Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sites με iso παιχνιδια για PSP που βρησκω βρε παιδια? Ειναι δυσκολο??

Ας μου πει καποιος με PM παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε για κοιτα λιγο εδω ;)

 

Ψιλομουφα μου κανει γιατι

 

Sony PSP Value Pack White

 

Platform: PS2 <--πρωτα αυτο

Κωδικός: PSP0980

Κυκλοφορία: 1/6/2005 <-- δευτερο αυτο.

 

Και εκτος αυτου το ασπρο Psp θα κυκλοφορησει ΜΟΝΟ στην Ιαπωνια τον Νοεμβριο ή Δεκεμβριο, σε πολυ περιορισμενο αριθμο, οποτε να το εχουν απο 1/6/2005 μπααααα μαλλον χλωμο και τα cyberstore δεν φημιζονται για την εμπιστοσυνη που μπορεις να τους εχεις, εγω ειμαι ενας απο αυτους που τη πατησε οταν και καλα προπαρηγγειλα το 1ο psp μου που θα φερναν αυτοι και καλα ΠΡΩΤΟΙ απο τον Μαιο του 05 και τον Αυγουστο 05 που τους επαιρνα τηλ απο βδομαδα σε βδομαδα μου το πηγαιναν (ευτυχως τελη Μαιου το ειχα ηδη αγορασει απο την Γλυφαδα)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Sites με iso παιχνιδια για PSP που βρησκω βρε παιδια? Ειναι δυσκολο??

Ας μου πει καποιος με PM παρακαλω...

 

Και σε μενα ενα ΡΜ αν ξερει κανεις κατι, Ευχαριστω...... :) :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Ψιλομουφα μου κανει γιατι

 

Sony PSP Value Pack White

 

Platform: PS2 <--πρωτα αυτο

Κωδικός: PSP0980

Κυκλοφορία: 1/6/2005 <-- δευτερο αυτο.

 

Και εκτος αυτου το ασπρο Psp θα κυκλοφορησει ΜΟΝΟ στην Ιαπωνια τον Νοεμβριο ή Δεκεμβριο, σε πολυ περιορισμενο αριθμο.

Τι να πω, δε νομιζω να ειναι μουφα, παντως μακαρι να φερει οχι για εμενα(εγω θα παρω το μαυρο :D) αλλα για το παιδι που ζητησε το ασπρο psp.
Link to comment
Share on other sites

Παντως το ασπρο επειδη το εχω δει απο κοντα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ καμμια σχεση με το μαυρο απο αποψη εμφανισης (απλα το ασπρο κανει τη διαφορα) γιατι σε ολα τα αλλα ειναι ιδιο.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

re paidia apo pou katebazete ta paixnidia gia tin konsola mas?kapoios den mporei na mou steilei pm?sas parakalw.episis kapoios an tha mporouse na grapsei bima bima pws ta metaferei sto mstick.twra mpika sto forum kai einai dyskolo na psaxnw tis proigoumenes selides gia tips.prospathisa alla den teleiwna me tipota.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το gta και το παρήγγειλα από το amazon.co.uk γύρω στα 50 ευρώ (βέβαια αγόρασα και άλλα πράγματα οπότε τα μεταφορικά ήταν πράγματι αμελητέα μπροστά στα χρήματα που κέρδισα)

(Για όποιν βέβαια προτιμά αυθεντικά τα παιχνίδια του)

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανεις να συμπιεσει το twistedmetal απο τα 1.650 σε ποιο μικρο μεγεθος?

δοκιμασα καποια ripkit αλλα ενω ετρεξε την εισαγωγη μετα στο loading κολαει και κλεινει το πσπ.

Δοκιμαζω το ευρωπαικο umd , εχει να προτεινει κανεις κατι?

