Jump to content

[PC] World of Warcraft


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος είπε ότι χρειάζεται cd key για να παίξεις στους free servers...

 

Χώρια που οι free servers δεν έχουν και μία blizzard από πίσω, προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι για όσους θέλουν να παίξουν σοβαρά το παιχνίδι...

 

Το τελευταίο πράμμα που θέλω είναι να αποφασίσει ο δημιουργός να κατεβάσει τον server με τον χαρακτήρα μου μέσα :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψιλοάσχετο, αλλά υπάρχει περίπτωση να βρω τώρα την Collector's Edition σε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα? Γιατί όπου ρώτησα μου είπαν ότι δε θα ξαναέρθει... :cry::vava:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω ότι δεν θα ξαναέρθει...σε όσα μαγαζιά έχω ρωτήσει μου έχουν πει ότι θα φέρουν μόνο την κανονική...αλλά εγώ έχω ήδη την collectors :P

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

τελη μαρτιου ερχεται η νεα παραλαβη του wow, αλλα πολλα απο αυτα ειναι προπαραγγελιες
http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

τελη μαρτιου ερχεται η νεα παραλαβη του wow, αλλα πολλα απο αυτα ειναι προπαραγγελιες

 

Και τα οποία δε θα είναι Collector's... :mad:

Δε γίνεται αλλιώς, από αύριο θα αλωνίσω όλα τα καταστήματα της Ελλάδας μέχρι να το βρω. Δεν μπορεί, κάπου θα έχει ξεμείνει 1 κομμάτι... :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως γύρισα πριν καμία βδομάδα τα περισσότερα μαγαζιά στο κέντρο και δεν υπήρχε ούτε δείγμα WoW.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

45 Ευρω εχει το κανονικο.

Για free servers περιμενε λιγο καιρο και θα βρεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Παιδιά βοήθεια!!!!!!! Πριν κάτι μήνες άκουσα πρώτη φορά για το WOW , πόσο ωραίο είναι κ.τ.λ. ΚΑΝΕΝΑΣ @@ όμως δεν λέει ότι χρειάζεται να πληρώσεις για να παίξεις . Μήπως ξέρετε κανένα τρόπο για να παίξω FREE ????????????????
Link to comment
Share on other sites

Παιζω εδω και τρεισ βδομαδες το wow και μπορεις να παιξεις εφοσον εχεις το παιχνιδι με το authentication key του και μια 60-days prepaid game card που μπορεις να την προμηθευτείς απο τα καταστήματα ΠΛΑΙΣΙΟ στη τιμη των 28 ευρώ. Ειναι ένας απο τους ποιο εύκολους τρόπους για να παιξεις αυτο το θεικά γ....ο παιχνίδι
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "κανένας δεν λέει οτι χρειάζεται να πληρώσεις για να παίξεις"? Παντού, όπου και να κοιτάξεις, αναφέρεται καθαρά οτι το παιχνίδι χρειάζεται συνδρομή. Αν ωστόσο θέλεις να την ψάξεις διαφορετικά και δεν θέλεις να πληρώνεις συνδρομές κλπ, κοίτα για free-servers στους οποίους μπορείς να παίξεις δωρεάν.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου ετσι την πατησα :mad: :stupid: και πληρωνεις για να αγορασεις το παιχνιδι και πληρωνεις για να παιξεις, σε λιγο θα πληρωνουμε για να αγορασουμε το Link του παιχνιδιου και να το dοwnloadιασουμε στον σκληρο μας. Και μετα μιλανε για :X πειρ@τι@ :X και παταξη αυτης................

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά πως περιμένετε η blizzard να καλύψει το κόστος των servers για τα επόμενα 4-5-6 χρόνια που θα υπάρχει το game, αν δεν βάλει συνδρομή;;;;;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου ετσι την πατησα :mad: :stupid: και πληρωνεις για να αγορασεις το παιχνιδι και πληρωνεις για να παιξεις, σε λιγο θα πληρωνουμε για να αγορασουμε το Link του παιχνιδιου και να το dοwnloadιασουμε στον σκληρο μας. Και μετα μιλανε για :X πειρ@τι@ :X και παταξη αυτης................

 

Προφανώς δεν έχεις καταλάβει πως δουλεύουν τα MMORPGs. :rolleyes: Παράπονα σαν τα δικά σου έχω ακούσει από πολλούς άσχετους με το αντικείμενο. Ε, απλά δε γίνεται να έχεις και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο... :mad:

 

Το "θα πληρωνουμε για να αγορασουμε το Link του παιχνιδιου και να το dοwnloadιασουμε στον σκληρο μας" εφαρμόζετε ήδη από τη Valve και κάποια καταστήματα στο εξωτερικό. Πληρώνεις σημαντικά λιγότερα για το παιχνίδι και αγοράζεις μόνο το περιεχόμενο των CD/DVD. :)

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν servers υπάρχουν αλλά φυσικά δεν είναι της Blizzard και πιθανότατα είναι παράνομοι. Δεν έχουν ούτε τον πληθυσυμό των official servers, ούτε το support τους, ούτε τα συνεχή updates και συνήθως είναι τίγκα στους hackers...

 

Αν εσύ θες να παίζεις σε τέτοιο περιβάλλον...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Re paidia den exo katalavei ena prama.Poios akrivos einai o skopos toy paixnidioy; :worry: :confused:

O σκοπος καθε παιχνιδιου. Να περασεις καλα καποιες ωρες μπροστα στο pc. Δεν ειναι και σκακι.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

O σκοπος καθε παιχνιδιου. Να περασεις καλα καποιες ωρες μπροστα στο pc. Δεν ειναι και σκακι.

Dhladh ti akrivos prospathei na epityxei o paikths oste na oloklhrosei to paixnidi;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...