Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(Theo_ legend) η samsung κατασκευαζει τους καλυτερους επεξεργαστες στον κοσμο απο μονη της!βλεπε octacore στα πρωτα κινητα απο το s5 g900h! και τους τελευταιους πυρηνες της m1 που εβαλε στα s7 ,s7 edge.exynos 8890!η htc καλο να δει τις τιμες της πρωτα.δεν μπορει να μου πουλαει με 800 ευρω τα κινητα της.μην πω περυσι με m9 plus και m9!για αλλη μια φορα ο exynos 8 θεριζει!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αδικαιολογητη τιμη αλλα ειναι και αυτο που λες.Η sammy ολα δικα της οποτε σε θεμα διαθεσιμοτητας παιζει μονη της σε σχεση με htc που περιμενει απο διαφορετικο κατασκευαστη καθε κομματι.Και η μη ομαλοποιηση διαθεσιμοτητας τοσο καιρο μετα αυτο δειχνει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι 1869€? Να δω τι αλλο θα διαβασουμε.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Εχω την αισθηση πως ο φιλος v@gelis τρολαρει.. ελαφρως την ολη κατασταση :lol::lol::p

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το έχω ερωτευτεί..μου θυμίζει εποχές όταν είχα πάρει το nexus one. Έρωτας......
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καθολου λογικο οταν όλοι λενε οτι ολοι μενουν σε μια παλαιότερη εκδοση της rom επειδή λειτουργούσε καλυτερα απο τις νεότερες...δειχνει η samsung ποσο σέβεται τους πελατες της και πως τους παροτρυνει κάθε λίγο να αγοράζουν νεοτερη συσκευη καθε λιγο που βγαζει κ αλλη.

 

Εδω στο htc βγαινει νεα εκδοση και λεμε βελτίωσε το ταδε και το ταδε,δεν λεμε χαλασε αυτο με τη νεα έκδοση.

Γενικως η samsung εχει αποδειχτεί οτι τοσα χρονια ειναι φρουφρου κ αρώματα. Παρε hardware με το κιλο (που πλεον το δινουν ολοι) και λογισμικο τιποτα

Καλά είμαστε σοβαροί? Να κάψει ένα τηλέφωνο που έχει 4 μήνες στην αγορά για να πάρεις το επόμενο? Και ποιο είναι το επόμενο? Το s8 που θά βγει σε 8 μήνες? Όσο για τις εκδόσεις λογισμικου παλιές και νέες η απόδοση είναι σαφώς αναβαθμισμένη στις τελευταίες με μπαταρία ακριβώς ίδια ή/και καλύτερη από τις πρώτες..

Πάντως θα ήθελα να δοκίμασω το 10αρι αλλά που είναι? Ναι υπάρχει διαθέσιμο εδώ και εκεί αλλά οι τιμές είναι εξωφρενικές!

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαστε σοβαροί? Να κάψει ένα τηλέφωνο που έχει 4 μήνες στην αγορά για να πάρεις το επόμενο? Και ποιο είναι το επόμενο? Το s8 που θά βγει σε 8 μήνες? Όσο για τις εκδόσεις λογισμικου παλιές και νέες η απόδοση είναι σαφώς αναβαθμισμένη στις τελευταίες με μπαταρία ακριβώς ίδια ή/και καλύτερη από τις πρώτες..

Πάντως θα ήθελα να δοκίμασω το 10αρι αλλά που είναι? Ναι υπάρχει διαθέσιμο εδώ και εκεί αλλά οι τιμές είναι εξωφρενικές!

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Περυσι εβγαλε s6,s6 edge και μετα απο 5 μηνες εβγαλε s6 edge plus. Φετος αλλο τροπαριο,εβγαλε s7,s7edge(σαν το s6 edge plus) και ετοιμαζει note 7 (σαν το s7 edge) :blink:

Tεσπα, το θεμα ειναι οτι η htc ναι οντως δεν κανει προωθηση των προιοντων της, με διαφημισεις, φουλ διαθεσιμοτητα κτλ αλλα αυτο δεν ειναι κατι νεο,παντα ετσι ηταν και αγοραζαν οι γνωστες που ηξεραν τι πληρωνουν.

