Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

EROTISI

 

paidia giati exo poli kairo na asxolitho me to psp mporo na kano downdater tn 2.01? signomi an exei xana apantithei alla logo stratou dn exo xrono gia na koitaxo toses selides

 

APADISI

 

http://rapidshare.de/files/26178479/2.xx_Downgrade_FINAL.rar.html

 

Gia osous theloun downgrader 2.50/2.60 oriste. Koitakste na diavaste kala to text pou exw ftiaksei. Gia opoiadipote vlavi de ferw kamia eythini. Egw to ekana kai petyxe. Kante to downgrade me diko sas risko. Kali tixi...

 

-------------------------------------------------------------------

 

Oso gia to serial mou fenete den xerete na psaxnete kala :lol: :lol: :lol: Opoios thelei pm me ;)

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετωωωωωωωω!Ρε παιδες προσπαθω να βαλω καποια .jpeg στο psp και μου τα βγαζει σαν unsupported data ενω αλλα τα βλεπει κανονικα.Υπαρχει κανενας converter που να το διορθωνει αυτο?:rolleyes:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

[B]Παιδες PSPιτες καλησπερα.:rolleyes: ;)

 

Τελικα ποια ειναι η κατασταση τωρα;

 

Μεχρι το 2.71 Firmware μπορουμε φορτωνοντας το τελευταιο Devhook 0.45

αν δεν κανω λαθος , να εχουμε τα τελευταια παιχνιδια αλλα και τα καλουδια

του τελευταιου Firmware (του 2.71 π.χ που γινεται τωρα λογος);

 

Eπισης τα Homebrew μπορουν να τρεξουν μεσω του Devhook ή χρειαζομαστε

παλι Downgrader; Και αν ναι υπαρχει τετοιος για εκδοση 2.50 - 2.60 -2.70 -2.71;

 

Ευχαριστω πολυ παιδια και περιμενω καποια απαντηση ολοκληρωμενη

για να ξεκαθαρισει το τοπιο για πολλους απο εμας πιστευω.[/b]:worry: :cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

[B]Παιδες PSPιτες καλησπερα.:rolleyes: ;)

 

Τελικα ποια ειναι η κατασταση τωρα;

 

Μεχρι το 2.71 Firmware μπορουμε φορτωνοντας το τελευταιο Devhook 0.45

αν δεν κανω λαθος , να εχουμε τα τελευταια παιχνιδια αλλα και τα καλουδια

του τελευταιου Firmware (του 2.71 π.χ που γινεται τωρα λογος);

 

Eπισης τα Homebrew μπορουν να τρεξουν μεσω του Devhook ή χρειαζομαστε

παλι Downgrader; Και αν ναι υπαρχει τετοιος για εκδοση 2.50 - 2.60 -2.70 -2.71;

 

Ευχαριστω πολυ παιδια και περιμενω καποια απαντηση ολοκληρωμενη

για να ξεκαθαρισει το τοπιο για πολλους απο εμας πιστευω.[/b]:worry: :cool:

 

 

H katastasi einai oti boreis na kaneis ena mi ergostasiako (se merika ergostaisaka pianei) 2.5-2.6 psp se 1.50 kai na fortoseis to devhook to opoio sou kanei exomoiosi tou 2.71 kai na paixeis oti theleis. To devhook sou kanei mia exomoiosi tou 2.71 kai exeis oti iso thes alla sto perivallon tou 2.71 me ta extra tou (browser,themes ktl ktl)

Oso gia ta homebrew apo tin stigmi pou piso apo to devhook exeis 1.5 paizeis oti thes

 

Apo tin stigmi pou to psp sou einai apo 2.01 mexri 2.6 yparxei downgrader gia 1.5 otan gyriseis 1.5 kai meta pernas to devhook kai kaneis oti thes :)

