Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά παρακολουθώ τις εξελίξεις για καθυστερήσεις που έχουν πολλοι με το GB όμως δεν ξέρω αν είμαι τόσο τυχερός το δέμα μου έφτασε Αθήνα σήμερα υπενθυμίζω ότι στάλθηκε εχθές από Βέλγιο.Και το είχανε παραλάβει στης 13 Δεκεμβρίου. Edited by kiko28
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στη παρέα. Σήμερα μέρα που είναι, το κινητό έπεσε στο πάτωμα με τη πρόσοψη προς τα κάτω και σταμάτησε να λειτουργεί το touch. Όλα τα άλλα λειτουργούν fingerprint κλπ αλλά ότι έχει να κάνει σχέση με το touch δεν....

Πήρα τηλέφωνο στη ZTE easyservice και ο άνθρωπος μου απάντησε ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό και είναι δύσκολο να βρεθεί και να το φέρουν.... Έτοιμος ήμουν χριστουγεννιάτικα να κατεβάσω καντίλια αλλά κρατήθηκα. Η procordia έχει σέρβις ZTE;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. "Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece"

Την εκτιμώμενη ημερομηνία που την βλέπετε?

 

Καλησπέρα. Το δικό μου είναι πλέον Βουδαπέστη. Ξέρει κανείς που αλλού θα πάει για Χριστουγεννιάτικες Διακοπές;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το δικό μου είναι πλέον Βουδαπέστη. Ξέρει κανείς που αλλού θα πάει για Χριστουγεννιάτικες Διακοπές;

Ακριβως πανω απο την κοκκινη υπογραμμιση που λεει Where has my parcel been?

Ομως πρεπει πρωτα να εχεις βαλει τον ταχυδρομικο σου κωδικα

Edited by johnnykap1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το δικό μου είναι πλέον Βουδαπέστη. Ξέρει κανείς που αλλού θα πάει για Χριστουγεννιάτικες Διακοπές;

Επόμενη στάση: Σόφια, Θεσσαλονίκη, Αθηνα και μετά στην acs της περιοχής σου (αν είσαι Αθηνα φυσικά).

Το δικό μου που είναι επίσης Βουδαπέστη λέει ότι θα παραδωθεί 4/1, δυστυχώς τον χάσαμε την Αι Βασίλη:(.

Ξερει κανείς αν το κινητό φοράει εργοστασιακή ζελατίνα; Θήκη έχω δεί ότι περιέχεται στη συσκευασία.

Υπάρχει κάτι αξιόλογο απο Ελλάδα; δεν βρίσκω πολλές επιλογές στο skroutz

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ρε μάγκες, αφού άρχισαν να ξεκολλάνε τα δικά σας αρχίζουμε να ελπίζουμε και 'μεις που εστάλησαν Southall στις 25/11...!

Ριξε μια ματια στο DPD.UK , μηπως ειναι και το δικο σου σε αυτη την αποστολη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα Απρίλιο μήνα θα δωσει Oreo για την G version σύμφωνα με ZTE Γερμανίας.

https://www.gizmochina.com/2017/12/24/zte-axon-7-android-oreo-update-april-2018/

 

ΥΓ: μου έχουν μείνει στην κατοχή μου 2 dbrand skin σφραγισμένα/αχρησιμοποιητα το ενα Black Dragon το άλλο Red Dragon όποιος θέλει πμ για λεπτομέρειες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά το δέμα μου πέρασε από το τελωνείο χωρίς να χρειάζετε να πληρώσω κάτι 20 μέρες έκανε ακριβώς από Βέλγιο και αύριο μάλλον θα το έχω στα χέρια μου!Το δεύτερο είναι κολλημένο ακόμα Southall από 5/12.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επόμενη στάση: Σόφια, Θεσσαλονίκη, Αθηνα και μετά στην acs της περιοχής σου (αν είσαι Αθηνα φυσικά).

Το δικό μου που είναι επίσης Βουδαπέστη λέει ότι θα παραδωθεί 4/1, δυστυχώς τον χάσαμε την Αι Βασίλη:(.

Ξερει κανείς αν το κινητό φοράει εργοστασιακή ζελατίνα; Θήκη έχω δεί ότι περιέχεται στη συσκευασία.

Υπάρχει κάτι αξιόλογο απο Ελλάδα; δεν βρίσκω πολλές επιλογές στο skroutz

 

Εγώ πήρα την spigen από spaceboy θα το βρεις στο skroutz έχει και τζαμακι.