 

Να σου πω την αληθεια αυτες τις μερες που περιμενω το 10 να πεσει λιγο η τιμη περασε απο το μυαλο μου το s7 edge μιας και εχει πεσει λιγο η τιμη του αλλα στο θεμα του που διαβαζω και με προβληματακια που υπαρχουν με το λογισμικο,τις αναβαθμισεις κτλ με κανει να θυμαμαι τους λογους που εφυγα οριστικα απο samsung μεχρι να δωσει βαση στο λογισμικο της καποια στιγμη, το οποιο φυσικα οταν το κανει θα το παρουσιασει ως κατι νεο και πρωτοποριακο ,ενω η htc σταθερη χρονια σε αυτον τον τομεα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Περυσι εβγαλε s6,s6 edge και μετα απο 5 μηνες εβγαλε s6 edge plus. Φετος αλλο τροπαριο,εβγαλε s7,s7edge(σαν το s6 edge plus) και ετοιμαζει note 7 (σαν το s7 edge) :blink:

Tεσπα, το θεμα ειναι οτι η htc ναι οντως δεν κανει προωθηση των προιοντων της, με διαφημισεις, φουλ διαθεσιμοτητα κτλ αλλα αυτο δεν ειναι κατι νεο,παντα ετσι ηταν και αγοραζαν οι γνωστες που ηξεραν τι πληρωνουν.

 

Να σου πω την αληθεια αυτες τις μερες που περιμενω το 10 να πεσει λιγο η τιμη περασε απο το μυαλο μου το s7 edge μιας και εχει πεσει λιγο η τιμη του αλλα στο θεμα του που διαβαζω και με προβληματακια που υπαρχουν με το λογισμικο,τις αναβαθμισεις κτλ με κανει να θυμαμαι τους λογους που εφυγα οριστικα απο samsung μεχρι να δωσει βαση στο λογισμικο της καποια στιγμη, το οποιο φυσικα οταν το κανει θα το παρουσιασει ως κατι νεο και πρωτοποριακο ,ενω η htc σταθερη χρονια σε αυτον τον τομεα.

Παρεμπιπτόντως θεωρώ τα χρηματα για διαφήμιση πεταμενα. Βλέπουμε ένα one plus 3 με σαφώς υποδεέστερα χαρακτηριστικά του 10 κ βλέπουμε ότι γίνεται χαμός. Οτι έχει πουλήσει ή HTC 4 μήνες τώρα το πούλησε ή one+ σε μία βδομάδα. Γιατί? Έχει καλυτερο μάρκετινγκ? Η εταιρια που μέχρι περισυ δούλευε με προσκλήσεις? Όχι. Άμεση διαθεσιμότητα και σε καλή τιμή. Τέλος.

Επίσης μιλάμε για απαξίωση συσκευών απο την Samsung? Πόσο έχει ένα m9 μεταχειρισμένο έχουμε ιδέα? Κ όχι μόνο αυτό.. Πόσο είχε το s6 πχ την δεδομένη στιγμή που αγοράστηκε καινουργιο και πόσο ένα m9? (Τα οποία τα θεωρώ και τις αποτυχίες του 15).

 

Επίσης 1 καμία σχέση το s7 edge με το note 7. Πενάκι rules..

 

Επίσης 2 Και το HTC 10 δεν έχει καμία σχεδιαστική πρωτοτυπία ούτε σε σχέση με τους προκατόχους του, ούτε με τα άλλα μοντέλα των εκάστοτε εταιριών που κυκλοφορούν.

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως θεωρώ τα χρηματα για διαφήμιση πεταμενα. Βλέπουμε ένα one plus 3 με σαφώς υποδεέστερα χαρακτηριστικά του 10 κ βλέπουμε ότι γίνεται χαμός. Οτι έχει πουλήσει ή HTC 4 μήνες τώρα το πούλησε ή one+ σε μία βδομάδα. Γιατί? Έχει καλυτερο μάρκετινγκ? Η εταιρια που μέχρι περισυ δούλευε με προσκλήσεις? Όχι. Άμεση διαθεσιμότητα και σε καλή τιμή. Τέλος.

Επίσης μιλάμε για απαξίωση συσκευών απο την Samsung? Πόσο έχει ένα m9 μεταχειρισμένο έχουμε ιδέα? Κ όχι μόνο αυτό.. Πόσο είχε το s6 πχ την δεδομένη στιγμή που αγοράστηκε καινουργιο και πόσο ένα m9? (Τα οποία τα θεωρώ και τις αποτυχίες του 15).

