Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ξάδελφο μου με το ίδιο μοντέλο δικαρτο 2gb ήρθε η αναβάθμιση σε 7. Σε εμένα τίποτα. Αυτός βέβαια είναι στην Β361 ενώ εγώ στην Β360. Μήπως παίζει ρόλο αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ούτε σε εμένα ερχόταν η αναβάθμιση και κατέβασα από το play store την καινούργια έκδοση του hicare και αμέσως βρήκε την έκδοση 371 με τα 1.9Gb και την πέρασε ota
Link to comment
Share on other sites

Μολις διαπιστωσα ενα προβλημα στο κινητο μου κ αν δεν κανω λαθος αρχισε με το που εβαλα την 381. Οταν μπαινω σε viber η messenger κ προσπαθω να γραψω ενα κειμενο ξαφνικα το touch της οθονης δεν ανταποκρινεται,δεν πατιεται τιποτα (δεν γινεται συνεχεια αυτο ευτυχως),κ μολις το κλειδωσω το τηλ κ το ξεκλειδωσω τοτε επανερχεται κανονικα! :worry:

Εχει κανεις αλλο καποιο παρομοιο προβλημα???

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

μου εχει συμβει σε ασχετες φασεις παλιοτερα,δεν ειναι θεμα εκδοσης.εκλεινα τις εφαρμογες που ετρεχαν στο παρασκηνιο και εστρωνε

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μου εχει συμβει σε ασχετες φασεις παλιοτερα,δεν ειναι θεμα εκδοσης.εκλεινα τις εφαρμογες που ετρεχαν στο παρασκηνιο και εστρωνε

Το ψαχνω κ τωρα στο net κ βλεπω οτι στους περισσοτερους δημιουργηθηκε το θεμα αυτο μετα απο καποιο update εφαρμογης...σε ευχαριστω παντως για την απαντηση σου!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς θέμα με την εφαρμογή του YouTube; Δεν έχει έρθει nougat ακομα, είμαι με L21C02B123. Συνεχείς παύσεις στα βίντεο και πρέπει να ξαναπατάω play για να συνεχίσει. Μπορεί σε ένα βίντεο να κολλάει συνέχεια, το επόμενο στο cue να το παίζει κανονικά και στο επόμενο να ξανασταματάει. Ταχύτητες έχω πολύ καλές, πάνω από 22Mbps και μέσω chrome όλα καλά όπως και στον υπολογιστή. Έχω δοκιμάσει απενεργοποίηση, χωρίς τα update, με τα update, καθάρισμα cache, επανεκκινήσεις, τίποτα, πάλι τα ίδια! WTF?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eγω που εχω την VNS-L21C900B170 απο το ff πια εκδοση πρέπει να κατεβασω για να περασω την 7; Ι Edited by tifozi13
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις μετά την αναβάθμιση σε 380

. Ενώ έχω επιλέξει fb insta messenger Viber κλπ να μη κλείνουν ποτέ , κάθε φορά π κλειδώνει η οθόνη παύουν να δουλεύουν. Ακόμα κ όταν ανοίξω WiFi το πρωί πχ από τον ύπνο , αντί να ανοίξουν κ όλες αυτές οι εφαρμογές όπως πριν και να έρθουν οι αντίστοιχες ειδοποιήσεις , πρέπει να μπω εγώ να δω . Και μετά παλι ξανακλεινουν. Το messenger πχ κάθε φορά που το ανοίγω ,εκείνη τη στιγμή κάνει σύνδεση κ έρχεται ότι μνμ έχω. Καμιά ιδέα?

Ξαναλέω ότι τις έχω προσθέσει στη λευκή λίστα καθαρισμού

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις μετά την αναβάθμιση σε 380

. Ενώ έχω επιλέξει fb insta messenger Viber κλπ να μη κλείνουν ποτέ , κάθε φορά π κλειδώνει η οθόνη παύουν να δουλεύουν. Ακόμα κ όταν ανοίξω WiFi το πρωί πχ από τον ύπνο , αντί να ανοίξουν κ όλες αυτές οι εφαρμογές όπως πριν και να έρθουν οι αντίστοιχες ειδοποιήσεις , πρέπει να μπω εγώ να δω . Και μετά παλι ξανακλεινουν. Το messenger πχ κάθε φορά που το ανοίγω ,εκείνη τη στιγμή κάνει σύνδεση κ έρχεται ότι μνμ έχω. Καμιά ιδέα?

Ξαναλέω ότι τις έχω προσθέσει στη λευκή λίστα καθαρισμού

 

εχει 2 διαφορετικα μενου που πρεπει να ρυθμισεις.

1.μπαταρια-κλεισιμο μετα το κλειδωμα οθονης-ξετικαρεις την εφαρμογη που θελεις

2.εφαρμογες-ρυθμισεις(γραναζι κατω)-ειδικη προσβαση-παραβλεψη βελτιστοποιησεων-επιτρεπεται

το δευτερο ειναι που κανει ολη τη ζημια βασικα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μολις διαπιστωσα ενα προβλημα στο κινητο μου κ αν δεν κανω λαθος αρχισε με το που εβαλα την 381. Οταν μπαινω σε viber η messenger κ προσπαθω να γραψω ενα κειμενο ξαφνικα το touch της οθονης δεν ανταποκρινεται,δεν πατιεται τιποτα (δεν γινεται συνεχεια αυτο ευτυχως),κ μολις το κλειδωσω το τηλ κ το ξεκλειδωσω τοτε επανερχεται κανονικα! :worry:

Εχει κανεις αλλο καποιο παρομοιο προβλημα???

