Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μια πανδώρα μπαταρία πέρνας Custon Firmware στο 2000.Στο 3000 δεν δουλευουν αυτές οι μπαταρίες
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρέθηκε HEN για να τρέχει homebrew και το PSP 3000! Δεν τρέχει ISO ακόμα αλλα τα homebrew τα παίζει!! είναι μια αρχη! δείτε εδω
Link to comment
Share on other sites

pappou ti einai HEN για να τρέχει homebrew και το PSP 3000??

 

Ναι HEN σημαίνει Homebrew Enabler και είναι για να τρέχει τα Homebrew το PSP 3000 αλλα και τα 2 προηγούμενα.. Δεν είναι Custom Firmware σε καμία περίπτωση αλλα τωρα υπάρχουν βάσιμες ελπίδες οτι είναι κοντά

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ. Δεν είναι δύσκολο πανεύκολο είναι απλά θέλει υπομονή!
Link to comment
Share on other sites

απο εδώ ρωτα με ρε, τα λινκ τα βάζω για να μην κάνω ολόκληρα κατεβατά copy paste..Τίποτα δεν παίζει πρόβλημα δουλεύει κανονικά απλά θέλει υπομονη..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλό ητανε αρκετά εθιστικό αλλα όχι και το καλυτερο παιχνίδι του PSP!!! Έλεος!
Link to comment
Share on other sites

καλό ητανε αρκετά εθιστικό αλλα όχι και το καλυτερο παιχνίδι του PSP!!! Έλεος!

 

εμένα καθόλου! προτιμώ δηλαδή να παίξω το "Gem Jam" στο κινητό (αν το έχεις ακουστά) παρά το lumines!

 

το καλύτερο και πιο κάψιμο για μένα είναι το Ν+

δεν έχω ξαναπαίξει τόσο ΕΘΙΣΤΙΚΟ παιχνίδι

 

ούτε το locoroco προτιμώ, δεν με ενθουσιάζει που είναι από τα καλύτερα. αν θέλω να παίξω κάτι στο είδος του παίζω το world of goo στο pc :p

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες σας έχω νέα χάρμα!!μπορείτε πλέον να κάνετε downgrade χωρίς πανδώρα μπαταρία!! απλά και εύκολα!! δείτε εδώ για οδηγό. Δε δουλευει φυσικά στα 3000 η στα 2000 με Ta-088v3.. αυτά είναι! ορμάτε
Link to comment
Share on other sites

παιδια κερδισε ενα psp ο κολλητος μου ειναι το slip 3004 με την version 5.01 ...τι μπορουμε να κανουμε?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια κερδισε ενα psp ο κολλητος μου ειναι το slip 3004 με την version 5.01 ...τι μπορουμε να κανουμε?

 

προς το παρον υπομονη :ninja:

νομιζω ομως οτι μπορεις να τρεξεις emulators με chickenhen

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!του ειπε ενας να του δωσει το παλιο για να παρει το κανουργιο...συμφερει?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!του ειπε ενας να του δωσει το παλιο για να παρει το κανουργιο...συμφερει?

 

δεν νομιζω οτι συμφερει ιδιαιτερα. θα κανει λιγο υπομονη μονο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia egine kamia proodos sxetika me ta psp 3000 na paizoun antigramena games?? h mp@ akoma??

 

Εσπασε και το 3000 παιδιά! Δείτε εδώ

Αρκει να έχετε firmware 5.03 και κάτω! παίζει iso backups psx παιχνίδια και τα έχει ολα:P:P ορμάτε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που ρωτάω κάτι που πιθανώς έχει χιλιοειπωθεί αλλά ενδιαφέρομαι να τσιπάρω το psp.Παλιά μου το είχε κάνει ένας φίλος μου αλλά δεν τον είχα ρωτήσει πώς το έκανε και αργότερα αγόρασα ένα παιχνίδι που το ήθελα γνήσιο και καθώς το εγκαθιστούσα στο psp πρέπει να άλλαξα την έκδοση.Έχω διαβάσει οδηγούς τσιπαρίσματος για το psp αλλά δεν έχω καταλάβει πού μπορώ να βρω μια pandora battery.Απ'ότ κατάλαβα είτε πρέπει να αγοράσω μια απλή και να κόψω κάτι καλώδια μέσα της ή να πάρω μια έτοιμη pandora αλλά δεν ξέρω από πού.Υπάρχει κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη?Τί πρέπει να κάνω?Σημειωτέον ότι έχω το παλιό psp,το πρώτο που κυκλοφόρησε και όταν μου το είχε τσιπάρει ένας φίλος μου δεν θυμάμαι να είχε κάνει κάτι με τη μπαταρία:worry:
Link to comment
Share on other sites

όταν το είχε τσιπάρει ο φίλος σου χωρίς μπαταρία το PSP σου είχε μικρή έκδοση firmware και κάτι τέτοιο ήταν δυνατόν. Δυστυχώς τώρα μάλλον έβαλες μεγάλη έκδοση και έτσι δεν είναι δυνατό να γίνει αυτό που θέλεις χωρίς την χρήση pandora battery

 

διορθώστε με αν κάνω λάθος...

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

sorry re file,alla ta ekana ola auta pou les gia to fastload kai pali den mou paizei

ena iso paixnidi.Mipws mou leipei kati pou prepei na kanw prwta?Tha sou eimai

eygnomwn an ta kataferw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...