Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφαγα άκυρο τελικά... Αν ψήνεται κανείς με το g5 pm. Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για τις νυχτερινες χαλιέμαι... Έχει τόσο μεγάλη διαφορά σε σχέση με το g5? Σε άλλα reviews που έχω δει ναι σε άλλα όχι.. Δεν μπορώ να βγάλω ακριβές συμπέρασμα...

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Τα reviews γι την φωτογραφία το 1+1 είναι τρελή απάτη

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κράζετε το op3 για την κάμερα του?? Είχα s6 πριν και Iphone se πιο πριν επίαης s5 και z2...Μπορώ να πω οτί ειλικρινά δεν με εχει απογοητεύσει καθολου η καμερα του ούτε μέρα ουτε νύχτα! Έχει φοβερή κάμερα για την συσκευή που παίρνετε.
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα review δημιουργούν κλίμα υπέρ του 1+3 ψευδές;

Η εννοείς το ανάποδο κατα του 1+3;

Ψευδές. Εννοώ ότι δεν είναι τοοοοοσο καλή όσο λένε τα reviews που πολλά την βγάζουν και πάνω από s7.Επισης το γνωστό ότι πριν το νουγκατ ήταν χάλια λόγο λογισμικού.Τώρα είναι πάρα πολύ καλή.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ασχέτως με τα review νομίζω ότι για έναν μέσο χρήστη και όχι επαγγελματία η κάμερα του 1+3 είναι απο τις καλύτερες που υπάρχουν σε κινητό.

Ξανα λέω οχι η καλύτερη αλλά απο τις καλύτερες που υπάρχουν αυτήν την στιγμή στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψηστει άσχημα ειδικά μετά τα τελευταία που λέτε για την κάμερα αλλά κανένας δεν είναι από σαλονικα να το δω από κοντά? :(

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ tigreos. Johnnyman μετά την νουγκατ η κάμερα είναι εξαιρετική.απλα είναι ένα σκαλί κάτω από το δικό σου.ομως σαν εμπειρία χρήσης το κινητό δεν υπάρχει.μιλαμε για εξαιρετικά καλοφτιαγμένη ρομ. Εγω μετά από χρόνια βρήκα συσκευή που δεν μπορώ και δεν θέλω να την δώσω

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το που δεν θες να την δώσεις το έπαθα και εγώ με το 1+3, ίσως για πρώτη φορά....

 

Δεν θυμάμαι να έχω πάλι συσκευή και να μην ψάχνομαι καν για κάποια νέα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από τι φαίνεται και γω θα κρατήσω συσκευή για πάνω από 6 μήνες για πρώτη φορά μετά από 4 χρόνια.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, χωρίς να βάλω άλλη εφαρμογή μπορώ να χρησιμοποιώ το fingerprint απλά για 2 3 εφαρμογές χωρίς να χρειάζεται στο ξεκλείδωμα της συσκευής? Δηλαδή θέλω swipe απλό για ξεκλείδωμα και fingerprint για apps όπως ebanking.

 

Sent from my OP3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σιγουρα θα την κρατησω μέχρι το επόμενο oneplus και πάλι σε oneplus θα πάω!! Νομιζω και εγω μετα απο χρόνια πως βρηκα απίστευτη συσκευη και εχουν περασει πολλες απο τα χερια μου
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, χωρίς να βάλω άλλη εφαρμογή μπορώ να χρησιμοποιώ το fingerprint απλά για 2 3 εφαρμογές χωρίς να χρειάζεται στο ξεκλείδωμα της συσκευής? Δηλαδή θέλω swipe απλό για ξεκλείδωμα και fingerprint για apps όπως ebanking.

 

Sent from my OP3

Δοκίμασε το κλείδωμα της συσκευής να το έχεις χωρίς κωδικό, pattern, ή fingertip, ώστε να κάνεις απλώς swipe και να ξεκλειδώνει. Και όσον αφορά τα apps που θες παίξε με την λειτουργία app lock αν έχεις nougat βέβαια...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις fingerprint για ξεκλείδωμα συσκευής, στο app lock σου βγάζει pin, pattern & password. Και γω θέλω fingerprint μόνο για εφαρμογές.
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

οπως τα λέει ο johnnie είναι, δεν βρίσκω τρόπο από μαμά ρομ να έχω fingerprint μόνο σε ορισμένες εφαρμογές, όχι βέβαια ότι καιγομαι αλλά κουβέντα να γίνεται:)
Link to comment
Share on other sites

πω πω τι μου θύμισες :blink: ...Εδιμβούργο 2009 (φώτο με το sony ericsson C905 ) φοβερή εβδομάδα μέσα στις Χριστουγεννιάτικες εορτές

https://postimg.org/image/ifn66izq9/

 

Είναι άψογο μέρος πραγματικά!

Κλείνοντας το off topic πολύ τίμιο το ericsson με το xenon flash.

 

Επίσης στις τόσες φώτος που τράβηξα πριν τη nougat, δεν είδα να υπάρχει κάποιο θέμα, ούτε βλέπω την αισθητή βελτίωση που αναφέρουν όλοι. Ίσως επειδή χρησιμοποιούσα πολύ HQ, manual, panorama και όχι τόσο auto...

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα και εγώ στη παρέα. Ερώτηση σε ποια έκδοση είσαστε όσοι είστε stock?

 

Εμένα είναι 3.2.8 και δεν μου βγάζει και update

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα στο community της Oneplus ότι βγήκε η 4.0.2.

Σ' εμένα δεν έχει εμφανιστεί με VPN.

 

Από σήμερα και εγώ στη παρέα. Ερώτηση σε ποια έκδοση είσαστε όσοι είστε stock?

 

Εμένα είναι 3.2.8 και δεν μου βγάζει και update

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε με VPN Opera από το Google Play να να βάλεις ως χώρα είτε Γερμανία ή Καναδά και λογικά θα σου έρθουν οι αναβαθμίσεις.

Αλλιώς στο site της Oneplus, πας στο Downloads section και κατεβάζεις από εκεί τα .zip με τις rom που δεν έχεις και τα περνάς χειροκίνητα στο κινητό.

 

Ps. Η διαδικασία αναγράφεται στη σελίδα με τα .zip.

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με VPN Opera από το Google Play να να βάλεις ως χώρα είτε Γερμανία ή Καναδά και λογικά θα σου έρθουν οι αναβαθμίσεις.

Αλλιώς στο site της Oneplus, πας στο Downloads section και κατεβάζεις από εκεί τα .zip με τις rom που δεν έχεις και τα περνάς χειροκίνητα στο κινητό.

 

Ps. Η διαδικασία αναγράφεται στη σελίδα με τα .zip.

Το έκανα έβαλα Γερμανία και κατεβάζω nougat. Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο τακη!!!Ακουω πρωτες εντυπωσεις!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Γιάννη. Προς το παρόν είμαι στο στήσιμο. Μου φαίνεται λίγο αχνα τα χρώματα στην οθόνη αλλα ενδεχομένως κάτι να μην έχω κάνει κάτι καλά. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η έκδοση παιδιά?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εχει ρυθμισει rgb καπου στο μενου.Απο αποψη ποιοτητας κατασκευης σε σχεση με το g5 πως σου φενεται?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

3d0c43b96318cf43208edf35817ac2c4.jpg

 

Μόλις μου ήρθε...με vpn Γερμανίας ;) ;)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...