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

gia des kairo pou dialexan downgrader na kanoun

tora pou poulisa to psp(1.5 japan apo tin mana tou)

kai vrikan exomoiosi ta games na paizoune oso nea kai na nai pou na pari:)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Exei pixei o topos me aggelies apo psp pare ena den tha xaseis :D

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετωωωωωωωω!Ρε παιδες προσπαθω να βαλω καποια .jpeg στο psp και μου τα βγαζει σαν unsupported data ενω αλλα τα βλεπει κανονικα.Υπαρχει κανενας converter που να το διορθωνει αυτο?:rolleyes:

 

 

Κανενας να ξερει πανω σε αυτο?Σορρυ που σας ζαλιζω αλλα επειγομαι να βαλω κατι φωτος.:rolleyes: :O

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Κανενας να ξερει πανω σε αυτο?Σορρυ που σας ζαλιζω αλλα επειγομαι να βαλω κατι φωτος.:rolleyes: :O

 

Ti na sou po dokimase na tis enasibieseis se jpeg me kana ACDSee 8 na deis mipos yparxei kana lathos stin sibiesi...

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Βασικα με photoshop τις "πειραζω".Καποιες τις δεχεται ενω τις περισσοτερες οχι..:( Θα δοκιμασω και αυτο που μου λες.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Dokimase na sibieseis me allo programma px dokimastika anoixe mia me to paint kane mia mauri koukida me to molivi etsi oti ekanes kati

kai kane save as me to paint na deis an tha stin daivazei

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

gia des kairo pou dialexan downgrader na kanoun

tora pou poulisa to psp(1.5 japan apo tin mana tou)

kai vrikan exomoiosi ta games na paizoune oso nea kai na nai pou na pari:)

 

Ειναι ιεροσυλια αυτο που εκανες ρε dragonmaster:) , εγω το δικο μου το γιαπωνεζικο το εχω ακομα, παντως εαν θελεις psp ξανα, πηγαινε MULTIRAMA στη Στουρναρη εχουν 1.52 ακομα (σε πακετο) θα τα καταλαβεις στο πλαι (στο πλαισιο για τη βερσιον) γραφουν 1004-Κ (οπως εγραψα πιο πριν το Σαββατο ειχαν 8 πακετα -1 που αγορασαμε με ενα φιλο μου, αρα 7 τωρα:) )

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Βασικα με photoshop τις "πειραζω".Καποιες τις δεχεται ενω τις περισσοτερες οχι..:( Θα δοκιμασω και αυτο που μου λες.

 

Δεν βλεπει ολες τις jpg ή μονο αυτες που προσπαθεις να βαλεις σαν wallpaper, εαν συμβαινει το πρωτο τοτε "κοψε" το photoshop σε "χαλαει":) , δοκιμασε το ACDSEE και σιγουρα δεν θα εχεις προβλημα, τι βερσιον ειναι το psp σου? γιατι τα πρωτα (1.00~1.50) αντιμετωπιζαν καποιο ψιλο προβλημα με τις .jpg αλλα οχι με τις .bmp, ενω απαιτουσαν και συγκεκριμενο μεγεθος τις εικονας για να τις διαβασει το psp.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

2.80 ειναι φιλε μου.Η τελευταια.Τωρα θα δοκιμασω το προγραμματακι που λες.:)

 

 

Edit!I LOVE MYPHONE!!!THNX A LOT PEOPLE!!!:D :D :D :D

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ιεροσυλια αυτο που εκανες ρε dragonmaster:) , εγω το δικο μου το γιαπωνεζικο το εχω ακομα, παντως εαν θελεις psp ξανα, πηγαινε MULTIRAMA στη Στουρναρη εχουν 1.52 ακομα (σε πακετο) θα τα καταλαβεις στο πλαι (στο πλαισιο για τη βερσιον) γραφουν 1004-Κ (οπως εγραψα πιο πριν το Σαββατο ειχαν 8 πακετα -1 που αγορασαμε με ενα φιλο μου, αρα 7 τωρα:) )

tha vro metaxirismeno to kako ine oti esvisa ola ta backup ton paixnidion pou ixa apo ton skliro :wacko: .Pisteua oti den tha to xriazomoun allo alla tora me to kalokairi fanike i elipsi tou .

