Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hi paidia. Thelo na me peite ti einai ta grammata dipla apo ta version. px. 3.50 oe-a kai ola ayta ta grammata ti einai den exo katalauei. Tespa to exo 3.51 an to pao 1.50 boro na exo emulators gia psp kai na paizo ta paixnidia pou xreiazontai 3.00 xoris na kano upgrade?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για σας παιδια θα ηθελα να ρωτησω αμα γινετε να αλλαξω τα πλαστικα στο psp μου γιατι εχουν κατι ψιλογρατσουνιες και αν ναι σε τι τιμες .θελω τις τιμες και απο ασπρα και απο μαυρα.
Link to comment
Share on other sites

Hi paidia. Thelo na me peite ti einai ta grammata dipla apo ta version. px. 3.50 oe-a kai ola ayta ta grammata ti einai den exo katalauei. Tespa to exo 3.51 an to pao 1.50 boro na exo emulators gia psp kai na paizo ta paixnidia pou xreiazontai 3.00 xoris na kano upgrade?

 

An to exeis 3.51, pros to paron den mporeis na to kaneis 1.50. Ipomoni mexri na vgei kati...An kai otan vgei loipon kai to kaneis 1.50...ksanamilame gia to ti tha kaneis apo kei kai pera. :)

T3h following takes place between now and later.
Link to comment
Share on other sites

katebasa ena ISO game kai pos to pernao sto psp?diabasa pos xreiazetai to iso loader apo pou ton katebazo?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το PSP με firmware 2.81 και το έκανα update σε 3,03 σύμφωνα με τις πολύ καλές οδηγίες του site που δίνει ο angelvasil92. Για να το κάνω όμως downgrade σε 1,5 χρειάζομαι unpatched το "Grand Theft Auto - Liberty City Stories".

Αυτό που το βρίσκουμε? Μόνο κανονική αγορά?:O

Και μετά θα παίζει όλα τα είδη παιχνιδιών π.χ. iso,cso κτλ ή χρειάζομαι και κάποιον emulator?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το PSP με firmware 2.81 και το έκανα update σε 3,03 σύμφωνα με τις πολύ καλές οδηγίες του site που δίνει ο angelvasil92. Για να το κάνω όμως downgrade σε 1,5 χρειάζομαι unpatched το "Grand Theft Auto - Liberty City Stories".

Αυτό που το βρίσκουμε? Μόνο κανονική αγορά?:O

Και μετά θα παίζει όλα τα είδη παιχνιδιών π.χ. iso,cso κτλ ή χρειάζομαι και κάποιον emulator?:worry:

 

Το GTA μπορείς να το βρείς σε διαφορα video clubs και να το νοικιάσεις.Πρέπει να προσεχεις το παιχνίδι που θα νοικιάσεις να είναι un-patch,δηλαδή να έχει στο δισκάκι την έκδοση 2.00 του official firmware.Δυστυχώς δεν μπορείς να το καταλάβεις από πουθενά αλλου,παραμόνο όταν βάλεις το umd στο psp.Αφότου λοιπόν περάσεις στην 1.5 τότε μπορείς να βάλεις το custom firmware και να παίζεις τα iso των παιχνιδιών χωρίς κανέναν emulator.

:)
Link to comment
Share on other sites

Το GTA μπορείς να το βρείς σε διαφορα video clubs και να το νοικιάσεις.Πρέπει να προσεχεις το παιχνίδι που θα νοικιάσεις να είναι un-patch,δηλαδή να έχει στο δισκάκι την έκδοση 2.00 του official firmware.Δυστυχώς δεν μπορείς να το καταλάβεις από πουθενά αλλου,παραμόνο όταν βάλεις το umd στο psp.Αφότου λοιπόν περάσεις στην 1.5 τότε μπορείς να βάλεις το custom firmware και να παίζεις τα iso των παιχνιδιών χωρίς κανέναν emulator.

Θα το αγοράσω καλύτερα για να είμαι σίγουρος. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Θα ήθελα μία διευκρίνηση: Όταν περάσω την 1.5 λέγοντας custom firmware εννοούμε ότι περνάμε την 3,40 oe+a, 3.30 oe+a+update...3,03 oe+c?

Γιατί είχα την 2.81 πήγα στην 3.03, στην 1.5 και τώρα ξανά 3,03?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ΡSP ν3.30.

Μήπως υπάρχει κάποιο site που να λέει ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για να μπορώ να βάλω emulators για PSone και SNES;

Ευχαριστώ.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi...exei enas filos psp me firm 2.82!!ginete na to kanei 3.04OE?