Τελικα βρηκα πιο ηταν το προβλημα...ενα νεο Θεμα που κατεβασα εκανε ολη την ζημια,μαλλον ηταν κακογραμμενο δεν ξερω,αλλα με το που εβαλα καποιο αλλο σταματησαν κ αυτα τα προβληματα!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα πιο ηταν το προβλημα...ενα νεο Θεμα που κατεβασα εκανε ολη την ζημια,μαλλον ηταν κακογραμμενο δεν ξερω,αλλα με το που εβαλα καποιο αλλο σταματησαν κ αυτα τα προβληματα!

 

Σημειώνω κι εγώ πως το τηλέφωνο με B371 έκανε συνεχώς επανεκκινήσεις και τυχαία -επειδή άλλαξα το θέμα- σταμάτησε εντελώς!!! για δύο μέρες. Μπορεί όντως να φταίνε τα themes;

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοείται αυτό. Αφού στα φωτογραφία πλέον, οι επαγγελματίες φωτογράφοι έχουν σταματήσει να αγοράζουν dslr. Επίσης το National geographic σύμφωνα με το koulouri.gr ανακοίνωσε επίσημα ότι πλέον θα τραβάει όλο το περιεχόμενο του με p9 Light

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχει 2 διαφορετικα μενου που πρεπει να ρυθμισεις.

1.μπαταρια-κλεισιμο μετα το κλειδωμα οθονης-ξετικαρεις την εφαρμογη που θελεις

2.εφαρμογες-ρυθμισεις(γραναζι κατω)-ειδικη προσβαση-παραβλεψη βελτιστοποιησεων-επιτρεπεται

το δευτερο ειναι που κανει ολη τη ζημια βασικα

 

Σε ευχαριστω πολυ δε θα το εβρισκα ποτε εκει μεσατι δευτερο .

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το δευτερο τελειως στη τυχη το βρηκα.τι τα θελουν τοσα μενου για το ιδιο πραγμα δεν μπορω να καταλαβω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Εχω ενα θεμα με την αναπαραγωγη βιντεο και μουσικης,εκει που παιζουν σταματουν.Κατεβασα διαφορες εφαρμογες αλλα το αποτελεσμα το ιδιο?Καμια ιδεα
Link to comment
Share on other sites

φιλη μου εχει το vns-l31.. αυτο ειναι δικαρτο?? γιατι τις εμφανιζει μονο μια καρτα σιμ. εχει ενα ιμει περασμενο μεσα η συσκευη. μπορει να γινει κατι?? να παιξει 2 καρτες..??? ευχαριστω

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του p9 lite μπορει να ανταγωνιστει επαγγελματικες??

 

Οχι τετοιες ερωτησεις...

Εχω και εγω το 9 lite και επισης DSLR ΜΗΧΑΝΗ ΝΙΚΟΝ 3300

 

Καμμια σχεση και συγκριση φωτογραφιων. Για εναν απλο που θελει να παρη μια αξιοπρεπη φωτογραφια και μεχρι εκει. Για καποιον που θελει να την βλεπη στο τηλεφωνο του υπεροχες. Αλλα μεχρι εκει. Κατά αρχας τις σωζει συμπιεσμενες jpeg και οχι στο αυθεντικο ψηφιακο αποτυπωμα RAW που σωζουν τις φωτογραφιες οι DSLR. Και φυσικα και μονο αυτο λεει σχεδον τα παντα

Edited by Loufjohn
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κάποιος πως ρυθμίζουμε το κύκλο δεδομένων?εμένα πχ ανανεώνονται τα mb στις 10 του μήνα αλλά μου το βαζει αυτόματα κάθε 1η του μήνα και γίνετε μπαχαλο και δε μπορώ να το παρακολουθώ . Δε μπορώ να το βάλω να ξεκινάω η μέτρηση από τις 10 κάθε μηνα ?δε το βρίσκω πουθενά .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Έχω το εξής θέμα.Ενώ έχω δυναμώσει την ένταση ήχου κλήσης μετά από λίγη ώρα πέφτει από μόνη της σε χαμηλό επίπεδο και καμιά φορά και το αντίστροφο.Ξέρει κανείς τι παίζει;Έχει τύχει σε κανέναν;

Υ.Γ. Το κάνει καιρό κι όχι τώρα τελευταία

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Όσο κ αν περιμένω σε Dual Sim το Nougat δεν έρχεται ΟΤΑ, παρά του ότι η ενημέρωση που είχα από Hua πριν από 15μερες, ότι έχει δοθεί το ΟΚ από θέμα testing για να ξεκινήσει το update OTA. Διαβασα κ κατέβασα το Firm.Find. Είμαι με VNS-L21C432B160. Ποια από τις εκδόσεις πρέπει να κατεβάσω?? Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ευχαριστώ προκαταβολικά.
~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...