Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kapoios apo auto to topic eixe pei pos eixe parei ton skliro disko.As mas pei tis entuposeis tou mias kai tou exei kanei arketo kairo xrisi.Ego exo vrei tis kartes 2GB Sony sta 150E kai SanDisk sta 120E. O skliros kanei 200E epomenos aksizei san timi mias kai exei kai epipleon mpataria. Kalo tha itan o filos na mas pei tis entuposeis tou... i an ton exei dokimasei kapoios allos

 

εχω το δισκο εγω εδω και δυο μηνες περιπου. στο μονο που υστερει ειναι η ταχυτητα. αργει η αντιγραφη απο PC σε PSP. κατα τα αλλα το μονο προβλημα:blink: που εχω ειναι οτι δεν μπορω να παιξω μονο ενα παιχνιδι, γιατι τον εχω γεμισει με παρα πολλα:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia kalhspera...

 

exw ena PSP me downgrade version 1.50

 

phra loipon to harry potter gnhsio! Gnhsiotato UMD

 

dokimazw me thn 1.5... den pezei... apaitei version 2

pernaw wab version changer kai to kanw na deixnei 2.... pali tipota

 

kammia lysh?

 

 

 

Y.G. Afou den pezei se version 1.50 einai gnhsio teleio ktl ktl opoios endiaferete gia antallagh me kati allo pou na mporw na peksw as steilei ena PM. Fysika o kathenas ta taxydromika tou! euxaristw

 

το ISO του παιχνιδιου παιζει πολυ ευκολα στην 1,5. ψαξε λιγο. το παιχνιδι δε λεει... υπαρχουν και αλλα που αξιζουν πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

εχω το δισκο εγω εδω και δυο μηνες περιπου. στο μονο που υστερει ειναι η ταχυτητα. αργει η αντιγραφη απο PC σε PSP. κατα τα αλλα το μονο προβλημα:blink: που εχω ειναι οτι δεν μπορω να παιξω μονο ενα παιχνιδι, γιατι τον εχω γεμισει με παρα πολλα:D

 

:lol: :lol: :lol:

 

Tha mou protines na ton protimiso apo mia memory stick?

Ta paixnidia apo ton skliro kai ta emulators kai genika homebrews,efarmoges,photos kai mp3 ta paizei kanonika i exoun kai kana lag??

 

thanx for infos

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς το wipe out pure? προσπαθώ να παίξω μέσω νετ αλλά τίποτα! :cry:

παλαιότερα είχα παίξει Need for speed μέσω νετ πάντως...

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα ISO του WRC και του PES 5 τα οποία όταν τα βάζω στον Fastloader αυτά δεν παίζουν, το μεν PES 5 δεν φορτώνει καν ενώ το WRC ενώ φορτώνει κολάει στην αρχή, επίσης έχω παιχνίδια τα οποία αποτελούνται από πολλά rar και άλλα από καταλήξεις ( 001, 002, 003 ... sfv ) . Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα ISO του WRC και του PES 5 τα οποία όταν τα βάζω στον Fastloader αυτά δεν παίζουν, το μεν PES 5 δεν φορτώνει καν ενώ το WRC ενώ φορτώνει κολάει στην αρχή, επίσης έχω παιχνίδια τα οποία αποτελούνται από πολλά rar και άλλα από καταλήξεις ( 001, 002, 003 ... sfv ) . Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;

 

εμενα το pes 5 το τρεχει με τον devise hook και το wrc με το umd emulator 0.8c.σε αλους παλι παιζουν με το fastloader 0.7 μαλλον παιζει και ρολο ποιο εχεις κατεβασει.δοκιμασε και αυτους τους loader και δες.οσο για τα rar αν ειναι πολλα οποιο και να ξεσυμπιεσεις ειναι το ιδιο πραγμα.

http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα ISO του WRC και του PES 5 τα οποία όταν τα βάζω στον Fastloader αυτά δεν παίζουν, το μεν PES 5 δεν φορτώνει καν ενώ το WRC ενώ φορτώνει κολάει στην αρχή, επίσης έχω παιχνίδια τα οποία αποτελούνται από πολλά rar και άλλα από καταλήξεις ( 001, 002, 003 ... sfv . Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;

 

 

Ισως ειναι καλυτερα να χρησιμοποιεις τον umd emulator v.0.8c ο οποιος παιζει σχεδον τα παντα με μικρορυθμισεις αναλογα με το παιχνιδι (αλλαζε κυριως μεταξυ direct load και copy load...:happy: ) και το βασικοτερο...