 

Επίσης καμία σχέση το s7 edge με το note 7. Πενάκι rules..

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Πενακι rules ναι συμφωνω αλλα τα εχουν μπλεξει λιγο με ιδια φατσα ολα..

 

Συμφωνω με την τιμη και τη διαθεσιμοτητα εν μερη αλλα μου τα χαλας στις συγκρισεις τιμων,παντα τα htc κρατουσαν παραπανω την τιμη αλλα θα στο θεσω αλλιως, παρε ενα Μ8(οχι Μ9) και συγκρινε το με το s6 σε ταχυτητα λειτουργικου, ομαλοτητα κτλ... τα χρηματα που δαπανηθηκαν για ενα καλογραμενο λειτουργικο δεν θα μπουν στην τιμη? εδω ακομα και το m7 του 2013 παταει πολλα τηλεφωνα του 2015-16 στην πραξη.

Η samsung ειναι απλα hardware και απο λογισμικο μονο μπαλωματα

Ενω η htc ειναι ποιοτητα κατασκευης,hardware και λογισμικο ποιοτικο.

Δεν ειμαι φαν απλα ξερω γιατι επιλεγω την καθε εταιρια...Ας μην το συνεχισουμε ομως γιατι ξεφευγουμε απο το θεμα.

 

Προς το παρον περιμενω να πεσει λιγο η τιμη του htc 10 κανα 2 βδομαδες ακομη.

Καποιος ειχε γραψει εδω για θηκη διαφανη spigen για το 10αρι οτι δημιουργει αντανακλασεις απο το φλας??? Γιατι υποτιθετε οτι οι spigen ειναι ποιοτικες και προσεγμενες σε λεπτομερειες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως θεωρώ τα χρηματα για διαφήμιση πεταμενα. Βλέπουμε ένα one plus 3 με σαφώς υποδεέστερα χαρακτηριστικά του 10 κ βλέπουμε ότι γίνεται χαμός. Οτι έχει πουλήσει ή HTC 4 μήνες τώρα το πούλησε ή one+ σε μία βδομάδα. Γιατί? Έχει καλυτερο μάρκετινγκ? Η εταιρια που μέχρι περισυ δούλευε με προσκλήσεις? Όχι. Άμεση διαθεσιμότητα και σε καλή τιμή. Τέλος.

Επίσης μιλάμε για απαξίωση συσκευών απο την Samsung? Πόσο έχει ένα m9 μεταχειρισμένο έχουμε ιδέα? Κ όχι μόνο αυτό.. Πόσο είχε το s6 πχ την δεδομένη στιγμή που αγοράστηκε καινουργιο και πόσο ένα m9? (Τα οποία τα θεωρώ και τις αποτυχίες του 15).

 

Επίσης 1 καμία σχέση το s7 edge με το note 7. Πενάκι rules..

 

Επίσης 2 Και το HTC 10 δεν έχει καμία σχεδιαστική πρωτοτυπία ούτε σε σχέση με τους προκατόχους του, ούτε με τα άλλα μοντέλα των εκάστοτε εταιριών που κυκλοφορούν.

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

 

Συμφωνώ εν μέρη μαζί σού.με κάποιες μικρές διαφορετικές ενστάσεις όμως από μένα.

 

Το marketing κάνει παπάδες.

Το one plus καταρχήν πολλοί το έκαναν promo,ακόμα κι από xda,φυσικά κι από άλλα sites,είτε με θετικά,είτε με κάποιες μικρές πικρόχολες παρενθέσεις.

Είναι πλέον μία συσκευή οπως τα nexus,κατάφεραν να τα μάθει πολύς κόσμος και σηκώνουν και τρελό πείραγμα.

Για το htc 10,τι ακριβώς promo του έκαναν?σχεδόν μηδαμινό.λίγοι ασχολήθηκαν.

