Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια, υπαρχει καποιο link, να δω βημα προς βημα πως σπαει το psp μου? εχω το σλιμ 3000 με 5.03 λογισμικο:) εχω χαθει στις σελίδες, και το chicken δεν μου μπαινει με τιποτα

 

παιδες εκανα μαλλον την απολυτη "χαζομαρα":( επειδη ειχε παθει κατι η καρτα μνημης κ δεν "εβλεπε" τιποτα, επελεξα να κανω φορματ στην καρτα μεσω το υπολογιστη, δλδ δεξι κλικ στο mouse και μετα format της καρτας απο τον υπολογιστη (και οχι απο το psp) με αποτελεσμα να μην ανοιγει ποια το psp (μαυρη οθονη και μονο ανοιγει το πρασινο λαμπακι). Εβαλα την μπαταρια, τιποτα, την καρτα μνημης τιποτα, reset στο swich κουμπι τιποτα...:( εχω αρχισει να αγχωνομαι, καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια, υπαρχει καποιο link, να δω βημα προς βημα πως σπαει το psp μου? εχω το σλιμ 3000 με 5.03 λογισμικο:) εχω χαθει στις σελίδες, και το chicken δεν μου μπαινει με τιποτα

 

παιδες εκανα μαλλον την απολυτη "χαζομαρα":( επειδη ειχε παθει κατι η καρτα μνημης κ δεν "εβλεπε" τιποτα, επελεξα να κανω φορματ στην καρτα μεσω το υπολογιστη, δλδ δεξι κλικ στο mouse και μετα format της καρτας απο τον υπολογιστη (και οχι απο το psp) με αποτελεσμα να μην ανοιγει ποια το psp (μαυρη οθονη και μονο ανοιγει το πρασινο λαμπακι). Εβαλα την μπαταρια, τιποτα, την καρτα μνημης τιποτα, reset στο swich κουμπι τιποτα...:( εχω αρχισει να αγχωνομαι, καμια ιδεα?

 

γιατί δε πας σε κάποιο μαγαζί να στο φτιάξουνε?;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια, υπαρχει καποιο link, να δω βημα προς βημα πως σπαει το psp μου? εχω το σλιμ 3000 με 5.03 λογισμικο:) εχω χαθει στις σελίδες, και το chicken δεν μου μπαινει με τιποτα

 

παιδες εκανα μαλλον την απολυτη "χαζομαρα":( επειδη ειχε παθει κατι η καρτα μνημης κ δεν "εβλεπε" τιποτα, επελεξα να κανω φορματ στην καρτα μεσω το υπολογιστη, δλδ δεξι κλικ στο mouse και μετα format της καρτας απο τον υπολογιστη (και οχι απο το psp) με αποτελεσμα να μην ανοιγει ποια το psp (μαυρη οθονη και μονο ανοιγει το πρασινο λαμπακι). Εβαλα την μπαταρια, τιποτα, την καρτα μνημης τιποτα, reset στο swich κουμπι τιποτα...:( εχω αρχισει να αγχωνομαι, καμια ιδεα?

 

Δες εδω: http://www.pspgr.net/

 

Ειμαι σιγουρος θα βρεις κατι ;)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! εχω ενα PSP 1000 και δεν ξερω πως να του περασω go messenger και skype,εχω διαβαση πως γινεται με καποιο τροπο αυτο αλλα δεν ξερω πως :/ μηπως ξερει κανεις? :/
Link to comment
Share on other sites

Δες εδω: http://www.pspgr.net/

 

Ειμαι σιγουρος θα βρεις κατι ;)

 

τι μπορω να βρω εκεί? καταρχάς μπορω να κανω κάτι να ανοιξει τουλάχιστον να μου φυγει και το αγχος?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

Έχω στην κατοχή μου ένα Psp 3000 slim ...

Γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να το hack-αρω για να παίζει ISO απο την memory card ...

 

Υπάρχει τρόπος να γίνει χωρίς Pandora battery ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις στην σελιδα του προηγούμενου μηνύματος θα πάρεις οσες απαντήσεις θέλεις.Ευχομαι να μην εχεις κανει αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση firmware του PSP
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω εδω και ώρες αλλα τπτ !!!

Το συγκεκριμένο Έχει firmware 3.05 και το chicken δεν δουλευει με τπτ ...