συνεργαζεται με το νεο gameloader!!!:D

Στα αρχεια που εχουν πολλα rar πηγαινεις σε ενα απο αυτα,δεξι κλικ και μετα extract here οποτε και σου ανοιγει το αρχεια που μπορεις να χρησιμοποιησεις.

Για τα αλλα με καταληξεις (001, 002, 003 ... sfv) δεν εχω βρει ακομα την ακρη....:cry:

Αν ξερει κανεις ας βοηθησει και εμενα!

 

ΥΓ:

1.WRC- FIA World Rally Championship:

ISO (955.200kb) με Fastloader v.0.7 & umd emulator v.0.8c

2.Pro Evolution Soccer 5:

ISO (910.566kb) με Device Hook v.0.22 & umd emulator v.0.8c (με επιλογη copy load)

ελπιζω να σε βοηθησα

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

Για τα αλλα με καταληξεις (001, 002, 003 ... sfv) δεν εχω βρει ακομα την ακρη....:cry:

Αν ξερει κανεις ας βοηθησει

Κι αυτά με το winrar π.χ. μπορείς να τα ανοίξεις συνήθως και να κάνεις extract αυτό που έχουν.
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για τη γρηγορη απαντηση!

Θα το δοκιμασω αλλα φοβαμαι οτι δεν μου τα αναγνωριζει το winrar.....

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

To PES 5 το έχω και σε UMD, με την βοήθεια του WAB VERSION CHANGER 2,5 κάνω εικονική μετατροπή από 1.5 σε 2.0 αλλά παρόλα αυτά δεν παίζει, κατέβασα και ένα ripkit που κυκλοφορεί για το PES 5 αλλά και με αυτό δεν βρίσκω άκρη. Τώρα μου μένει να παλέψω με το ISO του παιχνιδιού.

Ξέρει κανείς καλό site να κατεβάσω τα Device Hook v.0.22, umd emulator v.0.8c

 

Στο umd emulator πως αλλάζω τισ ρυθμήσεις ; ( Έχω ένα, δεν ξέρω έκδωση, μου

λέει πάτα cross και όταν πατάω το psp σβύνει.

Το WRC το τρέχω με το Fastloader v.0.7 και ενώ ξεκινάει στην αρχική οθόνη μου λέει ότι κάτι διαβάζει και να πατήσω ένα κουμπί για να ξεκινήσω και τότε κολλάει

Link to comment
Share on other sites

ta programmata kai polla alla tha ta vreis edo http://www.pspgr.uni.cc

Rikse mia matia...:D

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Tha mou protines na ton protimiso apo mia memory stick?

Ta paixnidia apo ton skliro kai ta emulators kai genika homebrews,efarmoges,photos kai mp3 ta paizei kanonika i exoun kai kana lag??

 

thanx for infos

 

παιζει τα παντα χωρις κανενα απολυτως προβλημα. ακουω mp3, εχω δει απο ολοκληρη ταινια μεχρι μικρα βιντεακια και ολα τα παιχνιδια τρεχουν μια χαρα και με το νεο loader. η μεταφορα και το ανοιγμα του παιχνιδιου αργει λιγο. για να μεταφερεις ενα ISO π.χ. 500MB απο το PC θα κανει πανω απο 5 λεπτα. αν δεν σε πειραζει αυτο......

Link to comment
Share on other sites

παιζει τα παντα χωρις κανενα απολυτως προβλημα. ακουω mp3, εχω δει απο ολοκληρη ταινια μεχρι μικρα βιντεακια και ολα τα παιχνιδια τρεχουν μια χαρα και με το νεο loader. η μεταφορα και το ανοιγμα του παιχνιδιου αργει λιγο. για να μεταφερεις ενα ISO π.χ. 500MB απο το PC θα κανει πανω απο 5 λεπτα. αν δεν σε πειραζει αυτο......

