Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν κανω uninstall οσες εφαρμογες δοκιμαζω και δεν μου αρεσουν.παραμενει το εικονιδιο της εφαρμογης στην επιφανεια και δεν σβηνει με τιποτα.ειμαι με του ιταλου την ρομ και τον asus launcher που ειχε προεγκατεστημενο.

τι να φταιει βρε παιδια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν κανω uninstall οσες εφαρμογες δοκιμαζω και δεν μου αρεσουν.παραμενει το εικονιδιο της εφαρμογης στην επιφανεια και δεν σβηνει με τιποτα.ειμαι με του ιταλου την ρομ και τον asus launcher που ειχε προεγκατεστημενο.

τι να φταιει βρε παιδια;

Όταν κανείς reboot είναι ακόμα εκεί;

Edit: κάποιες mm είχαν θέμα και μόνο με reboot εστρωνε.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κανείς reboot είναι ακόμα εκεί;

Edit: κάποιες mm είχαν θέμα και μόνο με reboot εστρωνε.

reboot εχω κανει αλλα τα εικονιδια παραμενουν.ισως αν παω recovery και κανω. clear case να φυγουν.αλλα δεν το εχω δοκιμασει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

reboot εχω κανει αλλα τα εικονιδια παραμενουν.ισως αν παω recovery και κανω. clear case να φυγουν.αλλα δεν το εχω δοκιμασει.

 

Εγώ είμαι μια χαρά έως τώρα. Απλά σε ορισμένες εφαρμογές μου έβγαζε 2 φορές το εικονίδιο αλλά αυτό εξαφανιζόταν λίγο πιο μετά μόνο του.

 

Το μόνο που δεν βρήκα πάντως είναι το OTA που λέτε.

Link to comment
Share on other sites

οσο πάει γίνεται καλύτερο..παρήγγειλα από vickmall στις 2/8 και η παραγγελία έφυγε σήμερα 4/8 (πήρα tracking number).

Το ωραίο είναι ότι ως τωρα ήξερα για δώρα silicon case+tempered glass...όταν κατά λάθος ζήτησα από την selina lather case, μου απάντησε ότι θα στείλει leather case+silicon case+tempered glass!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οσο πάει γίνεται καλύτερο..παρήγγειλα από vickmall στις 2/8 και η παραγγελία έφυγε σήμερα 4/8 (πήρα tracking number).

Το ωραίο είναι ότι ως τωρα ήξερα για δώρα silicon case+tempered glass...όταν κατά λάθος ζήτησα από την selina lather case, μου απάντησε ότι θα στείλει leather case+silicon case+tempered glass!

 

Μόλις το έριξε στα 229$ (πριν 2 μέρες το πήρα 239$)!

Link to comment
Share on other sites

οσο πάει γίνεται καλύτερο..παρήγγειλα από vickmall στις 2/8 και η παραγγελία έφυγε σήμερα 4/8 (πήρα tracking number).

Το ωραίο είναι ότι ως τωρα ήξερα για δώρα silicon case+tempered glass...όταν κατά λάθος ζήτησα από την selina lather case, μου απάντησε ότι θα στείλει leather case+silicon case+tempered glass!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μόλις το έριξε στα 229$ (πριν 2 μέρες το πήρα 239$)!

 

Και εγώ 249 το πήρα αλλά πήρα δώρο την ακριβή θήκη της mofi συν το τζάμι της mofi.

Είναι σαν να το πήρα 229. Πάρα πολύ καλή τιμή πάντως για ένα κινητό με φοβερές επιδόσεις!

Το καλύτερο κινητό που είχα έως τώρα. Είναι τέλειο σχεδόν σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

οσο πάει γίνεται καλύτερο..παρήγγειλα από vickmall στις 2/8 και η παραγγελία έφυγε σήμερα 4/8 (πήρα tracking number).

Το ωραίο είναι ότι ως τωρα ήξερα για δώρα silicon case+tempered glass...όταν κατά λάθος ζήτησα από την selina lather case, μου απάντησε ότι θα στείλει leather case+silicon case+tempered glass!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μόλις το έριξε στα 229$ (πριν 2 μέρες το πήρα 239$)!