 

Αν επίσης τα βάλουμε κάτω,το vfm είναι το one plus πού είναι και καλύτερό από το htc 10,πέρα της κεντρικής κάμερας,μην ψευδόμαστε.τα καλά τηλεφωνά,μέχρι τώρα,τα έχω δει-πάρει....ακόμα και σε σχέση με το s7,μπορώ να πω ότι το one plus είναι εν μέρη ανώτερό,πάντα με την αξία του ως μέτρο σύγκρισης,οχι ότι υστερεί φυσικά στα τεχνικά χαρακτηριστικά,αλλωστε,δουλεύει πολύ πιο smooth από ότι άλλο έχω πάρει.στην κάμερα,ναι χάνει,κι ισως και με μικρή διαφορά στην οθόνη.

Φυσικά δεν γνωρίζουμε ακόμα τι αξιοπιστία θα χει.

 

Πως λοιπόν να μην πουλάνε κάτι τέτοια τηλέφωνά πού έχουν σωστή τιμή,ανώτερα τεχνικά χαρακτηριστικά και φυσικά διαθεσιμότητά.για να μην βάλω και το θέμα customize στην κουβέντα.

 

Το έχουμε κάνει vs το θέμα,ενώ κανονικά δεν θα πρεπε.βλέπω όμως ότι πάντα ως μέτρο σύγκρισης παίζει το s7,παιδιά καλώς η κακώς,η samsung χώνει χρήμα,κατασκευάζει και δικό της hardware κι εχει τα κότσια να χτυπάει τους πάντες.

Εδώ εμείς,ακόμα περιμένουμε το μαύρο 10άρη και ώσπου να το φέρουν θα εχει βγει το nexus της htc.

Χώρια δε πού αν το φέρουν σε υψηλή τιμή,θα πάει και άπατο,οχι βέβαια ότι δεν εχει πάει ήδη με τις κινήσεις χελώνας πού κάνουν οι ταϊβανέζοι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως και σήμερα (3 φόρα) επικοινώνησα με την htc Ελλάδος(me live chat) και μου είπαν οτι δεν ξέρουν πότε θα έρθει στα καταστήματα Ελλάδος (όχι skroutz). To m7 μου εδώ και λίγους μήνες έχει αρχίσει και παραδίδει πνεύμα!!! (μία η κάμερα μετά μπαταρία και τώρα το gps) και αναγκαστικά τον Ιούλιο θα πρέπει να προβώ σε αλλαγή!!! αλλά πούντο????? Μόνη της μας διώχνει η htc.

...μπουζούκι σύντροφε πιστέ εσύ μονάχα μένεις

σ'αυτή τη ψεύτικια ζωή να μου τηνε γλυκαίνεις...

Link to comment
Share on other sites

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος κάτοχος παρατηρήσει περίεργη κατανάλωση μπαταρίας από το Android System ή έχει προσέξει ότι το κινητό είναι συνεχώς "awake", πρόκειται για γνωστό πρόβλημα του Android 6.0.1:

https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=207700&q=Partial%20Wakelock%20-%20Android%20System%20*backup*&colspec=ID%20Status%20Priority%20Owner%20Summary%20Stars%20Reporter%20Opened

 

Εμφανίζεται όταν το κινητό είναι στη φόρτιση με ανοιχτά Wi-Fi. Εάν είναι επιλεγμένο το "backup my data", όταν ξεκινάει να κάνει backup το process δεν τελειώνει ποτέ - μαγκώνει.. με αποτέλεσμα οταν δεν είναι στη φόρτιση να παρατηρείται η κατανάλωση στη μπαταρία.

 

Εάν ο χρήστης κάνει restart το πρόβλημα λύνεται.. μέχρι την επόμενη φορά που θα τύχει να είναι στη φόρτιση και ταυτόχρονα ξεκινήσει το backup process..

 

Προσωρινή λύση είναι να απενεργοπ. του backup: Settings -> Backup & reset -> Back up my data -> Off (disable). Reboot phone.

Αν και μερικοί αναφέρουν ότι ούτε αυτό τους έσωσε.