Εχω 64συνδεση αρα μην πειτε να το κατεβασω απο το νετ ;) :cool:

Link to comment
Share on other sites

GTA Liberty City Stories @ play.com = 44,67 ευρώ με τα ταχυδρομικά ;)

 

http://play.com/play247.asp?page=title&r=PSP&title=589802&pa=rnr

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

GTA Liberty City Stories @ play.com = 44,67 ευρώ με τα ταχυδρομικά ;)

 

http://play.com/play247.asp?page=title&r=PSP&title=589802&pa=rnr

Τα φερνουν απο το εξωτερικο???
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά έρχονται πολύ γρήγορα.
Μολις τωρα καταλαβα οτι δεχονται μονο πιστωτικες καρτες, κανω λαθος??
Link to comment
Share on other sites

Μόνο πιστωτικές αν θυμάμαι καλά :)
Κρίμα και ειχα αρχισει να κανω ονειρα...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει που μπορώ να βρώ ripkit για το midnight club 3 dub edition EUR? Μόνο ripkit για USA version έχω βρεί και δεν κάνει δουλιά.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

εχει κικλοφορισει στα 70 εθρο

 

Είσαι σίγουρος για αυτό; :rolleyes:

 

Δυστυχώς το GTA: LCS θα κυκλοφορήσει στην Ευρώπη (σε όλες τις χώρες εκτός από UK, όπου κυκλοφορεί από τις 4/11) στις 2/12 (την ημέρα που κυκλοφορεί και το Xbox 360 δηλαδή... τυχαίο; :p ). Πολύ φοβάμαι όμως ότι η κίνηση αυτή δεν έγινε μόνο για να χτυπήσει (θα ήθελε) η Sony τις πωλήσεις του 360... Υπάρχει πιθανότητα η Ευρωπαϊκή έκδοση να απαιτεί το firmware 2.50 ή 3.00 για να τρέξει το παιχνίδι (δλδ, bye-bye homebrew). :(

 

Εγώ πάντως το έχω εδώ και κάτι μέρες (από Play.com, 48 ευρώ) και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο action game που έχει κυκλοφορήσει για το PSP. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και ειχα αρχισει να κανω ονειρα...

 

Δέχονται και Electron Visa (=χρεωστική κι όχι πιστωτική). Αφού έχεις κλείσει τα 18 πήγαινε και βγάλε μια στο όνομά σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sites με iso παιχνιδια για PSP που βρησκω βρε παιδια? Ειναι δυσκολο??

Ας μου πει καποιος με PM παρακαλω...

 

Παιδιά αν κάποιος γνωρίζει και είναι δυνατό αν μπορεί ας μου στείλει και εμένα. Ψάχνω αρκετό καιρό και δεν έχω βρει τίποτα :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κάποιος γνωρίζει και είναι δυνατό αν μπορεί ας μου στείλει και εμένα. Ψάχνω αρκετό καιρό και δεν έχω βρει τίποτα :O

 

 

Επισης..... :O :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για αυτό; :rolleyes:

 

Υπάρχει πιθανότητα η Ευρωπαϊκή έκδοση να απαιτεί το firmware 2.50 ή 3.00 για να τρέξει το παιχνίδι (δλδ, bye-bye homebrew). :(

 

 

Φιλε μου απο οτι καταλαβα θα μπορεις να τρεχεις το παιχνιδι μεσα απο το Fastloader το οποιο εχει επιλογη "Start inserted UMD" και ας εχεις εκδοση 1.50!!! :D

 

Στο λεω αυτο διοτι εβαλα ενα game που οταν το ετρεχα μεσα απο το PSP (κανονικα δηλαδη) μου εβγαζε ενα μηνυμα οτι πρεπει να αναβαθμισω την κονσολα στην εκδοση 1.52 (την οποια 1.52 εκδοση την ειχε μεσα το παιχνιδι) απο 1.50 που εχω. :(

 

Εγω ομως φορτωσα το Fastloader και ξεκινησα απο εκει το παιχνιδι και το επαιξα μια χαρα.

Οποτε λογικα θα συμβει κατι παρομοιο και σε αυτο το παιχνιδι..... :O ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...