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

2.80 ειναι φιλε μου.Η τελευταια.Τωρα θα δοκιμασω το προγραμματακι που λες.:)

 

 

Edit!I LOVE MYPHONE!!!THNX A LOT PEOPLE!!!:D :D :D :D

 

H 2.80 δεν εχει προβλημα με τις .jpg οποτε σιγουρα φταιει το photoshop, ":shoot: σφαξτο:chair: ", και δουλευε με το ACDSEE να βρεις την υγεια σου.....:lol: :lol: (βεβαια μην περιμενεις να βρεις οοοοοολα οσα εχει το photoshop στο ACDSEE, (αλλα τα περισσοτερα σιγουρα, και σιγουρα πιο απλα)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Στα αμεσα σχεδια μου ειναι να αγορασω το xbox360 και το psp..Διαβαζω για κατι εκδοσεις 1,5 κτλ..Εχει σημασια δηλ πιο psp θα παρω ή αυτα εχουν να κανουν απο την αγορα της κονσολας και μετα?
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

Kalitera na pas na pareis ena psp metaxirismeno pou einai sigoura 1.5 i 2.0 i 2.01 telos padon ta kainourgia distixos den spane eukola pou einai apo tin mana tous 2.50 i 2.60

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

H 2.80 δεν εχει προβλημα με τις .jpg οποτε σιγουρα φταιει το photoshop, ":shoot: σφαξτο:chair: ", και δουλευε με το ACDSEE να βρεις την υγεια σου.....:lol: :lol: (βεβαια μην περιμενεις να βρεις οοοοοολα οσα εχει το photoshop στο ACDSEE, (αλλα τα περισσοτερα σιγουρα, και σιγουρα πιο απλα)

 

Θα κανω ο,τι θελω με το photoshop,θα το σωζω και μετα ACDSEE και save as.Ετσι το κανω τωρα!Thnx again!:happy:

 

 

Παιδια εχει κανει κανεις game sharing με το BurnOut η κανενα αλλο παιχνιδι?Βαζω το δισκακι στο ενα psp και κανω join με το αλλο.Κανει loading κανονικα και ξαφνικα σταματαει και λεει οτι δεν μπορει να κανει log in τελικα.:wacko:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Aristos87 σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.

Αρα εγω που εχω 1.5 μπορω να τρεξω τον devhook και να εξομοιωσω

το firmaware 2.71 για να παιξω iso games αλλα και να χρησιμοποιησω τα καλα

του νεου firmware.Και απο την αλλη οπως λες αφου προκειται για εξομοιωση

και στην πραγματικοτητα ειμαι στην 1.5 version θα τρεχουν και τα homebrew.

 

Αρα με λιγα λογια τρεχουν ΟΛΑ!

 

Υπεροχα νεα

 

Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση σου.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

lene oti to iaponiko exi kaliteri poiotita othonis kata ta alla ta idia ine ola

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα με χαρα το F1 06....

H χαρα μου κοπηκε οταν ειδα οτι θελει να του κανω update σε 2.71 :blink: :blink: :blink:

απο 2.01 που ειχα.....

 

Τι να κανω????

Το update ειναι μονοδρομος ετσι????:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

pros theou oxi min kanis tpt tetoio kai istera mono original tha paizi

koitaxse edo http://www.psp-hacks.com tha diafotstis gia to ti tha kanis

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Θελει τα κολπα μεσο του GTO.....

καλα κρασια....

Αναγκαστικα παω στην 2.71 και ελπιζω να μην εχω τιποτα τραγικα αποτελεσματα

στις multimedia χρησεις του psp.....

Link to comment
Share on other sites

kala entaxsi diko sou thema apla ipa na diafotiso .;)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...