Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες μπροστα στο g5 δεν αξίζει η κάμερα του ε? Και σε βίντεο και σε φωτός?

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τι παίζει με την 4.0.1 ? Τα changelog ειναι ίδια με την 4.0.

Εχω την αίσθηση για καλύτερη μπαταρία, βέβαια Την έχω λίγες ώρες

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!Ξέρετε κανένα καλό καλώδιο για φόρτιση.Καμία αξιόπιστη μαρκά?Δεν θέλω ανταποράκι.
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!Ξέρετε κανένα καλό καλώδιο για φόρτιση.Καμία αξιόπιστη μαρκά?Δεν θέλω ανταποράκι.

Εννοείς σαν δεύτερο ? Εδώ για το power bank πήρα ενα της Belkin

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς σαν δεύτερο ? Εδώ για το power bank πήρα ενα της Belkin

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ναι σαν δευτερο και να μην κανει dash φορτιση.Tα καλωδια BlitzWolf ειναι καλα?

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχουμε και δεύτερο καλώδιο μη dash για να φορτίζουμε για να αντέχει καλύτερα η μπαταρία;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σημερα με ΟΤΑ την 4.0.1 πανω απο την 4. Το κινητό ειναι ακομα πιο γρηγορο. Τι να πω, μπραβο τους. Ειμαι τοσο μα τοσο πολυ ευχαριστημενος!

 

Έχει διαβάσει κανείς πότε υπολογίζουν να μας δώσουν την 7.1.1 ? Το ρωτάω επειδή δεν έχω διαβάσει πουθενά κάποια εκτίμηση για το πότε.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σημερα με ΟΤΑ την 4.0.1 πανω απο την 4. Το κινητό ειναι ακομα πιο γρηγορο. Τι να πω, μπραβο τους. Ειμαι τοσο μα τοσο πολυ ευχαριστημενος!

 

Έχει διαβάσει κανείς πότε υπολογίζουν να μας δώσουν την 7.1.1 ? Το ρωτάω επειδή δεν έχω διαβάσει πουθενά κάποια εκτίμηση για το πότε.

Καλημέρα , θέλω να πιστεύω πως το αργότερο μέχρι τα μέσα του Φλεβάρη θα την δώσει την 7.1.1 .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Όσο αρρώστια κι αν έχω με τα κινητά και την όλη φάση δώδεκα χρόνια εδώ μέσα, πρώτη φορά που δεν βρίσκω κανένα λόγο να αλλάξω κινητό.Δεν μπορώ να το δώσω. Τόσο βολική παραμετροποίηση του Android, τόσο καλογραμμένο λειτουργικό κ καλή κατασκευή.τι να πώ.

Προχτές επειδή είμαι άρρωστος σπίτι μόνο με wi-fi , συγχρονισμό ανοιχτό καθόλου παιχνίδι και δεδομένα καθόλου κλήσεις μόνο σερφαρισμα και ταπαταλκ και λίγο YouTube έπιασα 7 και κάτι ώρες οθόνη.τρελο νούμερο.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Να και ένα βιντεάκι με σύγκριση OP3 και OP3T με nougat και τα 2

 

Απλά καμία διαφορά

 

Δεν θα δεις διαφορά στη ταχύτητα. Θα δείς στη εξοικονόμηση ενέργειας (λόγω 821) και καλύτερες αναμονές / διάρκεια μπαταρίας (λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας).

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δεις διαφορά στη ταχύτητα. Θα δείς στη εξοικονόμηση ενέργειας (λόγω 821) και καλύτερες αναμονές / διάρκεια μπαταρίας (λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας).

 

Αυτό για μένα δεν θεωρείται αναβάθμιση αν δεν βλεπω διαφορά και στις ταχύτητες καθώς και η διαφορα στην μπαταρία δεν θα είναι χαώδης

Edited by thanospc
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα! Με το γνωστό κόλπο είχα περάσει μέσω vpn Canada την 4.0 oxygen κ όλα πήγαιναν τέλεια κ με φοβερή μπαταρία. Μόλις σήμερα πέρασα την 4.01 κ έχω φοβερό drain.. Με το ζόρι 2ωρες sot.. Έκανα κ factory reset κ πάλι τπτ.. Ξέρει κανείς πως μπορώ να γυρίσω στην 4.0?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Απο τη στιγμή που έχω βάλει τη Nougat μου δείχνει πολύ μεγάλη κατανάλωση στο Messenger του Facebook.Εχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Απο τη στιγμή που έχω βάλει τη Nougat μου δείχνει πολύ μεγάλη κατανάλωση στο Messenger του Facebook.Εχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Δεν φταίει νομίζω η 7. Την έχω μέρες και σήμερα μόνο FB και messenger έχουν τρελαθεί με την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Απο τη στιγμή που έχω βάλει τη Nougat μου δείχνει πολύ μεγάλη κατανάλωση στο Messenger του Facebook.Εχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Εμένα φιγουράρει 1ο με 25%, με ελάχιστη χρήση..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι δεν πάει καλά ...Ενώ πήγαινε καλά ξαφνικά drain...εντωμεταξύ έκανα hard reset σήμερα αλλά πάλι μου βγάζει αυτο .....το έβγαζε απο την αρχή δεν.Είναι φυσιολογικό ενα στο νέο και όλα τα άλλα τόσο λίγο

6f7988654de6beb4ebe17b0966311956.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι δεν πάει καλά ...Ενώ πήγαινε καλά ξαφνικά drain...εντωμεταξύ έκανα hard reset σήμερα αλλά πάλι μου βγάζει αυτο .....το έβγαζε απο την αρχή δεν.Είναι φυσιολογικό ενα στο νέο και όλα τα άλλα τόσο λίγο

6f7988654de6beb4ebe17b0966311956.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάτα πάνω σε αυτό να σε διαφωτίσει για το τι είναι. Επί της ουσίας στη nougat δεν μπορεί να σου δείξει λεπτομέρειες για την κατανάλωση των επιμέρους app. Θέλει root... ή ένα κόλπο με το adb

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...