 

Δεν είναι θέμα του ΗΤC 10 ούτε της ΗΤC. Παρουσιάζεται σε διάφορα τηλέφωνα με android 6.0.1

6610 --> 7610(RH-51) --> (Legendary) N900 --> Galaxy SIII --> HTC 10 --> Pixel 2 XL --> Xperia 1 ii

HP Touchpad (dual boot: webOS and Android)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν πάνε και πολύ καλά οι πωλήσεις του 10. (όπως άλλωστε και όλης της γκάμας της HTC από ότι φαίνεται)

 

http://www.phonearena.com/news/HTC-10-sales-are-way-below-expectations-HTC-struggling-to-sell-1-million-units-this-year_id82901

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν πάνε και πολύ καλά οι πωλήσεις του 10. (όπως άλλωστε και όλης της γκάμας της HTC από ότι φαίνεται)

 

http://www.phonearena.com/news/HTC-10-sales-are-way-below-expectations-HTC-struggling-to-sell-1-million-units-this-year_id82901

Πως να πάνε καλά οι πωλήσεις όταν δεν υπάρχει για να το αγοράσεις;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι βρωμάει στην υπόθεση.. δεν είναι δυνατό να μην τους νοιάζει πως πάει το τμήμα.. μυρίζομαι εξαγορά του mobile τμήματος από την google.. Αλλά αυτό είχε ξαναγίνει στο παρελθόν με τη motorola και την έσπρωξε κακήν κακώς στην Lenovo για να ηρεμήσει η Samsung..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πως να πάνε καλά οι πωλήσεις όταν δεν υπάρχει για να το αγοράσεις;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ξέρουμε αν η έλλειψη είναι πανευρωπαική ή το πρόβλημα υπάρχει μόνο στην ελληνική αγορά (ή και σε κάποιες ευρωπαικές αγορές); Ρωτάω γιατί στην ιστοσελίδα της Τ-mobile γερμανίας το βλέπω πχ άμεσα διαθέσιμο με μηνιαίο συμβόλαιο.

 

edit: και στην ιστοσελίδα της ΕΕ (UK)

Edited by Lippi
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ Αγγλία είχε θέμα διαθεσιμότητας στην αρχή, τώρα είναι άμεσα διαθέσιμο στα περισσότερα μεγάλα μαγαζιά πάντως.

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

H βλακεια ειναι οτι οταν πρωτοβγηκε Ελλαδα ειχε 650Ε και λεω καλα ξεκινησε σε ενα μηνα θα χει 600 και κατω.

Ελα που με την ελλειψη πηγε 700Ε.

Αμα το ηξερα θα το ειχα παρει στα 650Ε

Εγω θα περιμενω καμια 10 αρια μερες ακομα αν και μου μπαινουν σκεψεις να παρω κατι αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

H βλακεια ειναι οτι οταν πρωτοβγηκε Ελλαδα ειχε 650Ε και λεω καλα ξεκινησε σε ενα μηνα θα χει 600 και κατω.

Ελα που με την ελλειψη πηγε 700Ε.

Αμα το ηξερα θα το ειχα παρει στα 650Ε

Εγω θα περιμενω καμια 10 αρια μερες ακομα αν και μου μπαινουν σκεψεις να παρω κατι αλλο.

 

Και εγώ μία απο τα ίδια φίλε. Έκανα υπομονή για να δώσω για πρώτη φορά μία ευκαιρία στην HTC που με εντυπωσίασε περισσότερο από όλες φέτος, αλλά είπαμε. Δεν θα ρυθμίσω και όλα μου τα έξοδα με βάση το πότε θα της κάνει αίσθηση της HTC να δώσει διαθεσιμότητα. Δεν κινούμαστε ολοι γύρω απο την κάθε εταιρία. Αν αρχές Αυγούστου δεν το έχω βρει ακόμα, έχω πάρει OnePlus 3 ή S7 Edge και θα μου μείνουν και λεφτά στην άκρη για το PS4 που θα πάρω το φθινόπωρο. :mad:

Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα εγώ. Δεν είναι ευρωπαϊκά. Έχουν εγγύηση από το κατάστημα για 2 χρόνια και όχι από HTC. Είναι unbranded το κινητό και πολύ συνεργάσιμοι οι άνθρωποι του καταστήματος.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα εγώ. Δεν είναι ευρωπαϊκά. Έχουν εγγύηση από το κατάστημα για 2 χρόνια και όχι από HTC. Είναι unbranded το κινητό και πολύ συνεργάσιμοι οι άνθρωποι του καταστήματος.

 

καλησπερα!μπορεις να μας πεις προελευση του τηλεφωνου και τι πανελ εχει?

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω γράψει παλιότερα. Το λέω για να μην κουράζουμε τους υπόλοιπους. Είναι από αραβικά κράτη με πάνελ tianma

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...