Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

oxi sinithos ine etoimoi gia kalo kai gia kako formare to memory stick apo to psp kai tha dimiourgisei mono tou ta katalila folder

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

file hackfree adikos kopos to gta dumped den douleui me psp 1.50

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

de doulebei? toulaxiston na to xw sto pc mou mpas kai bgei kana kainourgio loader! alla kai gia alla games thelw na mathw pws enwnw ta komatia iso! kati akousa oti pas sto commant prompt kai kati grafeis??...
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλη απαντηση, απλα επειδη θα βαλω στο μηχανακι μεγαλυτερη μεμορι στικ γι αυτο ρωτησα πως θα δημιουργηθουν οι φακελοι για φωτο και τραγουδια,εξυπακουεται οτι η διαδικασια θα γινει εφοσον εχω τη καρτα μεσα στο μηχανακι...
Link to comment
Share on other sites

paidia exw faei kolima me to paixnidi sudoku kserete ama exei kukloforisei sthn ellada gia to psp kai pou?

 

Είχα δεί σε σε ένα Radio Shack (στην Ερυθραία συγκεκριμένα) να πουλάνε, δεν ξ'ερω αν έχουν ακόμη ή αν είχαν φέρει λίγα κομμάτια και ξεπούλησαν

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

paidia exw faei kolima me to paixnidi sudoku kserete ama exei kukloforisei sthn ellada gia to psp kai pou?

 

Το ιδιο κι εγω. Κατεβασε το με ενα torrent client (π.χ. Azureus) απο http://www.gamestorrents.com/descargar-gratis-Juegos-PSP-3-0.html. Η το βρισκεις στα Seven Video.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα!!!:D :D :D υπαρχει το moto gp για το psp???καποιο site που να εχει ολους τους τιτλους για το psp ???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

το πηρα!!!:D :D :D υπαρχει το moto gp για το psp???καποιο site που να εχει ολους τους τιτλους για το psp ???

 

 

Αντε ..καλοριζικο..!! Αλλα ποια version ειναι ?? το εκανες downgrade ??

Πως θα παιξεις π:X τικα παιχνιδια ??

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

paidia exw faei kolima me to paixnidi sudoku kserete ama exei kukloforisei sthn ellada gia to psp kai pou?

 

Πλαισιο, ΜUltirama, Πα''σωτηριου το εχουν απο 39Ε~49Ε

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

το πηρα!!!:D :D :D υπαρχει το moto gp για το psp???καποιο site που να εχει ολους τους τιτλους για το psp ???

 

Καλοριζικο, motogp προς το παρον δεν υπαρχει για το psp οταν λες "καποιο site που να εχει ολους τους τιτλους για το psp" εννοεις original ή π:X ρατικα? εαν θες για reviews, previews τοτε ή gamespot.com ή yourpsp.com που ειναι και τα καλυτερα εαν εννοεις για π:X ρατικα τοτε ενα search ston google και θα βρεις αρκετα sites αλλα τα περισσοτερα torrent.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αντε ..καλοριζικο..!! Αλλα ποια version ειναι ?? το εκανες downgrade ??

Πως θα παιξεις π:X τικα παιχνιδια ??

ευχαριστω tlg!!!version ειναι 2.00.το downgrade, τι ειναι??? πειρατικα παιχνιδια που θα βρω, και τι χρειαζονται να παιξουν???

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο, motogp προς το παρον δεν υπαρχει για το psp οταν λες "καποιο site που να εχει ολους τους τιτλους για το psp" εννοεις original ή π:X ρατικα? εαν θες για reviews, previews τοτε ή gamespot.com ή yourpsp.com που ειναι και τα καλυτερα εαν εννοεις για π:X ρατικα τοτε ενα search ston google και θα βρεις αρκετα sites αλλα τα περισσοτερα torrent.

τι ειναι τα reviews και τα previews???

