Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά το συνδέω στο λαπτοπ αλλά δεν βλέπω την συσκευή...πρέπει να κάνω κάτι? στο THL που είχα με το που το συνέδεα μου ζήταγε αμέσως έγκριση για σύνδεση ως χώρο αποθήκευσης και ήμουν οκ...εδώ?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το συνδέω στο λαπτοπ αλλά δεν βλέπω την συσκευή...πρέπει να κάνω κάτι? στο THL που είχα με το που το συνέδεα μου ζήταγε αμέσως έγκριση για σύνδεση ως χώρο αποθήκευσης και ήμουν οκ...εδώ?
απο τις ρυθμισεις για προγραμματιστες τσεκαρε το. usb debugging.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω την 5.8.015s αλλά δεν έχει OTA τι πρέπει να κάνω για να έχω τις αναβαθμίσεις?

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

 

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω...

Link to comment
Share on other sites

και εκει που καθεσαι χαλαρος σπιτι και δεν εχεις τι να κανεις βλεπεις αυτο το κτηνος και σου μπαινουν σκεψεις να το αγορασεις (ατιμο ιντερνετ) εχω το jiayu το S3 και ειμαι ευχαριστημενος χωρις να ξερω ουτε να αλλαζω ρομ πως λεγονται ουτε πολλα πολλα. Αν μπορεις καποιος καλος ανθρωπος να με κατατοπισει αν το κινητο ειναι τοσο κτηνος οσο δειχνει (δεν εχω τρελες απαιτησεις) και αν πρεπει να προσεξω κατι οταν το παραγγειλω. Λογικα αν παρω την pro εκδοση θα ειμαι καλυμενος για καμια διετια τριετια πιστευω. Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

και εκει που καθεσαι χαλαρος σπιτι και δεν εχεις τι να κανεις βλεπεις αυτο το κτηνος και σου μπαινουν σκεψεις να το αγορασεις (ατιμο ιντερνετ) εχω το jiayu το S3 και ειμαι ευχαριστημενος χωρις να ξερω ουτε να αλλαζω ρομ πως λεγονται ουτε πολλα πολλα. Αν μπορεις καποιος καλος ανθρωπος να με κατατοπισει αν το κινητο ειναι τοσο κτηνος οσο δειχνει (δεν εχω τρελες απαιτησεις) και αν πρεπει να προσεξω κατι οταν το παραγγειλω. Λογικα αν παρω την pro εκδοση θα ειμαι καλυμενος για καμια διετια τριετια πιστευω. Ευχαριστω πολυ

 

τεχνικα πολλα δεν ξερω,το κινητο τρεχει,η ρομ ομως πρεπει να ειναι η 16ς καμια αλλη,ειχα την 15ς και δεν επιανε καθολου 3-4g,καποιο bug μαλλον,παει πιο γρηγορα και απο το λαπτοπ

Link to comment
Share on other sites

τεχνικα πολλα δεν ξερω,το κινητο τρεχει,η ρομ ομως πρεπει να ειναι η 16ς καμια αλλη,ειχα την 15ς και δεν επιανε καθολου 3-4g,καποιο bug μαλλον,παει πιο γρηγορα και απο το λαπτοπ

 

Είχα το G4S περίπου 1,5 χρόνο...Το S3 το έχουν 4 φίλοι από τη δουλειά...Στον χρόνο πάνω, τους εμφάνισε πρόβλημα με την μπαταρία (φούσκωσε) αλλά και με το λογισμικό...Αναβοσβήνει αρκετές φορές. Εχουν αλλάξει και ρόμ και πάλι τα ίδια...Το κινητό όμως είναι πολύ δυνατό σε όλα...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το S3 το εχω 1,5 χρονο και ειναι μαματο!!! πολυ δυνατο χωρις κανενα προβλημα (χωρις να αλλαξω ρομ γιατι ειμαι ασχετος) αλλα παλιωσε + οτι θελω καποια ανανεωση :). Το κινητο προφανως το εχετε. ειναι τοσο δυνατο και ομορφο? Eυχαριστω mobile59 αν το παραγγειλω θα προσεξω αυτο που μου ειπες. Edited by jogoon
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το S3 το εχω 1,5 χρονο και ειναι μαματο!!! πολυ δυνατο χωρις κανενα προβλημα (χωρις να αλλαξω ρομ γιατι ειμαι ασχετος) αλλα παλιωσε + οτι θελω καποια ανανεωση :). Το κινητο προφανως το εχετε. ειναι τοσο δυνατο και ομορφο?