 

 

Mpaaaa den me peirzei.Mallon tha ton paro kai ego!

Eixes pei nomizo oti xora mono se mia thiki tis Logitec i kano lathos?

Episis efarmozei teleia i psilokounietai apo piso???

 

 

Thanx again kai oi paratiriseis sou einai polutimes

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κυκλοφορήσει εκείνη η συσκευή που έλεγαν που θα βλέπαμε tv από το psp? Μόνο γι’ αυτό το κρατάω. Όπως το πήρα το psp έτσι έμεινε, ούτε ένα παιχνίδι δεν έχω πάρει και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου. Αν δεν βγει τίποτα τέτοιο λέω να το δώσω κανένα 200 ευρώ.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

krima giati exei terasties dynatotites k plithora efarmogwn k paixnidiwn...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κυκλοφορήσει εκείνη η συσκευή που έλεγαν που θα βλέπαμε tv από το psp? Μόνο γι’ αυτό το κρατάω. Όπως το πήρα το psp έτσι έμεινε, ούτε ένα παιχνίδι δεν έχω πάρει και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου. Αν δεν βγει τίποτα τέτοιο λέω να το δώσω κανένα 200 ευρώ.

Σε αυτό το topic κάποιος ανέφερε πως η συσκευή που θά κυκλοφορήσει ή ήδη κυκλοφορεί δεν θα παίζει με το Ευρωπαίκο σύστημα.

Ξέρετε κάτι αλλό ;

Link to comment
Share on other sites

Mpaaaa den me peirzei.Mallon tha ton paro kai ego!

Eixes pei nomizo oti xora mono se mia thiki tis Logitec i kano lathos?

Episis efarmozei teleia i psilokounietai apo piso???

 

 

Thanx again kai oi paratiriseis sou einai polutimes

 

με λιγη πιεση εφαρμοζει μια χαρα στη μαυρη που ερχετε απο τη μαμα $ony.

κι αυτο με λιγο χαρτακι στη τρυπα κουμπωνει τελεια.

Link to comment
Share on other sites

καποιος ρωτησε για το αν εχει βγει η συσκευη που βλεπεις τηλεοραση απο το psp. εχει βγει, το ειδα διαφημιση σε καποιο σιτε, 50 δολλαρια ειχε.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

http://ul17.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699749536036 http://ul18.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699767942982 http://ul26.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699797483590

αυτα ειναι τα 3 αρχεια του save του most wanted!!!τερματισμενα εννοειται...μπειτε στον φακελο οπου βρισκονται τα αρχεια του save, διαγραψτε τα και βαλτε αυτα!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

καποιος ρωτησε για το αν εχει βγει η συσκευη που βλεπεις τηλεοραση απο το psp. εχει βγει, το ειδα διαφημιση σε καποιο σιτε, 50 δολλαρια ειχε.

 

Και είναι συμβατό με την ευρωπαϊκή έκδοση? Αν έχεις κάποιο Link...

 

Ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

exo merikes apories.

 

me to wifi tou psp mporo na mpaino internet kanonika ean kapou uparxei wifi diktuo???px sto panepistimio uparxei wifi egkatastasi pou leitourgei.

k an nai me to thema tou pliktrologiou ti ginetai??

 

kala ama mpainei k internet to mixani einai theiko tha pao na to paro me ti mia tin ekodisi apo to plaisio me to 1gb karta k thikes ktlp..

:D
Link to comment
Share on other sites

μπαινει κανονικα στο ιντερνετ, και για πληκτρολογιο επιλεγεις οπως οταν γραφεις ψευδονυμα στα games.σπυρο λινκ δν ξερω, το εχω δει καιρο πριν τυχαια σε ενα σιτε, και δν εδωσα σημασια...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς από που μπορώ να κατεβάσω τις κανονικές φανέλες και τα σήματα των ελληνικών ομάδων, αν υπάρχουν βεβαίως, για το PES5?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...