Jump to content

Nintendo DS


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας θυμίσω ότι το topic αφορά το Nintendo DS και μόνον αυτό. Όπότε δεν χρειάζεται να μετατραπει σε vs. Τα άσχετα posts αφαιρέθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει μαθευτεί ποιό wireless πρωτόκολλο υποστηρίζει το DS;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει μαθευτεί ποιό wireless πρωτόκολλο υποστηρίζει το DS;

 

802.11 για infrastructure (σύνδεση στο internet μέσω router) , και ένα δικό τους (που βασίζεται πάλι στο 802.11 αλλά δεν είναι ακριβώς) για ad hoc ( απ'ευθείας σύνδεση ds με ds).

Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που δε βάλανε κανένα δικό τους. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μα το πρωτόκολο που χρησιμοποιείται για την adhoc δικτύωση πολλών ds ΕΙΝΑΙ propertiary της ninty, για αυτό και δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα tunelling προγράμματα για το DS.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάμε για τη δικτύωση των DS μεταξύ τους. Πολύ καλά κάνει σε ότι αφορά αυτό.

Το σημαντικό είναι ότι δεν χρησιμοποιεί καμία δική της πατέντα για σύνδεση με τα hot-spots.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

aksizei i agora tou ds auti tin xroniki periodo??diladi tha vgei kana aksiologo game mesa sto kalokairi??(an to paro tha to kratiso mexri dekemvrio giati pao strato)

ksero oti stin ousia oti mono to mario k wario ware aksizoun(den me sigkinoun omos idietera emena)

Σε λιγότερο από δύο μήνες θα κυκλοφορούν πολλά και καλά παιχνίδια ! Η αγορά του αξίζει !

Στα παρακάτω links θα βρεις fotos και videos από τα παιχνίδια :

 

Παιχνίδια που ήδη κυκλοφορούν , εδώ

Παιχνίδια που θα έρθουν μέσα στο καλοκαίρι , εδώ

Πολύ καλές τιμές για παιχνίδια του DS , εδώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Πωλήσεις στην Ιαπωνία την προηγούμενη εβδομάδα:

DS: 32.789

PS2: 28.515

GBASP: 21.904

PSP: 20.862

Gamecube: 2.649

GBA: 452

Xbox: 184

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδία βοήθεια: Χθες πήρα το Mario DS και δεν ξέρω πως να ενεργοποιήσω το ?SWITCH. Έχω μαζέψει 15 αστερια και όταν πάω στο χωλ δεν κάνει τπτ παρα μονο μου λέει "A voice from above is saying "hey... Mario". Τι να κάνω, να μαζέψω και άλλα αστέρια?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Παιδία βοήθεια: Χθες πήρα το Mario DS και δεν ξέρω πως να ενεργοποιήσω το ?SWITCH. Έχω μαζέψει 15 αστερια και όταν πάω στο χωλ δεν κάνει τπτ παρα μονο μου λέει "A voice from above is saying "hey... Mario". Τι να κάνω, να μαζέψω και άλλα αστέρια?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ton Bowser τον έχεις νικήσει για πρώτη φορά;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδία βοήθεια: Χθες πήρα το Mario DS και δεν ξέρω πως να ενεργοποιήσω το ?SWITCH. Έχω μαζέψει 15 αστερια και όταν πάω στο χωλ δεν κάνει τπτ παρα μονο μου λέει "A voice from above is saying "hey... Mario". Τι να κάνω, να μαζέψω και άλλα αστέρια?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εχεις ξεκλειδωσει τον Μαριο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία βοήθεια: Χθες πήρα το Mario DS και δεν ξέρω πως να ενεργοποιήσω το ?SWITCH. Έχω μαζέψει 15 αστερια και όταν πάω στο χωλ δεν κάνει τπτ παρα μονο μου λέει "A voice from above is saying "hey... Mario". Τι να κάνω, να μαζέψω και άλλα αστέρια?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Για να είσαι σίγουρος, πήγαινε στο http://www.gamefaqs.com, θα βρείς πολές λύσεις για το παιχνίδι + το που θα βρείς τους λαγούς για να ξεκλειδώσεις τα mini-games.

 

Εντυπώσεις απο το Another Code κανείς;

 

Μήπως θα έπρεπε να κάνουμε ένα thread για ανταλλαγές παιχνιδιών; Ειδικά για παιχνίδια με μικρή replay value θα μπορούσαμε να κανονίσουμε κάποια ανταλλαγή.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Ton Bowser τον έχεις νικήσει για πρώτη φορά;

Εχεις ξεκλειδωσει τον Μαριο?

 

Το πρώτο το έκανα μόλις τώρα και το δεύτερο το είχα κάνει μόλις μάζεψα 8 αστέρια! Σε ενα FAQ που διαβασα λέει οτι θα προσγειωθώ σε μια πλατφορμα αλλά το θέμα είναι πως!!! :confused: :confused: :confused:

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Στο κεντρικο δωματιο αν κοιταξεις στο ταβανι δε γινεται τιποτα?

Εννοείς να πατήσω Α ή Β οταν είμαι στο κεντροτου ήλιου? και πάλι δεν κανει τπτ. Αρχίζω και τσαντίζομαι. Τέλως πάντων πάω για μπάνιο τώρα. :w00t: :w00t: :w00t:

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να πατήσω Α ή Β οταν είμαι στο κεντροτου ήλιου? και πάλι δεν κανει τπτ. Αρχίζω και τσαντίζομαι. Τέλως πάντων πάω για μπάνιο τώρα. :w00t: :w00t: :w00t:

 

Φιλε οταν μπεις μες στο καστρο πας στην μεση του ηλιου που ειναι σχεδιασμενος στο πατωμα...Πατας να αλλαξει η καμερα σε κοντινη και κοιτας προς τα πανω...Αυτο ηταν...;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οταν μπεις μες στο καστρο πας στην μεση του ηλιου που ειναι σχεδιασμενος στο πατωμα...Πατας να αλλαξει η καμερα σε κοντινη και κοιτας προς τα πανω...Αυτο ηταν...;)

 

Ok φιλαράκο το βρήκα! Σε ευχαριστώ!

Και ένα πολύ ενδιαφέρον νέο:

Rumour has it that Capcom is hard at work on a remake of the first Resident Evil game for the Nintendo DS. A report in NGC magazine says it'll use the same camera perspective and controls as Resident Evil 4 - "That's right, a fully 3D version of the original survival horror, all in the palm of your hand." The article also states that you'll use the touch screen to move and attack, "With the slashes of the stylus dictating the swipes of Chris Redfield or Jill Valentine's knife." Capcom is refusing to comment on the story, telling us: "We're not sure where NGC got their information from." Guess we'll just have to wait and see...(από το eurogamer.net)

Θα γίνει Σοκόλαση! :lol: :lol: :lol:

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε...

Λοιπον πηρε κανεις το another code?Πως του φανηκε?

Αξιζει να το τσιμπησω...?

Link to comment
Share on other sites

Και ομως Pink πιστεψε με αλλη αισθηση το PSP με την καταπληκτικη του οθονη σε σχεση με την οθονη του DS και το περιβοητο touchscreen του. ;)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...