 

Ένος φίλου μου όμως (psp 1004 ) έχει v.5.55 υπάρχει πρόβλημα εκεί ?

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω εδω και ώρες αλλα τπτ !!!

Το συγκεκριμένο Έχει firmware 3.05 και το chicken δεν δουλευει με τπτ ...

 

Ένος φίλου μου όμως (psp 1004 ) έχει v.5.55 υπάρχει πρόβλημα εκεί ?

Φίλε το chicken θέλει πολύ προσπάθεια.Σε μερικούς δεν πιάνει με τίποτα.Εγώ το είχα δοκιμάσει τότε άπειρες φορές και δεν έπιασε.Τελικά το έκανα με πανδώρα και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

milanmaniac, ναι κάνει σε όλα τα psp αρκεί να έχουν firmware 5.03
Link to comment
Share on other sites

To PSP μου έχει firmaware 3.40. Δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση σε 5.03. Μου βγάζει σφάλμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το gran turismo, μήπως ξέρετε αν είναι ωραίο, η δεν αξίζει να το αγοράσω ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

τι σφάλμα;

 

Πολύ απλά σταματάει η διαδικασία της αναβάθμισης.

 

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το gran turismo, μήπως ξέρετε αν είναι ωραίο, η δεν αξίζει να το αγοράσω ?

 

Προσωπικά έχοντας ασχοληθεί με τα προηγούμενα, το βρίσκω μέτριο. Έχει μόνο arcade.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

Έχω στην κατοχή μου ένα Psp 3000 slim ...

Γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να το hack-αρω για να παίζει ISO απο την memory card ...

 

Υπάρχει τρόπος να γίνει χωρίς Pandora battery ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά !!!

Μπορεισ να πασ σ ενα μαγαζι να στο τσιπαρουν αν μενεισ αθηνα εχω να σου σιστισω αμα θες

καλα η whatsup εχεισ γινει γελια ποτε δεν μου ερεσε και δν θα μου αρεσει !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω.σκέφτομαι να πάρω ένα psp go γιατί με άρεσε εμφανισιακά,αλλά θα μπορώ να περνάω παιχνίδια full σπασμένα iso από το ίντερνετ σε αυτό?
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω.σκέφτομαι να πάρω ένα psp go γιατί με άρεσε εμφανισιακά,αλλά θα μπορώ να περνάω παιχνίδια full σπασμένα iso από το ίντερνετ σε αυτό?

 

Οχι φίλε μου στο PSP Go δε μπορείς

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου στο PSP Go δε μπορείς

 

only psp 1xxx-2xxx-3xxx(σε ορισμένες περιπτώσεις και όχι όλα τα 2χχχ και όλα τα 3χχχ)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω.σκέφτομαι να πάρω ένα psp go γιατί με άρεσε εμφανισιακά,αλλά θα μπορώ να περνάω παιχνίδια full σπασμένα iso από το ίντερνετ σε αυτό?

 

Εγω το πηρα πριν 1 εβδομαδα.Προς το παρον δεν μπορεις να τρεξεις iso ή cso παιχνιδια γιατι δεν το εχουν χακαρει ακομα,αν και καποιοι εχουν κανει καποιες προσπαθειες...

Homtom HT7
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι,καποιος που εχει psp 1000-2000 αξιζει να παρει το psp go?ποιες οι διαφορες περα το bt κι οτι δυστυχως δεν παιζει umd games?το λευκο ειναι πιο ομορφο απο το μαυρο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου, είδικά αν έχεις το 2000 δεν αξίζει.. μικρότερη οθόνη, λίγο πιο αβολο στο χειρισμό(εως πολύ, αν έχει μεγάλα χέρια) με μόνο εξτρα το bluetooth.. για κανένα λόγο!
Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου, είδικά αν έχεις το 2000 δεν αξίζει.. μικρότερη οθόνη, λίγο πιο αβολο στο χειρισμό(εως πολύ, αν έχει μεγάλα χέρια) με μόνο εξτρα το bluetooth.. για κανένα λόγο!

 

χμ,καταλαβα,το 2000 εχω και το παλιο καλο το 1000αρακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τι το συζητας τότε;; μακριά και αγαπημένοι:P
Link to comment
Share on other sites

τι το συζητας τότε;; μακριά και αγαπημένοι:P

 

να σαι καλα φιλε μου,το 3000 εχει καλυτερη οθονη απο το 2000 ετσι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...