Edited by kiko28
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά το δέμα μου πέρασε από το τελωνείο χωρίς να χρειάζετε να πληρώσω κάτι 20 μέρες έκανε ακριβώς από Βέλγιο και αύριο μάλλον θα το έχω στα χέρια μου!Το δεύτερο είναι κολλημένο ακόμα Southall από 5/12]

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά το δέμα μου πέρασε από το τελωνείο χωρίς να χρειάζετε να πληρώσω κάτι 20 μέρες έκανε ακριβώς από Βέλγιο και αύριο μάλλον θα το έχω στα χέρια μου!Το δεύτερο είναι κολλημένο ακόμα Southall από 5/12.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ πήρα την spigen από spaceboy θα το βρεις στο skroutz έχει και τζαμακι.

 

Τυχερός στάθηκες που δεν περασε τελωνειο. Καλορίζικο.

Εμας κανει διακοπες στη Βουδαπέστη ακόμα

Και μετα λενε στην Ευρωπη, οτι οι Ελληνες ειναι τεμπέληδες και οτι βρισκουν αφορμες για να μη δουλευουν. Αυτοι κανουν διακοπες 15 μέρες τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ήταν ότι πρέπει για δώρο πρωτοχρονιάς.Αστα να πάνε και ο φίλος μου περιμένει να ξεκινήσει από Αγγλία.Μετα τα φώτα τον βλέπω χαχαχα.
Link to comment
Share on other sites

Μέρες που είναι παίξε και κανένα τυχερό παιχνιδάκι....

Να το 'χαρείς και καλοδούλευτο

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση από το κατάστημα της DPD στη θεσσαλονίκη είναι ότι και σήμερα 27/12/2017 είναι αργία στη Βουδαπέστη και από αύριο θα κινείται πάλι.

Οπότε το 04/01 είναι δυστυχώς ρεαλιστικό.

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα, απο 20/11 southall.

Α2017G ασημί.

το κουτάκι ήρθε σε εργοστασιακό σελοφάν, και άλλο ένα πλαστικό φάκελο απο έξω (δεν είχε ιδιαίτερη προστασία δλδ). παρόλαυτα δεν έδειχνε ταλαιπωρημένο.

το κινητό κανονικά bootare, παραπάνω δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα την spigen από spaceboy θα το βρεις στο skroutz έχει και τζαμακι.

Είχε τζαμάκι μέσα στη συσκευασία της spigen; ικανοποιημένος από τη θηκη; το χοντραίνει πολύ;

ΥΓ εμείς κολλημένοι ακόμα Βουδαπέστη! Ελπίζω μετά τη Σόφια να μην πάει και bansco...

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Είχε τζαμάκι μέσα στη συσκευασία της spigen; ικανοποιημένος από τη θηκη; το χοντραίνει πολύ;

ΥΓ εμείς κολλημένοι ακόμα Βουδαπέστη! Ελπίζω μετά τη Σόφια να μην πάει και bansco...

 

Όχι δεν έχει εννοώ ότι πήρα και τζαμακι από σκρουτζ.η θήκη για τα γούστα μου είναι πολύ καλή δεν το χοντραίνει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα, απο 20/11 southall.

Α2017G ασημί.

το κουτάκι ήρθε σε εργοστασιακό σελοφάν, και άλλο ένα πλαστικό φάκελο απο έξω (δεν είχε ιδιαίτερη προστασία δλδ). παρόλαυτα δεν έδειχνε ταλαιπωρημένο.

το κινητό κανονικά bootare, παραπάνω δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ σήμερα.

 

Ουτε καν τη σακκουλιτσα με τις φουσκες αερα δεν ειχε;

Πριν παραλαβεις μπορουσες να παρακολουθησεις κανονικα την πορεια του πακετου;

Ακολουθησε την γνωστη διαδρομη, Βουδαπεστη, Σόφια κλπ; Γιατι εμας εχει κολλησει στη Βουδαπεστη απο 22/12.

Για πες μας εντυπωσεις απο το κινητο. Εβαλες την Β09 ή ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η DPD ότι να 'ναι, στo site τους το κινητό φαίνεται ακόμη Βουδαπέστη ενώ στο trackchecker ταξιδεύει για Σόφια..

Για κοιτάξτε το όσοι το περιμένετε.

 

Εντάξει ενημερώθηκε και το site DPD (με καθυστέρηση βέβαια) αλλά άλλαξε και ο εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης από 4/1 σε 5/1....

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Edited by sb68s

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η DPD ότι να 'ναι, στo site τους το κινητό φαίνεται ακόμη Βουδαπέστη ενώ στο trackchecker ταξιδεύει για Σόφια..

Για κοιτάξτε το όσοι το περιμένετε.

 

Εντάξει ενημερώθηκε και το site DPD (με καθυστέρηση βέβαια) αλλά άλλαξε και ο εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης από 4/1 σε 5/1....

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Α ωραια θα καθησει κι εκει 5-6 μερες, μετα Θεσσαλονικη και κατα το τελος Γεναρη Αθήνα :p:p:p

Αυτη η DPD ειναι για τον π..... μου φανεται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...