 

Ειχα το Χ600 πριν απο αυτο,ειναι πολυ πιο γρηγορο,αψογη καμερα,το ομορφο ειναι θεμα γουστου,φυσικα για να το παρω μ αρεσε.

ΤΟ χρησιμοποιω για ιντερνετ και τηλεφωνο,το gps κλειδωνει αμεσα,τωρα ειναι κ φθηνοτερο,οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το Χ600 πριν απο αυτο,ειναι πολυ πιο γρηγορο,αψογη καμερα,το ομορφο ειναι θεμα γουστου,φυσικα για να το παρω μ αρεσε.

ΤΟ χρησιμοποιω για ιντερνετ και τηλεφωνο,το gps κλειδωνει αμεσα,τωρα ειναι κ φθηνοτερο,οποτε...

Το χ600 είναι πιο γρήγορο?

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το χ600 είναι πιο γρήγορο?

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι,το Χ620 ειναι πιο γρηγορο

 

https://mega.nz/#!4IQlgYRQ!qX3hCC7yCQsaRwzelVgJoeO3jsjuUJynkWUmDyR69lk

 

Λινκ για την 17ς του Ιταλου,λογικα θα ερθει και με ΟΤΑ στο κινητο

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

Οχι,το Χ620 ειναι πιο γρηγορο

 

https://mega.nz/#!4IQlgYRQ!qX3hCC7yCQsaRwzelVgJoeO3jsjuUJynkWUmDyR69lk

 

Λινκ για την 17ς του Ιταλου,λογικα θα ερθει και με ΟΤΑ στο κινητο

 

Η multilingual είναι αυτή?

Link to comment
Share on other sites

ναι,του Ιταλου

 

Ωραίος.

Λογικά σε μερικές μέρες θα μας έρθει μέσω OTA οπότε δεν υπάρχει λόγος να την αλλάξουμε με τον γνωστό τρόπο έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος.

Λογικά σε μερικές μέρες θα μας έρθει μέσω OTA οπότε δεν υπάρχει λόγος να την αλλάξουμε με τον γνωστό τρόπο έτσι?

 

λογικα ναι,αλλοιως την βαζουμε ετσι

Link to comment
Share on other sites

είχα ζητήσει και μου πέρασαν την 15s του Ιταλού...όλα μια χαρά...έχω εικονίδιο ΟΤΑ για update. Επειδή είμαι άσχετος κι έλεγα να μην το πειράξω, έχει τόση διαφορά η 15 με την 16 ή την 17αρα?
Link to comment
Share on other sites

είχα ζητήσει και μου πέρασαν την 15s του Ιταλού...όλα μια χαρά...έχω εικονίδιο ΟΤΑ για update. Επειδή είμαι άσχετος κι έλεγα να μην το πειράξω, έχει τόση διαφορά η 15 με την 16 ή την 17αρα?

 

Δουλεύουν όλα κανονικά σε εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν όλα κανονικά σε εσένα?

Ναι όλα μια χαρά...χάρη στα παιδιά εδώ ...για την αναγνώριση από το laptop του κινητού το έλυσες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες, ευτυχής κάτοχος του κινητού εδώ και κάποια λεπτά! Μου έβαλαν από vickmall την 15s και αν πατήσω στο μπλε εικονιδιάκι με τα updates μου λέει να κάνω update στην LEECO.LE2.V00. Τι ν τούτη? Να το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν το είχε όσο και αν έψαξα. Πέρασα την τελευταία ρομ του Ιταλού και το εμφάνισε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...