 

η θηκη σιλικονης ειναι στην συσκευασια

Link to comment
Share on other sites

η θηκη σιλικονης ειναι στην συσκευασια

 

Εμένα μου βάλανε και μία έξτρα. Είχε μέσα μία από την μάνα του και μία δώρο από το Vickmall οπότε 2 στο σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν ειμαι ευχαριστημενος απο το mofi tempered glass που μου εκαναν δωρο.αφηνει δαχτυλιες και δεν εχει καλη αισθηση στην αφη.εχω παραγγειλει αλλη μαρκα που το ξερω ειναι πολυ καλο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη μπορείς να βάλεις κάποιο λινκ να δω και εγώ? Να έχω ένα για spare.
http://www.nillkin-case.com/index.php?route=product/product&product_id=4677
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη βλέπω καλά ή αν πάρεις 10 τεμάχια η τιμή πάει στα 1.69$ το ένα?

ετσι λεει αλλα τι να τα κανουμε εμεις τοσα πολλα;☺

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ετσι λεει αλλα τι να τα κανουμε εμεις τοσα πολλα;☺

 

Αν δεν κάνω λάθος πρόκειται για το ίδιο τηλέφωνο με το απλό Le 2 έτσι?

Εγώ 5-6 κομμάτια μπορώ να κρατήσω. Αν θέλει και κανείς άλλο παίρνουμε 10 κομμάτια.

Μου φαίνεται όμως πολύ πολύ κάτω. Να τους στείλουμε κανένα email καλύτερα?

 

Update: Μόλις τους ρώτησα. Αναμένουμε απάντηση και προχωράμε αν είναι....

Edited by Diabolic
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι όντως αυτή συν κάποια μεταφορικά.

Δηλαδή περίπου 17 δολλάρια τα 10 τεμάχια.

Ωστόσο το συγκεκριμένο δεν είναι γυαλί αλλά ζελατίνα που εγώ δεν θα το επέλεγα γιατί προσφέρει μηδενική προστασία σε πτώσεις.

 

Στο τζάμι η τιμή διαμορφώνεται στα 5.3 δολλάρια έκαστο για αγορά 10 τεμαχίων. Θα συνεννοηθώ με την Selina μήπως γίνεται καλύτερη τιμή σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το silver σ αυτο το κινητο ειναι λευκο απο μπροστα; Υπαρχει το ασημι στο pro σε καποιο καταστημα;

Στις φωτογραφιες στο vickmall μου φαινονται λευκο στο απλο.

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει αν το silver ειναι ασημι και απο μπροστα;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το silver σ αυτο το κινητο ειναι λευκο απο μπροστα; Υπαρχει το ασημι στο pro σε καποιο καταστημα;

Στις φωτογραφιες στο vickmall μου φαινονται λευκο στο απλο.

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει αν το silver ειναι ασημι και απο μπροστα;

Ευχαριστω.

δεν ειναι μπροστα ασημι,ειναι λευκο.εχω το ασημι το απλο απο vickmall.το pro σε ασημι προς το παρον ειναι μονιμα out of stock. Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα ένα από Spemall και ένα από https://www.fastcardtech.com/Letv-Le-2-Pro.html?u=194317 fastcardtech πιο γρήγορα μου ήρθε από fastcardtech και δεν το περίμενα :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ελληνικά έχει κανονικά;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ελληνικά έχει κανονικά;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αρκετά αλλά όχι όλα (Αγγικά)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας...Ηθελα να ρωτήσω,εάν τα σχόλια των φίλων που αγόρασαν από το VICKMALL,αφορούν το Leeco le 2 pro X20 ή το Χ25?

Ευχαριστώ...

 

to X20,to X25 δεν ειναι διαθεσιμο ακομα

Link to comment
Share on other sites

στο vickmall εχουν μπερδεψει τιμες και μοντέλα.αν δεις κατω στα σχόλια,καποιος το επισημαινει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...