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Τα reviews ειναι κριτικες και σχολια για ενα παιχνιδι που εχει βγει και το εχουν παιξει αυτοι που γραφουν τα reviews και τα previews ειναι κριτικες και σχολια για ενα παιχνιδι που δεν εχει βγει και ξερουν μονο καποια στοιχεια...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω tlg!!!version ειναι 2.00.το downgrade, τι ειναι??? πειρατικα παιχνιδια που θα βρω, και τι χρειαζονται να παιξουν???

 

Με το να κανεις downgrade την version που εχει το psp σου εχεις τη δυνατοτητα να παιζεις π:X ρατικα παιχνιδια, emulators, και διαφορες εφαρμοφες, απο την πιο απλη που ειναι ενα χρονομετρο μεχρι την πιο συνθετη οπου μπορεις να φορτωσεις στο psp διαφορα λειτουργικα συστηματα ή ακομα και να το κανεις Pda. Για να παιξεις π:X ρατικα παιχνιδια χρειαζεται να κανεις "downgrade" το οποιο στην ουσια "γυρναει" την κονσολα σου στην v1.50 οπου η SONY δεν ειχε ακομη κλειδωσει ή ειχε "ψευτο"-κλειδωσει τα pspακια και μπορουσες ακομη να ΠΑΙΖΕΙς Π:X ρατικα και να βαζεις homebrew εφαρμογες, με οποιαδηποτε version απο 2.01 και πανω οι κονσολες ειναι χωρις "επιστροφη" σε παλαιοτερη εκδοση.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα το παρουμε σημερα, φυσικα εχω παιξει αρκετες φορες και εχω φιλαρακι που εχει γνησιους τιτλους, φυσικα θα κοιταξω στο κουτι την εκδοση που διαθετει...αληθεια για την ασυρματη συνδεση του δεν ειπαμε πολλα πραγματα εχω στη δουλεια wi-fi θα μπορω να συνδεθω απο την κονσολα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ενα καλο homebrew music player με mp3, aac, ogg, και equaliser.

Ποιο προτεινετε?

Δωστε και links.

 

Thank u

Link to comment
Share on other sites

File mou makari na hksera na se boh8ousa..alla den nomizw na asxoleite kapoios apo edw me mousiki sto psp....me ena search so google an yparxei kati 8a to breis.Edw opws blepeis mono me games asxoloumaste gia mousiki exoume ta kinita mas :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο για μουσικη ειναι το psp mediaplayer 0.87a θα το βρεις οπως κ εγω στο psp-hacks.com. Λοιπον εχω κοντα μου το PSP και εχει την κεδοση 1.52 και δισκακι με αναβαθμιση. Τι κανουμε παο εδω και περα παιδια...α εχει και 4 μικρα καμενα πιξελ...θελω συμβουλες...
Link to comment
Share on other sites

loiponkane to update stin 2.00

istera katevase to downgrade gia na to kanis 1.50 .

meta apo ayto mporis na kanis oti thelis

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες καιριες ερωτησεις.

1ον Εχω την 1.52 οπως ειπα και οταν συνδεω το μηχανακι με το φορητο δεν το βρισκει. Εχω φυσικα το καλωδιο απο το πακετο που πηρα προσφορα μαζι με παιχνιδι απο τον Γερμανο. Αρα δεν βλεπει ουτε την μεμορι στικ. Τι κανω?

2ον Περναω την εκδοση 2.0 κατεβαζω το προγραμμα και παω στην 1.50. Το προγραμμα αυτο dragonmaster δουλευει μεσω υπολογιστη?

3on Exo to psp file manager. Πως το δουλευω?

4ον και τέλος διαβασα στο εγχειριδιο οτι αν διαμορφωσεις δεδομενα στην μεμορι στικ απο τον υπολογιστη δεν τα διαβαζει το μηχανακι. Αρα μονο με κοινη συνδεση και προγραμμα γινεται μεταφορα εικονων και μουσικης. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

kalhmera.thelw na anebasw thn 1,50 version stin 1,52 kai apo ekei stin 2,00 apo to demo disk tis siskeuasias.to thema einai oti psaxnw to 1,52 firmware na to katebasw apo to net.xerei kaneis kapoia dieuthinsi na to katebasw?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...