Jump to content

smartphone μέχρι 400€


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, μετά από 3 χρόνια με το αθάνατο nexus 4 ήρθε η ώρα να κάνω την αλλαγή. Δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις απλά θέλω κάτι καλό που να κρατήσει τουλάχιστον 2 χρόνια.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν βοηθάς καθόλου. Γύρω εκεί βρίσκονται όλα τα καλά κινητά.

 

Xperia z3 dual. 349€

Honor 6+ 379€

Samsung s6 386€

LG v10. 401€

Huawei mate s. 405€

Samsung galaxy note 4. 425€

Sony Xperia z3. 428€

 

Πρέπει πρώτα να αποφασίσεις και να περιγράψεις τις ανάγκες σου σε κινητό και μετά να σε βοηθήσουν τα παιδιά εδώ μέσα.

 

Χρόνια πολλά.:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα σου πρότεινα το HTC Μ9 που δεν σου το αναφέρει. Έχει ότι θέλεις στην τιμή που το θέλεις. Η εμπειρία χρήσης νομίζω θα σε ενθουσιάσει αφού προέρχεσαι από pure android interface. Με όλα τα κομφόρ χωρίς όμως πολλά πολλά μπλιμπίκια όπως η Samsung και φυσικά τέρμα smooth.Και κατασκευή lux σαν το nexus και καλύτερη. Τώρα τις άλλες συσκευές που σου προτείνει ο φίλος δεν τις έχω δοκιμάσει.
Link to comment
Share on other sites

Είδα από κοντά το ν10 και με κέρδισε, ελπίζω να μην το μετανιώσω γιατί πολλά αρνητικά ακούγονται για την lg τελευταία

 

Μια χαρά το V10.

 

Ο άνθρωπος έγραψε οτι τον ενδιαφέρει η κάμερα, το M9 τί να το κάνει; Για αυτά τα λεφτά δεν άξιζε η κάμερα του.

Link to comment
Share on other sites

Είδα από κοντά το ν10 και με κέρδισε, ελπίζω να μην το μετανιώσω γιατί πολλά αρνητικά ακούγονται για την lg τελευταία

 

Που το είδες γιατί δεν το έχω πετύχει πουθενά για να το δώ...

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και ένα power bank, βολικό σε μέγεθος, γιατί με την αυτονομία του v10 θα το χρειαστείς.

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...