εγω ειχα 3,10 oe-a και χθες περασα την 3,40. πολι ευκολα.επισης πανε εδω--->

 

http://www.pspiso.com/index.php?topic=31177.0

ποιο κατατοπιστικο τοπικ δεν προκειτε να βρεις σε ολο το ιντερνετ.δεν προκειτε να κανεις λαθος.

 

υ.γ. απο αυτο το site, αμα γραφτεις, μπορεις να κατεβαζεις και δωρεαν παιχνιδια σε μορφη iso ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ.

Είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Θα το αγοράσω καλύτερα για να είμαι σίγουρος. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Θα ήθελα μία διευκρίνηση: Όταν περάσω την 1.5 λέγοντας custom firmware εννοούμε ότι περνάμε την 3,40 oe+a, 3.30 oe+a+update...3,03 oe+c?

Γιατί είχα την 2.81 πήγα στην 3.03, στην 1.5 και τώρα ξανά 3,03?:worry:

Το αγόρασα (το Grand Theft Auto-Liberty City Stories) αλλά έχει την 2.60 (ULUS10041GH)και όχι την 2.00 που χρειάζεται για το downgrade:cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια:w00t: !!!το ξερω εχει απαντηθει αλλα που να διαβασω 250 σελιδες για να βρω απαντηση.ειχα παρει το psp πολυ πριν κυκλωφορηση στην ευρωπη.ειναι απο ιαπωνια μαλλον γιατι πισω εκει που μπαινει η μπαταρια λεει made in japan ενω τα ευρωπαικα madein china.τωρα στο θεμα.πως μπορω να περασω παιχνιδια στην καρτα μνημης.δεν μου τα διαβαζει δεν ξερω γιατι;τι πρεπει να κανω;;;οποιος ξερει ας απαντηση και με pm.
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα (το Grand Theft Auto-Liberty City Stories) αλλά έχει την 2.60 (ULUS10041GH)και όχι την 2.00 που χρειάζεται για το downgrade:cry:

 

an to noikiaseis apo kapio video club logika tha exei thn 2.00:)

Link to comment
Share on other sites

Στο PSP έχω την έκδοση 3,10 oe-a. Αξίζει να περάσω την 3,40? Τι διαφορά θα παρατηρήσω (θα κερδίσω κάτι)?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο PSP έχω την έκδοση 3,10 oe-a. Αξίζει να περάσω την 3,40? Τι διαφορά θα παρατηρήσω (θα κερδίσω κάτι)?

 

edw analiontai oi logoi

http://www.octapus.net/phpnuke/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2194&sid=d4497a007ab7c2c6adcac1b63e9f073d :D

Link to comment
Share on other sites

1. Εχει δοκιμασει κανεις το PSP 3.51 M33;

2. Για να παιξει κανεις PS1 παιχνιδια στο PSP μπορω να ripαρω παιχνιδια που εχω απο παλια μονος μου, ή πρεπει να τα κατεβαζω ετοιμα απο το ιντερνετ; Αν γινεται το πρωτο, υπαρχει καπου καποιος οδηγος για το πως;

 

Thanks!:)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

kapoios giauto??:ninja:

 

Aneva se 3.50 Official

Vres to Lumines original (to 1 oxi to 2)

kai kateva se 1.50

 

odigies kai perissotera sto http://www.pspgr.uni.cc

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω 3 πραγματακια

1. πως μπορω να παιζω παιχνιδια που κατεβαζω απο το ιντερνετ?

2. υπαρχει καποιος εξομοιωτης για να παιζω παιχνιδια MAME k του MEGA DRIVE?

3. μπορω καπως να δω τηλεοραση?

thanks αλλα λογω στρατου δεν εχω χρονο να ψαξω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum!!

Μόλις αγόρασα ένα psp και το τσίπαρα με την μία.

Έχω κατεβάσει απίσεις πολλά παιχνίδια τα οποία είναι σε αρχεία cso και iso. Τι πρέπει να

κάνω για να μπορώ νατα παίξω μέσο του memory stick;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum!!

Μόλις αγόρασα ένα psp και το τσίπαρα με την μία.

Έχω κατεβάσει απίσεις πολλά παιχνίδια τα οποία είναι σε αρχεία cso και iso. Τι πρέπει να

κάνω για να μπορώ νατα παίξω μέσο του memory stick;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!

 

θα φτιάξεις μέσα στο memory stick ένα φάκελο και θα το ονομάσεις "iso" και μέσα εκεί θα πετάξεις τα games σου...

ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...