Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

CrisBal θα με φτιαξεις σημερα με to thermal engine-conf το περιμενω ....αν δεν εχεις καποιο εφκερο συμβιβαζομαι και με τις aroma 26s να δω αν θα δω διαφορα.

 

Αύριο πακέτο με πολλά... :wacko:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Με ενδιαφέρει πολύ το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Το έχετε δει σε κάποια προσφορά σε κάποιο κατάστημα? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Με ενδιαφέρει πολύ το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Το έχετε δει σε κάποια προσφορά σε κάποιο κατάστημα? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημερα. Από εδω ειχε προτινει ο crisbal https://www.cafago.com/en/android-phones-2480/p-p1602g-uk.html

επισης εδω θα βρεις διαφορα καταστηματα (και απο ευρωπαικες αποθηκες οπου δεν υπαρχει ο κινδυνος τελωνειου). Απο efox Ιταλιας ειχα παρει εγω αλλα αργησε λιγο (20 μερες περιπου)και ειχα και θεματα επικοινωνιας (γιατι δεν βρισκοταν το δεμα απο το tracking) μαζι τους, αν και η συσκευη ηταν τζαμι

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-leeco-letv-le-max-2-6gb-64gb

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

από εδω ειχε προτινει ο crisbal https://www.cafago.com/en/android-phones-2480/p-p1602g-uk.html

Δεν είχα προτείνει ποτέ...Είχα ερωτηθεί και απάντησα ότι ένας φίλος είχε πάρει χωρίς πρόβλημα.. Μην νομίζουν ότι προμοτάρουμε και μαγαζιά στο τέλος...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Hello Crislbal

I just installed the version LeMax2_26s_260617_v .5 _ AromaFinalModed_C. B. G and apparently I have problems with the notification LEDs do not work alone I see the charge some advice

Thank you

Here you can see how..... ;)

Screenshot_2017-07-03-11-53-29_1.jpg Screenshot_2017-07-03-11-54-11_1.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα προτείνει ποτέ...Είχα ερωτηθεί και απάντησα ότι ένας φίλος είχε πάρει χωρίς πρόβλημα.. Μην νομίζουν ότι προμοτάρουμε και μαγαζιά στο τέλος...;)
σωστή η διευκρίνηση.

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να σχολιασω λιγο το κινητο και να ζητησω βοηθεια. Εμενα ειναι μαμα ακομα η ρομ και ενω δουλευουν ολα οπως και το fp ξαφνικα αρχισανε τα προβληματα. Δεν χρησιμοποιησα ποτε της εφαρμογες leeco, live, feedback και παρομοιες. Πηρα απο την αρχη καλωδιο γιατι δεν φορτιζε και μετα ολα κομπλε. Τωρα αρχισε να φορτιζει πολυ αργα και να ζεστενεται στη γρηγορη φορτιση,επισης ενω στην αρχη εβαζα ξυπνητηρι και το εκλεινα και δουλευε το πρωι, τωρα σταματησε να το κανει. Συν οτι μερικες φορες μπαινει σε λειτουργια και κανει μερικες αλλαγες μονο του. Τη να κανω; Να αλλαξω ρομ η να κανω επαναφορα ρυθμισεων;;; Δεν θελω να χασω την καμερα, ειναι πολυ καλη, μου αρεσει το Remote control του (ειναι φοβερο), για αλλες εφαρμογες δεν με πολυ νοιαζει της κατεβασω απο το ps. Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δεν γινετε να διαβαζουμε τοσες σελιδες εγω προσωπικα της εχω διαβασει ολες και στο τελος μπερδευομαι απο τοσα σχολια, και που παμε απο το ενα θεμα στο αλλο. Πειτε μου τι 8α μπορουσα να κανω;;;
Le Max 2 Le X820 EUI 5.8.0195s
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Από εδω ειχε προτινει ο crisbal https://www.cafago.com/en/android-phones-2480/p-p1602g-uk.html

επισης εδω θα βρεις διαφορα καταστηματα (και απο ευρωπαικες αποθηκες οπου δεν υπαρχει ο κινδυνος τελωνειου). Απο efox Ιταλιας ειχα παρει εγω αλλα αργησε λιγο (20 μερες περιπου)και ειχα και θεματα επικοινωνιας (γιατι δεν βρισκοταν το δεμα απο το tracking) μαζι τους, αν και η συσκευη ηταν τζαμι

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-leeco-letv-le-max-2-6gb-64gb

Κ ι ν η τ α ρ α! Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στον nova σας εμφανίζεται ο καιρός; Γιατί εμένα μου βγάζει ενα ερωτήματικο.

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Here you can see how..... ;)

Screenshot_2017-07-03-11-53-29_1.jpg Screenshot_2017-07-03-11-54-11_1.jpg

 

χρησταρα να σε ρωτησω κατι εχω την τελεταια ρεκοβερι του ιταλου περναω οτι ρομ δικια σου θελω η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Στον nova σας εμφανίζεται ο καιρός; Γιατί εμένα μου βγάζει ενα ερωτήματικο.

