πας απο την 1.50 απευθειας!

δες εδω:h**p://www.octapus.net/phpnuke/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3434&sid=574cc730d0f54f891e0f520f68920151

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και οταν παω να βαλω την 3.71m33 μου βγαζει (the games could not be started). Να παω οτι εχω βαλει στο psp μου το προγραμμα kxploit permenent και το εχω φορτοση και μετα παω να τρεξω την 3.71m33 και μου βγαζει (the games could not be started)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε και οταν παω να βαλω την 3.71m33 μου βγαζει (the games could not be started). Να παω οτι εχω βαλει στο psp μου το προγραμμα kxploit permenent και το εχω φορτοση και μετα παω να τρεξω την 3.71m33 και μου βγαζει (the games could not be started)

 

Πρωτα πρεπει να βαλεις την 3.52m33, μετα την 3.71m33 και τελος την 371 μ33-2.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και την 3.52m33 παω να βαλω αλλα οταν τρεχει το προγραμμα 3.52m33 firmware creator μου βγαζει το μυνημα (loading 1.50 firmware... file 150.PBP couldn/t be opened)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε και την 3.52m33 παω να βαλω αλλα οταν τρεχει το προγραμμα 3.52m33 firmware creator μου βγαζει το μυνημα (loading 1.50 firmware... file 150.PBP couldn/t be opened)

 

Στην παρακατω διευθυνση θα βρεις αναλυτικες οδηγιες

 

_http://www.pspgr.uni.cc/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θελω τα φωτα σας...εχω εδω και ποσο καιρο πεδευομαι να το κανω και δεν μπορω..θελω να κανω το psp να παιζει παιχνιδια μεσο της καρτας μνημης.προσπαθησα μα pandora αλλα δεν μπορω να τελειωσω την διαδικασια.κανω οτι μου λεει και οταν φτανω στο σημειο που λεει να κανω format με το mspformat.exe και το ανοιγο εμφανιζετε και εξαφανιζετε πολυ γρηγορα ενα μαυρο παραθυρο..και δεν μπορω να συνεχησω την διαδικασια οπως ειναι λογικο..το ξερω οτι εχει ξανα επαναληφθει αυτο το ερωτημα αλλα δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες..περιμενο βοηθεια.:):)την διαδικασια την κανω με την pandora.οποιος θελει να βοηθησει ας στειλει π.μ ή να μου πει με ε-μαιλ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θελω τα φωτα σας...εχω εδω και ποσο καιρο πεδευομαι να το κανω και δεν μπορω..θελω να κανω το psp να παιζει παιχνιδια μεσο της καρτας μνημης.προσπαθησα μα pandora αλλα δεν μπορω να τελειωσω την διαδικασια.κανω οτι μου λεει και οταν φτανω στο σημειο που λεει να κανω format με το mspformat.exe και το ανοιγο εμφανιζετε και εξαφανιζετε πολυ γρηγορα ενα μαυρο παραθυρο..και δεν μπορω να συνεχησω την διαδικασια οπως ειναι λογικο..το ξερω οτι εχει ξανα επαναληφθει αυτο το ερωτημα αλλα δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες..περιμενο βοηθεια.:):)την διαδικασια την κανω με την pandora

 

νομίζω ότι σε αυτή την περίπτωση δεν χρειάζεσαι pandora άλλα μια άλλη διαδικασία την οποία θα βρεις εδώ http://www.pspgr.uni.cc/

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...