Πως εμφανισες καιρο στον νοβα????

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Πως εμφανισες καιρο στον νοβα????

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Ανοίγεις τις ρυθμίσεις του νοβα, κρατάς πατημένο το volume down, θα σου βγάλει τις "προχωρημένες ρυθμίσεις". Τις ανοίγεις και επιλέγεις το πρώτο.

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να εχω την search bar ε?

Γιατι το ενεργοποιησα, αλλα δεν ειδα καμια διαφορά

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να εχω την search bar ε?

Γιατι το ενεργοποιησα, αλλα δεν ειδα καμια διαφορά

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Ναι πρεπει να εχεις search bar.

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πήρα και γω το le max πριν 6 μήνες περίπου και πραγματικά είμαι πολλή ευχαριστημένος με την απόδοση του κινητού,μέχρι χτες όπου μου έχει διμιουργηση πρόβλημα με την φόρτιση καθώς σταμάτησε να δουλευη η ταχεία φόρτιση χωρίς να πειράξω καμία ρύθμιση,σε ,1 ώρα πλέον φόρτιζη περίπου 5-7 % να πω πως επειδή έχω μόλις έναν φορτιστή εχτές επειδή δεν το είχα ευχερο και είχα ξεμεινη από μπαταρία προσπάθησα να τον φόρτιση με απλό φορτιστή και από τότε μου καταργήθηκε η ταχεία φόρτιση,έχω σκεφτεί να του κάνω φορμάτ αν έχει κάποιος κάποια ιδέα το τι μπορεί να φταιει θα το εκτιμήσω, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ο φορτιστής ταχείας εινσι για πεταμα? Δοκιμασες με αλλον?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ο φορτιστής ταχείας εινσι για πεταμα? Δοκιμασες με αλλον?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Είναι ο φορτιστής της le max το σκέφτηκα αυτό που λες και επειδή ένας συνάδελφος έχει πάρει το ίδιο κινητό αλλά δύστυχος λείπει σε άδεια για να δοκιμάσω μήπως φταίει αυτο και δεν έχω και άλλον τέτοιο φορτιστή του τύπου αυτού ,αν δεν βρω άκρη σκέφτομαι για format.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια θελω να σχολιασω λιγο το κινητο και να ζητησω βοηθεια. Εμενα ειναι μαμα ακομα η ρομ και ενω δουλευουν ολα οπως και το fp ξαφνικα αρχισανε τα προβληματα. Δεν χρησιμοποιησα ποτε της εφαρμογες leeco, live, feedback και παρομοιες. Πηρα απο την αρχη καλωδιο γιατι δεν φορτιζε και μετα ολα κομπλε. Τωρα αρχισε να φορτιζει πολυ αργα και να ζεστενεται στη γρηγορη φορτιση,επισης ενω στην αρχη εβαζα ξυπνητηρι και το εκλεινα και δουλευε το πρωι, τωρα σταματησε να το κανει. Συν οτι μερικες φορες μπαινει σε λειτουργια και κανει μερικες αλλαγες μονο του. Τη να κανω; Να αλλαξω ρομ η να κανω επαναφορα ρυθμισεων;;; Δεν θελω να χασω την καμερα, ειναι πολυ καλη, μου αρεσει το Remote control του (ειναι φοβερο), για αλλες εφαρμογες δεν με πολυ νοιαζει της κατεβασω απο το ps. Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δεν γινετε να διαβαζουμε τοσες σελιδες εγω προσωπικα της εχω διαβασει ολες και στο τελος μπερδευομαι απο τοσα σχολια, και που παμε απο το ενα θεμα στο αλλο. Πειτε μου τι 8α μπορουσα να κανω;;;

 

Μήπως βρήκες άκρη με την φόρτιση γιατί ξαφνικά αυτό μου έκανε και μένα σήμερα,αργή φόρτιση και ζεσταίνεται αρκετά κατά την φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

99% μην πω 100% φταιει ο φορτιστής

Πολλες φορες εχει αναφερθει οτι καλωδιο και φορτιστης λεεκο ειναι μαπα

 

*δοκιμασες αλλο καλωδιο?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

99% μην πω 100% φταιει ο φορτιστής

Πολλες φορες εχει αναφερθει οτι καλωδιο και φορτιστης λεεκο ειναι μαπα

 

*δοκιμασες αλλο καλωδιο?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Όχι μάλλον θα παραγγείλω έναν ακόμα,δεν θα κάνω φορμάτ ακόμα θα δοκιμάσω άλλον φορτιστή ελπίζοντας να είναι αυτό το πρόβλημα και όχι κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλωδιο δοκιμαστε.

Επωνυμο καλυτερα. Πχ blitzwolf

 

Btw καποιος φορτιστη να παρουμε εχει να προτεινει κανείς?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...